Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
422
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
7
Pronosticuri maine
1004
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1953
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2646
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
64
Favorite
Liste
[+]
Britanic
63
Top European
63
European
631
American
179
African
77
Asiatic
145
Australijski
46
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
7
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Roma
38%
Probabilitatea de a remiza
02/05/2024 21:00
ROM - B04,
21:00
UEL
Tala'ea Al Jaish
47%
Probabilitatea de a remiza
02/05/2024 18:00
FUT - TAL,
18:00
Eg1
Al Hazm
46%
Probabilitatea de a câștiga
02/05/2024 17:00
AL - AL ,
17:00
Sa1
Vasco da Gama
37%
Probabilitatea de a remiza
02/05/2024 00:00
FOR - VDG,
00:00
BrC
Botafogo
46%
Probabilitatea de a câștiga
03/05/2024 00:00
BOT - VIT,
00:00
BrC
Palmeiras
43%
Probabilitatea de a câștiga
03/05/2024 02:30
PAL - BOT,
02:30
BrC
json_m
Pronostic
Holywell Town
-
Guilsfield
8° - 11°C
L
L
W
L
D
L
27/10/2018 15:30 GMT
2
2 - 2
FT
W
W
L
L
W
L
Țara Galilor Cymru Alliance
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 11
Wl3
Holywell Town
Guilsfield
27/10/2018 15:30
29
25
46
2
1
-
2
1 - 2
3.65
8°-11°
-
-
-
-
FT
2 - 2
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11
Wl3
Holywell Town
Guilsfield
27/10/2018 15:30
27
73
Peste
3.65
1 - 2
3.65
8°-11°
-
-
-
FT
2 - 2
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11
Wl3
Holywell Town
Guilsfield
27/10/2018 15:30
21
47
32
X
8°-11°
-
FT
2 - 2
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11
Wl3
Holywell Town
Guilsfield
27/10/2018 15:30
22%
X
2
1
-
2
1 - 2
8°-11°
-
FT
2 - 2
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11
Wl3
Holywell Town
Guilsfield
27/10/2018 15:30
38
62
Da
1
-
2
1 - 2
3.65
8°-11°
-
-
-
FT
2 - 2
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11
Wl3
Holywell Town
Guilsfield
27/10/2018 15:30
75%
21
1
-
2
1 - 2
3.65
8°-11°
-
FT
2 - 2
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11
Wl3
Holywell Town
Guilsfield
27/10/2018 15:30
46%
Oaspete -0.5
1
-
2
1 - 2
3.65
8°-11°
-
FT
2 - 2
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11
Wl3
Holywell Town
Guilsfield
27/10/2018 15:30
1
-
2
1 - 2
3.65
8°-11°
FT
2 - 2
(0 - 1)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
28/04
2018
Holywell Town
0 - 2
( - )
Guilsfield
Wl3
11/11
2017
Guilsfield
0 - 0
( - )
Holywell Town
Wl3
11/03
2017
Holywell Town
2 - 1
( - )
Guilsfield
Wl3
29/10
2016
Guilsfield
0 - 0
( - )
Holywell Town
Wl3
30/04
2016
Guilsfield
3 - 0
( - )
Holywell Town
Wl3
05/09
2015
Holywell Town
3 - 1
( - )
Guilsfield
Wl3
21/01
2006
Guilsfield
3 - 3
( - )
Holywell Town
Wl3
20/08
2005
Holywell Town
0 - 0
( - )
Guilsfield
Wl3
23/04
2005
Guilsfield
2 - 3
( - )
Holywell Town
Wl3
15/01
2005
Holywell Town
2 - 4
( - )
Guilsfield
Wl3
Holywell Town
2
33%
Egalitati
2
33%
Guilsfield
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,4,3,10],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_257":[3,4,3,10],"lg_257_6":[2,2,2,6]}
Clasare 27/10/2018
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Airbus UK
30
10
10
0
0
28
5
23
2
Flint Town Utd
18
9
5
3
1
22
9
13
3
Buckley Town
17
10
5
2
3
23
15
8
4
Porthmadog
17
10
5
2
3
19
11
8
5
Bangor City
16
9
5
1
3
20
12
8
6
Rhyl FC
16
11
5
1
5
19
18
1
7
Conwy Borough
15
11
4
3
4
14
13
1
8
Gresford Athletic
15
10
5
0
5
16
17
-1
9
Guilsfield
15
10
5
0
5
15
20
-5
10
Llanrhaeadr FC
15
9
5
0
4
10
19
-9
11
Ruthin Town
13
10
4
1
5
17
20
-3
12
Penrhyncoch
11
9
3
2
4
10
12
-2
13
Denbigh Town
10
10
3
1
6
16
27
-11
14
Prestatyn Town
8
11
2
2
7
11
19
-8
15
Holywell Town
5
9
1
2
6
9
20
-11
16
Holyhead Hotspur
5
10
1
2
7
11
23
-12
Promotion
Relegation
HOL
meciuri
Toate
Cymru Alliance
League Cup
12/10
2018
Holywell Town
2 - 3
(1 - 1)
Rhyl FC
Wl3
28/09
2018
Buckley Town
4 - 0
(2 - 0)
Holywell Town
Wl3
25/09
2018
Holywell Town
1 - 0
(0 - 0)
Gresford Athletic
Wl3
21/09
2018
Holywell Town
1 - 3
(0 - 1)
Denbigh Town
Wl3
07/09
2018
Holywell Town
1 - 1
(0 - 0)
Conwy Borough
Wl3
28/08
2018
Flint Town Utd
3 - 2
( - )
Holywell Town
WlC
25/08
2018
Holywell Town
0 - 1
( - )
Prestatyn Town
Wl3
22/08
2018
Flint Town Utd
2 - 2
(1 - 0)
Holywell Town
Wl3
18/08
2018
Holywell Town
2 - 3
( - )
Penrhyncoch
Wl3
10/08
2018
Holywell Town
0 - 3
(0 - 3)
Ruthin Town
Wl3
Victorii
1
17%
Egalitati
1
17%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[1,2,7,10],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_257":[1,2,6,9],"lg_257_6":[1,1,4,6],"lg_580":[null,null,1,1],"lg_580_6":[null,null,1,1]}
GUI
meciuri
Toate
Cymru Alliance
League Cup
13/10
2018
Denbigh Town
3 - 4
(1 - 1)
Guilsfield
Wl3
29/09
2018
Guilsfield
1 - 0
( - )
Holyhead Hotspur
Wl3
25/09
2018
Airbus UK
5 - 0
(1 - 0)
Guilsfield
Wl3
22/09
2018
Guilsfield
1 - 3
(0 - 0)
Buckley Town
Wl3
07/09
2018
Guilsfield
5 - 0
(2 - 0)
Llanrhaeadr FC
Wl3
01/09
2018
Ruthin Town
2 - 0
(1 - 0)
Guilsfield
Wl3
28/08
2018
Bala Town
3 - 0
( - )
Guilsfield
WlC
24/08
2018
Guilsfield
1 - 0
(1 - 0)
Gresford Athletic
Wl3
21/08
2018
Penrhyncoch
3 - 0
( - )
Guilsfield
Wl3
18/08
2018
Guilsfield
1 - 3
( - )
Bangor City
Wl3
11/08
2018
Conwy Borough
1 - 2
( - )
Guilsfield
Wl3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,0,6,11],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_257":[5,null,5,10],"lg_257_6":[3,null,3,6],"lg_580":[null,null,1,1],"lg_580_6":[null,null,1,1]}
HOL
gazde meciuri:
Toate
12/10
2018
Holywell Town
2 - 3
(1 - 1)
Rhyl FC
Wl3
25/09
2018
Holywell Town
1 - 0
(0 - 0)
Gresford Athletic
Wl3
21/09
2018
Holywell Town
1 - 3
(0 - 1)
Denbigh Town
Wl3
07/09
2018
Holywell Town
1 - 1
(0 - 0)
Conwy Borough
Wl3
25/08
2018
Holywell Town
0 - 1
( - )
Prestatyn Town
Wl3
18/08
2018
Holywell Town
2 - 3
( - )
Penrhyncoch
Wl3
10/08
2018
Holywell Town
0 - 3
(0 - 3)
Ruthin Town
Wl3
Victorii
1
17%
Egalitati
1
17%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[1,1,5,7],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_257":[1,1,5,7],"lg_257_6":[1,1,4,6]}
GUI
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Cymru Alliance
League Cup
13/10
2018
Denbigh Town
3 - 4
(1 - 1)
Guilsfield
Wl3
25/09
2018
Airbus UK
5 - 0
(1 - 0)
Guilsfield
Wl3
01/09
2018
Ruthin Town
2 - 0
(1 - 0)
Guilsfield
Wl3
28/08
2018
Bala Town
3 - 0
( - )
Guilsfield
WlC
21/08
2018
Penrhyncoch
3 - 0
( - )
Guilsfield
Wl3
11/08
2018
Conwy Borough
1 - 2
( - )
Guilsfield
Wl3
Victorii
2
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_257":[2,null,3,5],"lg_257_6":[2,null,3,5],"lg_580":[null,null,1,1],"lg_580_6":[null,null,1,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Holywell Town
Meciuri jucate:
10
Guilsfield
Meciuri jucate:
11
Goluri
(Marcate/Primite)
11
1.1
2.3
23
15
1.36
2.09
23
Sub/Peste
1.5
2
8
20%
80%
2
9
18%
82%
2.5
3
7
30%
70%
3
8
27%
73%
3.5
4
6
40%
60%
6
5
55%
45%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
6
4
60%
40%
4
7
36%
64%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
9
10%
90%
3
8
27%
73%
Marcat un gol (Da/Nu)
7
3
70%
30%
7
4
64%
36%
HOL
Meciuri urmatoare
Dificultate
GUI
Uşor 1
Greu 5
Guilsfield (G)
Wl3
27/10/2018
3
Holyhead Hotspur (O)
Wl3
03/11/2018
1
Airbus UK (G)
Wl3
24/11/2018
1
Porthmadog (O)
Wl3
01/12/2018
2
Bangor City (O)
Wl3
14/12/2018
2
Flint Town Utd (G)
Wl3
26/12/2018
2
Holywell Town (O)
Wl3
27/10/2018
4
Porthmadog (G)
Wl3
03/11/2018
2
Rhyl FC (O)
Wl3
24/11/2018
1
Flint Town Utd (G)
Wl3
01/12/2018
2
GAP Connah's Quay (G)
Wl3
08/12/2018
5
Prestatyn Town (O)
Wl3
15/12/2018
3
Ruthin Town (O)
Wl3
05/01/2019
3
Llanrhaeadr FC (O)
Wl3
09/01/2019
1
Prestatyn Town (O)
Wl3
11/01/2019
3
Llanrhaeadr FC (G)
Wl3
19/01/2019
1
Conwy Borough (O)
Wl3
25/01/2019
2
Gresford Athletic (O)
Wl3
16/02/2019
2
Buckley Town (G)
Wl3
22/02/2019
3
Rhyl FC (O)
Wl3
01/03/2019
1
Airbus UK (O)
Wl3
23/03/2019
1
Porthmadog (G)
Wl3
30/03/2019
2
Bangor City (G)
Wl3
05/04/2019
2
Denbigh Town (O)
Wl3
09/04/2019
2
Penrhyncoch (O)
Wl3
13/04/2019
1
Guilsfield (O)
Wl3
20/04/2019
3
Holyhead Hotspur (G)
Wl3
27/04/2019
1
Llanidloes Town (G)
WlC
12/12/2020
1
Colwyn Bay (G)
WlC
17/07/2021
5
Llanidloes Town (G)
Wl2
24/07/2021
1
Ruthin Town (G)
Wl2
27/07/2021
3
Buckley Town (G)
Wl2
31/07/2021
3
Conwy Borough (O)
WlC
06/08/2021
2
Prestatyn Town (O)
Wl2
10/08/2021
3
Gresford Athletic (G)
Wl3
14/08/2021
2
Llandudno (G)
Wl2
21/08/2021
5
Holyhead Hotspur (G)
Wl2
28/08/2021
1
Llanrhaeadr FC (O)
Wl2
11/09/2021
1
Bangor City (G)
Wl2
18/09/2021
2
Prestatyn Town (O)
WlC
21/09/2021
3
Gresford Athletic (O)
Wl2
01/10/2021
2
Airbus UK (O)
Wl2
09/10/2021
1
Llangefni Town (G)
Wl2
23/10/2021
1
GAP Connah's Quay (O)
WlC
26/10/2021
5
Ruthin Town (O)
Wl2
30/10/2021
3
Conwy Borough (O)
Wl2
06/11/2021
2
Penrhyncoch (G)
Wl2
20/11/2021
1
Llanidloes Town (O)
Wl2
04/12/2021
1
Buckley Town (O)
Wl2
17/12/2021
3
Llandudno (O)
Wl2
21/01/2022
5
Guilsfield (G)
Wl2
29/01/2022
3
Guilsfield (O)
Wl2
05/02/2022
3
Holyhead Hotspur (O)
Wl2
12/02/2022
1
Llanrhaeadr FC (G)
Wl2
26/02/2022
1
Colwyn Bay (O)
Wl2
01/03/2022
5
Bangor City (O)
Wl2
05/03/2022
2
Gresford Athletic (G)
Wl2
12/03/2022
2
Llangefni Town (O)
Wl2
26/03/2022
1
Colwyn Bay (G)
Wl2
02/04/2022
5
Conwy Borough (G)
Wl2
08/04/2022
2
Prestatyn Town (G)
Wl2
15/04/2022
3
Airbus UK (G)
Wl2
18/04/2022
1
Penrhyncoch (O)
Wl2
23/04/2022
1
Mold Alexandra (O)
WlC
23/07/2022
3
Holyhead Hotspur (G)
Wl2
30/07/2022
1
Llandudno (O)
Wl2
02/08/2022
5
Caersws FC (O)
WlC
06/08/2022
Colwyn Bay (G)
Wl2
12/08/2022
5
Conwy Borough (G)
Wl2
20/08/2022
2
Cefn Druids AFC (O)
Wl2
26/08/2022
4
Buckley Town (G)
Wl2
29/08/2022
3
Guilsfield (O)
Wl2
06/09/2022
3
GAP Connah's Quay (O)
WlC
20/09/2022
5
Gresford Athletic (O)
Wl2
24/09/2022
2
Penrhyncoch (G)
Wl2
01/10/2022
1
Llanuwchllyn (O)
Wl3
08/10/2022
Llanidloes Town (G)
Wl2
15/10/2022
1
Porthmadog (O)
Wl2
22/10/2022
2
Mold Alexandra (G)
Wl2
29/10/2022
3
Chirk AAA FC (O)
Wl2
06/11/2022
2
Hakin United (O)
Wl3
12/11/2022
Prestatyn Town (G)
Wl2
18/11/2022
3
Ruthin Town (O)
Wl2
25/11/2022
3
Ruthin Town (G)
Wl2
07/12/2022
3
Chirk AAA FC (G)
Wl2
16/12/2022
2
Mold Alexandra (O)
Wl2
27/12/2022
3
Porthmadog (G)
Wl2
02/01/2023
2
Penrhyncoch (O)
Wl2
07/01/2023
1
Guilsfield (O)
Wl3
14/01/2023
3
Prestatyn Town (O)
Wl2
18/01/2023
3
Gresford Athletic (G)
Wl2
21/01/2023
2
Llanidloes Town (O)
Wl2
28/01/2023
1
Guilsfield (G)
Wl2
11/02/2023
3
Buckley Town (O)
Wl2
17/02/2023
3
Cefn Druids AFC (G)
Wl2
25/02/2023
4
Conwy Borough (O)
Wl2
10/03/2023
2
Colwyn Bay (O)
Wl2
25/03/2023
5
Llandudno (G)
Wl2
07/04/2023
5
Holyhead Hotspur (O)
Wl2
10/04/2023
1
Bangor City (O)
Wl3
29/12/2018
2
Conwy Borough (G)
Wl3
05/01/2019
2
Gresford Athletic (O)
Wl3
12/01/2019
2
Llanrhaeadr FC (O)
Wl3
25/01/2019
1
Penrhyncoch (G)
Wl3
09/02/2019
1
Airbus UK (G)
Wl3
16/02/2019
1
Holyhead Hotspur (O)
Wl3
23/02/2019
1
Denbigh Town (G)
Wl3
02/03/2019
2
Rhyl FC (G)
Wl3
23/03/2019
1
Buckley Town (O)
Wl3
26/03/2019
3
Flint Town Utd (O)
Wl3
30/03/2019
2
Prestatyn Town (G)
Wl3
06/04/2019
3
Ruthin Town (G)
Wl3
09/04/2019
3
Porthmadog (O)
Wl3
13/04/2019
2
Holywell Town (G)
Wl3
20/04/2019
4
Ruthin Town (G)
WlC
03/08/2019
3
Llandudno (G)
WlC
10/08/2019
5
Prestatyn Town (O)
Wl2
16/08/2019
3
Llanrhaeadr FC (G)
Wl2
24/08/2019
1
Ruthin Town (O)
Wl2
27/08/2019
3
Llanfair United (G)
Wl2
31/08/2019
1
Penrhyncoch (O)
Wl2
07/09/2019
1
Corwen FC (G)
Wl2
14/09/2019
1
Gresford Athletic (O)
Wl2
21/09/2019
2
GAP Connah's Quay (G)
WlC
25/09/2019
5
Rhyl FC (G)
Wl2
28/09/2019
1
Colwyn Bay (O)
Wl2
05/10/2019
5
Conwy Borough (G)
Wl2
12/10/2019
2
Bangor City (O)
Wl2
02/11/2019
2
Flint Town Utd (G)
Wl2
09/11/2019
2
Llangefni Town (O)
Wl2
16/11/2019
1
Porthmadog (G)
Wl2
20/11/2019
2
Prestatyn Town (G)
Wl2
30/11/2019
3
Cefn Druids AFC (O)
Wl3
07/12/2019
4
Llanrhaeadr FC (O)
Wl2
14/12/2019
1
Ruthin Town (O)
Wl2
21/12/2019
3
Llanfair United (O)
Wl2
28/12/2019
1
Penrhyncoch (G)
Wl2
01/01/2020
1
Llandudno (G)
Wl2
24/01/2020
5
Buckley Town (O)
Wl2
28/01/2020
3
Gresford Athletic (G)
Wl2
08/02/2020
2
Corwen FC (O)
Wl2
29/02/2020
1
Conwy Borough (O)
Wl2
07/03/2020
2
Buckley Town (G)
Wl2
14/03/2020
3
Porthmadog (O)
Wl2
21/03/2020
2
Rhyl FC (O)
Wl2
21/03/2020
1
Colwyn Bay (G)
Wl2
21/03/2020
5
Bangor City (G)
Wl2
28/03/2020
2
Flint Town Utd (O)
Wl2
11/04/2020
2
Llangefni Town (G)
Wl2
18/04/2020
1
Llandudno (O)
Wl2
25/04/2020
5
Airbus UK (O)
WlC
17/07/2021
1
Llandudno (G)
Wl2
24/07/2021
5
Buckley Town (G)
Wl2
27/07/2021
3
Holyhead Hotspur (G)
Wl2
31/07/2021
1
Llanrhaeadr FC (O)
Wl2
10/08/2021
1
Bangor City (G)
Wl2
14/08/2021
2
Gresford Athletic (O)
Wl2
20/08/2021
2
Ruthin Town (O)
Wl2
27/08/2021
3
Llandudno Albion (O)
Wl3
04/09/2021
Conwy Borough (G)
Wl2
11/09/2021
2
Penrhyncoch (G)
Wl2
18/09/2021
1
Dinas Powys (O)
Wl3
25/09/2021
Llanidloes Town (O)
Wl2
02/10/2021
1
Swansea Univ. (O)
Wl3
16/10/2021
2
Colwyn Bay (G)
Wl2
23/10/2021
5
Prestatyn Town (G)
Wl2
06/11/2021
3
Airbus UK (O)
Wl2
19/11/2021
1
Llandudno (O)
Wl2
04/12/2021
5
Llangefni Town (O)
Wl2
11/12/2021
1
Holyhead Hotspur (O)
Wl2
18/12/2021
1
Bangor City (O)
Wl2
01/01/2022
2
Gresford Athletic (G)
Wl2
21/01/2022
2
Holywell Town (O)
Wl2
29/01/2022
4
Holywell Town (G)
Wl2
05/02/2022
4
Ruthin Town (G)
Wl2
12/02/2022
3
The New Saints (O)
Wl3
19/02/2022
5
Conwy Borough (O)
Wl2
26/02/2022
2
Penrhyncoch (O)
Wl2
05/03/2022
1
Buckley Town (O)
Wl2
15/03/2022
3
Llanidloes Town (G)
Wl2
22/03/2022
1
Colwyn Bay (O)
Wl2
26/03/2022
5
Llangefni Town (G)
Wl2
02/04/2022
1
Prestatyn Town (O)
Wl2
09/04/2022
3
Llanrhaeadr FC (G)
Wl2
15/04/2022
1
Airbus UK (G)
Wl2
23/04/2022
1
Mold Alexandra (G)
Wl2
30/07/2022
3
Chirk AAA FC (O)
Wl2
02/08/2022
2
Ruthin Town (G)
WlC
06/08/2022
3
Prestatyn Town (G)
Wl2
13/08/2022
3
Ruthin Town (O)
Wl2
19/08/2022
3
Llandudno (O)
Wl2
29/08/2022
5
Holywell Town (G)
Wl2
06/09/2022
4
Conwy Borough (O)
Wl2
10/09/2022
2
Cefn Druids AFC (G)
Wl2
24/09/2022
4
Buckley Town (O)
Wl2
01/10/2022
3
Penycae FC (O)
Wl3
08/10/2022
Colwyn Bay (G)
Wl2
22/10/2022
5
Llanidloes Town (G)
Wl2
29/10/2022
1
Gresford Athletic (O)
Wl2
05/11/2022
2
Goytre United (G)
Wl3
12/11/2022
2
Penrhyncoch (G)
Wl2
19/11/2022
1
Porthmadog (O)
Wl2
26/11/2022
2
Porthmadog (G)
Wl2
06/12/2022
2
Gresford Athletic (G)
Wl2
16/12/2022
2
Llanidloes Town (O)
Wl2
26/12/2022
1
Colwyn Bay (O)
Wl2
02/01/2023
5
Buckley Town (G)
Wl2
06/01/2023
3
Holyhead Hotspur (G)
Wl2
14/01/2023
1
Holywell Town (G)
Wl3
14/01/2023
4
Penrhyncoch (O)
Wl2
18/01/2023
1
Cefn Druids AFC (O)
Wl2
21/01/2023
4
Conwy Borough (G)
Wl2
28/01/2023
2
Holywell Town (O)
Wl2
11/02/2023
4
Llandudno (G)
Wl2
18/02/2023
5
Holyhead Hotspur (O)
Wl2
25/02/2023
1
Ruthin Town (G)
Wl2
10/03/2023
3
Prestatyn Town (O)
Wl2
25/03/2023
3
Chirk AAA FC (G)
Wl2
07/04/2023
2
Mold Alexandra (O)
Wl2
10/04/2023
3
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program