Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
259
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
8
Pronosticuri maine
45
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
507
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
69
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
73
American
104
African
2
Asiatic
50
Australijski
15
Internaţional
8
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
6
Copa America
2
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
8
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
6
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Dinamo Brest W
-
Dinamo-BGUFK W
L
L
L
L
L
L
20/05/2021 15:00 GMT
2
0 - 16
FT
W
W
W
W
W
W
Belarus Women Premier League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 9
ByW
Dinamo Brest W
Dinamo-BGUFK W
20/05/2021 15:00
21
23
55
2
0
-
3
0 - 3
2.50
-
-
-
-
FT
0 - 16
(0 - 7)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9
ByW
Dinamo Brest W
Dinamo-BGUFK W
20/05/2021 15:00
50
50
Peste
2.50
0 - 3
2.50
-
-
-
FT
0 - 16
(0 - 7)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9
ByW
Dinamo Brest W
Dinamo-BGUFK W
20/05/2021 15:00
18
21
61
2
-
FT
0 - 16
(0 - 7)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9
ByW
Dinamo Brest W
Dinamo-BGUFK W
20/05/2021 15:00
34%
2
2
0
-
3
0 - 3
-
FT
0 - 16
(0 - 7)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9
ByW
Dinamo Brest W
Dinamo-BGUFK W
20/05/2021 15:00
53
47
Nu
0
-
3
0 - 3
2.50
-
-
-
FT
0 - 16
(0 - 7)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9
ByW
Dinamo Brest W
Dinamo-BGUFK W
20/05/2021 15:00
78%
2X
0
-
3
0 - 3
2.50
-
FT
0 - 16
(0 - 7)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9
ByW
Dinamo Brest W
Dinamo-BGUFK W
20/05/2021 15:00
33%
Oaspete -1.75
0
-
3
0 - 3
2.50
-
FT
0 - 16
(0 - 7)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9
ByW
Dinamo Brest W
Dinamo-BGUFK W
20/05/2021 15:00
0
-
3
0 - 3
2.50
FT
0 - 16
(0 - 7)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 20/05/2021
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Minsk (W)
24
9
8
0
1
70
4
66
2
Dinamo-BGUFK (W)
24
8
8
0
0
56
0
56
3
Neman Grodno (W)
19
9
6
1
2
45
14
31
4
Dnepr Mogilev (W)
18
9
6
0
3
33
13
20
5
FK Zorka-BDU (W)
13
8
4
1
3
38
17
21
6
Bobruichanka (W)
10
8
3
1
4
23
16
7
7
FK Vitebsk (W)
7
9
2
1
6
15
41
-26
8
Belarus (W) U19
5
8
1
2
5
6
41
-35
9
FC Gomel (W)
3
8
1
0
7
2
78
-76
10
Dinamo Brest (W)
0
8
0
0
8
1
65
-64
Champions League Qual.
DBR
meciuri
Toate
14/05
2021
Bobruichanka W
8 - 0
(4 - 0)
Dinamo Brest W
ByW
08/05
2021
FC Gomel W
1 - 0
(0 - 0)
Dinamo Brest W
ByW
03/05
2021
Belarus W U19
3 - 0
(2 - 0)
Dinamo Brest W
ByW
29/04
2021
Dinamo Brest W
1 - 4
(0 - 1)
FK Vitebsk W
ByW
23/04
2021
FK Minsk W
18 - 0
(9 - 0)
Dinamo Brest W
ByW
17/04
2021
Dinamo Brest W
0 - 9
(0 - 3)
FK Zorka-BDU W
ByW
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
6
100%
{"lg_-1":[0,0,6,6],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_404":[null,null,6,6],"lg_404_6":[null,null,6,6]}
DIB
meciuri
Toate
14/05
2021
Dinamo-BGUFK W
17 - 0
(10 - 0)
FC Gomel W
ByW
07/05
2021
FK Vitebsk W
0 - 3
(0 - 1)
Dinamo-BGUFK W
ByW
29/04
2021
Dinamo-BGUFK W
3 - 0
(2 - 0)
FK Minsk W
ByW
25/04
2021
FK Zorka-BDU W
0 - 7
(0 - 1)
Dinamo-BGUFK W
ByW
18/04
2021
Dinamo-BGUFK W
2 - 0
(1 - 0)
Neman Grodno W
ByW
02/04
2021
Dnepr Mogilev W
0 - 2
(0 - 2)
Dinamo-BGUFK W
ByW
Victorii
6
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[6,0,0,6],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_404":[6,null,null,6],"lg_404_6":[6,null,null,6]}
DBR
gazde meciuri:
Toate
29/04
2021
Dinamo Brest W
1 - 4
(0 - 1)
FK Vitebsk W
ByW
17/04
2021
Dinamo Brest W
0 - 9
(0 - 3)
FK Zorka-BDU W
ByW
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_404":[null,null,2,2],"lg_404_6":[null,null,2,2]}
DIB
meciuri in calitate de oaspete
Toate
07/05
2021
FK Vitebsk W
0 - 3
(0 - 1)
Dinamo-BGUFK W
ByW
25/04
2021
FK Zorka-BDU W
0 - 7
(0 - 1)
Dinamo-BGUFK W
ByW
02/04
2021
Dnepr Mogilev W
0 - 2
(0 - 2)
Dinamo-BGUFK W
ByW
Victorii
3
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_404":[3,null,null,3],"lg_404_6":[3,null,null,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Dinamo Brest W
Meciuri jucate:
6
Dinamo-BGUFK W
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
1
0.17
7.17
43
34
5.67
0
0
Sub/Peste
1.5
1
5
17%
83%
0
6
0%
100%
2.5
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
3.5
2
4
33%
67%
4
2
67%
33%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
1
5
17%
83%
0
6
0%
100%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
0
6
0%
100%
6
0
100%
0%
Marcat un gol (Da/Nu)
1
5
17%
83%
6
0
100%
0%
DBR
Meciuri urmatoare
Dificultate
DIB
Uşor 1
Greu 5
Dinamo-BGUFK W (G)
ByW
20/05/2021
5
Neman Grodno W (G)
BCW
24/05/2021
2
Belarus W U19 (G)
ByW
29/05/2021
1
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
05/06/2021
2
Neman Grodno W (G)
ByW
18/06/2021
2
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
27/06/2021
4
Dinamo Brest W (O)
ByW
20/05/2021
FK Vitebsk W (O)
BCW
24/05/2021
1
Bobruichanka W (O)
ByW
30/05/2021
3
Belarus W U19 (O)
ByW
04/06/2021
1
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
18/06/2021
2
FK Zorka-BDU W (G)
BCW
23/06/2021
4
FK Minsk W (G)
ByW
02/07/2021
4
FK Vitebsk W (O)
ByW
11/07/2021
1
FC Gomel W (G)
ByW
18/07/2021
1
Bobruichanka W (G)
ByW
25/07/2021
3
Dinamo-BGUFK W (O)
ByW
31/07/2021
5
Belarus W U19 (O)
ByW
15/08/2021
1
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
28/08/2021
2
Neman Grodno W (O)
ByW
05/09/2021
2
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
25/09/2021
4
FK Minsk W (O)
ByW
02/10/2021
4
FK Vitebsk W (G)
ByW
10/10/2021
1
FC Gomel W (O)
ByW
30/10/2021
1
Bobruichanka W (O)
ByW
07/11/2021
3
Dinamo-BGUFK W (G)
ByW
14/11/2021
5
FK Minsk W (O)
ByW
20/03/2022
4
Smorgon W (O)
ByW
26/03/2022
Dinamo-BGUFK W (G)
ByW
01/04/2022
5
Smorgon W (O)
BCW
09/04/2022
FC Gomel W (O)
ByW
16/04/2022
1
Bobruichanka W (G)
ByW
23/04/2022
3
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
30/04/2022
2
Belarus W U19 (G)
ByW
07/05/2022
1
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
22/05/2022
4
FK Vitebsk W (G)
ByW
29/05/2022
1
FK Minsk W (G)
ByW
04/06/2022
4
Smorgon W (G)
ByW
12/06/2022
Dinamo-BGUFK W (O)
ByW
16/06/2022
5
FC Gomel W (G)
ByW
09/07/2022
1
Bobruichanka W (O)
ByW
16/07/2022
3
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
23/07/2022
2
Belarus W U19 (O)
ByW
30/07/2022
1
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
13/08/2022
4
FK Vitebsk W (O)
ByW
27/08/2022
1
FK Minsk W (G)
ByW
11/09/2022
4
Belarus W U19 (O)
ByW
18/09/2022
1
FK Vitebsk W (G)
ByW
25/09/2022
1
Bobruichanka W (G)
ByW
15/10/2022
3
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
21/10/2022
4
Smorgon W (G)
ByW
30/10/2022
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
05/11/2022
2
FC Gomel W (G)
ByW
20/11/2022
1
Dinamo-BGUFK W (O)
ByW
26/11/2022
5
DYuSSh Pinskogo W (G)
ByW
19/03/2023
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
25/03/2023
2
Smorgon W (G)
ByW
01/04/2023
Bobruichanka W (O)
BCW
09/04/2023
3
FC Gomel W (O)
ByW
14/04/2023
1
Bobruichanka W (G)
ByW
28/04/2023
3
Dinamo-BGUFK W (O)
ByW
03/05/2023
5
FK Minsk W (G)
ByW
07/05/2023
4
FK Vitebsk W (O)
ByW
12/05/2023
1
Belarus W U19 (G)
ByW
20/05/2023
1
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
27/05/2023
4
DYuSSh Pinskogo W (O)
ByW
04/06/2023
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
10/06/2023
2
Smorgon W (O)
ByW
17/06/2023
FC Gomel W (G)
ByW
25/06/2023
1
Bobruichanka W (O)
ByW
09/07/2023
3
Dinamo-BGUFK W (G)
ByW
21/07/2023
5
FK Minsk W (O)
ByW
25/07/2023
4
FK Vitebsk W (G)
ByW
30/07/2023
1
Belarus W U19 (O)
ByW
06/08/2023
1
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
13/08/2023
4
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
20/08/2023
4
Smorgon W (G)
ByW
26/08/2023
FK Minsk W (O)
ByW
01/09/2023
4
DYuSSh Pinskogo W (G)
ByW
16/09/2023
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
30/09/2023
2
FC Gomel W (G)
ByW
07/10/2023
1
Dinamo-BGUFK W (O)
ByW
15/10/2023
5
Belarus W U19 (G)
ByW
05/11/2023
1
Bobruichanka W (O)
ByW
12/11/2023
3
FK Vitebsk W (G)
ByW
19/11/2023
1
DYuSSh Pinskogo W (O)
ByW
16/03/2024
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
30/03/2024
2
Neman Grodno W (O)
ByW
27/06/2021
2
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
02/07/2021
4
FK Minsk W (O)
ByW
11/07/2021
4
FK Vitebsk W (G)
ByW
18/07/2021
1
FC Gomel W (O)
ByW
28/07/2021
1
Dinamo Brest W (G)
ByW
31/07/2021
FK Minsk W (O)
BCW
06/08/2021
4
Apollon W (O)
CLW
18/08/2021
Swansea W (G)
CLW
21/08/2021
Belarus W U19 (G)
ByW
27/08/2021
1
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
04/09/2021
2
Bobruichanka W (G)
ByW
08/09/2021
3
Neman Grodno W (G)
ByW
26/09/2021
2
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
02/10/2021
4
FK Minsk W (G)
ByW
10/10/2021
4
FK Vitebsk W (O)
ByW
31/10/2021
1
FC Gomel W (G)
ByW
07/11/2021
1
Dinamo Brest W (O)
ByW
14/11/2021
FK Vitebsk W (O)
ByW
19/03/2022
1
FK Minsk W (G)
ByW
27/03/2022
4
Dinamo Brest W (O)
ByW
01/04/2022
Smorgon W (G)
ByW
16/04/2022
FC Gomel W (G)
ByW
23/04/2022
1
Bobruichanka W (O)
ByW
30/04/2022
3
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
06/05/2022
2
FK Vitebsk W (G)
BCW
16/05/2022
1
Belarus W U19 (O)
ByW
22/05/2022
1
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
29/05/2022
4
FK Vitebsk W (G)
ByW
04/06/2022
1
FK Minsk W (O)
ByW
11/06/2022
4
Dinamo Brest W (G)
ByW
16/06/2022
Smorgon W (G)
BCW
04/07/2022
Smorgon W (O)
ByW
10/07/2022
FC Gomel W (O)
ByW
17/07/2022
1
Bobruichanka W (G)
ByW
23/07/2022
3
FK Minsk W (G)
BCW
06/08/2022
4
Belarus W U19 (G)
ByW
13/08/2022
1
Lokomotiv Stara Zagora W (G)
CLW
18/08/2022
St. Polten W (O)
CLW
21/08/2022
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
27/08/2022
4
Bobruichanka W (O)
ByW
11/09/2022
3
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
18/09/2022
4
Smorgon W (G)
ByW
25/09/2022
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
01/10/2022
2
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
16/10/2022
2
FC Gomel W (O)
ByW
21/10/2022
1
FK Vitebsk W (O)
ByW
29/10/2022
1
FK Minsk W (G)
ByW
05/11/2022
4
Belarus W U19 (O)
ByW
20/11/2022
1
Dinamo Brest W (G)
ByW
26/11/2022
Belarus W U19 (G)
ByW
22/03/2023
1
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
26/03/2023
4
DYuSSh Pinskogo W (G)
ByW
31/03/2023
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
15/04/2023
2
Smorgon W (G)
ByW
22/04/2023
FC Gomel W (O)
ByW
27/04/2023
1
Dinamo Brest W (G)
ByW
03/05/2023
Bobruichanka W (O)
ByW
08/05/2023
3
FC Gomel W (O)
BCW
17/05/2023
1
FK Minsk W (G)
ByW
21/05/2023
4
FK Vitebsk W (O)
ByW
28/05/2023
1
Belarus W U19 (O)
ByW
03/06/2023
1
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
10/06/2023
4
DYuSSh Pinskogo W (O)
ByW
18/06/2023
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
23/06/2023
2
Dnepr Mogilev W (G)
BCW
28/06/2023
2
Smorgon W (O)
ByW
02/07/2023
FC Gomel W (G)
ByW
07/07/2023
1
Dinamo Brest W (O)
ByW
21/07/2023
Bobruichanka W (G)
ByW
25/07/2023
3
FK Minsk W (O)
ByW
05/08/2023
4
FK Vitebsk W (G)
ByW
11/08/2023
1
FK Minsk W (G)
BCW
19/08/2023
4
Belarus W U19 (G)
ByW
27/08/2023
1
Bobruichanka W (O)
ByW
01/09/2023
3
Anenii Noi W (G)
CLW
06/09/2023
Ajax W (O)
CLW
09/09/2023
3
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
16/09/2023
4
Smorgon W (G)
ByW
01/10/2023
FK Minsk W (O)
ByW
08/10/2023
4
Dinamo Brest W (G)
ByW
15/10/2023
DYuSSh Pinskogo W (O)
ByW
05/11/2023
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
10/11/2023
2
FK Vitebsk W (G)
ByW
15/11/2023
1
FC Gomel W (O)
ByW
19/11/2023
1
Bobruichanka W (O)
ByW
17/03/2024
3
Smorgon W (G)
ByW
23/03/2024
FK Vitebsk W (O)
ByW
28/03/2024
1
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program