Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
166
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
52
Pronosticuri maine
346
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
1408
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
2057
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
53
Favorite
Liste
[+]
Britanic
30
Top European
57
European
523
American
189
African
52
Asiatic
120
Australijski
45
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
3
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
7
Liga Pro din Arabia Saudită
8
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
5
Copa Sudamericana
5
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Leeds United
45%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 21:00
LEE - NOR,
21:00
CH
Real Betis
48%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 19:30
LPA - BET,
19:30
Es1
Barcelona
64%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 21:30
UDA - FCB,
21:30
Es1
Real Sociedad
39%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 22:00
RSO - VAL,
22:00
Es1
AS Bari
39%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 20:30
BAR - TER,
20:30
It2
AGF Aarhus
47%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 18:00
AGF - SIL,
18:00
Dk1
FC København
44%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 20:00
CPH - FC ,
20:00
Dk1
BSC Young Boys
42%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 20:30
BSC - ST ,
20:30
Ch1
json_m
Pronostic
FK Orenburg
-
Dolgiye Prudy
16°C
W
D
W
L
W
W
07/05/2022 14:00 GMT
1
2 - 2
FT
W
L
L
D
W
D
Rusia 1. Division
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Marcatori
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 36
Ru2
FK Orenburg
Dolgiye Prudy
07/05/2022 14:00
48
38
15
1
1
-
0
1 - 0
0.63
16°
-
-
-
-
FT
2 - 2
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 36
Ru2
FK Orenburg
Dolgiye Prudy
07/05/2022 14:00
87
13
Sub
0.63
1 - 0
0.63
16°
-
-
-
FT
2 - 2
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 36
Ru2
FK Orenburg
Dolgiye Prudy
07/05/2022 14:00
29
54
16
X
16°
-
FT
2 - 2
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 36
Ru2
FK Orenburg
Dolgiye Prudy
07/05/2022 14:00
26%
X
1
1
-
0
1 - 0
16°
-
FT
2 - 2
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 36
Ru2
FK Orenburg
Dolgiye Prudy
07/05/2022 14:00
64
36
Nu
1
-
0
1 - 0
0.63
16°
-
-
-
FT
2 - 2
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 36
Ru2
FK Orenburg
Dolgiye Prudy
07/05/2022 14:00
86%
1X
1
-
0
1 - 0
0.63
16°
-
FT
2 - 2
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 36
Ru2
FK Orenburg
Dolgiye Prudy
07/05/2022 14:00
48%
Gazda -0.5
1
-
0
1 - 0
0.63
16°
-
FT
2 - 2
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 36
Ru2
FK Orenburg
Dolgiye Prudy
07/05/2022 14:00
38%
15%
13%
Fameyeh
Mironov
Titkov
1
-
0
1 - 0
0.63
16°
-
-
-
FT
2 - 2
(2 - 1)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
17/10
2021
Dolgiye Prudy
0 - 0
(0 - 0)
FK Orenburg
Ru2
0
0%
Egalitati
1
100%
0
0%
{"lg_-1":[0,1,0,1],"lg_-1_6":[0,1,0,1],"lg_90":[null,1,null,1],"lg_90_6":[null,1,null,1]}
Clasare 07/05/2022
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Orenburg
72
35
23
3
9
60
32
28
2
Torpedo Moscow
65
34
17
14
3
58
33
25
3
Fakel Voronezh
62
34
19
5
10
55
32
23
4
FK Yenisey
60
35
18
6
11
55
48
7
5
SKA-Khabarovsk
59
35
17
8
10
45
35
10
6
Alania Vladikavkaz
57
36
16
9
11
72
50
22
7
Baltika Kaliningrad
56
35
14
14
7
50
28
22
8
Neftekhimik Nizhn.
55
36
16
7
13
56
40
16
9
Spartak-2 Moscow
49
35
15
4
16
41
54
-13
10
FK Krasnodar-2
49
35
14
7
14
40
42
-2
11
Akron Togliatti
49
35
13
10
12
38
39
-1
12
FK Veles Moscow
47
35
14
5
16
42
43
-1
13
Urozhay Krasnodar
46
35
13
7
15
43
46
-3
14
Tom Tomsk
44
35
12
8
15
46
56
-10
15
Dolgiye Prudy
40
35
9
13
13
31
39
-8
16
Volgar Astrakhan
38
35
10
8
17
28
37
-9
17
KAMAZ N. Chelny
36
34
8
12
14
27
38
-11
18
Metallurg Lipetsk
31
34
9
4
21
27
63
-36
19
Rotor Volgograd
30
35
6
12
17
33
51
-18
20
Tekstilshchik Iv.
20
35
4
8
23
28
69
-41
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
FK
meciuri
Toate
1. Division
Kubok
30/04
2022
Tekstilshchik Iv.
2 - 5
(2 - 1)
FK Orenburg
Ru2
24/04
2022
FK Orenburg
0 - 0
(0 - 0)
Alania Vladikavkaz
Ru2
17/04
2022
Spartak-2 Moscow
2 - 3
(1 - 1)
FK Orenburg
Ru2
10/04
2022
FK Orenburg
1 - 3
(1 - 0)
Urozhay Krasnodar
Ru2
06/04
2022
FK Yenisey
1 - 2
(0 - 1)
FK Orenburg
Ru2
02/04
2022
FK Orenburg
1 - 0
(0 - 0)
Torpedo Moscow
Ru2
26/03
2022
FK Krasnodar-2
5 - 2
(2 - 0)
FK Orenburg
Ru2
19/03
2022
FK Orenburg
2 - 0
(1 - 0)
KAMAZ N. Chelny
Ru2
12/03
2022
Rotor Volgograd
0 - 3
(0 - 1)
FK Orenburg
Ru2
06/03
2022
Neftekhimik Nizhn.
2 - 1
(0 - 1)
FK Orenburg
Ru2
27/11
2021
Akron Togliatti
0 - 3
(0 - 1)
FK Orenburg
Ru2
21/11
2021
FK Veles Moscow
1 - 2
(0 - 0)
FK Orenburg
Ru2
17/11
2021
FK Orenburg
2 - 1
(1 - 0)
Tom Tomsk
Ru2
13/11
2021
Fakel Voronezh
1 - 0
(1 - 0)
FK Orenburg
Ru2
06/11
2021
FK Orenburg
2 - 1
(0 - 1)
Baltika Kaliningrad
Ru2
31/10
2021
Metallurg Lipetsk
1 - 0
(0 - 0)
FK Orenburg
Ru2
26/10
2021
FK Orenburg
0 - 3
(0 - 1)
Dynamo Moscow
RuC
23/10
2021
FK Orenburg
2 - 0
(0 - 0)
SKA-Khabarovsk
Ru2
17/10
2021
Dolgiye Prudy
0 - 0
(0 - 0)
FK Orenburg
Ru2
13/10
2021
FK Orenburg
2 - 0
(2 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru2
09/10
2021
Alania Vladikavkaz
1 - 0
(0 - 0)
FK Orenburg
Ru2
03/10
2021
FK Orenburg
2 - 1
(1 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
29/09
2021
Urozhay Krasnodar
0 - 1
(0 - 1)
FK Orenburg
Ru2
25/09
2021
FK Orenburg
2 - 0
(2 - 0)
FK Yenisey
Ru2
19/09
2021
Torpedo Moscow
2 - 1
(1 - 0)
FK Orenburg
Ru2
15/09
2021
FK Orenburg
2 - 0
(1 - 0)
FK Krasnodar-2
Ru2
11/09
2021
KAMAZ N. Chelny
0 - 4
(0 - 2)
FK Orenburg
Ru2
05/09
2021
FK Orenburg
0 - 3
(0 - 2)
Rotor Volgograd
Ru2
29/08
2021
FK Orenburg
1 - 0
(1 - 0)
Neftekhimik Nizhn.
Ru2
25/08
2021
Dynamo Stavropol
1 - 3
(1 - 2)
FK Orenburg
RuC
21/08
2021
FK Orenburg
1 - 0
(0 - 0)
Akron Togliatti
Ru2
14/08
2021
FK Orenburg
2 - 1
(2 - 1)
FK Veles Moscow
Ru2
08/08
2021
Tom Tomsk
1 - 2
(0 - 0)
FK Orenburg
Ru2
31/07
2021
FK Orenburg
0 - 2
(0 - 1)
Fakel Voronezh
Ru2
24/07
2021
Baltika Kaliningrad
1 - 1
(1 - 1)
FK Orenburg
Ru2
17/07
2021
FK Orenburg
4 - 0
(2 - 0)
Metallurg Lipetsk
Ru2
10/07
2021
FK Orenburg
4 - 0
(4 - 0)
Volgar Astrakhan
Ru2
Victorii
4
67%
Egalitati
1
17%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[24,3,10,37],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_90":[23,3,9,35],"lg_90_6":[4,1,1,6],"lg_335":[1,null,1,2],"lg_335_6":[1,null,1,2]}
DOL
meciuri
Toate
1. Division
Kubok
30/04
2022
Dolgiye Prudy
1 - 0
(0 - 0)
Tom Tomsk
Ru2
23/04
2022
Fakel Voronezh
1 - 0
(0 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
15/04
2022
Dolgiye Prudy
0 - 2
(0 - 2)
Baltika Kaliningrad
Ru2
10/04
2022
Metallurg Lipetsk
0 - 0
(0 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
06/04
2022
Dolgiye Prudy
2 - 1
(2 - 1)
Volgar Astrakhan
Ru2
02/04
2022
SKA-Khabarovsk
3 - 3
(1 - 1)
Dolgiye Prudy
Ru2
26/03
2022
FK Veles Moscow
1 - 0
(1 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
19/03
2022
Dolgiye Prudy
1 - 0
(1 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru2
12/03
2022
Alania Vladikavkaz
2 - 0
(2 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
06/03
2022
Dolgiye Prudy
1 - 4
(1 - 2)
Spartak-2 Moscow
Ru2
27/11
2021
Urozhay Krasnodar
0 - 2
(0 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
21/11
2021
Dolgiye Prudy
0 - 0
(0 - 0)
FK Yenisey
Ru2
17/11
2021
Dolgiye Prudy
3 - 3
(3 - 1)
Torpedo Moscow
Ru2
13/11
2021
Dolgiye Prudy
0 - 1
(0 - 0)
FK Krasnodar-2
Ru2
06/11
2021
KAMAZ N. Chelny
1 - 1
(1 - 1)
Dolgiye Prudy
Ru2
31/10
2021
Dolgiye Prudy
2 - 2
(1 - 0)
Rotor Volgograd
Ru2
23/10
2021
Akron Togliatti
2 - 1
(0 - 1)
Dolgiye Prudy
Ru2
17/10
2021
Dolgiye Prudy
0 - 0
(0 - 0)
FK Orenburg
Ru2
13/10
2021
Tom Tomsk
1 - 1
(1 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
09/10
2021
Dolgiye Prudy
2 - 0
(0 - 0)
Fakel Voronezh
Ru2
03/10
2021
Baltika Kaliningrad
1 - 1
(0 - 1)
Dolgiye Prudy
Ru2
29/09
2021
Dolgiye Prudy
1 - 0
(0 - 0)
Metallurg Lipetsk
Ru2
25/09
2021
Volgar Astrakhan
0 - 1
(0 - 1)
Dolgiye Prudy
Ru2
19/09
2021
Dolgiye Prudy
1 - 1
(0 - 1)
SKA-Khabarovsk
Ru2
15/09
2021
Dolgiye Prudy
0 - 2
(0 - 1)
FK Veles Moscow
Ru2
11/09
2021
Tekstilshchik Iv.
3 - 1
(3 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
05/09
2021
Dolgiye Prudy
1 - 1
(1 - 1)
Alania Vladikavkaz
Ru2
28/08
2021
Spartak-2 Moscow
0 - 2
(0 - 2)
Dolgiye Prudy
Ru2
21/08
2021
Dolgiye Prudy
1 - 0
(0 - 0)
Urozhay Krasnodar
Ru2
14/08
2021
FK Yenisey
1 - 0
(0 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
08/08
2021
Torpedo Moscow
1 - 0
(0 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
04/08
2021
Fakel Voronezh
2 - 1
(2 - 0)
Dolgiye Prudy
RuC
31/07
2021
FK Krasnodar-2
2 - 0
(1 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
23/07
2021
Dolgiye Prudy
1 - 1
(1 - 1)
KAMAZ N. Chelny
Ru2
17/07
2021
Rotor Volgograd
1 - 1
(0 - 1)
Dolgiye Prudy
Ru2
10/07
2021
Neftekhimik Nizhn.
1 - 0
(1 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[9,13,14,36],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_90":[9,13,13,35],"lg_90_6":[2,2,2,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
FK
gazde meciuri:
Toate
1. Division
Kubok
24/04
2022
FK Orenburg
0 - 0
(0 - 0)
Alania Vladikavkaz
Ru2
10/04
2022
FK Orenburg
1 - 3
(1 - 0)
Urozhay Krasnodar
Ru2
02/04
2022
FK Orenburg
1 - 0
(0 - 0)
Torpedo Moscow
Ru2
19/03
2022
FK Orenburg
2 - 0
(1 - 0)
KAMAZ N. Chelny
Ru2
17/11
2021
FK Orenburg
2 - 1
(1 - 0)
Tom Tomsk
Ru2
06/11
2021
FK Orenburg
2 - 1
(0 - 1)
Baltika Kaliningrad
Ru2
26/10
2021
FK Orenburg
0 - 3
(0 - 1)
Dynamo Moscow
RuC
23/10
2021
FK Orenburg
2 - 0
(0 - 0)
SKA-Khabarovsk
Ru2
13/10
2021
FK Orenburg
2 - 0
(2 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru2
03/10
2021
FK Orenburg
2 - 1
(1 - 0)
Spartak-2 Moscow
Ru2
25/09
2021
FK Orenburg
2 - 0
(2 - 0)
FK Yenisey
Ru2
15/09
2021
FK Orenburg
2 - 0
(1 - 0)
FK Krasnodar-2
Ru2
05/09
2021
FK Orenburg
0 - 3
(0 - 2)
Rotor Volgograd
Ru2
29/08
2021
FK Orenburg
1 - 0
(1 - 0)
Neftekhimik Nizhn.
Ru2
21/08
2021
FK Orenburg
1 - 0
(0 - 0)
Akron Togliatti
Ru2
14/08
2021
FK Orenburg
2 - 1
(2 - 1)
FK Veles Moscow
Ru2
31/07
2021
FK Orenburg
0 - 2
(0 - 1)
Fakel Voronezh
Ru2
17/07
2021
FK Orenburg
4 - 0
(2 - 0)
Metallurg Lipetsk
Ru2
10/07
2021
FK Orenburg
4 - 0
(4 - 0)
Volgar Astrakhan
Ru2
Victorii
4
67%
Egalitati
1
17%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[14,1,4,19],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_90":[14,1,3,18],"lg_90_6":[4,1,1,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
DOL
meciuri in calitate de oaspete
Toate
1. Division
Kubok
23/04
2022
Fakel Voronezh
1 - 0
(0 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
10/04
2022
Metallurg Lipetsk
0 - 0
(0 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
02/04
2022
SKA-Khabarovsk
3 - 3
(1 - 1)
Dolgiye Prudy
Ru2
26/03
2022
FK Veles Moscow
1 - 0
(1 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
12/03
2022
Alania Vladikavkaz
2 - 0
(2 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
27/11
2021
Urozhay Krasnodar
0 - 2
(0 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
06/11
2021
KAMAZ N. Chelny
1 - 1
(1 - 1)
Dolgiye Prudy
Ru2
23/10
2021
Akron Togliatti
2 - 1
(0 - 1)
Dolgiye Prudy
Ru2
13/10
2021
Tom Tomsk
1 - 1
(1 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
03/10
2021
Baltika Kaliningrad
1 - 1
(0 - 1)
Dolgiye Prudy
Ru2
25/09
2021
Volgar Astrakhan
0 - 1
(0 - 1)
Dolgiye Prudy
Ru2
11/09
2021
Tekstilshchik Iv.
3 - 1
(3 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
28/08
2021
Spartak-2 Moscow
0 - 2
(0 - 2)
Dolgiye Prudy
Ru2
14/08
2021
FK Yenisey
1 - 0
(0 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
08/08
2021
Torpedo Moscow
1 - 0
(0 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
04/08
2021
Fakel Voronezh
2 - 1
(2 - 0)
Dolgiye Prudy
RuC
31/07
2021
FK Krasnodar-2
2 - 0
(1 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
17/07
2021
Rotor Volgograd
1 - 1
(0 - 1)
Dolgiye Prudy
Ru2
10/07
2021
Neftekhimik Nizhn.
1 - 0
(1 - 0)
Dolgiye Prudy
Ru2
Victorii
1
17%
Egalitati
2
33%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,6,10,19],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_90":[3,6,9,18],"lg_90_6":[1,2,3,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
FK Orenburg
Meciuri jucate:
37
Dolgiye Prudy
Meciuri jucate:
36
Goluri
(Marcate/Primite)
63
1.7
0.97
36
32
0.89
1.14
41
Sub/Peste
1.5
9
28
24%
76%
14
22
39%
61%
2.5
16
21
43%
57%
28
8
78%
22%
3.5
29
8
78%
22%
31
5
86%
14%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
15
22
41%
59%
15
21
42%
58%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
16
21
43%
57%
11
25
31%
69%
Marcat un gol (Da/Nu)
29
8
78%
22%
23
13
64%
36%
FK
Meciuri urmatoare
Dificultate
DOL
Uşor 1
Greu 5
Dolgiye Prudy (G)
Ru2
07/05/2022
2
SKA-Khabarovsk (O)
Ru2
15/05/2022
2
Volgar Astrakhan (O)
Ru2
21/05/2022
2
FK Ufa (G)
Ru1
25/05/2022
1
FK Ufa (O)
Ru1
28/05/2022
1
Krylia Sovetov (G)
Ru1
16/07/2022
3
FK Orenburg (O)
Ru2
07/05/2022
5
Akron Togliatti (G)
Ru2
15/05/2022
3
Neftekhimik Nizhn. (G)
Ru2
21/05/2022
3
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program