Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
95
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
4
Pronosticuri maine
276
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
559
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
818
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
51
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
112
American
157
African
11
Asiatic
82
Australijski
33
Internaţional
14
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
6
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
6
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
6
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Dunav Ruse
-
Etar VT
15° - 26°C
W
L
L
D
L
L
22/04/2018 19:00 GMT
X
1 - 0
FT
W
L
W
L
L
D
Bulgaria A Grupa
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 31, Relegation B
Bg1
Dunav Ruse
Etar VT
22/04/2018 19:00
32
35
33
X
0
-
0
0 - 0
1.46
15°-26°
3.25
2.51
3.25
2.75
1
-1
-1
FT
1 - 0
(1 - 0)
-
-
-
-
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31, Relegation B
Bg1
Dunav Ruse
Etar VT
22/04/2018 19:00
71
29
Sub
1.46
0 - 0
1.46
15°-26°
1.80
1.80
2.16
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31, Relegation B
Bg1
Dunav Ruse
Etar VT
22/04/2018 19:00
23
54
22
X
15°-26°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31, Relegation B
Bg1
Dunav Ruse
Etar VT
22/04/2018 19:00
19%
X
X
0
-
0
0 - 0
15°-26°
5.00
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31, Relegation B
Bg1
Dunav Ruse
Etar VT
22/04/2018 19:00
73
27
Nu
0
-
0
0 - 0
1.46
15°-26°
2.00
1.79
2.00
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31, Relegation B
Bg1
Dunav Ruse
Etar VT
22/04/2018 19:00
68%
X2
0
-
0
0 - 0
1.46
15°-26°
1.50
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31, Relegation B
Bg1
Dunav Ruse
Etar VT
22/04/2018 19:00
0%
Gazda
0
-
0
0 - 0
1.46
15°-26°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31, Relegation B
Bg1
Dunav Ruse
Etar VT
22/04/2018 19:00
0
-
0
0 - 0
1.46
15°-26°
FT
1 - 0
(1 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
09/04
2018
Etar VT
2 - 1
(0 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
26/11
2017
Etar VT
0 - 2
(0 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
07/08
2017
Dunav Ruse
0 - 0
(0 - 0)
Etar VT
Bg1
Dunav Ruse
1
33%
Egalitati
1
33%
Etar VT
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_30":[1,1,1,3],"lg_30_6":[1,1,1,3]}
Clasare 22/04/2018
Regular Season
Regular Season
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ludogorets
66
26
21
3
2
63
13
50
2
CSKA Sofia
63
26
19
6
1
59
14
45
3
Levski Sofia
50
26
14
8
4
37
14
23
4
Beroe Stara Zagora
45
26
12
9
5
33
24
9
5
Botev Plovdiv
42
26
11
9
6
44
29
15
6
FC Vereya
35
26
10
5
11
24
34
-10
7
Slavia Sofia
32
26
8
8
10
34
37
-3
8
FK Septemvri
31
26
9
4
13
25
42
-17
9
Lokomotiv Plovdiv
31
26
8
7
11
22
37
-15
10
Cherno More Varna
27
26
7
6
13
24
32
-8
11
Pirin Blagoevgrad
26
26
6
8
12
20
28
-8
12
Dunav Ruse
21
26
5
6
15
17
38
-21
13
Etar VT
21
26
4
9
13
24
45
-21
14
Vitosha Bistritsa
8
26
0
8
18
12
51
-39
Championship Group
Relegation Group
Championship Round
Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ludogorets
81
31
26
3
2
83
17
66
2
CSKA Sofia
71
31
21
8
2
73
22
51
3
Beroe Stara Zagora
55
31
15
10
6
42
35
7
4
Levski Sofia
54
31
15
9
7
42
20
22
5
Botev Plovdiv
46
31
12
10
9
52
42
10
6
FC Vereya
36
31
10
6
15
27
51
-24
Champions League Qual.
Europa League
Relegation A
Relegation A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Slavia Sofia
40
31
10
10
11
42
43
-1
2
Cherno More Varna
40
31
11
7
13
33
34
-1
3
Pirin Blagoevgrad
29
30
7
8
15
26
38
-12
4
Vitosha Bistritsa
9
30
0
9
21
14
58
-44
Europa League playoff.
Relegation Play-off
Relegation B
Relegation B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Septemvri
38
30
11
5
14
30
46
-16
2
Lokomotiv Plovdiv
36
30
9
9
12
25
40
-15
3
Etar VT
27
30
6
9
15
30
50
-20
4
Dunav Ruse
25
30
6
7
17
21
44
-23
Europa League playoff.
Relegation Play-off
DUN
meciuri
Toate
First League
Europa League
Bulgarian Cup
19/04
2018
Dunav Ruse
1 - 0
(1 - 0)
Lokomotiv Plovdiv
Bg1
15/04
2018
Dunav Ruse
0 - 2
(0 - 2)
FK Septemvri
Bg1
09/04
2018
Etar VT
2 - 1
(0 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
01/04
2018
Lokomotiv Plovdiv
2 - 2
(1 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
17/03
2018
Botev Plovdiv
3 - 0
(0 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
14/03
2018
Dunav Ruse
0 - 1
(0 - 1)
Slavia Sofia
Bg1
08/03
2018
Pirin Blagoevgrad
1 - 0
(0 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
05/03
2018
Dunav Ruse
0 - 2
(0 - 1)
CSKA Sofia
Bg1
24/02
2018
Dunav Ruse
2 - 0
(1 - 0)
FC Vereya
Bg1
19/02
2018
Vitosha Bistritsa
1 - 2
(1 - 1)
Dunav Ruse
Bg1
15/12
2017
Dunav Ruse
0 - 2
( - )
Levski Sofia
BgC
10/12
2017
Dunav Ruse
2 - 2
(0 - 0)
Lokomotiv Plovdiv
Bg1
04/12
2017
Ludogorets
2 - 0
(2 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
29/11
2017
Dunav Ruse
0 - 4
(0 - 2)
Levski Sofia
Bg1
26/11
2017
Etar VT
0 - 2
(0 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
19/11
2017
Dunav Ruse
0 - 1
(0 - 1)
Cherno More Varna
Bg1
04/11
2017
Beroe Stara Zagora
1 - 1
(0 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
30/10
2017
Dunav Ruse
0 - 1
(0 - 1)
FK Septemvri
Bg1
24/10
2017
Dunav Ruse
2 - 0
( - )
Strumska Slava
BgC
20/10
2017
Dunav Ruse
0 - 0
(0 - 0)
Botev Plovdiv
Bg1
14/10
2017
Slavia Sofia
3 - 0
(2 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
30/09
2017
Dunav Ruse
0 - 0
(0 - 0)
Pirin Blagoevgrad
Bg1
22/09
2017
CSKA Sofia
3 - 0
(0 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
19/09
2017
Sokol Markovo
1 - 4
( - )
Dunav Ruse
BgC
16/09
2017
FC Vereya
2 - 1
(0 - 1)
Dunav Ruse
Bg1
10/09
2017
Dunav Ruse
3 - 0
(2 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
25/08
2017
Lokomotiv Plovdiv
2 - 1
(1 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
20/08
2017
Dunav Ruse
0 - 5
(0 - 3)
Ludogorets
Bg1
13/08
2017
Levski Sofia
2 - 0
(0 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
07/08
2017
Dunav Ruse
0 - 0
(0 - 0)
Etar VT
Bg1
28/07
2017
Cherno More Varna
1 - 0
(0 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
24/07
2017
Dunav Ruse
1 - 1
(0 - 1)
Beroe Stara Zagora
Bg1
17/07
2017
FK Septemvri
0 - 2
(0 - 1)
Dunav Ruse
Bg1
06/07
2017
Dunav Ruse
0 - 2
(0 - 1)
Irtysh Pavlodar
UEL
29/06
2017
Irtysh Pavlodar
1 - 0
(1 - 0)
Dunav Ruse
UEL
Victorii
1
17%
Egalitati
1
17%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[8,7,20,35],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_30":[6,7,17,30],"lg_30_6":[1,1,4,6],"lg_14":[null,null,2,2],"lg_14_6":[null,null,2,2],"lg_307":[2,null,1,3],"lg_307_6":[2,null,1,3]}
ETA
meciuri
Toate
First League
Bulgarian Cup
19/04
2018
Etar VT
4 - 2
(2 - 2)
FK Septemvri
Bg1
15/04
2018
Lokomotiv Plovdiv
1 - 0
(0 - 0)
Etar VT
Bg1
09/04
2018
Etar VT
2 - 1
(0 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
02/04
2018
FK Septemvri
1 - 0
(1 - 0)
Etar VT
Bg1
18/03
2018
Etar VT
0 - 6
(0 - 3)
Ludogorets
Bg1
11/03
2018
Levski Sofia
1 - 1
(0 - 0)
Etar VT
Bg1
08/03
2018
CSKA Sofia
2 - 1
(1 - 1)
Etar VT
Bg1
03/03
2018
Etar VT
1 - 1
(1 - 0)
Cherno More Varna
Bg1
24/02
2018
Beroe Stara Zagora
2 - 1
(2 - 1)
Etar VT
Bg1
17/02
2018
Etar VT
3 - 3
(3 - 0)
FK Septemvri
Bg1
13/12
2017
Etar VT
1 - 3
( - )
Slavia Sofia
BgC
09/12
2017
Botev Plovdiv
3 - 0
(2 - 0)
Etar VT
Bg1
03/12
2017
Etar VT
2 - 1
(0 - 1)
Slavia Sofia
Bg1
29/11
2017
Pirin Blagoevgrad
3 - 2
(0 - 1)
Etar VT
Bg1
26/11
2017
Etar VT
0 - 2
(0 - 0)
Dunav Ruse
Bg1
20/11
2017
FC Vereya
2 - 0
(1 - 0)
Etar VT
Bg1
04/11
2017
Etar VT
2 - 0
(1 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
30/10
2017
Lokomotiv Plovdiv
2 - 0
(1 - 0)
Etar VT
Bg1
26/10
2017
Etar VT
2 - 1
( - )
FK Septemvri
BgC
23/10
2017
Ludogorets
4 - 0
(1 - 0)
Etar VT
Bg1
15/10
2017
Etar VT
0 - 1
(0 - 1)
Levski Sofia
Bg1
30/09
2017
Etar VT
2 - 2
(1 - 1)
CSKA Sofia
Bg1
23/09
2017
Cherno More Varna
0 - 0
(0 - 0)
Etar VT
Bg1
20/09
2017
OFK Pomorie
2 - 4
( - )
Etar VT
BgC
15/09
2017
Etar VT
1 - 2
(1 - 1)
Beroe Stara Zagora
Bg1
11/09
2017
FK Septemvri
1 - 1
(1 - 0)
Etar VT
Bg1
25/08
2017
Etar VT
1 - 1
(1 - 1)
Botev Plovdiv
Bg1
20/08
2017
Slavia Sofia
1 - 2
(1 - 1)
Etar VT
Bg1
12/08
2017
Etar VT
2 - 1
(1 - 0)
Pirin Blagoevgrad
Bg1
07/08
2017
Dunav Ruse
0 - 0
(0 - 0)
Etar VT
Bg1
31/07
2017
Etar VT
0 - 1
(0 - 0)
FC Vereya
Bg1
21/07
2017
Vitosha Bistritsa
1 - 1
(1 - 1)
Etar VT
Bg1
14/07
2017
Etar VT
1 - 2
(0 - 2)
Lokomotiv Plovdiv
Bg1
Victorii
2
33%
Egalitati
1
17%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[8,9,16,33],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_30":[6,9,15,30],"lg_30_6":[2,1,3,6],"lg_307":[2,null,1,3],"lg_307_6":[2,null,1,3]}
DUN
gazde meciuri:
Toate
First League
Europa League
Bulgarian Cup
19/04
2018
Dunav Ruse
1 - 0
(1 - 0)
Lokomotiv Plovdiv
Bg1
15/04
2018
Dunav Ruse
0 - 2
(0 - 2)
FK Septemvri
Bg1
14/03
2018
Dunav Ruse
0 - 1
(0 - 1)
Slavia Sofia
Bg1
05/03
2018
Dunav Ruse
0 - 2
(0 - 1)
CSKA Sofia
Bg1
24/02
2018
Dunav Ruse
2 - 0
(1 - 0)
FC Vereya
Bg1
15/12
2017
Dunav Ruse
0 - 2
( - )
Levski Sofia
BgC
10/12
2017
Dunav Ruse
2 - 2
(0 - 0)
Lokomotiv Plovdiv
Bg1
29/11
2017
Dunav Ruse
0 - 4
(0 - 2)
Levski Sofia
Bg1
19/11
2017
Dunav Ruse
0 - 1
(0 - 1)
Cherno More Varna
Bg1
30/10
2017
Dunav Ruse
0 - 1
(0 - 1)
FK Septemvri
Bg1
24/10
2017
Dunav Ruse
2 - 0
( - )
Strumska Slava
BgC
20/10
2017
Dunav Ruse
0 - 0
(0 - 0)
Botev Plovdiv
Bg1
30/09
2017
Dunav Ruse
0 - 0
(0 - 0)
Pirin Blagoevgrad
Bg1
10/09
2017
Dunav Ruse
3 - 0
(2 - 0)
Vitosha Bistritsa
Bg1
20/08
2017
Dunav Ruse
0 - 5
(0 - 3)
Ludogorets
Bg1
07/08
2017
Dunav Ruse
0 - 0
(0 - 0)
Etar VT
Bg1
24/07
2017
Dunav Ruse
1 - 1
(0 - 1)
Beroe Stara Zagora
Bg1
06/07
2017
Dunav Ruse
0 - 2
(0 - 1)
Irtysh Pavlodar
UEL
Victorii
2
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,5,9,18],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_30":[3,5,7,15],"lg_30_6":[2,1,3,6],"lg_14":[null,null,1,1],"lg_14_6":[null,null,1,1],"lg_307":[1,null,1,2],"lg_307_6":[1,null,1,2]}
ETA
meciuri in calitate de oaspete
Toate
First League
Bulgarian Cup
15/04
2018
Lokomotiv Plovdiv
1 - 0
(0 - 0)
Etar VT
Bg1
02/04
2018
FK Septemvri
1 - 0
(1 - 0)
Etar VT
Bg1
11/03
2018
Levski Sofia
1 - 1
(0 - 0)
Etar VT
Bg1
08/03
2018
CSKA Sofia
2 - 1
(1 - 1)
Etar VT
Bg1
24/02
2018
Beroe Stara Zagora
2 - 1
(2 - 1)
Etar VT
Bg1
09/12
2017
Botev Plovdiv
3 - 0
(2 - 0)
Etar VT
Bg1
29/11
2017
Pirin Blagoevgrad
3 - 2
(0 - 1)
Etar VT
Bg1
20/11
2017
FC Vereya
2 - 0
(1 - 0)
Etar VT
Bg1
30/10
2017
Lokomotiv Plovdiv
2 - 0
(1 - 0)
Etar VT
Bg1
23/10
2017
Ludogorets
4 - 0
(1 - 0)
Etar VT
Bg1
23/09
2017
Cherno More Varna
0 - 0
(0 - 0)
Etar VT
Bg1
20/09
2017
OFK Pomorie
2 - 4
( - )
Etar VT
BgC
11/09
2017
FK Septemvri
1 - 1
(1 - 0)
Etar VT
Bg1
20/08
2017
Slavia Sofia
1 - 2
(1 - 1)
Etar VT
Bg1
07/08
2017
Dunav Ruse
0 - 0
(0 - 0)
Etar VT
Bg1
21/07
2017
Vitosha Bistritsa
1 - 1
(1 - 1)
Etar VT
Bg1
Victorii
0
0%
Egalitati
1
17%
Pierderi
5
83%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,5,9,16],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_30":[1,5,9,15],"lg_30_6":[null,1,5,6],"lg_307":[1,null,null,1],"lg_307_6":[1,null,null,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Dunav Ruse
Meciuri jucate:
35
Etar VT
Meciuri jucate:
33
Goluri
(Marcate/Primite)
27
0.77
1.43
50
37
1.12
1.7
56
Sub/Peste
1.5
10
25
29%
71%
6
27
18%
82%
2.5
22
13
63%
37%
15
18
45%
55%
3.5
30
5
86%
14%
25
8
76%
24%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
9
26
26%
74%
20
13
61%
39%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
9
26
26%
74%
3
30
9%
91%
Marcat un gol (Da/Nu)
15
20
43%
57%
21
12
64%
36%
DUN
Meciuri urmatoare
Dificultate
ETA
Uşor 1
Greu 5
Etar VT (G)
Bg1
22/04/2018
4
FK Septemvri (O)
Bg1
27/04/2018
2
Vitosha Bistritsa (G)
Bg1
14/05/2018
2
Etar VT (G)
Bg1
21/05/2018
4
Tsarsko Selo (G)
Bg1
24/05/2018
3
Vitosha Bistritsa (O)
Bg1
20/07/2018
2
Dunav Ruse (O)
Bg1
22/04/2018
3
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
30/04/2018
4
Pirin Blagoevgrad (O)
Bg1
14/05/2018
2
Dunav Ruse (O)
Bg1
21/05/2018
3
Ludogorets (O)
Bg1
21/07/2018
5
FC Vereya (G)
Bg1
27/07/2018
1
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program