Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
129
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
12
Pronosticuri maine
117
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
498
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1098
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
39
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
3
European
140
American
88
African
57
Asiatic
83
Australijski
46
Internaţional
26
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
UEFA Europa Conference League
1
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Eredivisie
1
Liga Portugal
Braziliei Série A
12
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
1
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
16
Copa Sudamericana
16
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Malmö FF
61%
Probabilitatea de a câștiga
28/05/2024 19:00
MAL - ELF,
19:00
Se1
Jahn Regensburg
43%
Probabilitatea de a remiza
28/05/2024 20:30
WEH - JAH,
20:30
De2
NAC Breda
50%
Probabilitatea de a câștiga
28/05/2024 20:00
NAC - EXC,
20:00
Nl1
Austria Wien
46%
Probabilitatea de a câștiga
28/05/2024 19:00
HAR - AUW,
19:00
At1
Parnu
42%
Probabilitatea de a câștiga
28/05/2024 17:00
KUR - PAR,
17:00
Ee1
Nomme Kalju
64%
Probabilitatea de a câștiga
28/05/2024 19:00
NOK - NOU,
19:00
Ee1
json_m
Pronostic
Energetik-BGATU
-
Urozhaynaya
L
W
L
L
D
D
10/09/2022 18:00 GMT
1
2 - 3
FT
L
W
L
L
L
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 20, Group Minsk
By3
Energetik-BGATU
Urozhaynaya
10/09/2022 18:00
47
21
31
1
3
-
2
3 - 2
3.55
-
-
-
-
FT
2 - 3
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Minsk
By3
Energetik-BGATU
Urozhaynaya
10/09/2022 18:00
29
71
Peste
3.55
3 - 2
3.55
-
-
-
FT
2 - 3
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Minsk
By3
Energetik-BGATU
Urozhaynaya
10/09/2022 18:00
92
3
6
1
-
FT
2 - 3
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Minsk
By3
Energetik-BGATU
Urozhaynaya
10/09/2022 18:00
43%
1
1
3
-
2
3 - 2
-
FT
2 - 3
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Minsk
By3
Energetik-BGATU
Urozhaynaya
10/09/2022 18:00
33
67
Da
3
-
2
3 - 2
3.55
-
-
-
FT
2 - 3
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Minsk
By3
Energetik-BGATU
Urozhaynaya
10/09/2022 18:00
78%
12
3
-
2
3 - 2
3.55
-
FT
2 - 3
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Minsk
By3
Energetik-BGATU
Urozhaynaya
10/09/2022 18:00
47%
Gazda -0.5
3
-
2
3 - 2
3.55
-
FT
2 - 3
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Minsk
By3
Energetik-BGATU
Urozhaynaya
10/09/2022 18:00
3
-
2
3 - 2
3.55
FT
2 - 3
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
18/06
2022
Urozhaynaya
0 - 0
( - )
Energetik-BGATU
By3
0
0%
Egalitati
1
100%
0
0%
{"lg_-1":[0,1,0,1],"lg_-1_6":[0,1,0,1],"lg_373":[null,1,null,1],"lg_373_6":[null,1,null,1]}
Clasare 10/09/2022
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Krumkachy
32
13
10
2
1
40
8
32
2
Uni Minsk
30
13
10
0
3
30
15
15
3
Torpedo Minsk
27
13
8
3
2
22
12
10
4
Traktor Minsk
26
14
8
2
4
41
18
23
5
Energetik-BGATU
18
13
5
3
5
29
24
5
6
BGU Minsk
16
14
5
1
8
17
22
-5
7
Urozhaynaya
11
14
3
2
9
18
24
-6
8
SDJuShOR-3
9
13
3
0
10
17
42
-25
9
Serebryanka
4
13
1
1
11
13
62
-49
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
36
14
12
0
2
84
12
72
2
Viktoriya Maryina Horka
33
14
11
0
3
61
14
47
3
FK Kolos
29
13
9
2
2
52
24
28
4
Livadija
19
12
6
1
5
43
23
20
5
Falko Cherkassy
19
13
6
1
6
38
26
12
6
Viliya Vileyka
9
14
2
3
9
27
41
-14
7
FK Krupki
6
12
2
0
10
22
94
-72
8
Berezino
4
14
1
1
12
9
102
-93
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Partizan Salihorsk
42
15
14
0
1
91
9
82
2
Bobovnya
28
13
9
1
3
35
12
23
3
Neman Stolbtsy
25
14
8
1
5
33
25
8
4
Starye Dorogi
23
14
6
5
3
31
29
2
5
FK Kletsk
18
14
5
3
6
30
35
-5
6
FS Respect
11
14
3
2
9
14
30
-16
7
FK Uzda
7
15
2
1
12
19
86
-67
8
FK Slutsk-2
6
13
1
3
9
12
39
-27
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gorki
30
12
10
0
2
70
7
63
2
Spartak Shklov
28
12
9
1
2
52
20
32
3
Servolyuks
24
12
8
0
4
38
15
23
4
FK Krasnopole
23
12
7
2
3
32
14
18
5
Sozh Krichev
11
12
3
2
7
17
44
-27
6
Kirovsk
10
11
3
1
7
14
65
-51
7
Niva Chavusy
8
12
2
2
8
12
35
-23
8
Zarya Krugloe
2
11
0
2
9
4
39
-35
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
39
13
13
0
0
96
10
86
2
Pripyat Olshany
31
14
10
1
3
58
29
29
3
FK Luninets
22
13
7
1
5
45
21
24
4
Nadezhda Gorodishche
22
13
7
1
5
26
30
-4
5
FK Ivanovo
12
13
3
3
7
18
43
-25
6
DUSSH Stolin
8
13
2
2
9
18
68
-50
7
Granit Mikashevichi
3
12
1
0
11
14
62
-48
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Niva Dolbizno
36
12
12
0
0
70
6
64
2
Ivatsevichi
22
11
7
1
3
28
15
13
3
FK Vysokoe
14
12
4
2
6
21
35
-14
4
FK Drohichyn
11
10
3
2
5
18
41
-23
5
Krechet Bereza
10
11
3
1
7
11
32
-21
6
FK Kobrin
3
10
1
0
9
10
33
-23
7
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bumprom
42
15
14
0
1
124
9
115
2
GOLHU Gomel
36
15
12
0
3
75
10
65
3
MNPZ Mozyr
33
15
11
0
4
73
24
49
4
Vertikal Kalinkovichi
28
15
9
1
5
59
31
28
5
Svetlogorsk
25
14
8
1
5
43
29
14
6
FK Zhlobin
19
15
6
1
8
32
38
-6
7
Iput DYuSSh
16
15
5
1
9
29
72
-43
8
DUSSH-2 Rechitsa
15
15
5
0
10
30
38
-8
9
Vetka DYuSSh
5
14
1
2
11
8
76
-68
10
Dnepr Rogachev
0
15
0
0
15
7
153
-146
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
36
16
11
3
2
48
26
22
2
FK Svislach
29
15
9
2
4
52
30
22
3
FK Slonim Siti
29
15
9
2
4
36
19
17
4
FK Shchuchyn
27
15
8
3
4
29
17
12
5
Smena Volkovysk
23
15
6
5
4
40
23
17
6
FSK Grodnensky
21
15
6
3
6
30
38
-8
7
FSK Dyatlovo
15
15
4
3
8
24
37
-13
8
Neman Mosty
12
15
3
3
9
22
42
-20
9
Chayka Zelva
12
16
2
6
8
19
42
-23
10
Fakel Novogrudok
7
15
1
4
10
15
41
-26
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Veles 2020
39
15
13
0
2
72
14
58
2
Gazovik Vitebsk
38
15
12
2
1
45
10
35
3
FK Miory
32
15
10
2
3
48
23
25
4
Gorodok lions
30
15
9
3
3
56
28
28
5
DYuSSh Orsha
18
15
5
3
7
18
30
-12
6
FC Polotsk
17
15
4
5
6
44
46
-2
7
Postavy
14
15
3
5
7
23
47
-24
8
FK Lepel
14
15
4
2
9
26
59
-33
9
FK Senno
6
15
1
3
11
22
54
-32
10
Niva Tolochin
4
15
1
1
13
13
56
-43
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
ENE
meciuri
Toate
04/09
2022
Traktor Minsk
3 - 1
(2 - 1)
Energetik-BGATU
By3
19/08
2022
SDJuShOR-3
0 - 7
(0 - 2)
Energetik-BGATU
By3
14/08
2022
BGU Minsk
1 - 0
(0 - 0)
Energetik-BGATU
By3
04/08
2022
Energetik-BGATU
0 - 4
( - )
Uni Minsk
By3
31/07
2022
Serebryanka
4 - 4
( - )
Energetik-BGATU
By3
02/07
2022
Torpedo Minsk
2 - 2
(2 - 0)
Energetik-BGATU
By3
25/06
2022
Energetik-BGATU
0 - 4
( - )
FK Krumkachy
By3
18/06
2022
Urozhaynaya
0 - 0
( - )
Energetik-BGATU
By3
10/06
2022
Energetik-BGATU
3 - 4
( - )
Traktor Minsk
By3
20/05
2022
Energetik-BGATU
1 - 0
( - )
SDJuShOR-3
By3
07/05
2022
Energetik-BGATU
2 - 1
( - )
BGU Minsk
By3
21/04
2022
Uni Minsk
0 - 3
( - )
Energetik-BGATU
By3
16/04
2022
Energetik-BGATU
6 - 1
(3 - 0)
Serebryanka
By3
Victorii
1
17%
Egalitati
2
33%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,3,5,13],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_373":[5,3,5,13],"lg_373_6":[1,2,3,6]}
URO
meciuri
Toate
03/09
2022
Urozhaynaya
1 - 3
(0 - 1)
Uni Minsk
By3
27/08
2022
Serebryanka
1 - 7
( - )
Urozhaynaya
By3
20/08
2022
Urozhaynaya
0 - 2
( - )
Torpedo Minsk
By3
14/08
2022
FK Krumkachy
2 - 1
(2 - 1)
Urozhaynaya
By3
07/08
2022
BGU Minsk
4 - 1
(2 - 0)
Urozhaynaya
By3
30/07
2022
Urozhaynaya
0 - 1
(0 - 1)
Traktor Minsk
By3
26/06
2022
SDJuShOR-3
3 - 1
( - )
Urozhaynaya
By3
18/06
2022
Urozhaynaya
0 - 0
( - )
Energetik-BGATU
By3
12/06
2022
Uni Minsk
1 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
05/06
2022
Urozhaynaya
5 - 1
( - )
Serebryanka
By3
22/05
2022
Torpedo Minsk
0 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
09/05
2022
Urozhaynaya
0 - 1
( - )
FK Krumkachy
By3
23/04
2022
Urozhaynaya
2 - 0
( - )
BGU Minsk
By3
17/04
2022
Traktor Minsk
5 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
Victorii
1
17%
Egalitati
0
0%
Pierderi
5
83%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,2,9,14],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[3,2,9,14],"lg_373_6":[1,null,5,6]}
ENE
gazde meciuri:
Toate
04/08
2022
Energetik-BGATU
0 - 4
( - )
Uni Minsk
By3
25/06
2022
Energetik-BGATU
0 - 4
( - )
FK Krumkachy
By3
10/06
2022
Energetik-BGATU
3 - 4
( - )
Traktor Minsk
By3
20/05
2022
Energetik-BGATU
1 - 0
( - )
SDJuShOR-3
By3
07/05
2022
Energetik-BGATU
2 - 1
( - )
BGU Minsk
By3
16/04
2022
Energetik-BGATU
6 - 1
(3 - 0)
Serebryanka
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,3,6],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
URO
meciuri in calitate de oaspete
Toate
27/08
2022
Serebryanka
1 - 7
( - )
Urozhaynaya
By3
14/08
2022
FK Krumkachy
2 - 1
(2 - 1)
Urozhaynaya
By3
07/08
2022
BGU Minsk
4 - 1
(2 - 0)
Urozhaynaya
By3
26/06
2022
SDJuShOR-3
3 - 1
( - )
Urozhaynaya
By3
12/06
2022
Uni Minsk
1 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
22/05
2022
Torpedo Minsk
0 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
17/04
2022
Traktor Minsk
5 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
Victorii
1
17%
Egalitati
1
17%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[1,1,5,7],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[1,1,5,7],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Energetik-BGATU
Meciuri jucate:
13
Urozhaynaya
Meciuri jucate:
14
Goluri
(Marcate/Primite)
29
2.23
1.85
24
18
1.29
1.71
24
Sub/Peste
1.5
3
10
23%
77%
5
9
36%
64%
2.5
3
10
23%
77%
7
7
50%
50%
3.5
5
8
38%
62%
8
6
57%
43%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
6
7
46%
54%
6
8
43%
57%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
4
9
31%
69%
3
11
21%
79%
Marcat un gol (Da/Nu)
9
4
69%
31%
7
7
50%
50%
ENE
Meciuri urmatoare
Dificultate
URO
Uşor 1
Greu 5
Urozhaynaya (G)
By3
10/09/2022
FK Krumkachy (O)
By3
18/09/2022
4
Torpedo Minsk (G)
By3
25/09/2022
1
Energetik-BGATU (O)
By3
10/09/2022
1
SDJuShOR-3 (G)
By3
17/09/2022
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program