Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
160
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
5
Pronosticuri maine
352
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1651
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2262
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
65
Favorite
Liste
[+]
Britanic
32
Top European
64
European
567
American
213
African
77
Asiatic
126
Australijski
43
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
7
Liga Pro din Arabia Saudită
6
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
4
Copa Sudamericana
4
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Taawoun FC
43%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 17:00
ALR - TAA,
17:00
Sa1
json_m
Pronostic
Juventud Unida SL
-
Sansinena
19°C
D
D
W
D
L
D
12/06/2022 20:50 GMT
X
1 - 1
FT
W
W
W
W
W
L
Argentina Torneo Federal A
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 13, South
Ar3
Juventud Unida SL
Sansinena
12/06/2022 20:50
27
37
36
X
1
-
1
1 - 1
1.97
19°
3.00
2.00
3.00
3.60
no
no
no
FT
1 - 1
(0 - 1)
-
-
-
-
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, South
Ar3
Juventud Unida SL
Sansinena
12/06/2022 20:50
61
39
Sub
1.97
1 - 1
1.97
19°
1.48
1.48
2.60
FT
1 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, South
Ar3
Juventud Unida SL
Sansinena
12/06/2022 20:50
33
33
34
2
19°
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, South
Ar3
Juventud Unida SL
Sansinena
12/06/2022 20:50
13%
2
X
1
-
1
1 - 1
19°
19.00
FT
1 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, South
Ar3
Juventud Unida SL
Sansinena
12/06/2022 20:50
49
51
Da
1
-
1
1 - 1
1.97
19°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, South
Ar3
Juventud Unida SL
Sansinena
12/06/2022 20:50
73%
X2
1
-
1
1 - 1
1.97
19°
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, South
Ar3
Juventud Unida SL
Sansinena
12/06/2022 20:50
64%
Gazda +0.5
1
-
1
1 - 1
1.97
19°
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, South
Ar3
Juventud Unida SL
Sansinena
12/06/2022 20:50
1
-
1
1 - 1
1.97
19°
FT
1 - 1
(0 - 1)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
08/08
2021
Sansinena
1 - 0
(1 - 0)
Juventud Unida SL
Ar3
11/04
2021
Juventud Unida SL
0 - 0
(0 - 0)
Sansinena
Ar3
03/01
2021
Sansinena
0 - 2
(0 - 1)
Juventud Unida SL
Ar3
02/02
2020
Sansinena
0 - 3
(0 - 1)
Juventud Unida SL
Ar3
08/09
2019
Juventud Unida SL
1 - 1
(1 - 0)
Sansinena
Ar3
Juventud Unida SL
2
40%
Egalitati
2
40%
Sansinena
1
20%
{"lg_-1":[2,2,1,5],"lg_-1_6":[2,2,1,5],"lg_529":[2,2,1,5],"lg_529_6":[2,2,1,5]}
Clasare 12/06/2022
North
North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Racing de Cordoba
25
11
7
4
0
19
3
16
2
Central Norte Salta
23
11
6
5
0
15
5
10
3
Crucero del Norte
22
12
6
4
2
15
13
2
4
CA Douglas Haig
20
12
6
2
4
17
9
8
5
Sarmiento Resistencia
20
11
5
5
1
11
3
8
6
San Martín Formosa
18
11
5
3
3
14
8
6
7
Sportivo Las Parejas
18
12
5
3
4
14
13
1
8
Boca Unidos
14
11
3
5
3
9
12
-3
9
Gimnasia y Tiro
14
11
4
2
5
7
11
-4
10
Gimnasia C. Uruguay
13
11
3
4
4
9
11
-2
11
Def. Pronunciamiento
13
12
3
4
5
8
12
-4
12
Def. Belgrano (VR)
12
12
3
3
6
13
14
-1
13
Unión Sunchales
12
11
3
3
5
10
14
-4
14
Sportivo Belgrano
12
11
3
3
5
8
12
-4
15
Juventud Antoniana
12
12
3
3
6
6
14
-8
16
Atlético Paraná
7
11
1
4
6
5
13
-8
17
Juventud Unida (G)
7
12
2
1
9
8
21
-13
Promotion Play-off
Relegation
South
South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Club Olimpo
29
12
9
2
1
23
8
15
2
Villa Mitre
21
11
6
3
2
14
6
8
3
Sansinena
19
12
6
1
5
19
13
6
4
CS Estudiantes (SL)
17
11
4
5
2
12
10
2
5
Atlético Camioneros
16
11
4
4
3
13
10
3
6
Juventud Unida SL
16
11
3
7
1
7
4
3
7
Sol de Mayo
15
10
4
3
3
7
8
-1
8
Argentino Monte Maíz
14
11
3
5
3
12
13
-1
9
Ferro Carril Oeste (GP)
14
12
3
5
4
8
9
-1
10
Ciudad Bolivar
14
11
4
2
5
9
11
-2
11
Sportivo Penarol
14
12
3
5
4
13
16
-3
12
Huracán Las Heras
12
12
3
6
3
8
9
-1
13
Club Cipolletti
12
11
2
6
3
7
12
-5
14
Indep. de Chivilcoy
10
12
2
4
6
7
11
-4
15
Desamparados
10
11
2
4
5
7
16
-9
16
Circulo Deportivo
9
11
2
3
6
12
15
-3
17
Liniers Bahía Blanca
8
11
1
5
5
8
15
-7
Promotion Play-off
Relegation
JUV
meciuri
Toate
05/06
2022
Huracán Las Heras
1 - 1
(1 - 1)
Juventud Unida SL
Ar3
29/05
2022
Juventud Unida SL
0 - 0
(0 - 0)
Sportivo Penarol
Ar3
21/05
2022
Ferro Carril Oeste (GP)
0 - 1
(0 - 1)
Juventud Unida SL
Ar3
11/05
2022
Juventud Unida SL
0 - 0
(0 - 0)
Liniers Bahía Blanca
Ar3
07/05
2022
Circulo Deportivo
1 - 0
(1 - 0)
Juventud Unida SL
Ar3
30/04
2022
Juventud Unida SL
1 - 1
(1 - 1)
Argentino Monte Maíz
Ar3
24/04
2022
Sol de Mayo
0 - 1
(0 - 0)
Juventud Unida SL
Ar3
17/04
2022
Juventud Unida SL
2 - 0
(2 - 0)
Indep. de Chivilcoy
Ar3
10/04
2022
Club Olimpo
0 - 0
(0 - 0)
Juventud Unida SL
Ar3
03/04
2022
Juventud Unida SL
1 - 1
(1 - 1)
CS Estudiantes (SL)
Ar3
26/03
2022
Atlético Camioneros
0 - 0
(0 - 0)
Juventud Unida SL
Ar3
Victorii
1
17%
Egalitati
4
67%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,7,1,11],"lg_-1_6":[1,4,1,6],"lg_529":[3,7,1,11],"lg_529_6":[1,4,1,6]}
SAN
meciuri
Toate
04/06
2022
Sansinena
3 - 1
(2 - 1)
Liniers Bahía Blanca
Ar3
29/05
2022
Circulo Deportivo
1 - 2
(1 - 2)
Sansinena
Ar3
22/05
2022
Sansinena
3 - 1
(1 - 0)
Argentino Monte Maíz
Ar3
17/05
2022
Sol de Mayo
0 - 4
(0 - 2)
Sansinena
Ar3
11/05
2022
Sansinena
2 - 0
(0 - 0)
Indep. de Chivilcoy
Ar3
07/05
2022
Club Olimpo
3 - 0
(2 - 0)
Sansinena
Ar3
30/04
2022
Sansinena
0 - 0
(0 - 0)
CS Estudiantes (SL)
Ar3
24/04
2022
Atlético Camioneros
3 - 1
(2 - 0)
Sansinena
Ar3
17/04
2022
Sansinena
3 - 0
(0 - 0)
Desamparados
Ar3
10/04
2022
Club Cipolletti
1 - 0
(0 - 0)
Sansinena
Ar3
03/04
2022
Sansinena
1 - 2
(0 - 1)
Villa Mitre
Ar3
27/03
2022
Ciudad Bolivar
1 - 0
(1 - 0)
Sansinena
Ar3
Victorii
5
83%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[6,1,5,12],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_529":[6,1,5,12],"lg_529_6":[5,null,1,6]}
JUV
gazde meciuri:
Toate
29/05
2022
Juventud Unida SL
0 - 0
(0 - 0)
Sportivo Penarol
Ar3
11/05
2022
Juventud Unida SL
0 - 0
(0 - 0)
Liniers Bahía Blanca
Ar3
30/04
2022
Juventud Unida SL
1 - 1
(1 - 1)
Argentino Monte Maíz
Ar3
17/04
2022
Juventud Unida SL
2 - 0
(2 - 0)
Indep. de Chivilcoy
Ar3
03/04
2022
Juventud Unida SL
1 - 1
(1 - 1)
CS Estudiantes (SL)
Ar3
Victorii
1
20%
Egalitati
4
80%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[1,4,0,5],"lg_-1_6":[1,4,0,5],"lg_529":[1,4,null,5],"lg_529_6":[1,4,null,5]}
SAN
meciuri in calitate de oaspete
Toate
29/05
2022
Circulo Deportivo
1 - 2
(1 - 2)
Sansinena
Ar3
17/05
2022
Sol de Mayo
0 - 4
(0 - 2)
Sansinena
Ar3
07/05
2022
Club Olimpo
3 - 0
(2 - 0)
Sansinena
Ar3
24/04
2022
Atlético Camioneros
3 - 1
(2 - 0)
Sansinena
Ar3
10/04
2022
Club Cipolletti
1 - 0
(0 - 0)
Sansinena
Ar3
27/03
2022
Ciudad Bolivar
1 - 0
(1 - 0)
Sansinena
Ar3
Victorii
2
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_529":[2,null,4,6],"lg_529_6":[2,null,4,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Juventud Unida SL
Meciuri jucate:
11
Sansinena
Meciuri jucate:
12
Goluri
(Marcate/Primite)
7
0.64
0.36
4
19
1.58
1.08
13
Sub/Peste
1.5
7
4
64%
36%
3
9
25%
75%
2.5
11
0
100%
0%
4
8
33%
67%
3.5
11
0
100%
0%
8
4
67%
33%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
3
8
27%
73%
5
7
42%
58%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
7
4
64%
36%
4
8
33%
67%
Marcat un gol (Da/Nu)
6
5
55%
45%
8
4
67%
33%
JUV
Meciuri urmatoare
Dificultate
SAN
Uşor 1
Greu 5
Sansinena (G)
Ar3
12/06/2022
3
Ciudad Bolivar (O)
Ar3
18/06/2022
4
Villa Mitre (G)
Ar3
23/06/2022
5
Desamparados (G)
Ar3
03/07/2022
2
Atlético Camioneros (G)
Ar3
10/07/2022
1
CS Estudiantes (SL) (O)
Ar3
16/07/2022
3
Juventud Unida SL (O)
Ar3
12/06/2022
3
Ferro Carril Oeste (GP) (G)
Ar3
18/06/2022
3
Sportivo Penarol (O)
Ar3
22/06/2022
3
Huracán Las Heras (G)
Ar3
26/06/2022
2
Ciudad Bolivar (G)
Ar3
10/07/2022
4
Villa Mitre (O)
Ar3
16/07/2022
5
Club Olimpo (G)
Ar3
20/07/2022
5
Indep. de Chivilcoy (O)
Ar3
24/07/2022
4
Sol de Mayo (G)
Ar3
31/07/2022
4
Argentino Monte Maíz (O)
Ar3
07/08/2022
3
Circulo Deportivo (G)
Ar3
14/08/2022
2
Liniers Bahía Blanca (O)
Ar3
20/08/2022
3
Ferro Carril Oeste (GP) (G)
Ar3
27/08/2022
3
Sportivo Penarol (O)
Ar3
03/09/2022
3
Club Cipolletti (O)
Ar3
07/09/2022
2
Huracán Las Heras (G)
Ar3
11/09/2022
2
Sansinena (O)
Ar3
18/09/2022
3
Ciudad Bolivar (G)
Ar3
25/09/2022
4
Villa Mitre (O)
Ar3
02/10/2022
5
Club Cipolletti (G)
Ar3
12/10/2022
2
Desamparados (O)
Ar3
16/10/2022
2
Sarmiento Resistencia (O)
Ar3
24/10/2022
4
Club Cipolletti (G)
Ar3
20/07/2022
2
Desamparados (O)
Ar3
24/07/2022
2
Atlético Camioneros (G)
Ar3
31/07/2022
1
CS Estudiantes (SL) (O)
Ar3
07/08/2022
3
Club Olimpo (G)
Ar3
14/08/2022
5
Indep. de Chivilcoy (O)
Ar3
20/08/2022
4
Sol de Mayo (G)
Ar3
24/08/2022
4
Argentino Monte Maíz (O)
Ar3
28/08/2022
3
Circulo Deportivo (G)
Ar3
04/09/2022
2
Liniers Bahía Blanca (O)
Ar3
12/09/2022
3
Juventud Unida SL (G)
Ar3
18/09/2022
3
Ferro Carril Oeste (GP) (O)
Ar3
25/09/2022
3
Sportivo Penarol (G)
Ar3
01/10/2022
3
Huracán Las Heras (O)
Ar3
10/10/2022
2
Club Olimpo (O)
Ar3
22/10/2022
5
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program