Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
676
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
125
Pronosticuri maine
172
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
966
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
130
Favorite
Liste
[+]
Britanic
13
Top European
38
European
289
American
100
African
37
Asiatic
72
Australijski
18
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
9
Bundesliga
Serie A
6
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
3
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Arsenal
53%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 17:00
ARS - EVE,
17:00
EPL
Newcastle United
49%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 17:00
BRE - NEW,
17:00
EPL
Brighton
34%
Probabilitatea de a remiza
19/05/2024 17:00
BHA - MUN,
17:00
EPL
Burnley
38%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 17:00
BUR - NFO,
17:00
EPL
Chelsea
49%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 17:00
CHE - BOU,
17:00
EPL
Aston Villa
41%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 17:00
CRY - AVL,
17:00
EPL
Liverpool
63%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 17:00
LIV - WOL,
17:00
EPL
Fulham
39%
Probabilitatea de a remiza
19/05/2024 17:00
LUT - FUL,
17:00
EPL
Manchester City
59%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 17:00
MCI - WHU,
17:00
EPL
Tottenham
50%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 17:00
SHU - TOT,
17:00
EPL
Athletic Bilbao
42%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 19:00
ATB - SEV,
19:00
Es1
Atlético Madrid
59%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 19:00
ATM - OSA,
19:00
Es1
Barcelona
57%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 19:00
FCB - RAY,
19:00
Es1
Real Betis
42%
Probabilitatea de a remiza
19/05/2024 19:00
BET - RSO,
19:00
Es1
Cadiz
44%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 19:00
CAD - LPA,
19:00
Es1
Real Mallorca
47%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 19:00
RML - UDA,
19:00
Es1
Celta Vigo
39%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 19:00
GRA - CEL,
19:00
Es1
Girona
41%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 19:00
VAL - GIR,
19:00
Es1
Real Madrid
60%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 19:00
VIL - RMA,
19:00
Es1
Monza
43%
Probabilitatea de a remiza
19/05/2024 15:00
MON - FRO,
15:00
It1
Udinese
39%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 15:00
UDI - EMP,
15:00
It1
Inter
40%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 18:00
INT - LAZ,
18:00
It1
Roma
42%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 20:45
ROM - GEN,
20:45
It1
Brest
40%
Probabilitatea de a remiza
19/05/2024 21:00
TOU - STB,
21:00
Fr1
Lorient
39%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 21:00
LOR - CLF,
21:00
Fr1
Monaco
52%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 21:00
ASM - NAN,
21:00
Fr1
Nice
39%
Probabilitatea de a remiza
19/05/2024 21:00
LIL - NCE,
21:00
Fr1
Lyon
50%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 21:00
LYO - STR,
21:00
Fr1
Reims
35%
Probabilitatea de a remiza
19/05/2024 21:00
REI - REN,
21:00
Fr1
Lens
41%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 21:00
LEN - MPL,
21:00
Fr1
Olympique Marseille
51%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 21:00
HAC - OLM,
21:00
Fr1
PSG
69%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 21:00
FCM - PSG,
21:00
Fr1
json_m
Pronostic
DYuSSh-3 Pinsk
-
Tsentr Futbola
22°C
W
D
W
W
W
W
13/09/2023 16:00 GMT
2
1 - 1
FT
W
W
W
W
W
D
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 22, Group Brest Region West
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Tsentr Futbola
13/09/2023 16:00
33
25
43
2
3
-
4
3 - 4
3.00
22°
-
-
-
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Group Brest Region West
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Tsentr Futbola
13/09/2023 16:00
40
60
Peste
3.00
3 - 4
3.00
22°
-
-
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Group Brest Region West
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Tsentr Futbola
13/09/2023 16:00
49
29
22
1
22°
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Group Brest Region West
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Tsentr Futbola
13/09/2023 16:00
21%
1
2
3
-
4
3 - 4
22°
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Group Brest Region West
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Tsentr Futbola
13/09/2023 16:00
9
91
Da
3
-
4
3 - 4
3.00
22°
-
-
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Group Brest Region West
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Tsentr Futbola
13/09/2023 16:00
76%
21
3
-
4
3 - 4
3.00
22°
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Group Brest Region West
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Tsentr Futbola
13/09/2023 16:00
43%
Oaspete -0.5
3
-
4
3 - 4
3.00
22°
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Group Brest Region West
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Tsentr Futbola
13/09/2023 16:00
3
-
4
3 - 4
3.00
22°
FT
1 - 1
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 13/09/2023
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Traktor Minsk
25
11
8
1
2
28
15
13
2
Torpedo Minsk
24
12
7
3
2
25
26
-1
3
FK Krumkachy
22
11
7
1
3
35
18
17
4
Uni Minsk
22
11
7
1
3
25
13
12
5
BGU Minsk
19
12
6
1
5
31
19
12
6
SDJuShOR-3
14
11
4
2
5
17
14
3
7
Urozhaynaya
11
11
3
2
6
23
25
-2
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
14
9
2
3
31
11
20
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
25
14
8
1
5
67
22
45
5
Livadija
19
14
6
1
7
27
25
2
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
7
14
2
1
11
20
73
-53
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Partizan Salihorsk
43
16
14
1
1
77
4
73
2
Bobovnya
32
16
9
5
2
31
19
12
3
Neman Stolbtsy
20
15
6
2
7
34
32
2
4
Starye Dorogi
17
15
4
5
6
19
36
-17
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
14
4
3
7
20
31
-11
7
FK Kletsk
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Servolyuks
54
18
18
0
0
77
11
66
2
Gorki
48
18
16
0
2
103
6
97
3
Klimovichy
34
18
11
1
6
54
32
22
4
FK Krasnopole
33
18
11
0
7
49
35
14
5
Sozh Krichev
21
18
6
3
9
51
48
3
6
Niva Chavusy
19
18
5
4
9
25
34
-9
7
FK Kostyukovichi
19
18
6
1
11
26
37
-11
8
Dribin
16
18
5
1
12
28
73
-45
9
Vikhra
11
18
3
2
13
27
90
-63
10
Slavgorod
8
18
2
2
14
15
89
-74
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
37
14
12
1
1
64
11
53
2
Torpeda
29
14
9
2
3
67
17
50
3
Drut Belynichi
25
13
8
1
4
49
19
30
4
Spartak Shklov
21
13
7
0
6
26
25
1
5
Zarya Krugloe
21
14
7
0
7
21
29
-8
6
Kolos Kirovsk
12
12
4
0
8
23
54
-31
7
Ptich
10
14
3
1
10
17
46
-29
8
Bykhov
4
14
1
1
12
12
78
-66
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
52
18
17
1
0
117
8
109
2
Pripyat Olshany
42
18
13
3
2
92
24
68
3
Nadezhda Gorodishche
36
18
11
3
4
57
31
26
4
Gantsevichi
30
18
8
6
4
61
41
20
5
FK Ivanovo
23
18
6
5
7
43
39
4
6
FC Mikashevichi
23
18
7
2
9
35
41
-6
7
Volna Pinsk II
23
18
6
5
7
32
47
-15
8
DUSSH Stolin
16
19
4
4
11
31
60
-29
9
FK Luninets
11
18
3
2
13
30
75
-45
10
Volat Lyakhavichi
4
19
1
1
17
14
141
-127
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
GOLHU Gomel
51
19
17
0
2
74
11
63
2
MNPZ Mozyr
49
19
16
1
2
81
17
64
3
Vertikal Kalinkovichi
35
19
11
2
6
62
31
31
4
DUSSH-2 Rechitsa
27
19
8
3
8
38
35
3
5
Iput DYuSSh
20
19
6
2
11
30
45
-15
6
FK Zhlobin
18
19
6
0
13
27
70
-43
7
Svetlogorsk
12
19
4
0
15
22
71
-49
8
Dnepr Rogachev
11
19
3
2
14
30
84
-54
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FSK Dyatlovo
35
16
11
2
3
56
28
28
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
14
7
3
4
29
30
-1
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
11
14
3
2
9
19
36
-17
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
FK Oshmyany
7
13
2
1
10
14
45
-31
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
34
15
11
1
3
50
20
30
2
Smena Volkovysk
28
14
9
1
4
45
22
23
3
FK Svislach
25
13
8
1
4
27
21
6
4
Neman Mosty
21
13
6
3
4
26
23
3
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Chayka Zelva
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
11
13
3
2
8
23
42
-19
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
41
16
13
2
1
56
10
46
2
FK Miory
40
16
13
1
2
67
25
42
3
Postavy
28
16
9
1
6
36
21
15
4
FK Senno
27
16
8
3
5
59
28
31
5
DYuSSh Orsha
27
16
8
3
5
51
25
26
6
Niva Tolochin
24
16
8
0
8
35
37
-2
7
Gorodok lions
19
16
6
1
9
50
48
2
8
FC Polotsk
12
16
4
0
12
27
64
-37
9
FK Glubokoe
8
16
2
2
12
22
69
-47
10
FK Lepel
7
16
2
1
13
9
85
-76
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Tsentr Futbola
50
18
16
2
0
147
7
140
2
Krechet Bereza
42
19
14
0
5
71
45
26
3
FK Vysokoe
41
18
13
2
3
80
36
44
4
Ivatsevichi
40
18
13
1
4
81
23
58
5
Agro-Pelishche
32
19
10
2
7
66
42
24
6
FK Kobrin
19
20
6
1
13
41
77
-36
7
Kommunalnik Beloozersk
16
18
5
1
12
29
61
-32
8
FK Drohichyn
15
18
5
0
13
39
109
-70
9
FK Pruzhany
9
19
3
0
16
24
91
-67
10
Port SK
4
18
1
1
16
16
110
-94
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
DYU
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
19/08
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 1
( - )
FC Mikashevichi
By3
16/08
2023
Pripyat Olshany
0 - 0
(0 - 0)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
12/08
2023
Volna Pinsk II
0 - 4
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
05/08
2023
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
( - )
Pripyat Olshany
By3
02/08
2023
DYuSSh-3 Pinsk
9 - 0
( - )
FK Luninets
By3
29/07
2023
DUSSH Stolin
1 - 6
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
22/07
2023
DYuSSh-3 Pinsk
8 - 0
( - )
Gantsevichi
By3
15/07
2023
FK Luninets
0 - 10
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
08/07
2023
Nadezhda Gorodishche
1 - 3
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
01/07
2023
DYuSSh-3 Pinsk
19 - 0
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
24/06
2023
FK Ivanovo
1 - 4
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
17/06
2023
FC Mikashevichi
1 - 7
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
10/06
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 0
( - )
Volna Pinsk II
By3
27/05
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 0
( - )
DUSSH Stolin
By3
20/05
2023
Gantsevichi
0 - 6
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
06/05
2023
DYuSSh-3 Pinsk
6 - 0
(3 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
22/04
2023
Volat Lyakhavichi
0 - 9
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
15/04
2023
DYuSSh-3 Pinsk
2 - 1
( - )
FK Ivanovo
By3
21/06
2022
DYuSSh-3 Pinsk
1 - 2
(0 - 2)
BATE Borisov
ByC
28/05
2022
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
(0 - 1)
FK Zhlobin
ByC
Victorii
5
83%
Egalitati
1
17%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[18,1,1,20],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_373":[17,1,null,18],"lg_373_6":[5,1,null,6],"lg_304":[1,null,1,2],"lg_304_6":[1,null,1,2]}
TSE
meciuri
Toate
20/08
2023
Krechet Bereza
1 - 3
( - )
Tsentr Futbola
By3
13/08
2023
Tsentr Futbola
8 - 1
( - )
Agro-Pelishche
By3
09/08
2023
Tsentr Futbola
4 - 1
( - )
FK Vysokoe
By3
05/08
2023
Port SK
0 - 16
( - )
Tsentr Futbola
By3
30/07
2023
Tsentr Futbola
22 - 0
( - )
FK Drohichyn
By3
23/07
2023
FK Vysokoe
2 - 2
( - )
Tsentr Futbola
By3
16/07
2023
Tsentr Futbola
8 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
08/07
2023
FK Pruzhany
0 - 12
( - )
Tsentr Futbola
By3
02/07
2023
Tsentr Futbola
1 - 1
( - )
Ivatsevichi
By3
25/06
2023
Tsentr Futbola
11 - 0
( - )
FK Kobrin
By3
18/06
2023
Tsentr Futbola
4 - 1
( - )
Krechet Bereza
By3
10/06
2023
Agro-Pelishche
0 - 2
( - )
Tsentr Futbola
By3
04/06
2023
Tsentr Futbola
11 - 0
( - )
Port SK
By3
28/05
2023
FK Drohichyn
0 - 10
( - )
Tsentr Futbola
By3
20/05
2023
Kommunalnik Beloozersk
0 - 7
( - )
Tsentr Futbola
By3
07/05
2023
Tsentr Futbola
15 - 0
( - )
FK Pruzhany
By3
22/04
2023
Ivatsevichi
0 - 3
( - )
Tsentr Futbola
By3
15/04
2023
FK Kobrin
0 - 8
( - )
Tsentr Futbola
By3
Victorii
5
83%
Egalitati
1
17%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[16,2,0,18],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_373":[16,2,null,18],"lg_373_6":[5,1,null,6]}
DYU
gazde meciuri:
Toate
Second League
Belarusian Cup
19/08
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 1
( - )
FC Mikashevichi
By3
05/08
2023
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
( - )
Pripyat Olshany
By3
02/08
2023
DYuSSh-3 Pinsk
9 - 0
( - )
FK Luninets
By3
22/07
2023
DYuSSh-3 Pinsk
8 - 0
( - )
Gantsevichi
By3
01/07
2023
DYuSSh-3 Pinsk
19 - 0
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
10/06
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 0
( - )
Volna Pinsk II
By3
27/05
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 0
( - )
DUSSH Stolin
By3
06/05
2023
DYuSSh-3 Pinsk
6 - 0
(3 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
15/04
2023
DYuSSh-3 Pinsk
2 - 1
( - )
FK Ivanovo
By3
21/06
2022
DYuSSh-3 Pinsk
1 - 2
(0 - 2)
BATE Borisov
ByC
28/05
2022
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
(0 - 1)
FK Zhlobin
ByC
Victorii
6
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[10,0,1,11],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[9,null,null,9],"lg_373_6":[6,null,null,6],"lg_304":[1,null,1,2],"lg_304_6":[1,null,1,2]}
TSE
meciuri in calitate de oaspete
Toate
20/08
2023
Krechet Bereza
1 - 3
( - )
Tsentr Futbola
By3
05/08
2023
Port SK
0 - 16
( - )
Tsentr Futbola
By3
23/07
2023
FK Vysokoe
2 - 2
( - )
Tsentr Futbola
By3
08/07
2023
FK Pruzhany
0 - 12
( - )
Tsentr Futbola
By3
10/06
2023
Agro-Pelishche
0 - 2
( - )
Tsentr Futbola
By3
28/05
2023
FK Drohichyn
0 - 10
( - )
Tsentr Futbola
By3
20/05
2023
Kommunalnik Beloozersk
0 - 7
( - )
Tsentr Futbola
By3
22/04
2023
Ivatsevichi
0 - 3
( - )
Tsentr Futbola
By3
15/04
2023
FK Kobrin
0 - 8
( - )
Tsentr Futbola
By3
Victorii
5
83%
Egalitati
1
17%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[8,1,0,9],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_373":[8,1,null,9],"lg_373_6":[5,1,null,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
DYuSSh-3 Pinsk
Meciuri jucate:
20
Tsentr Futbola
Meciuri jucate:
18
Goluri
(Marcate/Primite)
121
6.05
0.6
12
147
8.17
0.39
7
Sub/Peste
1.5
1
19
5%
95%
0
18
0%
100%
2.5
1
19
5%
95%
2
16
11%
89%
3.5
3
17
15%
85%
3
15
17%
83%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
9
11
45%
55%
6
12
33%
67%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
11
9
55%
45%
12
6
67%
33%
Marcat un gol (Da/Nu)
19
1
95%
5%
18
0
100%
0%
DYU
Meciuri urmatoare
Dificultate
TSE
Uşor 1
Greu 5
Tsentr Futbola (G)
By3
13/09/2023
Krechet Bereza (O)
By3
16/09/2023
Tsentr Futbola (O)
By3
23/09/2023
DYuSSh-3 Pinsk (O)
By3
13/09/2023
1
Pripyat Olshany (G)
By3
17/09/2023
DYuSSh-3 Pinsk (G)
By3
23/09/2023
1
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program