Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
68
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
13
Pronosticuri maine
97
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
506
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
787
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
26
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
109
American
150
African
10
Asiatic
85
Australijski
38
Internaţional
16
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
2
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Egnatia Rrogozhine
-
Tërbuni Pukë
D
W
L
D
W
D
13/06/2020 17:00 GMT
X
2 - 1
FT
L
D
D
W
L
L
Albania League 1
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 21, Relegation Group A
Al2
Egnatia Rrogozhine
Tërbuni Pukë
13/06/2020 17:00
32
46
23
X
0
-
0
0 - 0
1.42
-
-
-
-
FT
2 - 1
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Relegation Group A
Al2
Egnatia Rrogozhine
Tërbuni Pukë
13/06/2020 17:00
72
28
Sub
1.42
0 - 0
1.42
-
-
-
FT
2 - 1
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Relegation Group A
Al2
Egnatia Rrogozhine
Tërbuni Pukë
13/06/2020 17:00
19
63
18
X
-
FT
2 - 1
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Relegation Group A
Al2
Egnatia Rrogozhine
Tërbuni Pukë
13/06/2020 17:00
29%
X
X
0
-
0
0 - 0
-
FT
2 - 1
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Relegation Group A
Al2
Egnatia Rrogozhine
Tërbuni Pukë
13/06/2020 17:00
75
25
Nu
0
-
0
0 - 0
1.42
-
-
-
FT
2 - 1
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Relegation Group A
Al2
Egnatia Rrogozhine
Tërbuni Pukë
13/06/2020 17:00
78%
X1
0
-
0
0 - 0
1.42
-
FT
2 - 1
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Relegation Group A
Al2
Egnatia Rrogozhine
Tërbuni Pukë
13/06/2020 17:00
69%
Oaspete +0.5
0
-
0
0 - 0
1.42
-
FT
2 - 1
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Relegation Group A
Al2
Egnatia Rrogozhine
Tërbuni Pukë
13/06/2020 17:00
0
-
0
0 - 0
1.42
FT
2 - 1
(2 - 1)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
15/02
2020
Egnatia Rrogozhine
0 - 0
(0 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
02/11
2019
Tërbuni Pukë
3 - 2
(1 - 0)
Egnatia Rrogozhine
Al2
03/03
2018
Tërbuni Pukë
3 - 2
( - )
Egnatia Rrogozhine
Al2
25/11
2017
Egnatia Rrogozhine
0 - 0
( - )
Tërbuni Pukë
Al2
Egnatia Rrogozhine
0
0%
Egalitati
2
50%
Tërbuni Pukë
2
50%
{"lg_-1":[0,2,2,4],"lg_-1_6":[0,2,2,4],"lg_393":[null,2,2,4],"lg_393_6":[null,2,2,4]}
Clasare 13/06/2020
Group A
Group A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Kastrioti
37
16
11
4
1
19
4
15
2
Beselidhja Lezhe
28
16
8
4
4
19
12
7
3
Erzeni Shijak
25
16
7
4
5
18
10
8
4
Korabi Peshkopi
25
16
8
1
7
16
15
1
5
KS Burreli
24
16
6
6
4
17
16
1
6
Egnatia Rrogozhine
19
16
4
7
5
14
13
1
7
Tërbuni Pukë
15
16
3
6
7
11
16
-5
8
Veleciku Koplik
13
16
3
4
9
11
22
-11
9
Dinamo Tirana
11
16
3
2
11
9
26
-17
10
Shkumbini
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Relegation Group
Group B
Group B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
KS Pogradeci
39
18
12
3
3
30
15
15
2
Apolonia Fier
37
18
11
4
3
36
14
22
3
KS Lushnja
35
18
11
2
5
30
18
12
4
Besa Kavaje
27
18
8
3
7
28
24
4
5
Devolli Bilisht
24
18
7
3
8
29
30
-1
6
KF Oriku
24
18
6
6
6
12
15
-3
7
Iliria Fushe Kruje
18
18
4
6
8
18
23
-5
8
FK Shënkolli
17
18
3
8
7
17
28
-11
9
Turbina Cërrik
16
18
4
4
10
14
26
-12
10
KS Elbasani
13
18
4
1
13
14
35
-21
Promotion
Relegation Group
Promotion Group A
Promotion Group A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Kastrioti
37
16
11
4
1
19
4
15
2
Beselidhja Lezhe
28
16
8
4
4
19
12
7
3
Erzeni Shijak
25
16
7
4
5
18
10
8
4
Korabi Peshkopi
25
16
8
1
7
16
15
1
Promotion
Promotion Play-off
Promotion Group B
Promotion Group B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
KS Pogradeci
39
18
12
3
3
30
15
15
2
Apolonia Fier
37
18
11
4
3
36
14
22
3
KS Lushnja
35
18
11
2
5
30
18
12
4
Besa Kavaje
27
18
8
3
7
28
24
4
Promotion
Promotion Play-off
Relegation Group A
Relegation Group A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
KS Burreli
24
17
6
6
5
17
18
-1
2
Egnatia Rrogozhine
23
18
5
8
5
16
14
2
3
Veleciku Koplik
17
18
4
5
9
16
24
-8
4
Tërbuni Pukë
15
17
3
6
8
12
20
-8
5
Dinamo Tirana
14
18
4
2
12
11
27
-16
6
Shkumbini
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation Play-off
Relegation
Relegation Group B
Relegation Group B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Devolli Bilisht
28
20
8
4
8
32
32
0
2
KF Oriku
24
19
6
6
7
12
16
-4
3
Iliria Fushe Kruje
21
20
5
6
9
24
29
-5
4
Turbina Cërrik
19
20
5
4
11
16
28
-12
5
FK Shënkolli
18
20
3
9
8
20
33
-13
6
KS Elbasani
16
19
5
1
13
18
37
-19
Relegation Play-off
Relegation
EGN
meciuri
Toate
League 1
Kupa e Shqipërisë
06/06
2020
Veleciku Koplik
1 - 1
(1 - 1)
Egnatia Rrogozhine
Al2
07/03
2020
Egnatia Rrogozhine
1 - 0
(0 - 0)
Dinamo Tirana
Al2
22/02
2020
Korabi Peshkopi
1 - 0
(0 - 0)
Egnatia Rrogozhine
Al2
15/02
2020
Egnatia Rrogozhine
0 - 0
(0 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
08/02
2020
Erzeni Shijak
0 - 1
(0 - 0)
Egnatia Rrogozhine
Al2
01/02
2020
Egnatia Rrogozhine
0 - 0
(0 - 0)
Veleciku Koplik
Al2
26/01
2020
Dinamo Tirana
0 - 0
( - )
Egnatia Rrogozhine
Al2
21/12
2019
Egnatia Rrogozhine
0 - 0
(0 - 0)
Beselidhja Lezhe
Al2
14/12
2019
KS Burreli
1 - 1
(1 - 0)
Egnatia Rrogozhine
Al2
07/12
2019
Egnatia Rrogozhine
0 - 1
(0 - 0)
Kastrioti
Al2
23/11
2019
Shkumbini
0 - 0
( - )
Egnatia Rrogozhine
Al2
09/11
2019
Egnatia Rrogozhine
1 - 0
(1 - 0)
Korabi Peshkopi
Al2
02/11
2019
Tërbuni Pukë
3 - 2
(1 - 0)
Egnatia Rrogozhine
Al2
26/10
2019
Egnatia Rrogozhine
0 - 0
(0 - 0)
Erzeni Shijak
Al2
19/10
2019
Veleciku Koplik
1 - 0
(1 - 0)
Egnatia Rrogozhine
Al2
05/10
2019
Egnatia Rrogozhine
4 - 1
(2 - 0)
Dinamo Tirana
Al2
02/10
2019
Besa Kavaje
2 - 0
(2 - 0)
Egnatia Rrogozhine
AlC
28/09
2019
Beselidhja Lezhe
2 - 2
(1 - 0)
Egnatia Rrogozhine
Al2
21/09
2019
Egnatia Rrogozhine
1 - 0
(0 - 0)
KS Burreli
Al2
18/09
2019
Egnatia Rrogozhine
0 - 1
(0 - 0)
Besa Kavaje
AlC
14/09
2019
Kastrioti
3 - 2
(0 - 0)
Egnatia Rrogozhine
Al2
Victorii
2
33%
Egalitati
3
50%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,9,7,21],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_393":[5,9,5,19],"lg_393_6":[2,3,1,6],"lg_300":[null,null,2,2],"lg_300_6":[null,null,2,2]}
Të
meciuri
Toate
League 1
Kupa e Shqipërisë
07/03
2020
Tërbuni Pukë
1 - 4
(0 - 1)
Veleciku Koplik
Al2
29/02
2020
Tërbuni Pukë
1 - 1
(0 - 0)
KS Burreli
Al2
15/02
2020
Egnatia Rrogozhine
0 - 0
(0 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
08/02
2020
Tërbuni Pukë
2 - 1
(2 - 0)
Veleciku Koplik
Al2
01/02
2020
Beselidhja Lezhe
1 - 0
(0 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
25/01
2020
Tërbuni Pukë
0 - 1
(0 - 1)
Kastrioti
Al2
21/12
2019
Korabi Peshkopi
1 - 0
(1 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
14/12
2019
Tërbuni Pukë
1 - 1
(1 - 0)
Erzeni Shijak
Al2
07/12
2019
Dinamo Tirana
2 - 0
(1 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
23/11
2019
KS Burreli
1 - 0
(1 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
09/11
2019
Tërbuni Pukë
1 - 1
( - )
Shkumbini
Al2
02/11
2019
Tërbuni Pukë
3 - 2
(1 - 0)
Egnatia Rrogozhine
Al2
26/10
2019
Veleciku Koplik
2 - 0
(1 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
19/10
2019
Tërbuni Pukë
1 - 1
(1 - 1)
Beselidhja Lezhe
Al2
05/10
2019
Kastrioti
0 - 0
(0 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
02/10
2019
Teuta Durres
6 - 2
(2 - 1)
Tërbuni Pukë
AlC
28/09
2019
Tërbuni Pukë
1 - 2
(0 - 0)
Korabi Peshkopi
Al2
21/09
2019
Erzeni Shijak
0 - 0
(0 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
18/09
2019
Tërbuni Pukë
0 - 2
(0 - 0)
Teuta Durres
AlC
14/09
2019
Tërbuni Pukë
2 - 0
(1 - 0)
Dinamo Tirana
Al2
Victorii
1
17%
Egalitati
2
33%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,7,10,20],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_393":[3,7,8,18],"lg_393_6":[1,2,3,6],"lg_300":[null,null,2,2],"lg_300_6":[null,null,2,2]}
EGN
gazde meciuri:
Toate
League 1
Kupa e Shqipërisë
07/03
2020
Egnatia Rrogozhine
1 - 0
(0 - 0)
Dinamo Tirana
Al2
15/02
2020
Egnatia Rrogozhine
0 - 0
(0 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
01/02
2020
Egnatia Rrogozhine
0 - 0
(0 - 0)
Veleciku Koplik
Al2
21/12
2019
Egnatia Rrogozhine
0 - 0
(0 - 0)
Beselidhja Lezhe
Al2
07/12
2019
Egnatia Rrogozhine
0 - 1
(0 - 0)
Kastrioti
Al2
09/11
2019
Egnatia Rrogozhine
1 - 0
(1 - 0)
Korabi Peshkopi
Al2
26/10
2019
Egnatia Rrogozhine
0 - 0
(0 - 0)
Erzeni Shijak
Al2
05/10
2019
Egnatia Rrogozhine
4 - 1
(2 - 0)
Dinamo Tirana
Al2
21/09
2019
Egnatia Rrogozhine
1 - 0
(0 - 0)
KS Burreli
Al2
18/09
2019
Egnatia Rrogozhine
0 - 1
(0 - 0)
Besa Kavaje
AlC
Victorii
2
33%
Egalitati
3
50%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,4,2,10],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_393":[4,4,1,9],"lg_393_6":[2,3,1,6],"lg_300":[null,null,1,1],"lg_300_6":[null,null,1,1]}
TëR
meciuri in calitate de oaspete
Toate
League 1
Kupa e Shqipërisë
15/02
2020
Egnatia Rrogozhine
0 - 0
(0 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
01/02
2020
Beselidhja Lezhe
1 - 0
(0 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
21/12
2019
Korabi Peshkopi
1 - 0
(1 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
07/12
2019
Dinamo Tirana
2 - 0
(1 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
23/11
2019
KS Burreli
1 - 0
(1 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
26/10
2019
Veleciku Koplik
2 - 0
(1 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
05/10
2019
Kastrioti
0 - 0
(0 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
02/10
2019
Teuta Durres
6 - 2
(2 - 1)
Tërbuni Pukë
AlC
21/09
2019
Erzeni Shijak
0 - 0
(0 - 0)
Tërbuni Pukë
Al2
Victorii
0
0%
Egalitati
1
17%
Pierderi
5
83%
Vezi complet
{"lg_-1":[0,3,6,9],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_393":[null,3,5,8],"lg_393_6":[null,1,5,6],"lg_300":[null,null,1,1],"lg_300_6":[null,null,1,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Egnatia Rrogozhine
Meciuri jucate:
21
Tërbuni Pukë
Meciuri jucate:
20
Goluri
(Marcate/Primite)
16
0.76
0.81
17
15
0.75
1.45
29
Sub/Peste
1.5
14
7
67%
33%
7
13
35%
65%
2.5
17
4
81%
19%
15
5
75%
25%
3.5
17
4
81%
19%
17
3
85%
15%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
6
15
29%
71%
9
11
45%
55%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
10
11
48%
52%
4
16
20%
80%
Marcat un gol (Da/Nu)
10
11
48%
52%
10
10
50%
50%
EGN
Meciuri urmatoare
Dificultate
TëR
Uşor 1
Greu 5
Tërbuni Pukë (G)
Al2
13/06/2020
2
KS Burreli (O)
Al2
27/06/2020
1
Dinamo Tirana (O)
Al2
04/07/2020
3
Veleciku Koplik (G)
Al2
11/07/2020
1
Tërbuni Pukë (O)
Al2
18/07/2020
2
KS Burreli (G)
Al2
29/07/2020
1
Egnatia Rrogozhine (O)
Al2
13/06/2020
3
KS Burreli (G)
Al2
20/06/2020
1
Dinamo Tirana (O)
Al2
27/06/2020
5
Veleciku Koplik (O)
Al2
04/07/2020
1
Egnatia Rrogozhine (G)
Al2
18/07/2020
3
KS Burreli (O)
Al2
25/07/2020
1
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program