Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
131
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
12
Pronosticuri maine
193
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
823
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1497
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
58
Favorite
Liste
[+]
Britanic
4
Top European
23
European
361
American
87
African
62
Asiatic
106
Australijski
39
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
1
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Charleston Battery
42%
Probabilitatea de a remiza
22/05/2024 01:00
CHA - ATL,
01:00
UsC
New Mexico United
50%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 01:30
NEW - NMU,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
36%
Probabilitatea de a remiza
22/05/2024 02:30
SKC - TUR,
02:30
UsC
Sacramento Republic
66%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 04:00
SAR - SJE,
04:00
UsC
Los Angeles FC
44%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 04:30
LAF - LUN,
04:30
UsC
Mjällby AIF
54%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:00
GOT - MJA,
19:00
Se1
Newell's Old Boys
40%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 01:00
VEL - NOB,
01:00
Ar1
FC København
55%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:00
AGF - CPH,
19:00
Dk1
Maccabi Tel Aviv
56%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
HAH - MTA,
19:30
Il1
Maccabi Haifa
49%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
HBS - MHA,
19:30
Il1
Maccabi Bnei Raina
39%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
MBR - BSA,
19:30
Il1
Lausanne-Sport
35%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
LAU - GRA,
20:30
Ch1
FC Luzern
64%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
FC - STA,
20:30
Ch1
FC Basel
49%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
BAS - YVE,
20:30
Ch1
json_m
Pronostic
Juventud Unida SL
-
SCyB Atenas
12°C
W
L
W
L
D
D
02/09/2023 23:00 GMT
X
4 - 0
FT
D
W
D
D
L
W
Argentina Torneo Federal A
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 28, Group B
Ar3
Juventud Unida SL
SCyB Atenas
02/09/2023 23:00
37
40
23
X
1
-
1
1 - 1
1.88
12°
3.20
2.00
3.20
3.30
no
no
no
FT
4 - 0
(2 - 0)
-
-
-
-
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 28, Group B
Ar3
Juventud Unida SL
SCyB Atenas
02/09/2023 23:00
62
38
Sub
1.88
1 - 1
1.88
12°
1.57
1.57
2.35
FT
4 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 28, Group B
Ar3
Juventud Unida SL
SCyB Atenas
02/09/2023 23:00
23
51
26
X
12°
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 28, Group B
Ar3
Juventud Unida SL
SCyB Atenas
02/09/2023 23:00
20%
X
X
1
-
1
1 - 1
12°
4.50
FT
4 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 28, Group B
Ar3
Juventud Unida SL
SCyB Atenas
02/09/2023 23:00
49
51
Da
1
-
1
1 - 1
1.88
12°
-
-
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 28, Group B
Ar3
Juventud Unida SL
SCyB Atenas
02/09/2023 23:00
77%
X1
1
-
1
1 - 1
1.88
12°
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 28, Group B
Ar3
Juventud Unida SL
SCyB Atenas
02/09/2023 23:00
63%
Oaspete +1
1
-
1
1 - 1
1.88
12°
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 28, Group B
Ar3
Juventud Unida SL
SCyB Atenas
02/09/2023 23:00
1
-
1
1 - 1
1.88
12°
FT
4 - 0
(2 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
Torneo Federal A
Copa Argentina
04/07
2023
SCyB Atenas
0 - 0
(0 - 0)
Juventud Unida SL
Ar3
13/05
2023
Juventud Unida SL
3 - 1
(2 - 0)
SCyB Atenas
Ar3
12/03
2023
SCyB Atenas
1 - 0
(1 - 0)
Juventud Unida SL
Ar3
23/11
2012
Juventud Unida SL
2 - 2
( - )
SCyB Atenas
ArC
Juventud Unida SL
1
25%
Egalitati
2
50%
SCyB Atenas
1
25%
{"lg_-1":[1,2,1,4],"lg_-1_6":[1,2,1,4],"lg_529":[1,1,1,3],"lg_529_6":[1,1,1,3],"lg_478":[null,1,null,1],"lg_478_6":[null,1,null,1]}
Clasare 02/09/2023
Group A
Group A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Club Olimpo
52
24
15
7
2
44
19
25
2
Villa Mitre
47
24
13
8
3
36
14
22
3
Santamarina Tandil
34
24
8
10
6
23
21
2
4
Sansinena
32
24
9
5
10
26
26
0
5
Club Cipolletti
32
24
9
5
10
25
27
-2
6
Sol de Mayo
32
24
9
5
10
26
33
-7
7
CA Germinal
24
24
6
6
12
22
33
-11
8
Circulo Deportivo
24
24
6
6
12
20
32
-12
9
Liniers Bahía Blanca
19
24
5
4
15
15
32
-17
Promotion Play-off
Relegation
Group B
Group B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ciudad Bolivar
48
24
14
6
4
35
17
18
2
Argentino Monte Maíz
45
24
12
9
3
41
21
20
3
Juventud Unida SL
34
24
8
10
6
19
18
1
4
SCyB Atenas
31
24
8
7
9
26
30
-4
5
Huracán Las Heras
31
24
9
4
11
22
30
-8
6
Ferro Carril Oeste (GP)
28
24
8
4
12
25
30
-5
7
San Martín Mendoza
28
24
7
7
10
19
26
-7
8
CS Estudiantes (SL)
26
24
5
11
8
25
30
-5
9
Sportivo Penarol
21
24
5
6
13
23
33
-10
Promotion Play-off
Relegation
Group C
Group C
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
CA Douglas Haig
55
24
17
4
3
32
10
22
2
Indep. de Chivilcoy
40
24
12
4
8
24
16
8
3
Sportivo Las Parejas
37
24
11
4
9
26
19
7
4
Sportivo Belgrano
34
24
10
4
10
30
25
5
5
El Linqueño
30
24
8
6
10
28
28
0
6
Unión Sunchales
30
24
9
3
12
16
25
-9
7
Def. Pronunciamiento
29
24
8
5
11
22
32
-10
8
Def. Belgrano (VR)
25
24
6
7
11
22
32
-10
9
Gimnasia C. Uruguay
23
24
6
5
13
18
31
-13
Promotion Play-off
Relegation
Group D
Group D
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gimnasia y Tiro
43
24
11
10
3
26
12
14
2
Central Norte Salta
37
24
10
7
7
29
22
7
3
Sarmiento Resistencia
36
24
10
6
8
23
21
2
4
Sol de América
34
24
9
7
8
25
22
3
5
Boca Unidos
32
24
8
8
8
21
28
-7
6
San Martín Formosa
30
24
9
3
12
20
19
1
7
9 de Julio Rafaela
30
24
8
6
10
26
28
-2
8
Juventud Antoniana
26
24
6
8
10
14
23
-9
9
Crucero del Norte
24
24
5
9
10
20
29
-9
Promotion Play-off
Relegation
JUS
meciuri
Toate
27/08
2023
Juventud Unida SL
1 - 0
(0 - 0)
Huracán Las Heras
Ar3
19/08
2023
San Martín Mendoza
2 - 1
(1 - 1)
Juventud Unida SL
Ar3
02/08
2023
Juventud Unida SL
2 - 1
(1 - 1)
Sportivo Penarol
Ar3
29/07
2023
Ciudad Bolivar
2 - 1
(2 - 0)
Juventud Unida SL
Ar3
23/07
2023
Juventud Unida SL
1 - 1
(0 - 1)
Argentino Monte Maíz
Ar3
16/07
2023
CS Estudiantes (SL)
0 - 0
(0 - 0)
Juventud Unida SL
Ar3
08/07
2023
Juventud Unida SL
2 - 1
(1 - 1)
Ferro Carril Oeste (GP)
Ar3
04/07
2023
SCyB Atenas
0 - 0
(0 - 0)
Juventud Unida SL
Ar3
28/06
2023
Huracán Las Heras
0 - 0
(0 - 0)
Juventud Unida SL
Ar3
24/06
2023
Juventud Unida SL
1 - 1
(1 - 1)
San Martín Mendoza
Ar3
10/06
2023
Sportivo Penarol
2 - 0
(1 - 0)
Juventud Unida SL
Ar3
04/06
2023
Juventud Unida SL
0 - 0
(0 - 0)
Ciudad Bolivar
Ar3
28/05
2023
Argentino Monte Maíz
2 - 2
(0 - 2)
Juventud Unida SL
Ar3
21/05
2023
Juventud Unida SL
0 - 0
(0 - 0)
CS Estudiantes (SL)
Ar3
18/05
2023
Ferro Carril Oeste (GP)
0 - 2
(0 - 2)
Juventud Unida SL
Ar3
13/05
2023
Juventud Unida SL
3 - 1
(2 - 0)
SCyB Atenas
Ar3
07/05
2023
Juventud Unida SL
1 - 0
(0 - 0)
Huracán Las Heras
Ar3
29/04
2023
San Martín Mendoza
0 - 0
(0 - 0)
Juventud Unida SL
Ar3
16/04
2023
Juventud Unida SL
1 - 0
(0 - 0)
Sportivo Penarol
Ar3
08/04
2023
Ciudad Bolivar
2 - 0
(2 - 0)
Juventud Unida SL
Ar3
01/04
2023
Juventud Unida SL
0 - 2
(0 - 0)
Argentino Monte Maíz
Ar3
26/03
2023
CS Estudiantes (SL)
0 - 0
(0 - 0)
Juventud Unida SL
Ar3
19/03
2023
Juventud Unida SL
1 - 0
(0 - 0)
Ferro Carril Oeste (GP)
Ar3
12/03
2023
SCyB Atenas
1 - 0
(1 - 0)
Juventud Unida SL
Ar3
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[8,10,6,24],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_529":[8,10,6,24],"lg_529_6":[2,2,2,6]}
ATE
meciuri
Toate
26/08
2023
Sportivo Penarol
1 - 1
(0 - 1)
SCyB Atenas
Ar3
19/08
2023
SCyB Atenas
1 - 0
(0 - 0)
Ciudad Bolivar
Ar3
05/08
2023
Argentino Monte Maíz
0 - 0
(0 - 0)
SCyB Atenas
Ar3
02/08
2023
SCyB Atenas
2 - 2
(1 - 1)
CS Estudiantes (SL)
Ar3
29/07
2023
Ferro Carril Oeste (GP)
2 - 1
(1 - 0)
SCyB Atenas
Ar3
16/07
2023
SCyB Atenas
2 - 1
(1 - 0)
Huracán Las Heras
Ar3
09/07
2023
San Martín Mendoza
0 - 2
(0 - 1)
SCyB Atenas
Ar3
04/07
2023
SCyB Atenas
0 - 0
(0 - 0)
Juventud Unida SL
Ar3
28/06
2023
SCyB Atenas
1 - 2
(1 - 0)
Sportivo Penarol
Ar3
24/06
2023
Ciudad Bolivar
3 - 1
(1 - 0)
SCyB Atenas
Ar3
18/06
2023
SCyB Atenas
0 - 0
(0 - 0)
Argentino Monte Maíz
Ar3
13/06
2023
CS Estudiantes (SL)
3 - 0
(1 - 0)
SCyB Atenas
Ar3
04/06
2023
SCyB Atenas
3 - 1
(1 - 1)
Ferro Carril Oeste (GP)
Ar3
21/05
2023
Huracán Las Heras
3 - 2
(0 - 2)
SCyB Atenas
Ar3
18/05
2023
SCyB Atenas
1 - 0
(1 - 0)
San Martín Mendoza
Ar3
13/05
2023
Juventud Unida SL
3 - 1
(2 - 0)
SCyB Atenas
Ar3
07/05
2023
Sportivo Penarol
0 - 1
(0 - 1)
SCyB Atenas
Ar3
30/04
2023
SCyB Atenas
0 - 1
(0 - 1)
Ciudad Bolivar
Ar3
23/04
2023
Argentino Monte Maíz
0 - 2
(0 - 1)
SCyB Atenas
Ar3
15/04
2023
SCyB Atenas
3 - 3
(2 - 2)
CS Estudiantes (SL)
Ar3
08/04
2023
Ferro Carril Oeste (GP)
3 - 0
(2 - 0)
SCyB Atenas
Ar3
26/03
2023
SCyB Atenas
1 - 1
(1 - 1)
Huracán Las Heras
Ar3
19/03
2023
San Martín Mendoza
1 - 0
(0 - 0)
SCyB Atenas
Ar3
12/03
2023
SCyB Atenas
1 - 0
(1 - 0)
Juventud Unida SL
Ar3
Victorii
2
33%
Egalitati
3
50%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[8,7,9,24],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_529":[8,7,9,24],"lg_529_6":[2,3,1,6]}
JUS
gazde meciuri:
Toate
27/08
2023
Juventud Unida SL
1 - 0
(0 - 0)
Huracán Las Heras
Ar3
02/08
2023
Juventud Unida SL
2 - 1
(1 - 1)
Sportivo Penarol
Ar3
23/07
2023
Juventud Unida SL
1 - 1
(0 - 1)
Argentino Monte Maíz
Ar3
08/07
2023
Juventud Unida SL
2 - 1
(1 - 1)
Ferro Carril Oeste (GP)
Ar3
24/06
2023
Juventud Unida SL
1 - 1
(1 - 1)
San Martín Mendoza
Ar3
04/06
2023
Juventud Unida SL
0 - 0
(0 - 0)
Ciudad Bolivar
Ar3
21/05
2023
Juventud Unida SL
0 - 0
(0 - 0)
CS Estudiantes (SL)
Ar3
13/05
2023
Juventud Unida SL
3 - 1
(2 - 0)
SCyB Atenas
Ar3
07/05
2023
Juventud Unida SL
1 - 0
(0 - 0)
Huracán Las Heras
Ar3
16/04
2023
Juventud Unida SL
1 - 0
(0 - 0)
Sportivo Penarol
Ar3
01/04
2023
Juventud Unida SL
0 - 2
(0 - 0)
Argentino Monte Maíz
Ar3
19/03
2023
Juventud Unida SL
1 - 0
(0 - 0)
Ferro Carril Oeste (GP)
Ar3
Victorii
3
50%
Egalitati
3
50%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[7,4,1,12],"lg_-1_6":[3,3,0,6],"lg_529":[7,4,1,12],"lg_529_6":[3,3,null,6]}
ATE
meciuri in calitate de oaspete
Toate
26/08
2023
Sportivo Penarol
1 - 1
(0 - 1)
SCyB Atenas
Ar3
05/08
2023
Argentino Monte Maíz
0 - 0
(0 - 0)
SCyB Atenas
Ar3
29/07
2023
Ferro Carril Oeste (GP)
2 - 1
(1 - 0)
SCyB Atenas
Ar3
09/07
2023
San Martín Mendoza
0 - 2
(0 - 1)
SCyB Atenas
Ar3
24/06
2023
Ciudad Bolivar
3 - 1
(1 - 0)
SCyB Atenas
Ar3
13/06
2023
CS Estudiantes (SL)
3 - 0
(1 - 0)
SCyB Atenas
Ar3
21/05
2023
Huracán Las Heras
3 - 2
(0 - 2)
SCyB Atenas
Ar3
13/05
2023
Juventud Unida SL
3 - 1
(2 - 0)
SCyB Atenas
Ar3
07/05
2023
Sportivo Penarol
0 - 1
(0 - 1)
SCyB Atenas
Ar3
23/04
2023
Argentino Monte Maíz
0 - 2
(0 - 1)
SCyB Atenas
Ar3
08/04
2023
Ferro Carril Oeste (GP)
3 - 0
(2 - 0)
SCyB Atenas
Ar3
19/03
2023
San Martín Mendoza
1 - 0
(0 - 0)
SCyB Atenas
Ar3
Victorii
1
17%
Egalitati
2
33%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,2,7,12],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_529":[3,2,7,12],"lg_529_6":[1,2,3,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Juventud Unida SL
Meciuri jucate:
24
SCyB Atenas
Meciuri jucate:
24
Goluri
(Marcate/Primite)
19
0.79
0.75
18
26
1.08
1.25
30
Sub/Peste
1.5
12
12
50%
50%
9
15
38%
63%
2.5
18
6
75%
25%
13
11
54%
46%
3.5
22
2
92%
8%
18
6
75%
25%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
8
16
33%
67%
11
13
46%
54%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
12
12
50%
50%
9
15
38%
63%
Marcat un gol (Da/Nu)
13
11
54%
46%
17
7
71%
29%
JUS
Meciuri urmatoare
Dificultate
ATE
Uşor 1
Greu 5
SCyB Atenas (G)
Ar3
02/09/2023
3
Ferro Carril Oeste (GP) (O)
Ar3
08/09/2023
2
CS Estudiantes (SL) (G)
Ar3
12/09/2023
2
Argentino Monte Maíz (O)
Ar3
16/09/2023
4
Ciudad Bolivar (G)
Ar3
23/09/2023
5
Sportivo Penarol (O)
Ar3
30/09/2023
1
Juventud Unida SL (O)
Ar3
02/09/2023
2
San Martín Mendoza (G)
Ar3
08/09/2023
3
Huracán Las Heras (O)
Ar3
12/09/2023
1
Ferro Carril Oeste (GP) (G)
Ar3
23/09/2023
2
CS Estudiantes (SL) (O)
Ar3
30/09/2023
2
Argentino Monte Maíz (G)
Ar3
07/10/2023
2
San Martín Mendoza (G)
Ar3
14/10/2023
3
Huracán Las Heras (O)
Ar3
28/10/2023
3
Ciudad Bolivar (O)
Ar3
14/10/2023
3
Sportivo Penarol (G)
Ar3
28/10/2023
1
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program