Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
287
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
49
Pronosticuri maine
283
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
673
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
71
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
92
American
153
African
6
Asiatic
58
Australijski
6
Internaţional
12
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
4
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
3
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Moura AC
-
Juventude de Évora
L
W
L
D
W
D
18/10/2020 16:00 GMT
2
2 - 2
FT
L
W
W
Portugalia Campeonato de Portugal
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 3, Série H
Pt3
Moura AC
Juventude de Évora
18/10/2020 16:00
10
41
49
2
0
-
1
0 - 1
1.00
-
-
-
-
FT
2 - 2
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série H
Pt3
Moura AC
Juventude de Évora
18/10/2020 16:00
80
20
Sub
1.00
0 - 1
1.00
-
-
-
FT
2 - 2
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série H
Pt3
Moura AC
Juventude de Évora
18/10/2020 16:00
30
41
29
X
-
FT
2 - 2
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série H
Pt3
Moura AC
Juventude de Évora
18/10/2020 16:00
20%
X
2
0
-
1
0 - 1
-
FT
2 - 2
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série H
Pt3
Moura AC
Juventude de Évora
18/10/2020 16:00
92
8
Nu
0
-
1
0 - 1
1.00
-
-
-
FT
2 - 2
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série H
Pt3
Moura AC
Juventude de Évora
18/10/2020 16:00
90%
2X
0
-
1
0 - 1
1.00
-
FT
2 - 2
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série H
Pt3
Moura AC
Juventude de Évora
18/10/2020 16:00
49%
Oaspete -0.5
0
-
1
0 - 1
1.00
-
FT
2 - 2
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série H
Pt3
Moura AC
Juventude de Évora
18/10/2020 16:00
0
-
1
0 - 1
1.00
FT
2 - 2
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
13/12
2015
Juventude de Évora
1 - 1
( - )
Moura AC
Pt3
20/09
2015
Moura AC
1 - 1
( - )
Juventude de Évora
Pt3
26/02
2012
Moura AC
0 - 2
( - )
Juventude de Évora
Pt3
23/10
2011
Juventude de Évora
2 - 0
( - )
Moura AC
Pt3
Moura AC
0
0%
Egalitati
2
50%
Juventude de Évora
2
50%
{"lg_-1":[0,2,2,4],"lg_-1_6":[0,2,2,4],"lg_259":[null,2,2,4],"lg_259_6":[null,2,2,4]}
Clasare 18/10/2020
Série A
Série A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Sporting Braga B
6
2
2
0
0
7
1
6
2
SC Mirandela
6
2
2
0
0
4
0
4
3
Vidago FC
4
2
1
1
0
2
1
1
4
Merelinense FC
4
2
1
1
0
1
0
1
5
Maria da Fonte
3
2
1
0
1
1
1
0
6
Pedras Salgadas
2
2
0
2
0
1
1
0
7
Águia FC Vimioso
1
2
0
1
1
2
3
-1
8
SC Vianense
1
2
0
1
1
0
1
-1
9
CDC Montalegre
1
2
0
1
1
0
2
-2
10
CD Cerveira
1
2
0
1
1
0
2
-2
11
Vilaverdense FC
1
2
0
1
1
1
4
-3
12
GD Bragança
1
2
0
1
1
0
3
-3
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série B
Série B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Vitória Guimarães B
4
2
1
1
0
3
1
2
2
FC Felgueiras
4
2
1
1
0
2
1
1
3
Rio Ave B
3
1
1
0
0
3
2
1
4
Pevidém SC
3
1
1
0
0
2
1
1
5
FC Tirsense
3
1
1
0
0
1
0
1
6
AD Fafe
1
1
0
1
0
1
1
0
7
São Martinho
1
2
0
1
1
1
2
-1
8
CD Aves
0
0
0
0
0
0
0
0
9
AD Camacha
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Berco SC
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Mondinense FC
0
2
0
0
2
1
3
-2
12
Brito SC
0
2
0
0
2
2
5
-3
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série C
Série C
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
CD Trofense
4
2
1
1
0
2
0
2
2
SC Salgueiros
4
2
1
1
0
2
1
1
3
Gondomar SC
4
2
1
1
0
2
1
1
4
Leça FC
4
2
1
1
0
1
0
1
5
SC Coimbrões
3
2
1
0
1
3
1
2
6
Pedras Rubras
3
2
1
0
1
1
2
-1
7
União da Madeira
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Câmara de Lobos
0
0
0
0
0
0
0
0
9
USC Paredes
0
1
0
0
1
0
1
-1
10
Amarante
0
1
0
0
1
0
1
-1
11
SC Vila Real
0
1
0
0
1
0
1
-1
12
Marítimo B
0
1
0
0
1
0
3
-3
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série D
Série D
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
CF Canelas 2010
6
2
2
0
0
6
0
6
2
AD Sanjoanense
4
2
1
1
0
6
1
5
3
Lusitânia FC
4
2
1
1
0
3
2
1
4
São João de Ver
4
2
1
1
0
3
2
1
5
Anadia FC
4
2
1
1
0
2
1
1
6
SC Beira-Mar
3
2
1
0
1
2
2
0
7
Valadares Gaia
3
2
1
0
1
2
3
-1
8
Castro Daire
3
2
1
0
1
2
4
-2
9
Vila Cortês do Mondego
3
2
1
0
1
2
6
-4
10
Lusitano FCV
0
2
0
0
2
2
4
-2
11
SC Espinho
0
2
0
0
2
1
3
-2
12
Recreio de Águeda
0
2
0
0
2
1
4
-3
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série E
Série E
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Vitória Sernache
6
2
2
0
0
10
1
9
2
Sertanense FC
4
2
1
1
0
4
2
2
3
Benfica C. Branco
4
2
1
1
0
1
0
1
4
Clube Condeixa
4
2
1
1
0
1
0
1
5
ARC Oleiros
3
2
1
0
1
5
1
4
6
AC Marinhense
3
2
1
0
1
3
1
2
7
Carapinheirense
3
1
1
0
0
1
0
1
8
Mortágua FC
2
2
0
2
0
1
1
0
9
CD Alcains
1
2
0
1
1
0
5
-5
10
Uniao Leiria
0
1
0
0
1
0
1
-1
11
Oliveira do Hospital
0
2
0
0
2
1
6
-5
12
GRAP
0
2
0
0
2
1
10
-9
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série F
Série F
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Sacavenense
3
1
1
0
0
3
0
3
2
UFC Almeirim
3
1
1
0
0
3
2
1
3
FC Alverca
3
1
1
0
0
1
0
1
4
Caldas SC
3
1
1
0
0
1
0
1
5
Pêro Pinheiro
3
2
1
0
1
1
3
-2
6
CD Fátima
0
0
0
0
0
0
0
0
7
União Torreense
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Loures
0
0
0
0
0
0
0
0
9
UD Santarém
0
0
0
0
0
0
0
0
10
SU 1º Dezembro
0
1
0
0
1
2
3
-1
11
Lourinhanense
0
1
0
0
1
0
1
-1
12
SU Sintrense
0
2
0
0
2
0
2
-2
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série G
Série G
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Estrela Amadora
6
2
2
0
0
5
1
4
2
Sporting Lisboa B
6
2
2
0
0
3
0
3
3
GD Fontinhas
3
2
1
0
1
3
2
1
4
Rabo de Peixe
3
1
1
0
0
2
1
1
5
Real SC
3
2
1
0
1
3
3
0
6
Belenenses B
3
2
1
0
1
1
2
-1
7
Fabril Barreiro
1
2
0
1
1
3
4
-1
8
Clube Oriental
1
2
0
1
1
2
3
-1
9
CO do Montijo
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Oriental Dragon
0
1
0
0
1
0
1
-1
11
SC Praiense
0
1
0
0
1
0
2
-2
12
SC Ideal
0
1
0
0
1
0
3
-3
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série H
Série H
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Juventude de Évora
3
1
1
0
0
3
1
2
2
Amora FC
3
1
1
0
0
2
1
1
3
CD Pinhalnovense
3
1
1
0
0
1
0
1
4
SCM Aljustrelense
3
2
1
0
1
2
3
-1
5
Vitória Setúbal
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Os Armacenenses
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Moura AC
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Louletano
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Esperança de Lagos
0
0
0
0
0
0
0
0
10
SC Olhanense
0
1
0
0
1
1
2
-1
11
Lusitano GC
0
1
0
0
1
0
1
-1
12
Lusitano de Évora
0
1
0
0
1
0
1
-1
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Qualification Série 1
Qualification Série 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Felgueiras
0
0
0
0
0
0
0
0
2
São Martinho
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Merelinense FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
CDC Montalegre
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 2
Qualification Série 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Vitória Guimarães B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AD Fafe
0
0
0
0
0
0
0
0
3
SC Mirandela
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Maria da Fonte
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 3
Qualification Série 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gondomar SC
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Leça FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
AD Sanjoanense
0
0
0
0
0
0
0
0
4
São João de Ver
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 4
Qualification Série 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Marítimo B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Lusitânia FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Amarante
0
0
0
0
0
0
0
0
4
CF Canelas 2010
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 5
Qualification Série 5
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Benfica C. Branco
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Oliveira do Hospital
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Caldas SC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Loures
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 6
Qualification Série 6
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Alverca
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AC Marinhense
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Clube Condeixa
0
0
0
0
0
0
0
0
4
UD Santarém
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 7
Qualification Série 7
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Sporting Lisboa B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Louletano
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Lusitano GC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Oriental Dragon
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 8
Qualification Série 8
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
SC Olhanense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Real SC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Amora FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
SC Praiense
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Serie North
Promotion Serie North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
CD Trofense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Sporting Braga B
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Anadia FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Pevidém SC
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Serie South
Promotion Serie South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Vitória Setúbal
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Uniao Leiria
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Estrela Amadora
0
0
0
0
0
0
0
0
4
União Torreense
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
MOU
meciuri
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
11/10
2020
Moura AC
0 - 2
(0 - 2)
SC Beira-Mar
PtC
05/10
2020
Moura AC
2 - 0
(0 - 0)
Culatrense
PtC
12/05
2019
Moura AC
1 - 5
( - )
SC Olhanense
Pt3
05/05
2019
SC Ideal
2 - 2
( - )
Moura AC
Pt3
28/04
2019
Moura AC
5 - 1
( - )
Os Armacenenses
Pt3
20/04
2019
Sacavenense
2 - 2
( - )
Moura AC
Pt3
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
{"lg_-1":[2,2,2,6],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_259":[1,2,1,4],"lg_259_6":[1,2,1,4],"lg_333":[1,null,1,2],"lg_333_6":[1,null,1,2]}
JUV
meciuri
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
11/10
2020
Juventude de Évora
1 - 3
(0 - 0)
Académica Coimbra
PtC
27/09
2020
Vasco da Gama (POR)
1 - 2
( - )
Juventude de Évora
PtC
20/09
2020
Juventude de Évora
3 - 1
(1 - 1)
SCM Aljustrelense
Pt3
Victorii
2
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_259":[1,null,null,1],"lg_259_6":[1,null,null,1],"lg_333":[1,null,1,2],"lg_333_6":[1,null,1,2]}
MOU
gazde meciuri:
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
11/10
2020
Moura AC
0 - 2
(0 - 2)
SC Beira-Mar
PtC
05/10
2020
Moura AC
2 - 0
(0 - 0)
Culatrense
PtC
12/05
2019
Moura AC
1 - 5
( - )
SC Olhanense
Pt3
28/04
2019
Moura AC
5 - 1
( - )
Os Armacenenses
Pt3
Victorii
2
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
50%
{"lg_-1":[2,0,2,4],"lg_-1_6":[2,0,2,4],"lg_259":[1,null,1,2],"lg_259_6":[1,null,1,2],"lg_333":[1,null,1,2],"lg_333_6":[1,null,1,2]}
JUV
meciuri in calitate de oaspete
Toate
27/09
2020
Vasco da Gama (POR)
1 - 2
( - )
Juventude de Évora
PtC
Victorii
1
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_333":[1,null,null,1],"lg_333_6":[1,null,null,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Moura AC
Meciuri jucate:
6
Juventude de Évora
Meciuri jucate:
3
Goluri
(Marcate/Primite)
12
2
2
12
6
2
1.67
5
Sub/Peste
1.5
0
6
0%
100%
0
3
0%
100%
2.5
2
4
33%
67%
0
3
0%
100%
3.5
2
4
33%
67%
1
2
33%
67%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
4
2
67%
33%
3
0
100%
0%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
5
17%
83%
0
3
0%
100%
Marcat un gol (Da/Nu)
5
1
83%
17%
3
0
100%
0%
MOU
Meciuri urmatoare
Dificultate
JUV
Uşor 1
Greu 5
Juventude de Évora (G)
Pt3
18/10/2020
4
Amora FC (O)
Pt3
07/11/2020
3
Vitória Setúbal (G)
Pt3
13/11/2020
2
Lusitano GC (G)
Pt3
22/11/2020
2
Louletano (O)
Pt3
06/12/2020
3
Lusitano de Évora (O)
Pt3
13/12/2020
4
Moura AC (O)
Pt3
18/10/2020
1
Lusitano GC (G)
Pt3
25/10/2020
2
SC Olhanense (G)
Pt3
08/11/2020
1
Esperança de Lagos (O)
Pt3
22/11/2020
3
CD Pinhalnovense (O)
Pt3
29/11/2020
3
Lusitano de Évora (G)
Pt3
05/12/2020
4
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program