Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
272
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
9
Pronosticuri maine
182
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
1107
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
2001
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
106
Favorite
Liste
[+]
Britanic
20
Top European
53
European
533
American
194
African
62
Asiatic
117
Australijski
45
Internaţional
Cupa Națională
1
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
2
LaLiga
7
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
11
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
5
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
3
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
13
Copa Sudamericana
15
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
FC Cincinnati
41%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 01:30
CIN - ATL,
01:30
Us1
DC United
36%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 01:30
DCU - NYR,
01:30
Us1
Montreal Impact
44%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 01:30
MTL - COL,
01:30
Us1
Inter Miami CF
56%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 01:30
ORL - INM,
01:30
Us1
New York City FC
46%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 01:30
PHI - NYC,
01:30
Us1
Saint Louis City
45%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 02:30
SLC - LAF,
02:30
Us1
Toronto FC
35%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 02:30
NAS - TFC,
02:30
Us1
Los Angeles Galaxy
43%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 02:30
MIN - LAG,
02:30
Us1
Charlotte FC
46%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 02:30
CHI - CHA,
02:30
Us1
Austin FC
39%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 02:30
AUS - HOU,
02:30
Us1
Vancouver Whitecaps
38%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 03:30
CLR - VAN,
03:30
Us1
Real Salt Lake
50%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 03:30
RSL - SEA,
03:30
Us1
Portland Timbers
40%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 04:30
POT - SJE,
04:30
Us1
Chelsea
37%
Probabilitatea de a remiza
15/05/2024 20:45
BHA - CHE,
20:45
EPL
Manchester United
37%
Probabilitatea de a câștiga
15/05/2024 21:00
MUN - NEW,
21:00
EPL
Rayo Vallecano
45%
Probabilitatea de a câștiga
15/05/2024 19:30
RAY - GRA,
19:30
Es1
Girona
45%
Probabilitatea de a câștiga
14/05/2024 22:00
GIR - VIL,
22:00
Es1
Sevilla
51%
Probabilitatea de a câștiga
15/05/2024 19:30
SEV - CAD,
19:30
Es1
Athletic Bilbao
42%
Probabilitatea de a câștiga
15/05/2024 22:00
CEL - ATB,
22:00
Es1
Atlético Madrid
49%
Probabilitatea de a câștiga
15/05/2024 22:00
GET - ATM,
22:00
Es1
PSG
40%
Probabilitatea de a câștiga
15/05/2024 21:00
NCE - PSG,
21:00
Fr1
Olympique Marseille
42%
Probabilitatea de a remiza
15/05/2024 21:00
REI - OLM,
21:00
Fr1
Celtic
57%
Probabilitatea de a câștiga
15/05/2024 20:30
KIL - CEL,
20:30
Sc1
FC Nordsjælland
41%
Probabilitatea de a câștiga
15/05/2024 20:00
BIF - FC ,
20:00
Dk1
json_m
Pronostic
FK Drohichyn
-
Dinamo Brest Malorita
L
W
L
L
L
19/06/2021 13:00 GMT
2
0 - 6
FT
W
W
W
W
W
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 8, Brest Region West
By3
FK Drohichyn
Dinamo Brest Malorita
19/06/2021 13:00
29
24
47
2
1
-
3
1 - 3
2.50
-
-
-
-
FT
0 - 6
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8, Brest Region West
By3
FK Drohichyn
Dinamo Brest Malorita
19/06/2021 13:00
50
50
Peste
2.50
1 - 3
2.50
-
-
-
FT
0 - 6
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8, Brest Region West
By3
FK Drohichyn
Dinamo Brest Malorita
19/06/2021 13:00
28
42
30
X
-
FT
0 - 6
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8, Brest Region West
By3
FK Drohichyn
Dinamo Brest Malorita
19/06/2021 13:00
20%
X
2
1
-
3
1 - 3
-
FT
0 - 6
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8, Brest Region West
By3
FK Drohichyn
Dinamo Brest Malorita
19/06/2021 13:00
25
75
Da
1
-
3
1 - 3
2.50
-
-
-
FT
0 - 6
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8, Brest Region West
By3
FK Drohichyn
Dinamo Brest Malorita
19/06/2021 13:00
76%
21
1
-
3
1 - 3
2.50
-
FT
0 - 6
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8, Brest Region West
By3
FK Drohichyn
Dinamo Brest Malorita
19/06/2021 13:00
46%
Oaspete -1
1
-
3
1 - 3
2.50
-
FT
0 - 6
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8, Brest Region West
By3
FK Drohichyn
Dinamo Brest Malorita
19/06/2021 13:00
1
-
3
1 - 3
2.50
FT
0 - 6
(0 - 3)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 19/06/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Luninets
12
4
4
0
0
10
2
8
2
DYuSSh-3 Pinsk
10
4
3
1
0
15
2
13
3
Ivatsevichi
10
4
3
1
0
11
1
10
4
FK Ivanovo
7
5
2
1
2
10
14
-4
5
Pripyat Olshany
6
5
2
0
3
12
13
-1
6
Granit Mikashevichi
4
5
1
1
3
8
15
-7
7
Nadezhda Gorodishche
3
5
1
0
4
5
10
-5
8
DUSSH Stolin
0
4
0
0
4
5
19
-14
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
12
4
4
0
0
35
3
32
2
BZHS Brest
10
5
3
1
1
27
6
21
3
Niva Dolbizno
10
5
3
1
1
17
5
12
4
FK Kobrin
9
4
3
0
1
14
6
8
5
Krechet Bereza
7
5
2
1
2
5
10
-5
6
FK Vysokoe
4
5
1
1
3
5
28
-23
7
FK Drohichyn
3
5
1
0
4
8
26
-18
8
FK Pruzhany
0
5
0
0
5
4
31
-27
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
MKK-Dnepr
10
4
3
1
0
18
3
15
2
Bumprom
10
5
3
1
1
13
2
11
3
Vertikal Kalinkovichi
10
6
3
1
2
11
19
-8
4
Montazhnik
9
5
2
3
0
10
5
5
5
GOLHU Gomel
8
4
2
2
0
9
5
4
6
FK Zhlobin
5
6
1
2
3
11
22
-11
7
Khimik Svetlogorsk
3
6
0
3
3
8
17
-9
8
MNPZ Mozyr
1
6
0
1
5
1
8
-7
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ostrovets FC
15
5
5
0
0
40
2
38
2
HCS-Olympia
13
6
4
1
1
20
12
8
3
FSK Grodnensky
12
5
4
0
1
9
20
-11
4
Smena Volkovysk
10
6
3
1
2
18
10
8
5
FK Slonim Siti
10
6
3
1
2
16
12
4
6
Chayka Zelva
9
6
3
0
3
12
13
-1
7
Neman Mosty
7
6
2
1
3
10
7
3
8
FK Lida-2
7
5
2
1
2
11
19
-8
9
FK Shchuchyn
6
5
1
3
1
10
10
0
10
Cementnik
5
5
1
2
2
9
10
-1
11
FK Svislach
5
6
1
2
3
11
17
-6
12
FK Oshmyany
3
6
1
0
5
9
26
-17
13
Belaya Rus
0
5
0
0
5
3
20
-17
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
SMI Autotrans
16
7
5
1
1
38
16
22
2
FK Kolos
15
6
5
0
1
10
4
6
3
FK Uzda
13
5
4
1
0
23
8
15
4
FC Molodechno
12
5
4
0
1
31
6
25
5
Falko Cherkassy
12
7
4
0
3
16
15
1
6
Viliya Vileyka
6
6
2
0
4
16
13
3
7
FC Smolevichi
6
6
2
0
4
13
12
1
8
FK Krupki
6
7
2
0
5
16
33
-17
9
Berezino
3
5
1
0
4
4
36
-32
10
Livadija
0
6
0
0
6
7
31
-24
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
BGU Minsk
16
6
5
1
0
25
2
23
2
Neman Stolbtsy
15
6
5
0
1
25
5
20
3
FK Kletsk
14
6
4
2
0
10
4
6
4
Partizan Salihorsk
11
6
3
2
1
13
5
8
5
Viktoriya Maryina Horka
8
6
2
2
2
14
12
2
6
Energetik-BGATU
7
6
2
1
3
11
16
-5
7
Starye Dorogi
5
5
1
2
2
9
12
-3
8
FK Lyuban
4
6
1
1
4
11
18
-7
9
Stroitel Kopyl
4
5
1
1
3
4
11
-7
10
FK Slutsk-2
3
6
0
3
3
9
23
-14
11
FC Veras Nesvizh
1
6
0
1
5
0
23
-23
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
12
4
4
0
0
11
4
7
2
Belshina II
9
4
3
0
1
10
2
8
3
FK Osipovichi
9
5
3
0
2
15
8
7
4
FK Krasnopole
6
4
2
0
2
6
6
0
5
Gorki
6
4
2
0
2
5
6
-1
6
Spartak Shklov
3
5
1
0
4
7
14
-7
7
FK Kostyukovichi
0
4
0
0
4
1
15
-14
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
4
4
0
0
28
1
27
2
Gorodok lions
12
5
4
0
1
5
6
-1
3
Dorozhnik Orsha
9
5
3
0
2
10
12
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
6
4
2
0
2
13
4
9
5
Niva Tolochin
3
5
1
0
4
6
11
-5
6
FK Chashniki
0
5
0
0
5
0
28
-28
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Miory
10
5
3
1
1
10
7
3
2
FK Senno
8
4
2
2
0
7
4
3
3
FC Polotsk
6
5
2
0
3
7
8
-1
4
FK Lepel
4
4
1
1
2
6
6
0
5
FK Glubokoe
4
4
1
1
2
7
9
-2
6
Postavy
4
4
1
1
2
5
8
-3
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
FK
meciuri
Toate
11/06
2021
FK Kobrin
4 - 3
(3 - 3)
FK Drohichyn
By3
06/06
2021
FK Drohichyn
3 - 2
(2 - 0)
FK Pruzhany
By3
30/05
2021
BZHS Brest
13 - 1
(4 - 0)
FK Drohichyn
By3
16/05
2021
FK Drohichyn
1 - 2
(0 - 0)
Krechet Bereza
By3
01/05
2021
FK Drohichyn
0 - 5
( - )
Niva Dolbizno
By3
Victorii
1
20%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
80%
{"lg_-1":[1,0,4,5],"lg_-1_6":[1,0,4,5],"lg_373":[1,null,4,5],"lg_373_6":[1,null,4,5]}
DIN
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
12/06
2021
Dinamo Brest Malorita
11 - 0
(4 - 0)
FK Vysokoe
By3
05/06
2021
Niva Dolbizno
2 - 3
(1 - 1)
Dinamo Brest Malorita
By3
29/05
2021
Dinamo Brest Malorita
11 - 0
(5 - 0)
FK Kostyukovichi
ByC
16/05
2021
Dinamo Brest Malorita
19 - 0
(8 - 0)
FK Pruzhany
By3
01/05
2021
BZHS Brest
1 - 2
( - )
Dinamo Brest Malorita
By3
24/10
2020
Gorki
2 - 1
(1 - 0)
Dinamo Brest Malorita
By3
Victorii
5
83%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
17%
{"lg_-1":[5,0,1,6],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[4,null,1,5],"lg_373_6":[4,null,1,5],"lg_304":[1,null,null,1],"lg_304_6":[1,null,null,1]}
FK
gazde meciuri:
Toate
06/06
2021
FK Drohichyn
3 - 2
(2 - 0)
FK Pruzhany
By3
16/05
2021
FK Drohichyn
1 - 2
(0 - 0)
Krechet Bereza
By3
01/05
2021
FK Drohichyn
0 - 5
( - )
Niva Dolbizno
By3
Victorii
1
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_373":[1,null,2,3],"lg_373_6":[1,null,2,3]}
DIN
meciuri in calitate de oaspete
Toate
05/06
2021
Niva Dolbizno
2 - 3
(1 - 1)
Dinamo Brest Malorita
By3
01/05
2021
BZHS Brest
1 - 2
( - )
Dinamo Brest Malorita
By3
24/10
2020
Gorki
2 - 1
(1 - 0)
Dinamo Brest Malorita
By3
Victorii
2
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
FK Drohichyn
Meciuri jucate:
5
Dinamo Brest Malorita
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
8
1.6
5.2
26
47
7.83
0.83
5
Sub/Peste
1.5
0
5
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
0
5
0%
100%
0
6
0%
100%
3.5
1
4
20%
80%
2
4
33%
67%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
4
1
80%
20%
3
3
50%
50%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
0
5
0%
100%
3
3
50%
50%
Marcat un gol (Da/Nu)
4
1
80%
20%
6
0
100%
0%
FK
Meciuri urmatoare
Dificultate
DIN
Uşor 1
Greu 5
Dinamo Brest Malorita (G)
By3
19/06/2021
3
FK Vysokoe (G)
By3
27/06/2021
Niva Dolbizno (O)
By3
10/07/2021
Krechet Bereza (O)
By3
17/07/2021
BZHS Brest (G)
By3
25/07/2021
FK Pruzhany (O)
By3
01/08/2021
FK Drohichyn (O)
By3
19/06/2021
FK Slutsk (G)
ByC
23/06/2021
3
Krechet Bereza (G)
By3
26/06/2021
FK Kobrin (O)
By3
04/07/2021
BZHS Brest (G)
By3
10/07/2021
FK Pruzhany (O)
By3
18/07/2021
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program