Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
362
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
8
Pronosticuri maine
896
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1651
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2240
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
63
Favorite
Liste
[+]
Britanic
32
Top European
64
European
567
American
208
African
75
Asiatic
126
Australijski
43
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
7
Liga Pro din Arabia Saudită
6
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
2
Copa Sudamericana
3
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Girona
49%
Probabilitatea de a câștiga
10/05/2024 21:00
ALA - GIR,
21:00
Es1
Inter
70%
Probabilitatea de a câștiga
10/05/2024 20:45
FRO - INT,
20:45
It1
Stuttgart
46%
Probabilitatea de a câștiga
10/05/2024 20:30
AUG - STU,
20:30
De1
Nice
42%
Probabilitatea de a câștiga
10/05/2024 21:00
NCE - HAC,
21:00
Fr1
Brest
51%
Probabilitatea de a câștiga
10/05/2024 21:00
STB - REI,
21:00
Fr1
Magdeburg
35%
Probabilitatea de a câștiga
10/05/2024 18:30
MAG - GRF,
18:30
De2
Hamburger SV
42%
Probabilitatea de a câștiga
10/05/2024 18:30
SCP - HSV,
18:30
De2
json_m
Pronostic
Krechet Bereza
-
Pripyat Olshany
W
L
W
L
W
W
09/09/2023 15:00 GMT
2
1 - 3
FT
L
D
W
D
W
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 21, Group Brest Region West
By3
Krechet Bereza
Pripyat Olshany
09/09/2023 15:00
34
28
38
2
0
-
1
0 - 1
1.94
-
-
-
-
FT
1 - 3
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Group Brest Region West
By3
Krechet Bereza
Pripyat Olshany
09/09/2023 15:00
61
39
Sub
1.94
0 - 1
1.94
-
-
-
FT
1 - 3
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Group Brest Region West
By3
Krechet Bereza
Pripyat Olshany
09/09/2023 15:00
29
49
22
X
-
FT
1 - 3
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Group Brest Region West
By3
Krechet Bereza
Pripyat Olshany
09/09/2023 15:00
19%
X
2
0
-
1
0 - 1
-
FT
1 - 3
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Group Brest Region West
By3
Krechet Bereza
Pripyat Olshany
09/09/2023 15:00
51
49
Nu
0
-
1
0 - 1
1.94
-
-
-
FT
1 - 3
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Group Brest Region West
By3
Krechet Bereza
Pripyat Olshany
09/09/2023 15:00
72%
21
0
-
1
0 - 1
1.94
-
FT
1 - 3
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Group Brest Region West
By3
Krechet Bereza
Pripyat Olshany
09/09/2023 15:00
38%
Oaspete 0
0
-
1
0 - 1
1.94
-
FT
1 - 3
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Group Brest Region West
By3
Krechet Bereza
Pripyat Olshany
09/09/2023 15:00
0
-
1
0 - 1
1.94
FT
1 - 3
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 09/09/2023
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
Torpedo Minsk
21
11
6
3
2
21
24
-3
3
FK Krumkachy
19
10
6
1
3
33
17
16
4
BGU Minsk
19
11
6
1
4
30
17
13
5
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
6
SDJuShOR-3
14
10
4
2
4
17
12
5
7
Urozhaynaya
8
10
2
2
6
17
24
-7
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
14
9
2
3
31
11
20
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
25
14
8
1
5
67
22
45
5
Livadija
19
14
6
1
7
27
25
2
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
7
14
2
1
11
20
73
-53
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Partizan Salihorsk
40
15
13
1
1
75
3
72
2
Bobovnya
29
15
8
5
2
29
18
11
3
Neman Stolbtsy
20
14
6
2
6
34
29
5
4
Starye Dorogi
17
15
4
5
6
19
36
-17
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
14
4
3
7
20
31
-11
7
FK Kletsk
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Servolyuks
51
17
17
0
0
73
10
63
2
Gorki
45
17
15
0
2
98
6
92
3
Klimovichy
34
17
11
1
5
54
31
23
4
FK Krasnopole
33
17
11
0
6
49
32
17
5
Niva Chavusy
19
17
5
4
8
25
29
-4
6
Sozh Krichev
18
17
5
3
9
48
48
0
7
FK Kostyukovichi
16
17
5
1
11
24
36
-12
8
Dribin
13
17
4
1
12
27
73
-46
9
Vikhra
11
17
3
2
12
26
86
-60
10
Slavgorod
8
17
2
2
13
14
87
-73
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
34
13
11
1
1
61
10
51
2
Torpeda
29
13
9
2
2
66
14
52
3
Drut Belynichi
25
13
8
1
4
49
19
30
4
Spartak Shklov
21
13
7
0
6
26
25
1
5
Zarya Krugloe
21
14
7
0
7
21
29
-8
6
Kolos Kirovsk
12
12
4
0
8
23
54
-31
7
Ptich
9
13
3
0
10
16
45
-29
8
Bykhov
3
13
1
0
12
11
77
-66
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
52
18
17
1
0
117
8
109
2
Pripyat Olshany
42
18
13
3
2
92
24
68
3
Nadezhda Gorodishche
36
18
11
3
4
57
31
26
4
Gantsevichi
30
18
8
6
4
61
41
20
5
FK Ivanovo
23
18
6
5
7
43
39
4
6
FC Mikashevichi
23
18
7
2
9
35
41
-6
7
Volna Pinsk II
23
18
6
5
7
32
47
-15
8
DUSSH Stolin
13
18
3
4
11
26
57
-31
9
FK Luninets
11
18
3
2
13
30
75
-45
10
Volat Lyakhavichi
1
18
0
1
17
11
141
-130
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
GOLHU Gomel
48
18
16
0
2
69
10
59
2
MNPZ Mozyr
46
18
15
1
2
75
16
59
3
Vertikal Kalinkovichi
32
18
10
2
6
58
31
27
4
DUSSH-2 Rechitsa
24
18
7
3
8
34
34
0
5
Iput DYuSSh
20
18
6
2
10
30
41
-11
6
FK Zhlobin
18
18
6
0
12
26
64
-38
7
Svetlogorsk
12
18
4
0
14
21
67
-46
8
Dnepr Rogachev
11
18
3
2
13
29
79
-50
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FSK Dyatlovo
35
15
11
2
2
55
26
29
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
13
7
3
3
29
29
0
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
11
13
3
2
8
19
33
-14
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
FK Oshmyany
7
13
2
1
10
14
45
-31
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
34
15
11
1
3
50
20
30
2
Smena Volkovysk
25
13
8
1
4
44
22
22
3
FK Svislach
25
13
8
1
4
27
21
6
4
Neman Mosty
21
13
6
3
4
26
23
3
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Chayka Zelva
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
11
13
3
2
8
23
42
-19
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
40
15
13
1
1
54
8
46
2
FK Miory
37
15
12
1
2
64
24
40
3
Postavy
28
15
9
1
5
35
18
17
4
FK Senno
26
15
8
2
5
57
26
31
5
DYuSSh Orsha
24
15
7
3
5
47
24
23
6
Niva Tolochin
21
15
7
0
8
29
36
-7
7
Gorodok lions
16
15
5
1
9
48
48
0
8
FC Polotsk
12
15
4
0
11
26
58
-32
9
FK Glubokoe
8
15
2
2
11
21
65
-44
10
FK Lepel
7
15
2
1
12
9
83
-74
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Tsentr Futbola
50
18
16
2
0
147
7
140
2
Krechet Bereza
42
18
14
0
4
70
42
28
3
FK Vysokoe
41
18
13
2
3
80
36
44
4
Ivatsevichi
40
18
13
1
4
81
23
58
5
Agro-Pelishche
32
18
10
2
6
66
39
27
6
FK Kobrin
19
19
6
1
12
41
75
-34
7
Kommunalnik Beloozersk
16
18
5
1
12
29
61
-32
8
FK Drohichyn
15
18
5
0
13
39
109
-70
9
FK Pruzhany
6
18
2
0
16
21
91
-70
10
Port SK
4
18
1
1
16
16
110
-94
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
KRE
meciuri
Toate
26/08
2023
FK Drohichyn
3 - 5
( - )
Krechet Bereza
By3
20/08
2023
Krechet Bereza
1 - 3
( - )
Tsentr Futbola
By3
13/08
2023
FK Kobrin
2 - 5
( - )
Krechet Bereza
By3
06/08
2023
Ivatsevichi
9 - 0
( - )
Krechet Bereza
By3
29/07
2023
Krechet Bereza
4 - 2
( - )
Agro-Pelishche
By3
22/07
2023
Port SK
0 - 9
( - )
Krechet Bereza
By3
15/07
2023
Krechet Bereza
6 - 3
( - )
FK Drohichyn
By3
08/07
2023
FK Vysokoe
2 - 4
( - )
Krechet Bereza
By3
01/07
2023
Krechet Bereza
2 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
24/06
2023
FK Pruzhany
0 - 2
( - )
Krechet Bereza
By3
18/06
2023
Tsentr Futbola
4 - 1
( - )
Krechet Bereza
By3
11/06
2023
Krechet Bereza
6 - 3
( - )
FK Kobrin
By3
04/06
2023
Krechet Bereza
3 - 1
( - )
Ivatsevichi
By3
28/05
2023
Agro-Pelishche
3 - 5
( - )
Krechet Bereza
By3
20/05
2023
Krechet Bereza
8 - 1
( - )
Port SK
By3
06/05
2023
Krechet Bereza
3 - 5
( - )
FK Vysokoe
By3
23/04
2023
Kommunalnik Beloozersk
0 - 2
(0 - 1)
Krechet Bereza
By3
15/04
2023
Krechet Bereza
4 - 1
( - )
FK Pruzhany
By3
Victorii
4
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[14,0,4,18],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[14,null,4,18],"lg_373_6":[4,null,2,6]}
PRI
meciuri
Toate
26/08
2023
Pripyat Olshany
1 - 2
( - )
FK Ivanovo
By3
23/08
2023
FK Ivanovo
2 - 2
( - )
Pripyat Olshany
By3
19/08
2023
Pripyat Olshany
6 - 3
( - )
Gantsevichi
By3
16/08
2023
Pripyat Olshany
0 - 0
(0 - 0)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
13/08
2023
Pripyat Olshany
11 - 1
( - )
FK Luninets
By3
05/08
2023
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
( - )
Pripyat Olshany
By3
30/07
2023
Pripyat Olshany
17 - 0
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
19/07
2023
FC Mikashevichi
1 - 2
( - )
Pripyat Olshany
By3
15/07
2023
Pripyat Olshany
3 - 0
( - )
FC Mikashevichi
By3
09/07
2023
Volna Pinsk II
2 - 9
( - )
Pripyat Olshany
By3
01/07
2023
Pripyat Olshany
6 - 3
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
25/06
2023
Pripyat Olshany
3 - 1
( - )
DUSSH Stolin
By3
17/06
2023
Gantsevichi
1 - 1
( - )
Pripyat Olshany
By3
11/06
2023
FK Luninets
1 - 6
( - )
Pripyat Olshany
By3
28/05
2023
Volat Lyakhavichi
1 - 11
( - )
Pripyat Olshany
By3
07/05
2023
Pripyat Olshany
3 - 1
( - )
Volna Pinsk II
By3
23/04
2023
Nadezhda Gorodishche
2 - 4
( - )
Pripyat Olshany
By3
15/04
2023
DUSSH Stolin
0 - 5
( - )
Pripyat Olshany
By3
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[13,3,2,18],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_373":[13,3,2,18],"lg_373_6":[2,2,2,6]}
KRE
gazde meciuri:
Toate
20/08
2023
Krechet Bereza
1 - 3
( - )
Tsentr Futbola
By3
29/07
2023
Krechet Bereza
4 - 2
( - )
Agro-Pelishche
By3
15/07
2023
Krechet Bereza
6 - 3
( - )
FK Drohichyn
By3
01/07
2023
Krechet Bereza
2 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
11/06
2023
Krechet Bereza
6 - 3
( - )
FK Kobrin
By3
04/06
2023
Krechet Bereza
3 - 1
( - )
Ivatsevichi
By3
20/05
2023
Krechet Bereza
8 - 1
( - )
Port SK
By3
06/05
2023
Krechet Bereza
3 - 5
( - )
FK Vysokoe
By3
15/04
2023
Krechet Bereza
4 - 1
( - )
FK Pruzhany
By3
Victorii
5
83%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[7,0,2,9],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[7,null,2,9],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
PRI
meciuri in calitate de oaspete
Toate
23/08
2023
FK Ivanovo
2 - 2
( - )
Pripyat Olshany
By3
05/08
2023
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
( - )
Pripyat Olshany
By3
19/07
2023
FC Mikashevichi
1 - 2
( - )
Pripyat Olshany
By3
09/07
2023
Volna Pinsk II
2 - 9
( - )
Pripyat Olshany
By3
17/06
2023
Gantsevichi
1 - 1
( - )
Pripyat Olshany
By3
11/06
2023
FK Luninets
1 - 6
( - )
Pripyat Olshany
By3
28/05
2023
Volat Lyakhavichi
1 - 11
( - )
Pripyat Olshany
By3
23/04
2023
Nadezhda Gorodishche
2 - 4
( - )
Pripyat Olshany
By3
15/04
2023
DUSSH Stolin
0 - 5
( - )
Pripyat Olshany
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
2
33%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[6,2,1,9],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_373":[6,2,1,9],"lg_373_6":[3,2,1,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Krechet Bereza
Meciuri jucate:
18
Pripyat Olshany
Meciuri jucate:
18
Goluri
(Marcate/Primite)
70
3.89
2.33
42
92
5.11
1.33
24
Sub/Peste
1.5
0
18
0%
100%
1
17
6%
94%
2.5
3
15
17%
83%
2
16
11%
89%
3.5
3
15
17%
83%
5
13
28%
72%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
13
5
72%
28%
14
4
78%
22%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
4
14
22%
78%
4
14
22%
78%
Marcat un gol (Da/Nu)
17
1
94%
6%
17
1
94%
6%
KRE
Meciuri urmatoare
Dificultate
PRI
Uşor 1
Greu 5
Pripyat Olshany (G)
By3
09/09/2023
DYuSSh-3 Pinsk (G)
By3
16/09/2023
1
Krechet Bereza (O)
By3
09/09/2023
Tsentr Futbola (O)
By3
17/09/2023
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program