Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
169
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
3
Pronosticuri maine
85
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
793
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
1495
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
66
Favorite
Liste
[+]
Britanic
27
Top European
40
European
446
American
57
African
34
Asiatic
134
Australijski
30
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
9
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
1
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Manchester United
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
CRY - MUN,
21:00
EPL
Napoli
42%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 20:45
UDI - NAP,
20:45
It1
Atalanta
59%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 18:00
SAL - ATA,
18:00
It1
Lille
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
LIL - LYO,
21:00
Fr1
Fenerbahçe SK
69%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
KON - FEN,
19:00
Tr1
Antalyaspor
60%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
ANT - PEN,
19:00
Tr1
IFK Göteborg
41%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:10
GAI - GOT,
19:10
Se1
json_m
Pronostic
FK Zlin B
-
SK Unicov
6° - 7°C
L
L
W
D
L
L
15/03/2020 14:30 GMT
2
SK Unicov probabilitatea de a câștiga
52%
W
D
L
W
W
D
Republica Cehă MSFL
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 19
Cz3
FK Zlin B
SK Unicov
15/03/2020
25
23
52
2
1
-
2
1 - 2
3.00
6°-7°
-
-
-
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19
Cz3
FK Zlin B
SK Unicov
15/03/2020
40
60
Peste
3.00
1 - 2
3.00
6°-7°
-
-
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19
Cz3
FK Zlin B
SK Unicov
15/03/2020
18
39
43
2
6°-7°
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19
Cz3
FK Zlin B
SK Unicov
15/03/2020
22%
2
2
1
-
2
1 - 2
6°-7°
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19
Cz3
FK Zlin B
SK Unicov
15/03/2020
38
62
Da
1
-
2
1 - 2
3.00
6°-7°
-
-
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19
Cz3
FK Zlin B
SK Unicov
15/03/2020
77%
21
1
-
2
1 - 2
3.00
6°-7°
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19
Cz3
FK Zlin B
SK Unicov
15/03/2020
52%
Oaspete -0.75
1
-
2
1 - 2
3.00
6°-7°
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19
Cz3
FK Zlin B
SK Unicov
15/03/2020
1
-
2
1 - 2
3.00
6°-7°
Postp.
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
04/08
2019
SK Unicov
4 - 2
(1 - 0)
FK Zlin B
Cz3
16/04
2017
SK Unicov
2 - 2
( - )
FK Zlin B
Cz3
11/09
2016
FK Zlin B
2 - 2
( - )
SK Unicov
Cz3
04/05
2016
SK Unicov
4 - 1
( - )
FK Zlin B
Cz3
16/09
2015
FK Zlin B
2 - 1
( - )
SK Unicov
Cz3
05/04
2015
FK Zlin B
6 - 2
( - )
SK Unicov
Cz3
07/09
2014
SK Unicov
2 - 2
( - )
FK Zlin B
Cz3
01/06
2014
SK Unicov
2 - 3
( - )
FK Zlin B
Cz3
03/11
2013
FK Zlin B
1 - 1
( - )
SK Unicov
Cz3
22/05
2013
FK Zlin B
0 - 2
( - )
SK Unicov
Cz3
26/08
2012
SK Unicov
1 - 0
( - )
FK Zlin B
Cz3
10/06
2012
SK Unicov
3 - 0
( - )
FK Zlin B
Cz3
30/10
2011
FK Zlin B
4 - 0
( - )
SK Unicov
Cz3
01/05
2011
SK Unicov
3 - 1
( - )
FK Zlin B
Cz3
26/09
2010
FK Zlin B
2 - 0
( - )
SK Unicov
Cz3
31/05
2009
FK Zlin B
0 - 3
( - )
SK Unicov
Cz3
25/10
2008
SK Unicov
4 - 1
( - )
FK Zlin B
Cz3
30/05
2008
FK Zlin B
1 - 0
( - )
SK Unicov
Cz3
28/10
2007
SK Unicov
1 - 1
( - )
FK Zlin B
Cz3
01/04
2007
FK Zlin B
0 - 3
( - )
SK Unicov
Cz3
27/08
2006
SK Unicov
2 - 1
( - )
FK Zlin B
Cz3
28/05
2006
FK Zlin B
2 - 0
( - )
SK Unicov
Cz3
30/10
2005
SK Unicov
2 - 1
( - )
FK Zlin B
Cz3
06/04
2005
FK Zlin B
1 - 0
( - )
SK Unicov
Cz3
29/08
2004
SK Unicov
3 - 0
( - )
FK Zlin B
Cz3
26/05
2004
FK Zlin B
0 - 0
( - )
SK Unicov
Cz3
26/10
2003
SK Unicov
1 - 0
( - )
FK Zlin B
Cz3
31/05
2003
FK Zlin B
0 - 1
( - )
SK Unicov
Cz3
27/10
2002
SK Unicov
1 - 1
( - )
FK Zlin B
Cz3
FK Zlin B
2
33%
Egalitati
2
33%
SK Unicov
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[8,7,14,29],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_265":[8,7,14,29],"lg_265_6":[2,2,2,6]}
Clasare 15/03/2020
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
FK
meciuri
Toate
07/03
2020
Slovacko B
1 - 0
(0 - 0)
FK Zlin B
Cz3
16/11
2019
Znojmo
2 - 1
(1 - 1)
FK Zlin B
Cz3
10/11
2019
FK Zlin B
2 - 1
(1 - 1)
Slovacko B
Cz3
02/11
2019
Frydek-Mistek
0 - 0
(0 - 0)
FK Zlin B
Cz3
27/10
2019
FK Zlin B
0 - 3
(0 - 1)
FC Odra Petřkovice
Cz3
19/10
2019
Hlucin
3 - 0
(2 - 0)
FK Zlin B
Cz3
Victorii
1
17%
Egalitati
1
17%
Pierderi
4
67%
{"lg_-1":[1,1,4,6],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_265":[1,1,4,6],"lg_265_6":[1,1,4,6]}
SK
meciuri
Toate
08/03
2020
SK Unicov
1 - 0
(0 - 0)
FK Blansko
Cz3
16/11
2019
SK Unicov
2 - 2
(1 - 1)
MFK Vyskov
Cz3
09/11
2019
FK Blansko
2 - 1
(1 - 0)
SK Unicov
Cz3
03/11
2019
SK Unicov
1 - 0
(0 - 0)
SFK Vrchovina
Cz3
27/10
2019
SK Unicov
3 - 1
(1 - 0)
Viktoria Otrokovice
Cz3
19/10
2019
CSK Uherský Brod
2 - 2
(0 - 0)
SK Unicov
Cz3
Victorii
3
50%
Egalitati
2
33%
Pierderi
1
17%
{"lg_-1":[3,2,1,6],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_265":[3,2,1,6],"lg_265_6":[3,2,1,6]}
FK
gazde meciuri:
Toate
10/11
2019
FK Zlin B
2 - 1
(1 - 1)
Slovacko B
Cz3
27/10
2019
FK Zlin B
0 - 3
(0 - 1)
FC Odra Petřkovice
Cz3
Victorii
1
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_265":[1,null,1,2],"lg_265_6":[1,null,1,2]}
SK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
09/11
2019
FK Blansko
2 - 1
(1 - 0)
SK Unicov
Cz3
19/10
2019
CSK Uherský Brod
2 - 2
(0 - 0)
SK Unicov
Cz3
Victorii
0
0%
Egalitati
1
50%
Pierderi
1
50%
{"lg_-1":[0,1,1,2],"lg_-1_6":[0,1,1,2],"lg_265":[null,1,1,2],"lg_265_6":[null,1,1,2]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
FK Zlin B
Meciuri jucate:
6
SK Unicov
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
3
0.5
1.67
10
10
1.67
1.17
7
Sub/Peste
1.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
2.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
3.5
6
0
100%
0%
3
3
50%
50%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
2
4
33%
67%
4
2
67%
33%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
Marcat un gol (Da/Nu)
2
4
33%
67%
6
0
100%
0%
FK
Meciuri urmatoare
Dificultate
SK
Uşor 1
Greu 5
SK Unicov (G)
Cz3
15/03/2020
4
SFK Vrchovina (O)
Cz3
22/03/2020
4
FK Blansko (G)
Cz3
29/03/2020
2
MFK Vyskov (O)
Cz3
05/04/2020
5
Banik Ostrava B (G)
Cz3
12/04/2020
5
Viktoria Otrokovice (G)
Cz3
19/04/2020
3
FK Zlin B (O)
Cz3
15/03/2020
3
Dolni Benesov (G)
Cz3
22/03/2020
1
Velke Mezirici (O)
Cz3
29/03/2020
1
H. Slavia Kromeriz (G)
Cz3
05/04/2020
2
Sigma Olomouc B (O)
Cz3
12/04/2020
2
Slovan Rosice (G)
Cz3
19/04/2020
3
Dolni Benesov (O)
Cz3
26/04/2020
1
Velke Mezirici (G)
Cz3
03/05/2020
1
Znojmo (G)
Cz3
06/05/2020
3
H. Slavia Kromeriz (O)
Cz3
10/05/2020
2
Sigma Olomouc B (G)
Cz3
17/05/2020
2
Slovan Rosice (O)
Cz3
24/05/2020
3
CSK Uherský Brod (O)
Cz3
27/05/2020
1
Hlucin (G)
Cz3
31/05/2020
4
FC Odra Petřkovice (O)
Cz3
07/06/2020
5
Frydek-Mistek (G)
Cz3
14/06/2020
3
H. Slavia Kromeriz (O)
Cfr
16/06/2020
2
Slovacko B (G)
Cz3
09/08/2020
1
Vysocina Jihlava B (O)
Cz3
16/08/2020
1
H. Slavia Kromeriz (G)
Cz3
23/08/2020
2
Velke Mezirici (O)
Cz3
30/08/2020
1
Sigma Olomouc B (G)
Cz3
04/09/2020
2
MFK Vyskov (G)
Cz3
09/09/2020
5
Viktoria Otrokovice (O)
Cz3
12/09/2020
3
Banik Ostrava B (G)
Cz3
20/09/2020
5
FC Odra Petřkovice (O)
Cz3
26/09/2020
5
Frydek-Mistek (G)
Cz3
04/10/2020
3
SK Unicov (O)
Cz3
11/10/2020
4
Slovan Rosice (O)
Cz3
24/10/2020
3
Dolni Benesov (O)
Cz3
28/10/2020
1
Znojmo (G)
Cz3
01/11/2020
3
Hlucin (G)
Cz3
08/11/2020
4
SFK Vrchovina (O)
Cz3
14/11/2020
4
CSK Uherský Brod (G)
Cz3
14/03/2021
1
H. Slavia Kromeriz (O)
Cfr
24/07/2021
2
SFK Vrchovina (G)
Cz3
01/08/2021
4
Vratimov (O)
Cz3
07/08/2021
4
Vysocina Jihlava B (G)
Cz3
15/08/2021
1
Dolni Benesov (O)
Cz3
21/08/2021
1
Znojmo (G)
Cz3
29/08/2021
3
Slovan Rosice (O)
Cz3
04/09/2021
3
Hlucin (G)
Cz3
08/09/2021
4
Banik Ostrava B (G)
Cz3
12/09/2021
5
Slovacko B (O)
Cz3
19/09/2021
1
Viktoria Otrokovice (G)
Cz3
26/09/2021
3
CSK Uherský Brod (O)
Cz3
02/10/2021
1
Sigma Olomouc B (G)
Cz3
08/10/2021
2
Frydek-Mistek (O)
Cz3
16/10/2021
3
H. Slavia Kromeriz (G)
Cz3
24/10/2021
2
Velke Mezirici (O)
Cz3
30/10/2021
1
SK Unicov (G)
Cz3
07/11/2021
4
FK Blansko (O)
Cz3
13/11/2021
2
SFK Vrchovina (O)
Cz3
05/03/2022
4
Vratimov (G)
Cz3
13/03/2022
4
Vysocina Jihlava B (O)
Cz3
19/03/2022
1
Dolni Benesov (G)
Cz3
27/03/2022
1
Znojmo (O)
Cz3
01/04/2022
3
Slovan Rosice (G)
Cz3
10/04/2022
3
Banik Ostrava B (O)
Cz3
17/04/2022
5
Slovacko B (G)
Cz3
24/04/2022
1
Viktoria Otrokovice (O)
Cz3
30/04/2022
3
CSK Uherský Brod (G)
Cz3
08/05/2022
1
Sigma Olomouc B (O)
Cz3
15/05/2022
2
Frydek-Mistek (G)
Cz3
22/05/2022
3
Hlucin (O)
Cz3
25/05/2022
4
H. Slavia Kromeriz (O)
Cz3
28/05/2022
2
FK Blansko (G)
Cz3
01/06/2022
2
Velke Mezirici (G)
Cz3
04/06/2022
1
SK Unicov (O)
Cz3
08/06/2022
4
Frydek-Mistek (O)
Cz3
06/08/2022
3
SK Unicov (G)
Cz3
14/08/2022
4
CSK Uherský Brod (O)
Cz3
20/08/2022
1
FK Blansko (G)
Cz3
28/08/2022
2
SK Hranice (G)
Cz3
31/08/2022
2
Banik Ostrava B (O)
Cz3
03/09/2022
5
Frydlant (G)
Cz3
11/09/2022
1
RSM Hodonin (O)
Cz3
17/09/2022
2
Znojmo (G)
Cz3
25/09/2022
3
MFK Vítkovice (O)
Cz3
01/10/2022
2
Slovan Rosice (G)
Cz3
09/10/2022
3
H. Slavia Kromeriz (O)
Cz3
15/10/2022
2
Velke Mezirici (G)
Cz3
23/10/2022
1
Viktoria Otrokovice (O)
Cz3
28/10/2022
3
Slovacko B (O)
Cz3
06/11/2022
1
Hlucin (G)
Cz3
12/11/2022
4
SFK Vrchovina (O)
Cz3
19/11/2022
4
Frydek-Mistek (G)
Cz3
05/03/2023
3
CSK Uherský Brod (G)
Cz3
19/03/2023
1
FK Blansko (O)
Cz3
25/03/2023
2
Banik Ostrava B (G)
Cz3
02/04/2023
5
Frydlant (O)
Cz3
08/04/2023
1
RSM Hodonin (G)
Cz3
16/04/2023
2
Znojmo (O)
Cz3
21/04/2023
3
SK Unicov (O)
Cz3
26/04/2023
4
MFK Vítkovice (G)
Cz3
30/04/2023
2
Slovan Rosice (O)
Cz3
06/05/2023
3
H. Slavia Kromeriz (G)
Cz3
14/05/2023
2
Velke Mezirici (O)
Cz3
19/05/2023
1
SK Hranice (O)
Cz3
24/05/2023
2
Viktoria Otrokovice (G)
Cz3
28/05/2023
3
Slovacko B (G)
Cz3
04/06/2023
1
Hlucin (O)
Cz3
10/06/2023
4
SFK Vrchovina (G)
Cz3
17/06/2023
4
SK Hranice (O)
Cz3
04/08/2023
2
FK Blansko (G)
Cz3
13/08/2023
2
Znojmo (O)
Cz3
19/08/2023
3
CSK Uherský Brod (G)
Cz3
27/08/2023
1
Banik Ostrava B (O)
Cz3
03/09/2023
5
Fotbal Trinec (G)
Cz3
08/09/2023
4
TJ Tatran Bohunice (G)
Cz3
13/09/2023
1
Frydlant (O)
Cz3
16/09/2023
1
Frydek-Mistek (G)
Cz3
24/09/2023
3
RSM Hodonin (O)
Cz3
30/09/2023
2
Karvina II (G)
Cz3
08/10/2023
2
SK Unicov (O)
Cz3
15/10/2023
4
Slovacko B (G)
Cz3
22/10/2023
1
Slovan Rosice (O)
Cz3
29/10/2023
3
Viktoria Otrokovice (O)
Cz3
04/11/2023
3
Hlucin (G)
Cz3
12/11/2023
4
Start Brno (O)
Cz3
19/11/2023
1
Hlucin (O)
Cz3
26/04/2020
4
FC Odra Petřkovice (G)
Cz3
03/05/2020
5
MFK Vyskov (O)
Cz3
06/05/2020
5
Frydek-Mistek (O)
Cz3
10/05/2020
3
1. FC Brno (O)
Cfr
13/05/2020
4
Slovacko B (G)
Cz3
17/05/2020
1
Znojmo (O)
Cz3
24/05/2020
3
Banik Ostrava B (G)
Cz3
27/05/2020
5
CSK Uherský Brod (G)
Cz3
31/05/2020
1
HFK Olomouc (O)
Cfr
05/06/2020
1
Viktoria Otrokovice (O)
Cz3
07/06/2020
3
SFK Vrchovina (O)
Cz3
14/06/2020
4
FK Šumperk (O)
Cfr
19/06/2020
2
1. FC Brno B (G)
Cfr
11/07/2020
5
Banik Ostrava B (O)
Cfr
15/07/2020
5
Bruntal (O)
Cfr
25/07/2020
SK Prostějov (G)
Cfr
31/07/2020
2
Velke Mezirici (G)
Cz3
09/08/2020
1
Sigma Olomouc B (O)
Cz3
16/08/2020
2
Viktoria Otrokovice (G)
Cz3
23/08/2020
3
1.FC Olesnice (O)
CzC
26/08/2020
Banik Ostrava B (O)
Cz3
30/08/2020
5
FC Odra Petřkovice (G)
Cz3
06/09/2020
5
Vysocina Jihlava B (G)
Cz3
09/09/2020
1
Frydek-Mistek (O)
Cz3
12/09/2020
3
Znojmo (G)
Cz3
20/09/2020
3
CSK Uherský Brod (G)
Cz3
27/09/2020
1
Slovan Rosice (O)
Cz3
03/10/2020
3
FK Zlin B (G)
Cz3
11/10/2020
3
SFK Vrchovina (G)
Cz3
25/10/2020
4
H. Slavia Kromeriz (O)
Cz3
28/10/2020
2
MFK Vyskov (O)
Cz3
31/10/2020
5
Dolni Benesov (G)
Cz3
08/11/2020
1
Slovacko B (O)
Cz3
15/11/2020
1
Hlucin (O)
Cz3
12/03/2021
4
SK Hranice (G)
Cfr
04/06/2021
2
SK Prostějov (G)
Cfr
07/07/2021
2
MFK Vyskov (O)
Cfr
17/07/2021
5
Jiskra Rymarov (O)
CzC
24/07/2021
3
Vysocina Jihlava B (G)
Cz3
01/08/2021
1
Dolni Benesov (O)
Cz3
07/08/2021
1
ŠSK Bílovec (O)
CzC
11/08/2021
1
Znojmo (G)
Cz3
15/08/2021
3
Slovan Rosice (O)
Cz3
21/08/2021
3
Sigma Olomouc (G)
CzC
25/08/2021
4
Banik Ostrava B (G)
Cz3
29/08/2021
5
Slovacko B (O)
Cz3
04/09/2021
1
Vratimov (O)
Cz3
08/09/2021
4
Viktoria Otrokovice (G)
Cz3
12/09/2021
3
CSK Uherský Brod (O)
Cz3
18/09/2021
1
Sigma Olomouc B (G)
Cz3
26/09/2021
2
Frydek-Mistek (O)
Cz3
02/10/2021
3
H. Slavia Kromeriz (G)
Cz3
10/10/2021
2
Velke Mezirici (O)
Cz3
16/10/2021
1
Hlucin (G)
Cz3
24/10/2021
4
FK Blansko (G)
Cz3
31/10/2021
2
FK Zlin B (O)
Cz3
07/11/2021
3
SFK Vrchovina (G)
Cz3
13/11/2021
4
Vysocina Jihlava B (O)
Cz3
06/03/2022
1
Dolni Benesov (G)
Cz3
13/03/2022
1
Znojmo (O)
Cz3
20/03/2022
3
Slovan Rosice (G)
Cz3
27/03/2022
3
Banik Ostrava B (O)
Cz3
03/04/2022
5
Slovacko B (G)
Cz3
10/04/2022
1
Viktoria Otrokovice (O)
Cz3
15/04/2022
3
CSK Uherský Brod (G)
Cz3
24/04/2022
1
Sigma Olomouc B (O)
Cz3
01/05/2022
2
Frydek-Mistek (G)
Cz3
08/05/2022
3
H. Slavia Kromeriz (O)
Cz3
14/05/2022
2
Velke Mezirici (G)
Cz3
22/05/2022
1
Vratimov (G)
Cz3
25/05/2022
4
Hlucin (O)
Cz3
28/05/2022
4
FK Blansko (O)
Cz3
05/06/2022
2
FK Zlin B (G)
Cz3
08/06/2022
3
SFK Vrchovina (O)
Cz3
15/06/2022
4
Bruntal (O)
CzC
02/08/2022
Viktoria Otrokovice (G)
Cz3
07/08/2022
3
FK Zlin B (O)
Cz3
14/08/2022
3
FK Šumperk (O)
CzC
17/08/2022
2
Hlucin (G)
Cz3
21/08/2022
4
SFK Vrchovina (O)
Cz3
27/08/2022
4
Velke Mezirici (O)
Cz3
31/08/2022
1
SK Hranice (G)
Cz3
04/09/2022
2
Frydek-Mistek (O)
Cz3
10/09/2022
3
Sigma Olomouc (G)
CzC
13/09/2022
4
Slovacko B (G)
Cz3
18/09/2022
1
CSK Uherský Brod (G)
Cz3
25/09/2022
1
FK Blansko (O)
Cz3
01/10/2022
2
Banik Ostrava B (G)
Cz3
09/10/2022
5
Frydlant (O)
Cz3
15/10/2022
1
RSM Hodonin (G)
Cz3
23/10/2022
2
Znojmo (O)
Cz3
28/10/2022
3
MFK Vítkovice (G)
Cz3
06/11/2022
2
Slovan Rosice (O)
Cz3
12/11/2022
3
H. Slavia Kromeriz (G)
Cz3
19/11/2022
2
Hlucin (O)
Cz3
17/03/2023
4
SFK Vrchovina (G)
Cz3
26/03/2023
4
SK Hranice (O)
Cz3
31/03/2023
2
Frydek-Mistek (G)
Cz3
09/04/2023
3
Slovacko B (O)
Cz3
14/04/2023
1
Viktoria Otrokovice (O)
Cz3
18/04/2023
3
CSK Uherský Brod (O)
Cz3
22/04/2023
1
FK Zlin B (G)
Cz3
26/04/2023
3
FK Blansko (G)
Cz3
29/04/2023
2
Banik Ostrava B (O)
Cz3
07/05/2023
5
Frydlant (G)
Cz3
14/05/2023
1
RSM Hodonin (O)
Cz3
20/05/2023
2
Velke Mezirici (G)
Cz3
24/05/2023
1
Znojmo (G)
Cz3
28/05/2023
3
MFK Vítkovice (O)
Cz3
31/05/2023
2
Slovan Rosice (G)
Cz3
11/06/2023
3
H. Slavia Kromeriz (O)
Cz3
17/06/2023
2
Břidličná (O)
CzC
29/07/2023
1
CSK Uherský Brod (O)
Cz3
05/08/2023
1
Banik Ostrava B (G)
Cz3
13/08/2023
5
Fotbal Trinec (O)
Cz3
19/08/2023
4
SK Hranice (O)
CzC
22/08/2023
2
Frydlant (G)
Cz3
27/08/2023
1
Frydek-Mistek (O)
Cz3
02/09/2023
3
MFK OKD Karvina (G)
CzC
06/09/2023
1
RSM Hodonin (G)
Cz3
10/09/2023
2
Znojmo (G)
Cz3
13/09/2023
3
Karvina II (O)
Cz3
17/09/2023
2
Viktoria Otrokovice (O)
Cz3
22/09/2023
3
Slovacko B (G)
Cz3
01/10/2023
1
Slovan Rosice (O)
Cz3
07/10/2023
3
FK Trinity Zlin (G)
CzC
11/10/2023
1
FK Zlin B (G)
Cz3
15/10/2023
3
Hlucin (O)
Cz3
22/10/2023
4
Start Brno (G)
Cz3
29/10/2023
1
TJ Tatran Bohunice (O)
Cz3
05/11/2023
1
SK Hranice (G)
Cz3
12/11/2023
2
FK Blansko (O)
Cz3
19/11/2023
2
Vezi complet
Frydlant - TJ Tatran Bohunice
10/05/2024 16:30
1
RSM Hodonin - Hlucin
10/05/2024 17:00
X
Fotbal Trinec - SK Hranice
11/05/2024 10:15
1
CSK Uherský Brod - Znojmo
11/05/2024 16:30
2
Frydek-Mistek - Start Brno
11/05/2024 16:30
1
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program