Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
95
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
4
Pronosticuri maine
276
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
559
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
818
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
51
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
112
American
157
African
11
Asiatic
82
Australijski
33
Internaţional
14
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
6
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
6
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
6
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
FK Lepel
-
FK Chashniki
W
W
L
L
L
W
14/08/2021 14:00 GMT
1
6 - 0
FT
L
L
D
L
W
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 16, Vitebsk Region - Relegation Group
By3
FK Lepel
FK Chashniki
14/08/2021 14:00
75
15
10
1
5
-
0
5 - 0
3.00
-
-
-
-
FT
6 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Vitebsk Region - Relegation Group
By3
FK Lepel
FK Chashniki
14/08/2021 14:00
40
60
Peste
3.00
5 - 0
3.00
-
-
-
FT
6 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Vitebsk Region - Relegation Group
By3
FK Lepel
FK Chashniki
14/08/2021 14:00
44
55
2
X
-
FT
6 - 0
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Vitebsk Region - Relegation Group
By3
FK Lepel
FK Chashniki
14/08/2021 14:00
41%
X
1
5
-
0
5 - 0
-
FT
6 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Vitebsk Region - Relegation Group
By3
FK Lepel
FK Chashniki
14/08/2021 14:00
72
28
Nu
5
-
0
5 - 0
3.00
-
-
-
FT
6 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Vitebsk Region - Relegation Group
By3
FK Lepel
FK Chashniki
14/08/2021 14:00
90%
1X
5
-
0
5 - 0
3.00
-
FT
6 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Vitebsk Region - Relegation Group
By3
FK Lepel
FK Chashniki
14/08/2021 14:00
24%
Gazda -2
5
-
0
5 - 0
3.00
-
FT
6 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Vitebsk Region - Relegation Group
By3
FK Lepel
FK Chashniki
14/08/2021 14:00
5
-
0
5 - 0
3.00
FT
6 - 0
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 14/08/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
31
11
10
1
0
66
5
61
2
FK Luninets
30
12
10
0
2
27
13
14
3
Ivatsevichi
28
12
9
1
2
46
13
33
4
Pripyat Olshany
15
11
5
0
6
34
34
0
5
Nadezhda Gorodishche
13
12
4
1
7
24
34
-10
6
FK Ivanovo
13
12
4
1
7
22
41
-19
7
Granit Mikashevichi
4
11
1
1
9
16
42
-26
8
DUSSH Stolin
1
11
0
1
10
8
61
-53
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
31
12
10
1
1
75
8
67
2
Niva Dolbizno
29
12
9
2
1
59
12
47
3
BZHS Brest
23
12
7
2
3
51
16
35
4
FK Kobrin
16
11
5
1
5
28
36
-8
5
Krechet Bereza
15
12
4
3
5
16
26
-10
6
FK Pruzhany
10
11
3
1
7
19
59
-40
7
FK Vysokoe
6
12
1
3
8
12
58
-46
8
FK Drohichyn
4
12
1
1
10
16
61
-45
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
MKK-Dnepr
22
8
7
1
0
37
5
32
2
Bumprom
19
8
6
1
1
28
3
25
3
GOLHU Gomel
14
8
4
2
2
15
11
4
4
Montazhnik
13
8
3
4
1
17
14
3
5
Vertikal Kalinkovichi
11
8
3
2
3
12
24
-12
6
FK Zhlobin
5
8
1
2
5
12
32
-20
7
Khimik Svetlogorsk
3
8
0
3
5
9
30
-21
8
MNPZ Mozyr
1
8
0
1
7
2
13
-11
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ostrovets FC
46
16
15
1
0
107
7
100
2
HCS-Olympia
29
16
8
5
3
42
22
20
3
Cementnik
28
16
8
4
4
39
20
19
4
FK Slonim Siti
27
16
8
3
5
47
32
15
5
FK Shchuchyn
26
15
7
5
3
32
32
0
6
FSK Grodnensky
25
15
8
1
6
22
46
-24
7
Smena Volkovysk
23
16
6
5
5
36
32
4
8
FK Lida-2
22
15
6
4
5
26
34
-8
9
FK Svislach
19
16
5
4
7
25
48
-23
10
Neman Mosty
17
16
5
2
9
20
32
-12
11
Chayka Zelva
16
16
5
1
10
25
36
-11
12
FK Oshmyany
9
16
3
0
13
19
64
-45
13
Belaya Rus
1
15
0
1
14
11
46
-35
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Molodechno
39
14
13
0
1
79
10
69
2
FK Uzda
35
15
11
2
2
55
23
32
3
FK Kolos
32
15
10
2
3
40
21
19
4
SMI Autotrans
29
15
9
2
4
64
35
29
5
Falko Cherkassy
23
15
7
2
6
32
30
2
6
FC Smolevichi
22
15
7
1
7
48
29
19
7
Livadija
14
15
4
2
9
24
51
-27
8
Viliya Vileyka
7
15
2
1
12
24
54
-30
9
FK Krupki
7
15
2
1
12
25
69
-44
10
Berezino
7
14
2
1
11
19
88
-69
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
BGU Minsk
36
14
11
3
0
53
6
47
2
Partizan Salihorsk
33
14
10
3
1
45
8
37
3
Neman Stolbtsy
27
14
9
0
5
50
18
32
4
Viktoriya Maryina Horka
24
14
7
3
4
40
28
12
5
FK Kletsk
22
13
6
4
3
23
26
-3
6
Energetik-BGATU
20
13
6
2
5
34
30
4
7
Stroitel Kopyl
15
13
4
3
6
20
25
-5
8
Starye Dorogi
13
14
3
4
7
18
29
-11
9
FK Slutsk-2
10
14
2
4
8
21
54
-33
10
FK Lyuban
7
13
2
1
10
21
49
-28
11
FC Veras Nesvizh
4
14
1
1
12
10
62
-52
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
36
12
12
0
0
41
8
33
2
FK Osipovichi
25
12
8
1
3
40
13
27
3
Gorki
21
12
7
0
5
30
16
14
4
Belshina II
16
12
5
1
6
22
20
2
5
FK Krasnopole
13
12
4
1
7
15
35
-20
6
Spartak Shklov
7
12
2
1
9
12
33
-21
7
FK Kostyukovichi
5
12
1
2
9
8
43
-35
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
FC Polotsk
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
Postavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
15
1
1
0
0
4
1
3
2
FK Senno
11
1
0
1
0
0
0
0
3
FC Polotsk
6
1
1
0
0
2
1
1
4
Gorodok lions
6
1
0
0
1
1
2
-1
5
FK Miory
4
1
0
0
1
1
4
-3
6
Dorozhnik Orsha
1
1
0
1
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
13
1
1
0
0
7
0
7
2
Prodtsentr Vitebsk
10
1
0
0
1
0
3
-3
3
FK Lepel
7
1
1
0
0
3
0
3
4
Postavy
5
1
1
0
0
7
4
3
5
Niva Tolochin
4
1
0
0
1
0
7
-7
6
FK Chashniki
3
1
0
0
1
4
7
-3
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
FK
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
08/08
2021
Prodtsentr Vitebsk
0 - 3
( - )
FK Lepel
By3
24/07
2021
FK Lepel
2 - 1
(2 - 1)
Postavy
By3
17/07
2021
FK Glubokoe
3 - 0
(0 - 0)
FK Lepel
By3
11/07
2021
FC Polotsk
3 - 1
(1 - 1)
FK Lepel
By3
04/07
2021
FK Lepel
3 - 5
(3 - 3)
FK Glubokoe
By3
26/06
2021
FK Lepel
3 - 0
(2 - 0)
FK Senno
By3
20/06
2021
FK Miory
2 - 0
(0 - 0)
FK Lepel
By3
13/06
2021
FK Lepel
3 - 0
(1 - 0)
FC Polotsk
By3
05/06
2021
Postavy
1 - 1
(0 - 1)
FK Lepel
By3
30/05
2021
FK Lepel
0 - 1
(0 - 1)
FC Smolevichi
ByC
16/05
2021
FK Senno
2 - 0
(1 - 0)
FK Lepel
By3
01/05
2021
FK Lepel
2 - 3
( - )
FK Miory
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,1,7,12],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[4,1,6,11],"lg_373_6":[3,null,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
meciuri
Toate
07/08
2021
FK Chashniki
4 - 7
( - )
Postavy
By3
24/07
2021
Prodtsentr Vitebsk
5 - 1
(2 - 0)
FK Chashniki
By3
17/07
2021
FK Chashniki
2 - 2
(1 - 2)
Dorozhnik Orsha
By3
11/07
2021
Gorodok lions
1 - 0
(0 - 0)
FK Chashniki
By3
26/06
2021
FK Chashniki
4 - 1
(2 - 0)
Niva Tolochin
By3
19/06
2021
FK Chashniki
0 - 6
(0 - 2)
Gazovik Vitebsk
By3
13/06
2021
FK Chashniki
0 - 1
(0 - 1)
Gorodok lions
By3
05/06
2021
FK Chashniki
0 - 8
(0 - 3)
Prodtsentr Vitebsk
By3
29/05
2021
Dorozhnik Orsha
5 - 0
(3 - 0)
FK Chashniki
By3
15/05
2021
Niva Tolochin
3 - 0
( - )
FK Chashniki
By3
01/05
2021
Gazovik Vitebsk
11 - 0
( - )
FK Chashniki
By3
Victorii
1
17%
Egalitati
1
17%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[1,1,9,11],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[1,1,9,11],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
FK
gazde meciuri:
Toate
Second League
Belarusian Cup
24/07
2021
FK Lepel
2 - 1
(2 - 1)
Postavy
By3
04/07
2021
FK Lepel
3 - 5
(3 - 3)
FK Glubokoe
By3
26/06
2021
FK Lepel
3 - 0
(2 - 0)
FK Senno
By3
13/06
2021
FK Lepel
3 - 0
(1 - 0)
FC Polotsk
By3
30/05
2021
FK Lepel
0 - 1
(0 - 1)
FC Smolevichi
ByC
01/05
2021
FK Lepel
2 - 3
( - )
FK Miory
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,2,5],"lg_373_6":[3,null,2,5],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
24/07
2021
Prodtsentr Vitebsk
5 - 1
(2 - 0)
FK Chashniki
By3
11/07
2021
Gorodok lions
1 - 0
(0 - 0)
FK Chashniki
By3
29/05
2021
Dorozhnik Orsha
5 - 0
(3 - 0)
FK Chashniki
By3
15/05
2021
Niva Tolochin
3 - 0
( - )
FK Chashniki
By3
01/05
2021
Gazovik Vitebsk
11 - 0
( - )
FK Chashniki
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
5
100%
{"lg_-1":[0,0,5,5],"lg_-1_6":[0,0,5,5],"lg_373":[null,null,5,5],"lg_373_6":[null,null,5,5]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
FK Lepel
Meciuri jucate:
12
FK Chashniki
Meciuri jucate:
11
Goluri
(Marcate/Primite)
18
1.5
1.75
21
11
1
4.55
50
Sub/Peste
1.5
1
11
8%
92%
2
9
18%
82%
2.5
4
8
33%
67%
2
9
18%
82%
3.5
9
3
75%
25%
3
8
27%
73%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
5
7
42%
58%
4
7
36%
64%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
3
9
25%
75%
0
11
0%
100%
Marcat un gol (Da/Nu)
8
4
67%
33%
4
7
36%
64%
FK
Meciuri urmatoare
Dificultate
FK
Uşor 1
Greu 5
FK Chashniki (G)
By3
14/08/2021
Niva Tolochin (O)
By3
28/08/2021
Prodtsentr Vitebsk (G)
By3
05/09/2021
FK Chashniki (O)
By3
11/09/2021
Niva Tolochin (G)
By3
18/09/2021
FK Miory (O)
By3
07/05/2022
FK Lepel (O)
By3
14/08/2021
FK Glubokoe (G)
By3
29/08/2021
Postavy (O)
By3
04/09/2021
FK Lepel (G)
By3
11/09/2021
FK Glubokoe (O)
By3
19/09/2021
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program