Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
151
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
8
Pronosticuri maine
397
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1953
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2674
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
68
Favorite
Liste
[+]
Britanic
63
Top European
63
European
631
American
187
African
80
Asiatic
145
Australijski
46
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
7
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Roma
38%
Probabilitatea de a remiza
02/05/2024 21:00
ROM - B04,
21:00
UEL
Tala'ea Al Jaish
47%
Probabilitatea de a remiza
02/05/2024 18:00
FUT - TAL,
18:00
Eg1
Al Hazm
46%
Probabilitatea de a câștiga
02/05/2024 17:00
AL - AL ,
17:00
Sa1
Vasco da Gama
37%
Probabilitatea de a remiza
02/05/2024 00:00
FOR - VDG,
00:00
BrC
Botafogo
46%
Probabilitatea de a câștiga
03/05/2024 00:00
BOT - VIT,
00:00
BrC
Palmeiras
43%
Probabilitatea de a câștiga
03/05/2024 02:30
PAL - BOT,
02:30
BrC
json_m
Pronostic
FC Novosibirsk
-
Sakhalin Y-Sakh.
22° - 23°C
L
L
D
17/08/2019 12:00 GMT
2
3 - 1
FT
W
D
W
W
W
D
Rusia Division 2 - Est
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Marcatori
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 4
Ru3
FC Novosibirsk
Sakhalin Y-Sakh.
17/08/2019 12:00
10
38
52
2
0
-
1
0 - 1
0.25
22°-23°
-
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4
Ru3
FC Novosibirsk
Sakhalin Y-Sakh.
17/08/2019 12:00
95
5
Sub
0.25
0 - 1
0.25
22°-23°
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4
Ru3
FC Novosibirsk
Sakhalin Y-Sakh.
17/08/2019 12:00
10
45
45
2
22°-23°
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4
Ru3
FC Novosibirsk
Sakhalin Y-Sakh.
17/08/2019 12:00
23%
2
2
0
-
1
0 - 1
22°-23°
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4
Ru3
FC Novosibirsk
Sakhalin Y-Sakh.
17/08/2019 12:00
73
27
Nu
0
-
1
0 - 1
0.25
22°-23°
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4
Ru3
FC Novosibirsk
Sakhalin Y-Sakh.
17/08/2019 12:00
90%
2X
0
-
1
0 - 1
0.25
22°-23°
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4
Ru3
FC Novosibirsk
Sakhalin Y-Sakh.
17/08/2019 12:00
52%
Oaspete -0.75
0
-
1
0 - 1
0.25
22°-23°
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4
Ru3
FC Novosibirsk
Sakhalin Y-Sakh.
17/08/2019 12:00
24%
Fatikhov
0
-
1
0 - 1
0.25
22°-23°
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 17/08/2019
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Irtysh Omsk
6
2
2
0
0
4
0
4
2
FK Chita
4
3
1
1
1
4
3
1
3
Sakhalin Y-Sakh.
4
2
1
1
0
1
0
1
4
Dynamo Barnaul
3
2
1
0
1
1
2
-1
5
Zenit Irkutsk
3
3
1
0
2
2
4
-2
6
FC Novosibirsk
0
2
0
0
2
3
6
-3
Promotion
Relegation
FC
meciuri
Toate
Division 2 - East
Kubok
06/08
2019
Zenit Irkutsk
2 - 1
(1 - 1)
FC Novosibirsk
Ru3
03/08
2019
FK Chita
4 - 2
(3 - 1)
FC Novosibirsk
Ru3
28/07
2019
Dynamo Barnaul
0 - 0
(0 - 0)
FC Novosibirsk
RuC
Victorii
0
0%
Egalitati
1
33%
Pierderi
2
67%
{"lg_-1":[0,1,2,3],"lg_-1_6":[0,1,2,3],"lg_274":[null,null,2,2],"lg_274_6":[null,null,2,2],"lg_335":[null,1,null,1],"lg_335_6":[null,1,null,1]}
SAK
meciuri
Toate
Division 2 - South
Division 2 - East
Kubok
10/08
2019
FK Blagoveshchensk
0 - 2
(0 - 1)
Sakhalin Y-Sakh.
RuC
06/08
2019
FK Chita
0 - 0
(0 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
03/08
2019
Zenit Irkutsk
0 - 1
(0 - 1)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
28/05
2019
Sibir-2 Novosibirsk
2 - 5
(1 - 1)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
18/05
2019
Irtysh Omsk
1 - 2
(0 - 1)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
15/05
2019
Dynamo Barnaul
0 - 0
(0 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
Victorii
4
67%
Egalitati
2
33%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[4,2,0,6],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_273":[null,1,null,1],"lg_273_6":[null,1,null,1],"lg_274":[3,1,null,4],"lg_274_6":[3,1,null,4],"lg_335":[1,null,null,1],"lg_335_6":[1,null,null,1]}
FC
gazde meciuri:
Toate
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
SAK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Division 2 - South
Division 2 - East
Kubok
10/08
2019
FK Blagoveshchensk
0 - 2
(0 - 1)
Sakhalin Y-Sakh.
RuC
06/08
2019
FK Chita
0 - 0
(0 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
03/08
2019
Zenit Irkutsk
0 - 1
(0 - 1)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
28/05
2019
Sibir-2 Novosibirsk
2 - 5
(1 - 1)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
18/05
2019
Irtysh Omsk
1 - 2
(0 - 1)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
15/05
2019
Dynamo Barnaul
0 - 0
(0 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
Victorii
4
67%
Egalitati
2
33%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[4,2,0,6],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_273":[null,1,null,1],"lg_273_6":[null,1,null,1],"lg_274":[3,1,null,4],"lg_274_6":[3,1,null,4],"lg_335":[1,null,null,1],"lg_335_6":[1,null,null,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
FC Novosibirsk
Meciuri jucate:
3
Sakhalin Y-Sakh.
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
3
1
2
6
10
1.67
0.5
3
Sub/Peste
1.5
1
2
33%
67%
3
3
50%
50%
2.5
1
2
33%
67%
4
2
67%
33%
3.5
2
1
67%
33%
5
1
83%
17%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
2
1
67%
33%
2
4
33%
67%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
2
33%
67%
4
2
67%
33%
Marcat un gol (Da/Nu)
2
1
67%
33%
4
2
67%
33%
FC
Meciuri urmatoare
Dificultate
SAK
Uşor 1
Greu 5
Sakhalin Y-Sakh. (G)
Ru3
17/08/2019
3
Dynamo Barnaul (O)
Ru3
25/08/2019
1
Irtysh Omsk (O)
Ru3
28/08/2019
3
Irtysh Omsk (G)
Ru3
06/09/2019
3
Dynamo Barnaul (G)
Ru3
09/09/2019
1
Sakhalin Y-Sakh. (O)
Ru3
20/09/2019
3
FC Novosibirsk (O)
Ru3
17/08/2019
2
Irtysh Omsk (O)
Ru3
25/08/2019
1
Dynamo Barnaul (O)
Ru3
28/08/2019
1
SKA-Khabarovsk (G)
RuC
03/09/2019
4
Dynamo Barnaul (G)
Ru3
06/09/2019
1
Irtysh Omsk (G)
Ru3
09/09/2019
1
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
29/09/2019
1
FK Chita (G)
Ru3
02/10/2019
2
FK Chita (O)
Ru3
10/10/2019
2
Zenit Irkutsk (O)
Ru3
13/10/2019
1
Sakhalin Y-Sakh. (O)
Ru3
14/04/2020
3
Dynamo Barnaul (G)
Ru3
22/04/2020
1
Irtysh Omsk (G)
Ru3
25/04/2020
3
Irtysh Omsk (O)
Ru3
04/05/2020
3
Dynamo Barnaul (O)
Ru3
07/05/2020
1
Sakhalin Y-Sakh. (G)
Ru3
18/05/2020
3
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
26/05/2020
1
FK Chita (G)
Ru3
29/05/2020
2
Tom Tomsk (G)
Cfr
21/07/2020
2
FK Orenburg-2 (O)
Ru3
09/08/2020
2
NoSta Novotroitsk (O)
Ru3
12/08/2020
2
Dynamo Barnaul (G)
RuC
19/08/2020
1
FK Tyumen (G)
Ru3
23/08/2020
5
Zvezda Perm (G)
Ru3
26/08/2020
4
Zenit Irkutsk (O)
RuC
02/09/2020
1
FK Chelyabinsk (O)
Ru3
07/09/2020
5
FK Ural-2 (O)
Ru3
10/09/2020
3
Zenit-Izhevsk (G)
Ru3
21/09/2020
1
KAMAZ N. Chelny (G)
Ru3
24/09/2020
2
Dynamo Barnaul (O)
Ru3
29/09/2020
1
Volna Nizhegorodskaya (O)
Ru3
04/10/2020
3
Volga Ulyanovsk (O)
Ru3
07/10/2020
5
Lada Dimitrovgrad (G)
Ru3
14/10/2020
2
Lada Togliatti (G)
Ru3
17/10/2020
1
Krylia-2 Sovetov (O)
Ru3
28/10/2020
1
Dynamo Barnaul (G)
Ru3
07/11/2020
1
Chernomorets Od. (G)
Cfr
25/02/2021
1
Kuban Holding (O)
Cfr
28/02/2021
4
FK Kaluga (G)
Cfr
05/03/2021
3
Avangard Kursk (G)
Cfr
08/03/2021
3
NoSta Novotroitsk (G)
Cfr
27/03/2021
2
Lada Togliatti (O)
Ru3
07/04/2021
1
Lada Dimitrovgrad (O)
Ru3
10/04/2021
2
Volga Ulyanovsk (G)
Ru3
17/04/2021
5
Volna Nizhegorodskaya (G)
Ru3
20/04/2021
3
KAMAZ N. Chelny (O)
Ru3
27/04/2021
2
Zenit-Izhevsk (O)
Ru3
30/04/2021
1
FK Ural-2 (G)
Ru3
07/05/2021
3
FK Chelyabinsk (G)
Ru3
10/05/2021
5
Zvezda Perm (O)
Ru3
19/05/2021
4
FK Tyumen (O)
Ru3
22/05/2021
5
Krylia-2 Sovetov (G)
Ru3
31/05/2021
1
NoSta Novotroitsk (G)
Ru3
12/06/2021
2
FK Orenburg-2 (G)
Ru3
15/06/2021
2
Dynamo Barnaul (O)
RuC
14/07/2021
1
Zvezda Perm (O)
Ru3
20/07/2021
4
FK Tyumen (O)
Ru3
24/07/2021
5
FK Ural-2 (G)
Ru3
01/08/2021
3
FK Chelyabinsk (G)
Ru3
07/08/2021
5
Spartak Tuymazy (O)
Ru3
18/08/2021
3
Torpedo Miass (O)
Ru3
21/08/2021
2
Lada Togliatti (G)
Ru3
29/08/2021
1
Volga Ulyanovsk (G)
Ru3
05/09/2021
5
Zenit-Izhevsk (O)
Ru3
12/09/2021
1
Amkar Perm (O)
Ru3
16/09/2021
5
NoSta Novotroitsk (O)
Ru3
26/09/2021
2
FK Orenburg-2 (O)
Ru3
30/09/2021
2
Dynamo Barnaul (O)
Ru3
09/10/2021
1
Irtysh Omsk (O)
Ru3
13/10/2021
3
Irtysh Omsk (G)
Ru3
20/10/2021
3
Dynamo Barnaul (G)
Ru3
02/11/2021
1
FK Orenburg-2 (G)
Ru3
09/11/2021
2
NoSta Novotroitsk (G)
Ru3
14/11/2021
2
Amkar Perm (G)
Ru3
03/04/2022
5
Zenit-Izhevsk (G)
Ru3
09/04/2022
1
Volga Ulyanovsk (O)
Ru3
17/04/2022
5
Lada Togliatti (O)
Ru3
21/04/2022
1
Torpedo Miass (G)
Ru3
30/04/2022
2
FK Chelyabinsk (O)
Ru3
15/05/2022
5
FK Ural-2 (O)
Ru3
19/05/2022
3
FK Chelyabinsk (G)
Ru3
24/07/2022
5
Zenit-Izhevsk (O)
Ru3
30/07/2022
1
Torpedo Miass (G)
Ru3
07/08/2022
2
FK Tyumen (O)
Ru3
14/08/2022
5
Irtysh Omsk (G)
Ru3
21/08/2022
3
Dynamo Barnaul (O)
Ru3
27/08/2022
1
Dinamo Vladivostok (O)
RuC
31/08/2022
4
NoSta Novotroitsk (O)
Ru3
03/09/2022
2
FK Ural-2 (G)
Ru3
10/09/2022
3
Khimik-Avgust (O)
Ru3
18/09/2022
Amkar Perm (O)
Ru3
25/09/2022
5
FK Orenburg-2 (G)
Ru3
02/10/2022
2
FK Orenburg-2 (O)
Ru3
08/10/2022
2
Amkar Perm (G)
Ru3
16/10/2022
5
Khimik-Avgust (G)
Ru3
23/10/2022
FK Ural-2 (O)
Ru3
30/10/2022
3
NoSta Novotroitsk (G)
Ru3
06/11/2022
2
Dynamo Barnaul (G)
Ru3
13/11/2022
1
Irtysh Omsk (O)
Ru3
02/04/2023
3
FK Tyumen (G)
Ru3
09/04/2023
5
Torpedo Miass (O)
Ru3
16/04/2023
2
Zenit-Izhevsk (G)
Ru3
23/04/2023
1
FK Chelyabinsk (O)
Ru3
29/04/2023
5
FC Novosibirsk (G)
Ru3
20/09/2019
2
FK Chita (G)
Ru3
29/09/2019
2
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
02/10/2019
1
Zenit Irkutsk (O)
Ru3
10/10/2019
1
FK Chita (O)
Ru3
13/10/2019
2
Lada Dimitrovgrad (O)
Cfr
18/03/2020
2
Saturn (O)
Cfr
24/03/2020
2
FC Novosibirsk (G)
Ru3
14/04/2020
2
Irtysh Omsk (G)
Ru3
22/04/2020
1
Dynamo Barnaul (G)
Ru3
25/04/2020
1
Dynamo Barnaul (O)
Ru3
04/05/2020
1
Irtysh Omsk (O)
Ru3
07/05/2020
1
FC Novosibirsk (O)
Ru3
18/05/2020
2
FK Chita (G)
Ru3
26/05/2020
2
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
29/05/2020
1
FK Khimki Youth (O)
Ru3
10/08/2020
2
Saturn (O)
Ru3
15/08/2020
2
FK Kolomna (O)
RuC
19/08/2020
1
Metallurg Vidnoye (O)
Ru3
23/08/2020
1
Sokol Saratov (O)
Ru3
29/08/2020
5
Avangard Kursk (O)
Ru3
06/09/2020
3
FK Kaluga (O)
Ru3
12/09/2020
3
Fakel Youth (G)
Ru3
20/09/2020
1
Avtomobilist Noginsk (G)
Ru3
27/09/2020
2
Salyut Belgorod (G)
Ru3
04/10/2020
4
Strogino Moscow (G)
Ru3
11/10/2020
4
Metallurg Lipetsk (G)
Ru3
18/10/2020
1
Krasnyi-SGAFKST (G)
Ru3
24/10/2020
3
FK Ryazan (G)
Ru3
29/10/2020
3
Khimik Novomoskovsk (O)
Ru3
03/11/2020
4
Kvant Obninsk (O)
Ru3
08/11/2020
2
Saturn (G)
Ru3
01/04/2021
2
Metallurg Lipetsk (O)
Ru3
06/04/2021
1
Avtomobilist Noginsk (O)
Ru3
11/04/2021
2
Salyut Belgorod (O)
Ru3
18/04/2021
4
Strogino Moscow (O)
Ru3
23/04/2021
4
Metallurg Vidnoye (G)
Ru3
29/04/2021
1
Sokol Saratov (G)
Ru3
03/05/2021
5
Avangard Kursk (G)
Ru3
10/05/2021
3
FK Kaluga (G)
Ru3
15/05/2021
3
Fakel Youth (O)
Ru3
21/05/2021
1
Krasnyi-SGAFKST (O)
Ru3
25/05/2021
3
FK Ryazan (O)
Ru3
30/05/2021
3
Khimik Novomoskovsk (G)
Ru3
04/06/2021
4
Kvant Obninsk (G)
Ru3
10/06/2021
2
FK Khimki Youth (G)
Ru3
15/06/2021
2
Dinamo Vladivostok (G)
RuC
14/07/2021
4
Fakel Youth (O)
Ru3
23/07/2021
1
FK Ryazan (O)
Ru3
04/08/2021
3
Arsenal-2 Tula (O)
Ru3
08/08/2021
3
Dynamo Bryansk (O)
Ru3
15/08/2021
5
FK Kaluga (O)
Ru3
21/08/2021
3
Zenit Penza (G)
Ru3
02/09/2021
4
Sokol Saratov (G)
Ru3
05/09/2021
5
Salyut Belgorod (O)
Ru3
11/09/2021
4
Avangard Kursk (O)
Ru3
14/09/2021
3
Dinamo Vladivostok (G)
Ru3
26/09/2021
4
Fakel Youth (G)
Ru3
03/10/2021
1
FK Ryazan (G)
Ru3
10/10/2021
3
Arsenal-2 Tula (G)
Ru3
13/10/2021
3
Dynamo Bryansk (G)
Ru3
19/10/2021
5
FK Kaluga (G)
Ru3
22/10/2021
3
Zenit Penza (O)
Ru3
31/10/2021
4
Sokol Saratov (O)
Ru3
03/11/2021
5
Dinamo Vladivostok (O)
Ru3
07/11/2021
4
Salyut Belgorod (G)
Ru3
11/11/2021
4
Avangard Kursk (G)
Ru3
14/11/2021
3
FK Kolomna (O)
Ru3
04/04/2022
1
Avtomobilist Noginsk (O)
Ru3
10/04/2022
2
Saturn (O)
Ru3
16/04/2022
2
Kvant Obninsk (O)
Ru3
23/04/2022
2
Metallurg Vidnoye (O)
Ru3
29/04/2022
1
FK Kolomna (G)
Ru3
07/05/2022
1
Avtomobilist Noginsk (G)
Ru3
14/05/2022
2
Saturn (G)
Ru3
21/05/2022
2
Kvant Obninsk (G)
Ru3
28/05/2022
2
Metallurg Vidnoye (G)
Ru3
05/06/2022
1
FK Ryazan (G)
Ru3
24/07/2022
3
Avangard Kursk (O)
Ru3
30/07/2022
3
Kvant Obninsk (O)
Ru3
06/08/2022
2
Strogino Moscow (O)
Ru3
10/08/2022
4
Akademiya Tambov (O)
Ru3
14/08/2022
Metallurg Lipetsk (O)
Ru3
21/08/2022
1
Peresvet Podolsk (O)
Ru3
24/08/2022
2
Arsenal-2 Tula (O)
Ru3
27/08/2022
3
Kosmos Elektrostal (O)
RuC
31/08/2022
Sakhalinets (O)
Ru3
04/09/2022
Dynamo Bryansk (O)
Ru3
10/09/2022
5
Rodina-2 Moscow (O)
Ru3
18/09/2022
FK Ryazan (O)
Ru3
22/09/2022
3
Avangard Kursk (G)
Ru3
26/09/2022
3
Kvant Obninsk (G)
Ru3
02/10/2022
2
Strogino Moscow (G)
Ru3
08/10/2022
4
Akademiya Tambov (G)
Ru3
15/10/2022
Metallurg Lipetsk (G)
Ru3
19/10/2022
1
Arsenal-2 Tula (G)
Ru3
24/10/2022
3
Sakhalinets (G)
Ru3
30/10/2022
Dynamo Bryansk (G)
Ru3
05/11/2022
5
Rodina-2 Moscow (G)
Ru3
09/11/2022
Peresvet Podolsk (G)
Ru3
13/11/2022
2
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program