Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
169
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
6
Pronosticuri maine
84
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
437
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
1061
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
45
Favorite
Liste
[+]
Britanic
20
Top European
40
European
440
American
49
African
34
Asiatic
123
Australijski
30
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
9
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
1
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Manchester United
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
CRY - MUN,
21:00
EPL
Napoli
42%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 20:45
UDI - NAP,
20:45
It1
Atalanta
59%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 18:00
SAL - ATA,
18:00
It1
Lille
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
LIL - LYO,
21:00
Fr1
Fenerbahçe SK
69%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
KON - FEN,
19:00
Tr1
Antalyaspor
60%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
ANT - PEN,
19:00
Tr1
IFK Göteborg
41%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:10
GAI - GOT,
19:10
Se1
json_m
Pronostic
Hlucin
-
SK Unicov
4°C
W
L
D
L
L
L
12/03/2021 18:00 GMT
X
Probabilitatea de a remiza
38%
L
D
W
W
W
W
Republica Cehă MSFL
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 12
Cz3
Hlucin
SK Unicov
12/03/2021
26
38
36
X
2
-
2
2 - 2
3.00
4°
-
-
-
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12
Cz3
Hlucin
SK Unicov
12/03/2021
40
60
Peste
3.00
2 - 2
3.00
4°
-
-
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12
Cz3
Hlucin
SK Unicov
12/03/2021
20
42
38
X
4°
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12
Cz3
Hlucin
SK Unicov
12/03/2021
16%
X
X
2
-
2
2 - 2
4°
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12
Cz3
Hlucin
SK Unicov
12/03/2021
23
77
Da
2
-
2
2 - 2
3.00
4°
-
-
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12
Cz3
Hlucin
SK Unicov
12/03/2021
74%
X2
2
-
2
2 - 2
3.00
4°
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12
Cz3
Hlucin
SK Unicov
12/03/2021
64%
Gazda +0.5
2
-
2
2 - 2
3.00
4°
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12
Cz3
Hlucin
SK Unicov
12/03/2021
2
-
2
2 - 2
3.00
4°
Postp.
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
15/09
2019
SK Unicov
0 - 0
(0 - 0)
Hlucin
Cz3
04/05
2019
Hlucin
1 - 3
(0 - 2)
SK Unicov
Cz3
23/09
2018
SK Unicov
0 - 0
(0 - 0)
Hlucin
Cz3
15/04
2018
SK Unicov
1 - 2
( - )
Hlucin
Cz3
09/09
2017
Hlucin
1 - 1
( - )
SK Unicov
Cz3
01/04
2017
Hlucin
0 - 2
( - )
SK Unicov
Cz3
28/08
2016
SK Unicov
5 - 1
( - )
Hlucin
Cz3
27/03
2016
SK Unicov
3 - 1
( - )
Hlucin
Cz3
26/08
2015
Hlucin
1 - 1
( - )
SK Unicov
Cz3
23/05
2015
Hlucin
1 - 3
( - )
SK Unicov
Cz3
26/10
2014
SK Unicov
0 - 0
( - )
Hlucin
Cz3
22/03
2014
Hlucin
1 - 1
( - )
SK Unicov
Cz3
25/08
2013
SK Unicov
3 - 1
( - )
Hlucin
Cz3
14/06
2013
SK Unicov
3 - 1
( - )
Hlucin
Cz3
19/09
2012
Hlucin
2 - 1
( - )
SK Unicov
Cz3
29/04
2012
Hlucin
0 - 3
( - )
SK Unicov
Cz3
18/09
2011
SK Unicov
1 - 1
( - )
Hlucin
Cz3
24/05
2009
Hlucin
5 - 0
( - )
SK Unicov
Cz3
18/10
2008
SK Unicov
1 - 1
( - )
Hlucin
Cz3
30/04
2005
Hlucin
0 - 0
( - )
SK Unicov
Cz3
03/10
2004
SK Unicov
1 - 3
( - )
Hlucin
Cz3
Hlucin
1
17%
Egalitati
3
50%
SK Unicov
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,9,8,21],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_265":[4,9,8,21],"lg_265_6":[1,3,2,6]}
Clasare 12/03/2021
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Slovacko B
23
11
6
5
0
23
6
17
2
FC Odra Petřkovice
22
11
7
1
3
18
15
3
3
MFK Vyskov
21
10
6
3
1
21
11
10
4
H. Slavia Kromeriz
20
11
5
5
1
16
13
3
5
SK Unicov
19
11
6
1
4
36
15
21
6
Frydek-Mistek
19
11
6
1
4
22
16
6
7
Hlucin
18
11
5
3
3
14
11
3
8
Viktoria Otrokovice
18
11
6
0
5
23
23
0
9
Banik Ostrava B
16
11
4
4
3
17
16
1
10
Slovan Rosice
15
11
4
3
4
14
13
1
11
CSK Uherský Brod
15
11
3
6
2
15
17
-2
12
Velke Mezirici
13
11
4
1
6
16
23
-7
13
SFK Vrchovina
12
11
3
3
5
17
25
-8
14
Sigma Olomouc B
10
10
2
4
4
14
16
-2
15
FK Zlin B
10
11
2
4
5
14
19
-5
16
Znojmo
10
11
3
1
7
16
24
-8
17
Dolni Benesov
7
11
2
1
8
11
25
-14
18
Vysocina Jihlava B
3
11
1
0
10
11
30
-19
Promotion
Relegation
HLU
meciuri
Toate
MSFL
Pohar CMFS
10/10
2020
Frydek-Mistek
1 - 2
(0 - 2)
Hlucin
Cz3
02/10
2020
Hlucin
1 - 2
(0 - 1)
FC Odra Petřkovice
Cz3
25/09
2020
Banik Ostrava B
0 - 0
(0 - 0)
Hlucin
Cz3
18/09
2020
Hlucin
1 - 4
(0 - 1)
Viktoria Otrokovice
Cz3
16/09
2020
Hlucin
0 - 3
( - )
Fotbal Trinec
CzC
13/09
2020
Sigma Olomouc B
2 - 1
(1 - 1)
Hlucin
Cz3
Victorii
1
17%
Egalitati
1
17%
Pierderi
4
67%
{"lg_-1":[1,1,4,6],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_265":[1,1,3,5],"lg_265_6":[1,1,3,5],"lg_310":[null,null,1,1],"lg_310_6":[null,null,1,1]}
SK
meciuri
Toate
11/10
2020
SK Unicov
0 - 1
(0 - 1)
FK Zlin B
Cz3
03/10
2020
Slovan Rosice
1 - 1
(1 - 1)
SK Unicov
Cz3
27/09
2020
SK Unicov
6 - 1
(2 - 1)
CSK Uherský Brod
Cz3
20/09
2020
SK Unicov
6 - 2
(3 - 0)
Znojmo
Cz3
12/09
2020
Frydek-Mistek
0 - 3
( - )
SK Unicov
Cz3
09/09
2020
SK Unicov
8 - 0
(3 - 0)
Vysocina Jihlava B
Cz3
Victorii
4
67%
Egalitati
1
17%
Pierderi
1
17%
{"lg_-1":[4,1,1,6],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_265":[4,1,1,6],"lg_265_6":[4,1,1,6]}
HLU
gazde meciuri:
Toate
MSFL
Pohar CMFS
02/10
2020
Hlucin
1 - 2
(0 - 1)
FC Odra Petřkovice
Cz3
18/09
2020
Hlucin
1 - 4
(0 - 1)
Viktoria Otrokovice
Cz3
16/09
2020
Hlucin
0 - 3
( - )
Fotbal Trinec
CzC
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_265":[null,null,2,2],"lg_265_6":[null,null,2,2],"lg_310":[null,null,1,1],"lg_310_6":[null,null,1,1]}
SK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
03/10
2020
Slovan Rosice
1 - 1
(1 - 1)
SK Unicov
Cz3
12/09
2020
Frydek-Mistek
0 - 3
( - )
SK Unicov
Cz3
Victorii
1
50%
Egalitati
1
50%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[1,1,0,2],"lg_-1_6":[1,1,0,2],"lg_265":[1,1,null,2],"lg_265_6":[1,1,null,2]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Hlucin
Meciuri jucate:
6
SK Unicov
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
5
0.83
2
12
24
4
0.83
5
Sub/Peste
1.5
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
2.5
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
3.5
5
1
83%
17%
3
3
50%
50%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
4
2
67%
33%
3
3
50%
50%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
Marcat un gol (Da/Nu)
4
2
67%
33%
5
1
83%
17%
HLU
Meciuri urmatoare
Dificultate
SK
Uşor 1
Greu 5
SK Unicov (G)
Cz3
12/03/2021
4
Bospor Bohumín (O)
Cfr
04/06/2021
2
TJ Novy Jicin (G)
Cfr
12/06/2021
1
Polanka nad Odrou (G)
Cfr
11/07/2021
2
Opava (G)
Cfr
14/07/2021
3
Viktoria Otrokovice (O)
Cz3
31/07/2021
3
Hlucin (O)
Cz3
12/03/2021
4
SK Hranice (G)
Cfr
04/06/2021
2
SK Prostějov (G)
Cfr
07/07/2021
2
MFK Vyskov (O)
Cfr
17/07/2021
5
Jiskra Rymarov (O)
CzC
24/07/2021
3
Vysocina Jihlava B (G)
Cz3
01/08/2021
1
SFK Vrchovina (G)
Cz3
06/08/2021
4
FK Kozlovice (O)
CzC
11/08/2021
2
CSK Uherský Brod (O)
Cz3
14/08/2021
1
Vratimov (G)
Cz3
20/08/2021
4
Banik Ostrava (G)
CzC
25/08/2021
4
Sigma Olomouc B (G)
Cz3
29/08/2021
2
Vysocina Jihlava B (G)
Cz3
03/09/2021
1
FK Zlin B (O)
Cz3
08/09/2021
3
Frydek-Mistek (O)
Cz3
12/09/2021
3
Dolni Benesov (G)
Cz3
17/09/2021
1
H. Slavia Kromeriz (O)
Cz3
25/09/2021
2
Znojmo (G)
Cz3
01/10/2021
3
Velke Mezirici (O)
Cz3
09/10/2021
1
Slovan Rosice (G)
Cz3
16/10/2021
3
SK Unicov (O)
Cz3
24/10/2021
4
Banik Ostrava B (G)
Cz3
29/10/2021
5
FK Blansko (O)
Cz3
06/11/2021
2
Slovacko B (G)
Cz3
12/11/2021
1
Viktoria Otrokovice (G)
Cz3
06/03/2022
3
SFK Vrchovina (O)
Cz3
13/03/2022
4
CSK Uherský Brod (G)
Cz3
18/03/2022
1
Vratimov (O)
Cz3
26/03/2022
4
Sigma Olomouc B (O)
Cz3
03/04/2022
2
Vysocina Jihlava B (O)
Cz3
10/04/2022
1
Frydek-Mistek (G)
Cz3
15/04/2022
3
Dolni Benesov (O)
Cz3
24/04/2022
1
H. Slavia Kromeriz (G)
Cz3
29/04/2022
2
Znojmo (O)
Cz3
08/05/2022
3
Velke Mezirici (G)
Cz3
13/05/2022
1
Slovan Rosice (O)
Cz3
21/05/2022
3
FK Zlin B (G)
Cz3
25/05/2022
3
SK Unicov (G)
Cz3
28/05/2022
4
Banik Ostrava B (O)
Cz3
05/06/2022
5
FK Blansko (G)
Cz3
10/06/2022
2
Slovacko B (O)
Cz3
15/06/2022
1
SK Hranice (G)
Cz3
05/08/2022
2
Frydek-Mistek (G)
Cz3
12/08/2022
3
Bospor Bohumín (O)
CzC
17/08/2022
2
SK Unicov (O)
Cz3
21/08/2022
4
CSK Uherský Brod (G)
Cz3
26/08/2022
1
SFK Vrchovina (G)
Cz3
31/08/2022
4
FK Blansko (O)
Cz3
03/09/2022
2
Banik Ostrava B (G)
Cz3
08/09/2022
5
SK Lisen (G)
CzC
14/09/2022
3
Frydlant (O)
Cz3
17/09/2022
1
RSM Hodonin (G)
Cz3
23/09/2022
2
Znojmo (O)
Cz3
02/10/2022
3
MFK Vítkovice (G)
Cz3
07/10/2022
2
Slovan Rosice (O)
Cz3
15/10/2022
3
Viktoria Plzen (G)
CzC
19/10/2022
4
H. Slavia Kromeriz (G)
Cz3
22/10/2022
2
Velke Mezirici (O)
Cz3
30/10/2022
1
Viktoria Otrokovice (G)
Cz3
04/11/2022
3
FK Zlin B (O)
Cz3
12/11/2022
3
Bohemians 1905 (O)
CzC
19/11/2022
3
Slovacko B (G)
Cz3
23/11/2022
1
SK Unicov (G)
Cz3
17/03/2023
4
CSK Uherský Brod (O)
Cz3
25/03/2023
1
FK Blansko (G)
Cz3
31/03/2023
2
Frydek-Mistek (O)
Cz3
05/04/2023
3
Banik Ostrava B (O)
Cz3
09/04/2023
5
Frydlant (G)
Cz3
15/04/2023
1
SK Hranice (O)
Cz3
19/04/2023
2
RSM Hodonin (O)
Cz3
22/04/2023
2
Znojmo (G)
Cz3
28/04/2023
3
MFK Vítkovice (O)
Cz3
06/05/2023
2
Slovan Rosice (G)
Cz3
12/05/2023
3
H. Slavia Kromeriz (O)
Cz3
20/05/2023
2
SFK Vrchovina (O)
Cz3
24/05/2023
4
Velke Mezirici (G)
Cz3
27/05/2023
1
Viktoria Otrokovice (O)
Cz3
02/06/2023
3
FK Zlin B (G)
Cz3
10/06/2023
3
Slovacko B (O)
Cz3
14/06/2023
1
Polanka nad Odrou (O)
CzC
29/07/2023
2
TJ Tatran Bohunice (O)
Cz3
05/08/2023
1
SK Hranice (G)
Cz3
12/08/2023
2
Jiskra Rymarov (O)
CzC
15/08/2023
3
FK Blansko (O)
Cz3
18/08/2023
2
Znojmo (G)
Cz3
25/08/2023
3
Banik Ostrava (G)
CzC
29/08/2023
4
CSK Uherský Brod (O)
Cz3
02/09/2023
1
Banik Ostrava B (G)
Cz3
08/09/2023
5
Start Brno (G)
Cz3
13/09/2023
1
Fotbal Trinec (O)
Cz3
16/09/2023
4
Frydlant (G)
Cz3
23/09/2023
1
Frydek-Mistek (O)
Cz3
30/09/2023
3
RSM Hodonin (G)
Cz3
06/10/2023
2
Karvina II (O)
Cz3
15/10/2023
2
SK Unicov (G)
Cz3
22/10/2023
4
Slovacko B (O)
Cz3
29/10/2023
1
Slovan Rosice (G)
Cz3
05/11/2023
3
FK Zlin B (O)
Cz3
12/11/2023
3
Viktoria Otrokovice (O)
Cz3
17/11/2023
3
Dolni Benesov (O)
Cz3
07/08/2021
1
ŠSK Bílovec (O)
CzC
11/08/2021
1
Znojmo (G)
Cz3
15/08/2021
3
Slovan Rosice (O)
Cz3
21/08/2021
3
Sigma Olomouc (G)
CzC
25/08/2021
4
Banik Ostrava B (G)
Cz3
29/08/2021
5
Slovacko B (O)
Cz3
04/09/2021
1
Vratimov (O)
Cz3
08/09/2021
4
Viktoria Otrokovice (G)
Cz3
12/09/2021
3
CSK Uherský Brod (O)
Cz3
18/09/2021
1
Sigma Olomouc B (G)
Cz3
26/09/2021
2
Frydek-Mistek (O)
Cz3
02/10/2021
3
H. Slavia Kromeriz (G)
Cz3
10/10/2021
2
Velke Mezirici (O)
Cz3
16/10/2021
1
Hlucin (G)
Cz3
24/10/2021
4
FK Blansko (G)
Cz3
31/10/2021
2
FK Zlin B (O)
Cz3
07/11/2021
3
SFK Vrchovina (G)
Cz3
13/11/2021
4
Vysocina Jihlava B (O)
Cz3
06/03/2022
1
Dolni Benesov (G)
Cz3
13/03/2022
1
Znojmo (O)
Cz3
20/03/2022
3
Slovan Rosice (G)
Cz3
27/03/2022
3
Banik Ostrava B (O)
Cz3
03/04/2022
5
Slovacko B (G)
Cz3
10/04/2022
1
Viktoria Otrokovice (O)
Cz3
15/04/2022
3
CSK Uherský Brod (G)
Cz3
24/04/2022
1
Sigma Olomouc B (O)
Cz3
01/05/2022
2
Frydek-Mistek (G)
Cz3
08/05/2022
3
H. Slavia Kromeriz (O)
Cz3
14/05/2022
2
Velke Mezirici (G)
Cz3
22/05/2022
1
Vratimov (G)
Cz3
25/05/2022
4
Hlucin (O)
Cz3
28/05/2022
4
FK Blansko (O)
Cz3
05/06/2022
2
FK Zlin B (G)
Cz3
08/06/2022
3
SFK Vrchovina (O)
Cz3
15/06/2022
4
Bruntal (O)
CzC
02/08/2022
Viktoria Otrokovice (G)
Cz3
07/08/2022
3
FK Zlin B (O)
Cz3
14/08/2022
3
FK Šumperk (O)
CzC
17/08/2022
2
Hlucin (G)
Cz3
21/08/2022
4
SFK Vrchovina (O)
Cz3
27/08/2022
4
Velke Mezirici (O)
Cz3
31/08/2022
1
SK Hranice (G)
Cz3
04/09/2022
2
Frydek-Mistek (O)
Cz3
10/09/2022
3
Sigma Olomouc (G)
CzC
13/09/2022
4
Slovacko B (G)
Cz3
18/09/2022
1
CSK Uherský Brod (G)
Cz3
25/09/2022
1
FK Blansko (O)
Cz3
01/10/2022
2
Banik Ostrava B (G)
Cz3
09/10/2022
5
Frydlant (O)
Cz3
15/10/2022
1
RSM Hodonin (G)
Cz3
23/10/2022
2
Znojmo (O)
Cz3
28/10/2022
3
MFK Vítkovice (G)
Cz3
06/11/2022
2
Slovan Rosice (O)
Cz3
12/11/2022
3
H. Slavia Kromeriz (G)
Cz3
19/11/2022
2
Hlucin (O)
Cz3
17/03/2023
4
SFK Vrchovina (G)
Cz3
26/03/2023
4
SK Hranice (O)
Cz3
31/03/2023
2
Frydek-Mistek (G)
Cz3
09/04/2023
3
Slovacko B (O)
Cz3
14/04/2023
1
Viktoria Otrokovice (O)
Cz3
18/04/2023
3
CSK Uherský Brod (O)
Cz3
22/04/2023
1
FK Zlin B (G)
Cz3
26/04/2023
3
FK Blansko (G)
Cz3
29/04/2023
2
Banik Ostrava B (O)
Cz3
07/05/2023
5
Frydlant (G)
Cz3
14/05/2023
1
RSM Hodonin (O)
Cz3
20/05/2023
2
Velke Mezirici (G)
Cz3
24/05/2023
1
Znojmo (G)
Cz3
28/05/2023
3
MFK Vítkovice (O)
Cz3
31/05/2023
2
Slovan Rosice (G)
Cz3
11/06/2023
3
H. Slavia Kromeriz (O)
Cz3
17/06/2023
2
Břidličná (O)
CzC
29/07/2023
1
CSK Uherský Brod (O)
Cz3
05/08/2023
1
Banik Ostrava B (G)
Cz3
13/08/2023
5
Fotbal Trinec (O)
Cz3
19/08/2023
4
SK Hranice (O)
CzC
22/08/2023
2
Frydlant (G)
Cz3
27/08/2023
1
Frydek-Mistek (O)
Cz3
02/09/2023
3
MFK OKD Karvina (G)
CzC
06/09/2023
1
RSM Hodonin (G)
Cz3
10/09/2023
2
Znojmo (G)
Cz3
13/09/2023
3
Karvina II (O)
Cz3
17/09/2023
2
Viktoria Otrokovice (O)
Cz3
22/09/2023
3
Slovacko B (G)
Cz3
01/10/2023
1
Slovan Rosice (O)
Cz3
07/10/2023
3
FK Trinity Zlin (G)
CzC
11/10/2023
1
FK Zlin B (G)
Cz3
15/10/2023
3
Hlucin (O)
Cz3
22/10/2023
4
Start Brno (G)
Cz3
29/10/2023
1
TJ Tatran Bohunice (O)
Cz3
05/11/2023
1
SK Hranice (G)
Cz3
12/11/2023
2
FK Blansko (O)
Cz3
19/11/2023
2
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program