Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
233
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
6
Pronosticuri maine
116
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1468
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2296
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
74
Favorite
Liste
[+]
Britanic
31
Top European
67
European
582
American
187
African
32
Asiatic
147
Australijski
44
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
7
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
13
Copa Sudamericana
13
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Charlotte Independence
51%
Probabilitatea de a remiza
08/05/2024 01:30
ATL - CHA,
01:30
UsC
Houston Dynamo
50%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 02:00
HOU - DCI,
02:00
UsC
Memphis 901
35%
Probabilitatea de a remiza
08/05/2024 02:30
DAL - MEM,
02:30
UsC
San Jose Earthquakes
43%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 04:00
SJE - OAR,
04:00
UsC
Orange County SC
62%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 04:00
ORC - LUN,
04:00
UsC
Sacramento Republic
40%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 04:30
SAR - MOB,
04:30
UsC
Indy Eleven
42%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:00
INE - SAN,
01:00
UsC
Phoenix Rising
41%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:00
NOR - PRI,
01:00
UsC
Charleston Battery
47%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:00
CHA - TOR,
01:00
UsC
CS Switchbacks
42%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 01:30
NEW - CSS,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
40%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:00
UNI - SKC,
02:00
UsC
Real Salt Lake
40%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 03:00
NMU - RSL,
03:00
UsC
Louisville City
41%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 04:30
SEA - LOC,
04:30
UsC
Las Vegas Lights
45%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 04:30
LVL - LAF,
04:30
UsC
Peterborough
36%
Probabilitatea de a remiza
08/05/2024 21:00
PTU - OXF,
21:00
L1
Real Madrid
41%
Probabilitatea de a remiza
08/05/2024 21:00
RMA - BAY,
21:00
UCL
Orlando Pirates
52%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
ORL - CHI,
19:30
Za1
Polokwane City
41%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
POL - RIC,
19:30
Za1
Stellenbosch FC
48%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
STE - AMA,
19:30
Za1
Sundowns FC
65%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
GOL - SUN,
19:30
Za1
Rosario Central
41%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 00:00
ROS - ATM,
00:00
CLA
Flamengo
39%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 02:00
CDP - FLA,
02:00
CLA
River Plate
44%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 02:00
NAC - RIV,
02:00
CLA
São Paulo
56%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:30
COB - SAP,
02:30
CLA
LDU Quito
41%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:30
BOT - LDU,
02:30
CLA
Defensa y Justicia
43%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 04:00
ALR - DEF,
04:00
CS
Atlético PR
55%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 00:00
RAZ - APR,
00:00
CS
Fortaleza
55%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:00
NAP - FOR,
02:00
CS
Corinthians
37%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 00:00
NAC - CTH,
00:00
CS
Sportivo Ameliano
38%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 02:30
SPA - DAN,
02:30
CS
Boca Juniors
60%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:30
SPT - BOJ,
02:30
CS
json_m
Pronostic
F91 Dudelange
-
US Hostert
8°C
L
L
W
W
D
W
14/03/2020 00:00 GMT
1
F91 Dudelange probabilitatea de a câștiga
60%
L
L
L
L
W
W
Luxembourg Divizia Națională
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 19
Lu1
F91 Dudelange
US Hostert
14/03/2020
60
16
25
1
3
-
1
3 - 1
4.64
8°
-
-
-
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19
Lu1
F91 Dudelange
US Hostert
14/03/2020
7
93
Peste
4.64
3 - 1
4.64
8°
-
-
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19
Lu1
F91 Dudelange
US Hostert
14/03/2020
34
52
15
X
8°
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19
Lu1
F91 Dudelange
US Hostert
14/03/2020
31%
X
1
3
-
1
3 - 1
8°
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19
Lu1
F91 Dudelange
US Hostert
14/03/2020
24
76
Da
3
-
1
3 - 1
4.64
8°
-
-
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19
Lu1
F91 Dudelange
US Hostert
14/03/2020
85%
12
3
-
1
3 - 1
4.64
8°
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19
Lu1
F91 Dudelange
US Hostert
14/03/2020
52%
Gazda -1.5
3
-
1
3 - 1
4.64
8°
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19
Lu1
F91 Dudelange
US Hostert
14/03/2020
3
-
1
3 - 1
4.64
8°
Postp.
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
14/09
2019
US Hostert
1 - 0
(0 - 0)
F91 Dudelange
Lu1
12/05
2019
US Hostert
3 - 4
(0 - 0)
F91 Dudelange
Lu1
02/12
2018
F91 Dudelange
4 - 1
(2 - 0)
US Hostert
Lu1
19/05
2018
F91 Dudelange
3 - 2
(2 - 2)
US Hostert
Lu1
04/08
2017
US Hostert
2 - 1
(1 - 1)
F91 Dudelange
Lu1
22/02
2015
F91 Dudelange
3 - 1
( - )
US Hostert
Lu1
09/08
2014
US Hostert
1 - 4
( - )
F91 Dudelange
Lu1
11/03
2012
F91 Dudelange
3 - 0
( - )
US Hostert
Lu1
24/08
2011
US Hostert
1 - 9
( - )
F91 Dudelange
Lu1
F91 Dudelange
4
67%
Egalitati
0
0%
US Hostert
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[7,0,2,9],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_218":[7,null,2,9],"lg_218_6":[4,null,2,6]}
F91
meciuri
Toate
National Division
Europa League
Coupe de Luxembourg
08/03
2020
RFCU Luxemburg
1 - 0
(0 - 0)
F91 Dudelange
Lu1
04/03
2020
F91 Dudelange
2 - 3
(2 - 1)
FC Niedercorn
Lu1
01/03
2020
Jeunesse Esch
0 - 1
(0 - 0)
F91 Dudelange
Lu1
23/02
2020
F91 Dudelange
4 - 2
(0 - 1)
Union Titus
Lu1
12/12
2019
Qarabag FK
1 - 1
(0 - 0)
F91 Dudelange
UEL
07/12
2019
F91 Dudelange
4 - 1
(1 - 1)
US Mondorf
LuC
Victorii
3
50%
Egalitati
1
17%
Pierderi
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_218":[2,null,2,4],"lg_218_6":[2,null,2,4],"lg_14":[null,1,null,1],"lg_14_6":[null,1,null,1],"lg_325":[1,null,null,1],"lg_325_6":[1,null,null,1]}
US
meciuri
Toate
08/03
2020
US Hostert
1 - 5
(0 - 1)
UNA Strassen
Lu1
04/03
2020
RFCU Luxemburg
2 - 1
(0 - 0)
US Hostert
Lu1
29/02
2020
US Hostert
0 - 3
(0 - 0)
FC Differdange 03
Lu1
22/02
2020
FC Niedercorn
4 - 0
(2 - 0)
US Hostert
Lu1
08/12
2019
RM Hamm Benfica
0 - 1
(0 - 0)
US Hostert
Lu1
30/11
2019
Jeunesse Esch
1 - 2
(1 - 2)
US Hostert
Lu1
Victorii
2
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_218":[2,null,4,6],"lg_218_6":[2,null,4,6]}
F91
gazde meciuri:
Toate
National Division
Coupe de Luxembourg
04/03
2020
F91 Dudelange
2 - 3
(2 - 1)
FC Niedercorn
Lu1
23/02
2020
F91 Dudelange
4 - 2
(0 - 1)
Union Titus
Lu1
07/12
2019
F91 Dudelange
4 - 1
(1 - 1)
US Mondorf
LuC
Victorii
2
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_218":[1,null,1,2],"lg_218_6":[1,null,1,2],"lg_325":[1,null,null,1],"lg_325_6":[1,null,null,1]}
US
meciuri in calitate de oaspete
Toate
04/03
2020
RFCU Luxemburg
2 - 1
(0 - 0)
US Hostert
Lu1
22/02
2020
FC Niedercorn
4 - 0
(2 - 0)
US Hostert
Lu1
08/12
2019
RM Hamm Benfica
0 - 1
(0 - 0)
US Hostert
Lu1
30/11
2019
Jeunesse Esch
1 - 2
(1 - 2)
US Hostert
Lu1
Victorii
2
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
50%
{"lg_-1":[2,0,2,4],"lg_-1_6":[2,0,2,4],"lg_218":[2,null,2,4],"lg_218_6":[2,null,2,4]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
F91 Dudelange
Meciuri jucate:
6
US Hostert
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
12
2
1.33
8
5
0.83
2.5
15
Sub/Peste
1.5
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
2.5
3
3
50%
50%
1
5
17%
83%
3.5
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
4
2
67%
33%
3
3
50%
50%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
Marcat un gol (Da/Nu)
5
1
83%
17%
4
2
67%
33%
F91
Meciuri urmatoare
Dificultate
US
Uşor 1
Greu 5
US Hostert (G)
Lu1
14/03/2020
1
Victoria Rosport (G)
Lu1
21/03/2020
2
Rodange 91 (O)
Lu1
04/04/2020
1
CS Fola Esch (G)
Lu1
10/04/2020
2
US Mondorf (O)
Lu1
18/04/2020
3
FC Differdange 03 (G)
Lu1
25/04/2020
4
F91 Dudelange (O)
Lu1
14/03/2020
4
Etzella Ettelbruck (G)
Lu1
21/03/2020
2
Victoria Rosport (O)
Lu1
04/04/2020
2
RM Hamm Benfica (G)
Lu1
10/04/2020
1
Rodange 91 (O)
Lu1
18/04/2020
1
Union Titus (G)
Lu1
25/04/2020
5
UNA Strassen (O)
Lu1
02/05/2020
3
Etzella Ettelbruck (G)
Lu1
09/05/2020
2
RM Hamm Benfica (O)
Lu1
16/05/2020
1
Union Titus (G)
Lu1
30/08/2020
5
FC Niedercorn (O)
Lu1
12/09/2020
5
CS Fola Esch (G)
Lu1
20/09/2020
2
Swift Hesperange (O)
Lu1
23/09/2020
5
Victoria Rosport (G)
Lu1
27/09/2020
2
US Mondorf (O)
Lu1
03/10/2020
3
Etzella Ettelbruck (G)
Lu1
21/10/2020
2
US Hostert (O)
Lu1
22/11/2020
1
RM Hamm Benfica (O)
Lu1
17/02/2021
1
Jeunesse Esch (G)
Lu1
20/02/2021
4
RFCU Luxemburg (O)
Lu1
24/02/2021
3
UNA Strassen (G)
Lu1
28/02/2021
3
Rodange 91 (G)
Lu1
03/03/2021
1
FC Wiltz (G)
Lu1
06/03/2021
3
FC Differdange 03 (O)
Lu1
10/03/2021
4
Union Titus (O)
Lu1
14/03/2021
5
FC Niedercorn (G)
Lu1
20/03/2021
5
Swift Hesperange (G)
Lu1
05/04/2021
5
Victoria Rosport (O)
Lu1
10/04/2021
2
CS Fola Esch (O)
Lu1
14/04/2021
2
US Mondorf (G)
Lu1
18/04/2021
3
Etzella Ettelbruck (O)
Lu1
21/04/2021
2
US Hostert (G)
Lu1
25/04/2021
1
Rodange 91 (O)
Lu1
28/04/2021
1
FC Differdange 03 (G)
Lu1
02/05/2021
4
Jeunesse Esch (O)
Lu1
08/05/2021
4
RFCU Luxemburg (G)
Lu1
12/05/2021
3
UNA Strassen (O)
Lu1
16/05/2021
3
FC Wiltz (O)
Lu1
22/05/2021
3
RM Hamm Benfica (G)
Lu1
30/05/2021
1
Bohemians FC (G)
ECL
22/07/2021
4
Bohemians FC (O)
ECL
29/07/2021
4
FC Niedercorn (O)
Lu1
14/08/2021
5
FC Wiltz (G)
Lu1
18/08/2021
3
Jeunesse Esch (O)
Lu1
22/08/2021
4
US Hostert (G)
Lu1
28/08/2021
1
RFCU Luxemburg (O)
Lu1
12/09/2021
3
Union Titus (G)
Lu1
18/09/2021
5
US Mondorf (O)
Lu1
22/09/2021
3
Etzella Ettelbruck (G)
Lu1
26/09/2021
2
FC Differdange 03 (O)
Lu1
17/10/2021
4
Victoria Rosport (G)
Lu1
24/10/2021
2
CS Fola Esch (O)
Lu1
06/11/2021
2
UNA Strassen (G)
Lu1
21/11/2021
3
Swift Hesperange (O)
Lu1
28/11/2021
5
Rodange 91 (G)
Lu1
04/12/2021
1
RM Hamm Benfica (O)
Lu1
11/12/2021
1
FC Niedercorn (G)
Lu1
05/02/2022
5
Jeunesse Esch (G)
Lu1
13/02/2022
4
US Hostert (O)
Lu1
20/02/2022
1
RFCU Luxemburg (G)
Lu1
26/02/2022
3
Union Titus (O)
Lu1
06/03/2022
5
US Mondorf (G)
Lu1
12/03/2022
3
Etzella Ettelbruck (O)
Lu1
20/03/2022
2
FC Differdange 03 (G)
Lu1
03/04/2022
4
Victoria Rosport (O)
Lu1
10/04/2022
2
CS Fola Esch (G)
Lu1
16/04/2022
2
UNA Strassen (O)
Lu1
24/04/2022
3
Swift Hesperange (G)
Lu1
01/05/2022
5
Rodange 91 (O)
Lu1
08/05/2022
1
RM Hamm Benfica (G)
Lu1
15/05/2022
1
FC Wiltz (O)
Lu1
22/05/2022
3
KF Tirana (G)
UCL
06/07/2022
5
KF Tirana (O)
UCL
12/07/2022
5
Pyunik FC (O)
UCL
19/07/2022
5
Pyunik FC (G)
UCL
26/07/2022
5
Malmö FF (O)
UEL
04/08/2022
4
Jeunesse Esch (G)
Lu1
08/08/2022
4
Malmö FF (G)
UEL
11/08/2022
4
FC Niedercorn (O)
Lu1
14/08/2022
5
Lech Poznan (O)
ECL
18/08/2022
5
US Hostert (G)
Lu1
21/08/2022
1
Lech Poznan (G)
ECL
25/08/2022
5
RFCU Luxemburg (O)
Lu1
28/08/2022
3
UNA Strassen (G)
Lu1
04/09/2022
3
Union Titus (O)
Lu1
11/09/2022
5
Etzella Ettelbruck (G)
Lu1
18/09/2022
2
CS Fola Esch (O)
Lu1
09/10/2022
2
FC Differdange 03 (G)
Lu1
16/10/2022
4
US Mondorf (O)
Lu1
23/10/2022
3
Swift Hesperange (G)
Lu1
06/11/2022
5
FC Mondercange (O)
Lu1
13/11/2022
1
UN Käerjéng (O)
Lu1
27/11/2022
1
Victoria Rosport (G)
Lu1
04/12/2022
2
FC Wiltz (O)
Lu1
11/12/2022
3
FC Niedercorn (G)
Lu1
12/02/2023
5
US Hostert (O)
Lu1
19/02/2023
1
RFCU Luxemburg (G)
Lu1
26/02/2023
3
UNA Strassen (O)
Lu1
05/03/2023
3
Union Titus (G)
Lu1
11/03/2023
5
Etzella Ettelbruck (O)
Lu1
19/03/2023
2
CS Fola Esch (G)
Lu1
29/03/2023
2
FC Differdange 03 (O)
Lu1
02/04/2023
4
US Mondorf (G)
Lu1
08/04/2023
3
Swift Hesperange (O)
Lu1
16/04/2023
5
FC Mondercange (G)
Lu1
23/04/2023
1
UN Käerjéng (G)
Lu1
30/04/2023
1
Victoria Rosport (O)
Lu1
07/05/2023
2
FC Wiltz (G)
Lu1
14/05/2023
3
Jeunesse Esch (O)
Lu1
21/05/2023
4
St Patricks Dublin (G)
ECL
12/07/2023
4
St Patricks Dublin (O)
ECL
20/07/2023
4
Gzira United (O)
ECL
27/07/2023
4
Gzira United (G)
ECL
02/08/2023
4
FC Wiltz (G)
Lu1
06/08/2023
3
CS Fola Esch (O)
Lu1
13/08/2023
2
RFCU Luxemburg (G)
Lu1
20/08/2023
3
FC Mondercange (O)
Lu1
27/08/2023
1
UN Käerjéng (G)
Lu1
03/09/2023
1
US Mondorf (O)
Lu1
17/09/2023
3
FC Differdange 03 (G)
Lu1
24/09/2023
4
UNA Strassen (O)
Lu1
27/09/2023
3
Jeunesse Esch (O)
Lu1
08/10/2023
4
FC Marisca Miersch (G)
Lu1
22/10/2023
FC Schifflingen (O)
Lu1
05/11/2023
Swift Hesperange (G)
Lu1
12/11/2023
5
Union Titus (O)
Lu1
26/11/2023
5
Victoria Rosport (G)
Lu1
03/12/2023
2
FC Niedercorn (O)
Lu1
10/12/2023
5
CS Fola Esch (G)
Lu1
11/02/2024
2
RFCU Luxemburg (O)
Lu1
18/02/2024
3
FC Mondercange (G)
Lu1
25/02/2024
1
UN Käerjéng (O)
Lu1
03/03/2024
1
US Mondorf (G)
Lu1
10/03/2024
3
FC Differdange 03 (O)
Lu1
17/03/2024
4
UNA Strassen (G)
Lu1
30/03/2024
3
Jeunesse Esch (G)
Lu1
07/04/2024
4
FC Marisca Miersch (O)
Lu1
14/04/2024
FC Schifflingen (G)
Lu1
21/04/2024
Swift Hesperange (O)
Lu1
28/04/2024
5
Union Titus (G)
Lu1
05/05/2024
5
Victoria Rosport (O)
Lu1
12/05/2024
2
FC Niedercorn (G)
Lu1
18/05/2024
5
FC Wiltz (O)
Lu1
26/05/2024
3
CS Fola Esch (O)
Lu1
02/05/2020
2
Jeunesse Esch (G)
Lu1
09/05/2020
4
US Mondorf (O)
Lu1
16/05/2020
3
US Mondorf (O)
Lu1
23/08/2020
3
Etzella Ettelbruck (G)
Lu1
30/08/2020
2
FC Wiltz (G)
Lu1
13/09/2020
3
Rodange 91 (O)
Lu1
19/09/2020
1
FC Differdange 03 (G)
Lu1
23/09/2020
4
Jeunesse Esch (O)
Lu1
27/09/2020
4
RFCU Luxemburg (G)
Lu1
04/10/2020
3
UNA Strassen (O)
Lu1
21/10/2020
3
F91 Dudelange (G)
Lu1
22/11/2020
4
FC Niedercorn (O)
Lu1
21/02/2021
5
CS Fola Esch (G)
Lu1
24/02/2021
2
Swift Hesperange (O)
Lu1
27/02/2021
5
RM Hamm Benfica (O)
Lu1
03/03/2021
1
Victoria Rosport (G)
Lu1
07/03/2021
2
Union Titus (G)
Lu1
10/03/2021
5
Etzella Ettelbruck (O)
Lu1
14/03/2021
2
Rodange 91 (G)
Lu1
28/03/2021
1
FC Wiltz (O)
Lu1
31/03/2021
3
FC Differdange 03 (O)
Lu1
05/04/2021
4
Jeunesse Esch (G)
Lu1
11/04/2021
4
RFCU Luxemburg (O)
Lu1
17/04/2021
3
UNA Strassen (G)
Lu1
21/04/2021
3
F91 Dudelange (O)
Lu1
25/04/2021
4
RM Hamm Benfica (G)
Lu1
28/04/2021
1
Union Titus (O)
Lu1
02/05/2021
5
FC Niedercorn (G)
Lu1
08/05/2021
5
CS Fola Esch (O)
Lu1
12/05/2021
2
Swift Hesperange (G)
Lu1
16/05/2021
5
Victoria Rosport (O)
Lu1
22/05/2021
2
US Mondorf (G)
Lu1
30/05/2021
3
Rodange 91 (G)
Lu1
08/08/2021
1
RM Hamm Benfica (O)
Lu1
14/08/2021
1
FC Wiltz (G)
Lu1
22/08/2021
3
F91 Dudelange (O)
Lu1
28/08/2021
4
Jeunesse Esch (G)
Lu1
12/09/2021
4
FC Niedercorn (O)
Lu1
17/09/2021
5
RFCU Luxemburg (O)
Lu1
22/09/2021
3
Union Titus (G)
Lu1
26/09/2021
5
US Mondorf (O)
Lu1
17/10/2021
3
Etzella Ettelbruck (G)
Lu1
03/11/2021
2
FC Differdange 03 (O)
Lu1
07/11/2021
4
Victoria Rosport (G)
Lu1
21/11/2021
2
CS Fola Esch (O)
Lu1
28/11/2021
2
UNA Strassen (G)
Lu1
05/12/2021
3
Swift Hesperange (O)
Lu1
12/12/2021
5
RM Hamm Benfica (G)
Lu1
06/02/2022
1
FC Wiltz (O)
Lu1
13/02/2022
3
F91 Dudelange (G)
Lu1
20/02/2022
4
Jeunesse Esch (O)
Lu1
27/02/2022
4
FC Niedercorn (G)
Lu1
06/03/2022
5
RFCU Luxemburg (G)
Lu1
13/03/2022
3
Union Titus (O)
Lu1
19/03/2022
5
US Mondorf (G)
Lu1
03/04/2022
3
Etzella Ettelbruck (O)
Lu1
10/04/2022
2
FC Differdange 03 (G)
Lu1
16/04/2022
4
Victoria Rosport (O)
Lu1
24/04/2022
2
CS Fola Esch (G)
Lu1
01/05/2022
2
UNA Strassen (O)
Lu1
08/05/2022
3
Swift Hesperange (G)
Lu1
15/05/2022
5
Rodange 91 (O)
Lu1
22/05/2022
1
FC Mamer (O)
Lu1
26/05/2022
US Mondorf (O)
Lu1
07/08/2022
3
Swift Hesperange (G)
Lu1
14/08/2022
5
F91 Dudelange (O)
Lu1
21/08/2022
4
UN Käerjéng (G)
Lu1
26/08/2022
1
Victoria Rosport (O)
Lu1
04/09/2022
2
FC Wiltz (G)
Lu1
11/09/2022
3
Jeunesse Esch (O)
Lu1
18/09/2022
4
FC Niedercorn (G)
Lu1
09/10/2022
5
FC Mondercange (G)
Lu1
16/10/2022
1
RFCU Luxemburg (O)
Lu1
23/10/2022
3
UNA Strassen (G)
Lu1
06/11/2022
3
Union Titus (O)
Lu1
13/11/2022
5
Etzella Ettelbruck (G)
Lu1
27/11/2022
2
CS Fola Esch (O)
Lu1
04/12/2022
2
FC Differdange 03 (G)
Lu1
10/12/2022
4
Swift Hesperange (O)
Lu1
12/02/2023
5
F91 Dudelange (G)
Lu1
19/02/2023
4
UN Käerjéng (O)
Lu1
26/02/2023
1
Victoria Rosport (G)
Lu1
05/03/2023
2
FC Wiltz (O)
Lu1
12/03/2023
3
Jeunesse Esch (G)
Lu1
19/03/2023
4
FC Niedercorn (O)
Lu1
29/03/2023
5
FC Mondercange (O)
Lu1
02/04/2023
1
RFCU Luxemburg (G)
Lu1
08/04/2023
3
UNA Strassen (O)
Lu1
16/04/2023
3
Union Titus (G)
Lu1
23/04/2023
5
Etzella Ettelbruck (O)
Lu1
30/04/2023
2
CS Fola Esch (G)
Lu1
07/05/2023
2
FC Differdange 03 (O)
Lu1
14/05/2023
4
US Mondorf (G)
Lu1
21/05/2023
3
Vezi complet
Swift Hesperange - FC Marisca Miersch
12/05/2024 16:00
1
Union Titus Pétange - Jeunesse Esch
12/05/2024 16:00
X
Victoria Rosport - F91 Dudelange
12/05/2024 16:00
2
FC Wiltz - US Mondorf
12/05/2024 16:00
X
RFCU Luxemburg - FC Mondercange
12/05/2024 16:00
1
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program