Ligile mele
SUA
[+]
MLS
4
Fotbal
Pronosticuri azi
109
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
2
Pronosticuri maine
100
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
448
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1038
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
33
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
143
American
91
African
39
Asiatic
74
Australijski
38
Internaţional
69
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
12
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
2
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
26
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Juventude
45%
Probabilitatea de a remiza
06/06/2024 00:00
JUV - ACG,
00:00
Br1
Cuiabá
39%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 01:00
CUE - VIT,
01:00
Br1
América Mineiro
49%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 02:30
PAY - AMI,
02:30
Br2
Central African Rep
42%
Probabilitatea de a remiza
05/06/2024 18:00
CAR - CHA,
18:00
WCQ
Tunisia
52%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 21:00
TUN - EQG,
21:00
WCQ
Sierra Leone
53%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 18:00
SIE - DJI,
18:00
WCQ
Togo
45%
Probabilitatea de a remiza
05/06/2024 18:00
TOG - SOU,
18:00
WCQ
Syria
49%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 02:00
SYR - NOR,
02:00
WCQ
Trinidad & Tobago
57%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 01:30
TRI - GRE,
01:30
WCQ
Curaçao
49%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 01:30
CUR - BAR,
01:30
WCQ
Antigua & Barbuda
43%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 21:00
ANT - BER,
21:00
WCQ
json_m
Pronostic
Dnepr Rogachev
-
Iput DYuSSh
L
L
L
12/06/2022 17:00 GMT
1
0 - 2
FT
L
L
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 7, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Iput DYuSSh
12/06/2022 17:00
50
12
38
1
2
-
0
2 - 0
1.00
-
-
-
-
FT
0 - 2
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Iput DYuSSh
12/06/2022 17:00
80
20
Sub
1.00
2 - 0
1.00
-
-
-
FT
0 - 2
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Iput DYuSSh
12/06/2022 17:00
30
41
29
X
-
FT
0 - 2
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Iput DYuSSh
12/06/2022 17:00
21%
X
1
2
-
0
2 - 0
-
FT
0 - 2
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Iput DYuSSh
12/06/2022 17:00
90
10
Nu
2
-
0
2 - 0
1.00
-
-
-
FT
0 - 2
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Iput DYuSSh
12/06/2022 17:00
88%
12
2
-
0
2 - 0
1.00
-
FT
0 - 2
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Iput DYuSSh
12/06/2022 17:00
46%
Gazda -1
2
-
0
2 - 0
1.00
-
FT
0 - 2
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Iput DYuSSh
12/06/2022 17:00
2
-
0
2 - 0
1.00
FT
0 - 2
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 12/06/2022
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Krumkachy
13
5
4
1
0
10
1
9
2
Energetik-BGATU
12
5
4
0
1
15
6
9
3
Torpedo Minsk
11
6
3
2
1
9
4
5
4
Traktor Minsk
10
6
3
1
2
16
10
6
5
Uni Minsk
9
4
3
0
1
11
6
5
6
Urozhaynaya
7
5
2
1
2
7
7
0
7
SDJuShOR-3
3
5
1
0
4
5
12
-7
8
Serebryanka
3
6
1
0
5
6
24
-18
9
BGU Minsk
1
6
0
1
5
5
14
-9
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
12
4
4
0
0
30
2
28
2
Viktoriya Maryina Horka
9
4
3
0
1
14
3
11
3
FK Kolos
7
4
2
1
1
18
9
9
4
Falko Cherkassy
7
4
2
1
1
11
3
8
5
Livadija
6
4
2
0
2
17
7
10
6
Viliya Vileyka
4
4
1
1
2
8
14
-6
7
Berezino
1
4
0
1
3
0
28
-28
8
FK Krupki
0
4
0
0
4
7
39
-32
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Partizan Salihorsk
12
4
4
0
0
12
1
11
2
Bobovnya
10
4
3
1
0
18
1
17
3
Starye Dorogi
10
4
3
1
0
10
1
9
4
Neman Stolbtsy
6
4
2
0
2
6
8
-2
5
FK Slutsk-2
4
4
1
1
2
3
6
-3
6
FK Kletsk
3
4
1
0
3
10
14
-4
7
FS Respect
1
4
0
1
3
0
11
-11
8
FK Uzda
0
4
0
0
4
2
19
-17
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Krasnopole
13
5
4
1
0
15
2
13
2
Servolyuks
9
5
3
0
2
19
8
11
3
Gorki
9
4
3
0
1
13
3
10
4
Spartak Shklov
7
4
2
1
1
9
7
2
5
Sozh Krichev
7
4
2
1
1
7
8
-1
6
Niva Chavusy
4
5
1
1
3
7
10
-3
7
Kirovsk
3
4
1
0
3
2
20
-18
8
Zarya Krugloe
0
5
0
0
5
2
16
-14
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
15
5
5
0
0
26
3
23
2
Pripyat Olshany
13
6
4
1
1
19
8
11
3
FK Luninets
12
6
4
0
2
18
6
12
4
Nadezhda Gorodishche
7
6
2
1
3
6
12
-6
5
FK Ivanovo
7
6
2
1
3
9
20
-11
6
DUSSH Stolin
1
4
0
1
3
5
15
-10
7
Granit Mikashevichi
0
5
0
0
5
2
21
-19
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Vysokoe
12
5
4
0
1
16
9
7
2
Niva Dolbizno
9
3
3
0
0
11
1
10
3
Ivatsevichi
9
5
3
0
2
15
6
9
4
FK Drohichyn
6
4
2
0
2
7
15
-8
5
Krechet Bereza
3
4
1
0
3
5
10
-5
6
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Kobrin
0
5
0
0
5
4
17
-13
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bumprom
12
4
4
0
0
26
2
24
2
Svetlogorsk
12
4
4
0
0
22
1
21
3
GOLHU Gomel
6
3
2
0
1
27
5
22
4
DUSSH-2 Rechitsa
6
4
2
0
2
10
5
5
5
MNPZ Mozyr
6
4
2
0
2
11
9
2
6
Vertikal Kalinkovichi
6
4
2
0
2
7
7
0
7
FK Zhlobin
4
3
1
1
1
11
4
7
8
Vetka DYuSSh
1
4
0
1
3
2
15
-13
9
Iput DYuSSh
0
3
0
0
3
1
24
-23
10
Dnepr Rogachev
0
3
0
0
3
0
45
-45
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
12
5
4
0
1
17
9
8
2
FK Svislach
10
5
3
1
1
16
5
11
3
FK Shchuchyn
10
4
3
1
0
9
3
6
4
FSK Grodnensky
10
5
3
1
1
12
9
3
5
Smena Volkovysk
7
5
2
1
2
11
12
-1
6
FK Slonim Siti
5
4
1
2
1
7
3
4
7
Chayka Zelva
4
5
1
1
3
6
15
-9
8
FSK Dyatlovo
3
4
1
0
3
5
11
-6
9
Fakel Novogrudok
2
5
0
2
3
5
13
-8
10
Neman Mosty
1
4
0
1
3
5
13
-8
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Veles 2020
12
5
4
0
1
28
8
20
2
Gazovik Vitebsk
12
4
4
0
0
13
2
11
3
Gorodok lions
7
4
2
1
1
10
7
3
4
DYuSSh Orsha
7
4
2
1
1
6
4
2
5
FK Miory
7
4
2
1
1
11
12
-1
6
FK Lepel
6
5
2
0
3
8
8
0
7
Postavy
6
4
2
0
2
6
16
-10
8
FC Polotsk
1
3
0
1
2
7
11
-4
9
Niva Tolochin
1
4
0
1
3
6
14
-8
10
FK Senno
1
5
0
1
4
9
22
-13
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
Niva Dolbizno
12
0
0
0
0
0
0
0
3
Pripyat Olshany
6
0
0
0
0
0
0
0
4
Ivatsevichi
3
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
3
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Play-off 1/8-finals
DNE
meciuri
Toate
05/06
2022
Dnepr Rogachev
0 - 23
( - )
GOLHU Gomel
By3
21/05
2022
Svetlogorsk
14 - 0
( - )
Dnepr Rogachev
By3
07/05
2022
Dnepr Rogachev
0 - 8
( - )
FK Zhlobin
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
IPU
meciuri
Toate
04/06
2022
DUSSH-2 Rechitsa
6 - 0
( - )
Iput DYuSSh
By3
21/05
2022
Bumprom
13 - 0
( - )
Iput DYuSSh
By3
07/05
2022
Vertikal Kalinkovichi
5 - 1
(1 - 1)
Iput DYuSSh
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
DNE
gazde meciuri:
Toate
05/06
2022
Dnepr Rogachev
0 - 23
( - )
GOLHU Gomel
By3
07/05
2022
Dnepr Rogachev
0 - 8
( - )
FK Zhlobin
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_373":[null,null,2,2],"lg_373_6":[null,null,2,2]}
IPU
meciuri in calitate de oaspete
Toate
04/06
2022
DUSSH-2 Rechitsa
6 - 0
( - )
Iput DYuSSh
By3
21/05
2022
Bumprom
13 - 0
( - )
Iput DYuSSh
By3
07/05
2022
Vertikal Kalinkovichi
5 - 1
(1 - 1)
Iput DYuSSh
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Dnepr Rogachev
Meciuri jucate:
3
Iput DYuSSh
Meciuri jucate:
3
Goluri
(Marcate/Primite)
0
0
15
45
1
0.33
8
24
Sub/Peste
1.5
0
3
0%
100%
0
3
0%
100%
2.5
0
3
0%
100%
0
3
0%
100%
3.5
0
3
0%
100%
0
3
0%
100%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
0
3
0%
100%
1
2
33%
67%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
0
3
0%
100%
0
3
0%
100%
Marcat un gol (Da/Nu)
0
3
0%
100%
1
2
33%
67%
DNE
Meciuri urmatoare
Dificultate
IPU
Uşor 1
Greu 5
Iput DYuSSh (G)
By3
12/06/2022
MNPZ Mozyr (G)
By3
19/06/2022
Vertikal Kalinkovichi (O)
By3
25/06/2022
Bumprom (G)
By3
03/07/2022
1
DUSSH-2 Rechitsa (O)
By3
09/07/2022
Vetka DYuSSh (G)
By3
17/07/2022
Dnepr Rogachev (O)
By3
12/06/2022
FK Zhlobin (O)
By3
18/06/2022
1
Svetlogorsk (O)
By3
25/06/2022
GOLHU Gomel (O)
By3
03/07/2022
Vetka DYuSSh (O)
By3
09/07/2022
MNPZ Mozyr (O)
By3
16/07/2022
FK Zhlobin (O)
By3
30/07/2022
1
Svetlogorsk (G)
By3
07/08/2022
GOLHU Gomel (O)
By3
14/08/2022
Iput DYuSSh (O)
By3
20/08/2022
MNPZ Mozyr (O)
By3
27/08/2022
Vertikal Kalinkovichi (G)
By3
04/09/2022
Bumprom (O)
By3
10/09/2022
1
DUSSH-2 Rechitsa (G)
By3
18/09/2022
Vetka DYuSSh (O)
By3
24/09/2022
Vertikal Kalinkovichi (G)
By3
30/07/2022
Bumprom (G)
By3
06/08/2022
1
DUSSH-2 Rechitsa (G)
By3
13/08/2022
Dnepr Rogachev (G)
By3
20/08/2022
FK Zhlobin (G)
By3
27/08/2022
1
Svetlogorsk (G)
By3
03/09/2022
GOLHU Gomel (G)
By3
10/09/2022
Vetka DYuSSh (G)
By3
17/09/2022
MNPZ Mozyr (G)
By3
25/09/2022
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program