Ligile mele
SUA
[+]
MLS
4
Fotbal
Pronosticuri azi
386
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
7
Pronosticuri maine
278
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1005
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
97
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
132
American
133
African
49
Asiatic
91
Australijski
39
Internaţional
40
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
12
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
8
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
New York Red Bulls
51%
Probabilitatea de a câștiga
09/06/2024 01:30
NER - NYR,
01:30
Us1
Minnesota United
54%
Probabilitatea de a câștiga
09/06/2024 02:30
MIN - DAL,
02:30
Us1
Seattle Sounders
38%
Probabilitatea de a remiza
09/06/2024 02:30
SKC - SEA,
02:30
Us1
Portland Timbers
35%
Probabilitatea de a câștiga
09/06/2024 02:30
SLC - POT,
02:30
Us1
Real Oviedo
35%
Probabilitatea de a remiza
08/06/2024 18:30
RLO - EIB,
18:30
Es2
IF Gnistan
42%
Probabilitatea de a remiza
08/06/2024 16:00
EIF - IFG,
16:00
Fi1
KuPS Kuopio
68%
Probabilitatea de a câștiga
08/06/2024 16:00
KUP - AC ,
16:00
Fi1
Asante Kotoko
41%
Probabilitatea de a câștiga
08/06/2024 17:00
RTU - ASA,
17:00
Gh1
Accra Lions FC
51%
Probabilitatea de a câștiga
08/06/2024 17:00
ACL - DRE,
17:00
Gh1
Guarani
35%
Probabilitatea de a câștiga
08/06/2024 22:00
GUA - OPE,
22:00
Br2
Amazonas
43%
Probabilitatea de a remiza
08/06/2024 22:00
AMA - BRU,
22:00
Br2
json_m
Pronostic
Nadezhda Gorodishche
-
FK Luninets
L
D
L
W
W
L
18/06/2022 11:00 GMT
2
2 - 0
FT
W
W
W
L
L
W
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 8, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
FK Luninets
18/06/2022 11:00
28
8
64
2
1
-
3
1 - 3
3.13
-
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
FK Luninets
18/06/2022 11:00
37
63
Peste
3.13
1 - 3
3.13
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
FK Luninets
18/06/2022 11:00
28
12
61
2
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
FK Luninets
18/06/2022 11:00
39%
2
2
1
-
3
1 - 3
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
FK Luninets
18/06/2022 11:00
28
72
Da
1
-
3
1 - 3
3.13
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
FK Luninets
18/06/2022 11:00
92%
21
1
-
3
1 - 3
3.13
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
FK Luninets
18/06/2022 11:00
57%
Oaspete -1.5
1
-
3
1 - 3
3.13
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
FK Luninets
18/06/2022 11:00
1
-
3
1 - 3
3.13
FT
2 - 0
(1 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
16/04
2022
FK Luninets
4 - 0
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
10/07
2021
FK Luninets
1 - 0
(1 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
01/05
2021
Nadezhda Gorodishche
0 - 1
( - )
FK Luninets
By3
Nadezhda Gorodishche
0
0%
Egalitati
0
0%
FK Luninets
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
Clasare 18/06/2022
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Krumkachy
13
5
4
1
0
10
1
9
2
Energetik-BGATU
12
5
4
0
1
15
6
9
3
Uni Minsk
12
5
4
0
1
12
6
6
4
Torpedo Minsk
11
6
3
2
1
9
4
5
5
Traktor Minsk
10
6
3
1
2
16
10
6
6
Urozhaynaya
7
6
2
1
3
7
8
-1
7
SDJuShOR-3
3
5
1
0
4
5
12
-7
8
Serebryanka
3
6
1
0
5
6
24
-18
9
BGU Minsk
1
6
0
1
5
5
14
-9
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
12
4
4
0
0
30
2
28
2
Viktoriya Maryina Horka
9
4
3
0
1
14
3
11
3
FK Kolos
7
4
2
1
1
18
9
9
4
Falko Cherkassy
7
4
2
1
1
11
3
8
5
Livadija
6
4
2
0
2
17
7
10
6
Viliya Vileyka
4
4
1
1
2
8
14
-6
7
Berezino
1
4
0
1
3
0
28
-28
8
FK Krupki
0
4
0
0
4
7
39
-32
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Partizan Salihorsk
12
4
4
0
0
12
1
11
2
Bobovnya
10
4
3
1
0
18
1
17
3
Starye Dorogi
10
4
3
1
0
10
1
9
4
Neman Stolbtsy
6
4
2
0
2
6
8
-2
5
FK Slutsk-2
4
4
1
1
2
3
6
-3
6
FK Kletsk
3
4
1
0
3
10
14
-4
7
FS Respect
1
4
0
1
3
0
11
-11
8
FK Uzda
0
4
0
0
4
2
19
-17
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Krasnopole
13
5
4
1
0
15
2
13
2
Spartak Shklov
10
5
3
1
1
12
9
3
3
Servolyuks
9
5
3
0
2
19
8
11
4
Gorki
9
4
3
0
1
13
3
10
5
Sozh Krichev
7
5
2
1
2
9
11
-2
6
Niva Chavusy
4
5
1
1
3
7
10
-3
7
Kirovsk
3
4
1
0
3
2
20
-18
8
Zarya Krugloe
0
5
0
0
5
2
16
-14
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
15
5
5
0
0
26
3
23
2
Pripyat Olshany
13
6
4
1
1
19
8
11
3
FK Luninets
12
6
4
0
2
18
6
12
4
Nadezhda Gorodishche
7
6
2
1
3
6
12
-6
5
FK Ivanovo
7
6
2
1
3
9
20
-11
6
DUSSH Stolin
4
5
1
1
3
8
16
-8
7
Granit Mikashevichi
0
6
0
0
6
3
24
-21
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Niva Dolbizno
12
4
4
0
0
14
1
13
2
FK Vysokoe
12
5
4
0
1
16
9
7
3
Ivatsevichi
9
5
3
0
2
15
6
9
4
FK Drohichyn
6
5
2
0
3
7
18
-11
5
Krechet Bereza
3
4
1
0
3
5
10
-5
6
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Kobrin
0
5
0
0
5
4
17
-13
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bumprom
12
4
4
0
0
26
2
24
2
Svetlogorsk
12
4
4
0
0
22
1
21
3
GOLHU Gomel
9
4
3
0
1
31
5
26
4
DUSSH-2 Rechitsa
6
4
2
0
2
10
5
5
5
MNPZ Mozyr
6
4
2
0
2
11
9
2
6
Vertikal Kalinkovichi
6
4
2
0
2
7
7
0
7
FK Zhlobin
4
4
1
1
2
11
8
3
8
Iput DYuSSh
3
4
1
0
3
3
24
-21
9
Vetka DYuSSh
1
4
0
1
3
2
15
-13
10
Dnepr Rogachev
0
4
0
0
4
0
47
-47
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
12
5
4
0
1
17
9
8
2
FK Svislach
10
5
3
1
1
16
5
11
3
FK Shchuchyn
10
5
3
1
1
10
5
5
4
FSK Grodnensky
10
5
3
1
1
12
9
3
5
Smena Volkovysk
7
5
2
1
2
11
12
-1
6
FSK Dyatlovo
6
5
2
0
3
9
11
-2
7
FK Slonim Siti
5
5
1
2
2
7
7
0
8
Neman Mosty
4
5
1
1
3
7
14
-7
9
Chayka Zelva
4
5
1
1
3
6
15
-9
10
Fakel Novogrudok
2
5
0
2
3
5
13
-8
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Veles 2020
12
5
4
0
1
28
8
20
2
Gazovik Vitebsk
12
4
4
0
0
13
2
11
3
Gorodok lions
7
4
2
1
1
10
7
3
4
DYuSSh Orsha
7
4
2
1
1
6
4
2
5
FK Miory
7
4
2
1
1
11
12
-1
6
Postavy
7
5
2
1
2
7
17
-10
7
FK Lepel
6
5
2
0
3
8
8
0
8
FC Polotsk
2
4
0
2
2
8
12
-4
9
Niva Tolochin
1
4
0
1
3
6
14
-8
10
FK Senno
1
5
0
1
4
9
22
-13
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
Niva Dolbizno
12
0
0
0
0
0
0
0
3
Pripyat Olshany
6
0
0
0
0
0
0
0
4
Ivatsevichi
3
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
3
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Play-off 1/8-finals
NAD
meciuri
Toate
11/06
2022
Nadezhda Gorodishche
0 - 5
(0 - 3)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
05/06
2022
Pripyat Olshany
0 - 0
(0 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
29/05
2022
FK Ivanovo
1 - 0
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
21/05
2022
Nadezhda Gorodishche
2 - 1
(1 - 1)
DUSSH Stolin
By3
23/04
2022
Nadezhda Gorodishche
4 - 1
(2 - 1)
Granit Mikashevichi
By3
16/04
2022
FK Luninets
4 - 0
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
Victorii
2
33%
Egalitati
1
17%
Pierderi
3
50%
{"lg_-1":[2,1,3,6],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[2,1,3,6],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
FK
meciuri
Toate
11/06
2022
FK Ivanovo
1 - 3
(1 - 3)
FK Luninets
By3
04/06
2022
DUSSH Stolin
0 - 5
( - )
FK Luninets
By3
21/05
2022
FK Luninets
5 - 1
(3 - 1)
Granit Mikashevichi
By3
07/05
2022
FK Luninets
1 - 3
( - )
Pripyat Olshany
By3
23/04
2022
DYuSSh-3 Pinsk
1 - 0
(1 - 0)
FK Luninets
By3
16/04
2022
FK Luninets
4 - 0
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
Victorii
4
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
33%
{"lg_-1":[4,0,2,6],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[4,null,2,6],"lg_373_6":[4,null,2,6]}
NAD
gazde meciuri:
Toate
11/06
2022
Nadezhda Gorodishche
0 - 5
(0 - 3)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
21/05
2022
Nadezhda Gorodishche
2 - 1
(1 - 1)
DUSSH Stolin
By3
23/04
2022
Nadezhda Gorodishche
4 - 1
(2 - 1)
Granit Mikashevichi
By3
Victorii
2
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3]}
FK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
11/06
2022
FK Ivanovo
1 - 3
(1 - 3)
FK Luninets
By3
04/06
2022
DUSSH Stolin
0 - 5
( - )
FK Luninets
By3
23/04
2022
DYuSSh-3 Pinsk
1 - 0
(1 - 0)
FK Luninets
By3
Victorii
2
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Nadezhda Gorodishche
Meciuri jucate:
6
FK Luninets
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
6
1
2
12
18
3
1
6
Sub/Peste
1.5
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
2.5
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
3.5
3
3
50%
50%
1
5
17%
83%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
Marcat un gol (Da/Nu)
2
4
33%
67%
5
1
83%
17%
NAD
Meciuri urmatoare
Dificultate
FK
Uşor 1
Greu 5
FK Luninets (G)
By3
18/06/2022
Granit Mikashevichi (O)
By3
25/06/2022
2
DUSSH Stolin (O)
By3
24/07/2022
FK Ivanovo (G)
By3
31/07/2022
Pripyat Olshany (G)
By3
07/08/2022
DYuSSh-3 Pinsk (O)
By3
13/08/2022
1
Nadezhda Gorodishche (O)
By3
18/06/2022
DYuSSh-3 Pinsk (G)
By3
25/06/2022
1
Pripyat Olshany (O)
By3
17/07/2022
Granit Mikashevichi (O)
By3
23/07/2022
2
DUSSH Stolin (G)
By3
06/08/2022
FK Ivanovo (G)
By3
13/08/2022
FK Drohichyn (O)
By3
20/08/2022
FK Drohichyn (G)
By3
27/08/2022
Niva Dolbizno (O)
By3
20/08/2022
FK Vysokoe (G)
By3
27/08/2022
Ivatsevichi (G)
By3
03/09/2022
2
Niva Dolbizno (G)
By3
10/09/2022
FK Vysokoe (O)
By3
17/09/2022
Ivatsevichi (O)
By3
24/09/2022
2
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program