Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
114
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
28
Pronosticuri maine
287
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
1286
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1841
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
37
Favorite
Liste
[+]
Britanic
4
Top European
23
European
381
American
170
African
83
Asiatic
157
Australijski
44
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
1
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
1
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Fiorentina
42%
Probabilitatea de a câștiga
23/05/2024 20:45
CAG - FIO,
20:45
It1
Bochum
38%
Probabilitatea de a remiza
23/05/2024 20:30
BOC - DUS,
20:30
De1
Nijmegen
41%
Probabilitatea de a remiza
23/05/2024 18:45
NEC - GAE,
18:45
Nl1
Utrecht
35%
Probabilitatea de a câștiga
23/05/2024 21:00
UTR - SPA,
21:00
Nl1
AS Bari
49%
Probabilitatea de a remiza
23/05/2024 20:30
TER - BAR,
20:30
It2
Raith Rovers
40%
Probabilitatea de a câștiga
23/05/2024 21:00
RAI - RCF,
21:00
Sc1
json_m
Pronostic
FK Drohichyn
-
Port SK
L
L
L
D
D
L
22/04/2023 17:00 GMT
1
2 - 0
FT
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 2, Group Brest Region West
By3
FK Drohichyn
Port SK
22/04/2023 17:00
42
27
32
1
1
-
0
1 - 0
1.79
-
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 2, Group Brest Region West
By3
FK Drohichyn
Port SK
22/04/2023 17:00
64
36
Sub
1.79
1 - 0
1.79
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 2, Group Brest Region West
By3
FK Drohichyn
Port SK
22/04/2023 17:00
33
33
33
1
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 2, Group Brest Region West
By3
FK Drohichyn
Port SK
22/04/2023 17:00
14%
1
1
1
-
0
1 - 0
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 2, Group Brest Region West
By3
FK Drohichyn
Port SK
22/04/2023 17:00
67
33
Nu
1
-
0
1 - 0
1.79
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 2, Group Brest Region West
By3
FK Drohichyn
Port SK
22/04/2023 17:00
74%
12
1
-
0
1 - 0
1.79
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 2, Group Brest Region West
By3
FK Drohichyn
Port SK
22/04/2023 17:00
42%
Gazda -0.5
1
-
0
1 - 0
1.79
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 2, Group Brest Region West
By3
FK Drohichyn
Port SK
22/04/2023 17:00
1
-
0
1 - 0
1.79
FT
2 - 0
(2 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 22/04/2023
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Torpedo Minsk
0
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Krumkachy
0
0
0
0
0
0
0
0
3
BGU Minsk
0
0
0
0
0
0
0
0
4
SDJuShOR-3
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Serebryanka
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Traktor Minsk
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Uni Minsk
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Urozhaynaya
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Energetik
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Berezino
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Viliya Vileyka
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Kolos
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Falko Cherkassy
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Krupki
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Livadija
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Molodechno-2018 II
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman Stolbtsy
0
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Kletsk
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Starye Dorogi
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Lyuban
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Partizan Salihorsk
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Bobovnya
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FS Respect
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Stroitel Slutsk
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Pripyat Olshany
3
1
1
0
0
5
0
5
2
Nadezhda Gorodishche
3
1
1
0
0
5
1
4
3
DYuSSh-3 Pinsk
3
1
1
0
0
2
1
1
4
FC Mikashevichi
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Gantsevichi
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Volna Pinsk II
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FK Ivanovo
0
1
0
0
1
1
2
-1
9
Volat Lyakhavichi
0
1
0
0
1
1
5
-4
10
DUSSH Stolin
0
1
0
0
1
0
5
-5
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Vertikal Kalinkovichi
0
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Zhlobin
0
0
0
0
0
0
0
0
3
MNPZ Mozyr
0
0
0
0
0
0
0
0
4
GOLHU Gomel
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Iput DYuSSh
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Svetlogorsk
0
0
0
0
0
0
0
0
7
DUSSH-2 Rechitsa
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Dnepr Rogachev
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Oshmyany
0
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Shchuchyn
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lida-2
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Fakel Novogrudok
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FSK Dyatlovo
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Smorgon II
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Ostrovets II
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Neman Mosty
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FSK Grodnensky
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Chayka Zelva
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Slonim Siti
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Smena Volkovysk
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Svislach
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Polotsk
0
0
0
0
0
0
0
0
2
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Miory
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Senno
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Gazovik Vitebsk
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Glubokoe
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Lepel
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Gorodok lions
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Niva Tolochin
0
0
0
0
0
0
0
0
10
DYuSSh Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ivatsevichi
3
1
1
0
0
10
0
10
2
Tsentr Futbola
3
1
1
0
0
8
0
8
3
FK Vysokoe
3
1
1
0
0
5
0
5
4
Agro-Pelishche
3
1
1
0
0
4
0
4
5
Krechet Bereza
3
1
1
0
0
4
1
3
6
FK Pruzhany
0
1
0
0
1
1
4
-3
7
Kommunalnik Beloozersk
0
1
0
0
1
0
4
-4
8
Port SK
0
1
0
0
1
0
5
-5
9
FK Kobrin
0
1
0
0
1
0
8
-8
10
FK Drohichyn
0
1
0
0
1
0
10
-10
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
FK
meciuri
Toate
15/04
2023
FK Drohichyn
0 - 10
( - )
Ivatsevichi
By3
27/08
2022
Nadezhda Gorodishche
4 - 1
( - )
FK Drohichyn
By3
13/08
2022
Niva Dolbizno
16 - 2
(9 - 1)
FK Drohichyn
By3
30/07
2022
FK Vysokoe
1 - 1
(1 - 1)
FK Drohichyn
By3
16/07
2022
FK Drohichyn
1 - 1
(1 - 1)
Ivatsevichi
By3
25/06
2022
Krechet Bereza
2 - 1
(1 - 0)
FK Drohichyn
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
2
33%
Pierderi
4
67%
{"lg_-1":[0,2,4,6],"lg_-1_6":[0,2,4,6],"lg_373":[null,2,4,6],"lg_373_6":[null,2,4,6]}
POR
meciuri
Toate
15/04
2023
Port SK
0 - 5
( - )
FK Vysokoe
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
FK
gazde meciuri:
Toate
15/04
2023
FK Drohichyn
0 - 10
( - )
Ivatsevichi
By3
16/07
2022
FK Drohichyn
1 - 1
(1 - 1)
Ivatsevichi
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
1
50%
Pierderi
1
50%
{"lg_-1":[0,1,1,2],"lg_-1_6":[0,1,1,2],"lg_373":[null,1,1,2],"lg_373_6":[null,1,1,2]}
POR
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
FK Drohichyn
Meciuri jucate:
6
Port SK
Meciuri jucate:
1
Goluri
(Marcate/Primite)
6
1
5.67
34
0
0
5
5
Sub/Peste
1.5
0
6
0%
100%
0
1
0%
100%
2.5
2
4
33%
67%
0
1
0%
100%
3.5
3
3
50%
50%
0
1
0%
100%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
5
1
83%
17%
0
1
0%
100%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
0
6
0%
100%
0
1
0%
100%
Marcat un gol (Da/Nu)
5
1
83%
17%
0
1
0%
100%
FK
Meciuri urmatoare
Dificultate
POR
Uşor 1
Greu 5
Port SK (G)
By3
22/04/2023
Agro-Pelishche (O)
By3
07/05/2023
Krechet Bereza (G)
By3
13/05/2023
FK Kobrin (O)
By3
20/05/2023
Tsentr Futbola (G)
By3
28/05/2023
FK Drohichyn (O)
By3
22/04/2023
Ivatsevichi (G)
By3
06/05/2023
2
Agro-Pelishche (G)
By3
13/05/2023
Krechet Bereza (O)
By3
20/05/2023
FK Kobrin (G)
By3
27/05/2023
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program