Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
151
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
4
Pronosticuri maine
397
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1953
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2665
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
64
Favorite
Liste
[+]
Britanic
63
Top European
63
European
631
American
180
African
80
Asiatic
145
Australijski
46
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
7
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Roma
38%
Probabilitatea de a remiza
02/05/2024 21:00
ROM - B04,
21:00
UEL
Tala'ea Al Jaish
47%
Probabilitatea de a remiza
02/05/2024 18:00
FUT - TAL,
18:00
Eg1
Al Hazm
46%
Probabilitatea de a câștiga
02/05/2024 17:00
AL - AL ,
17:00
Sa1
Vasco da Gama
37%
Probabilitatea de a remiza
02/05/2024 00:00
FOR - VDG,
00:00
BrC
Botafogo
46%
Probabilitatea de a câștiga
03/05/2024 00:00
BOT - VIT,
00:00
BrC
Palmeiras
43%
Probabilitatea de a câștiga
03/05/2024 02:30
PAL - BOT,
02:30
BrC
json_m
Pronostic
Conwy Borough
-
Rhyl FC
D
W
W
W
L
L
21/09/2018 20:30 GMT
1
2 - 0
FT
L
W
W
W
D
W
Țara Galilor Cymru Alliance
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 7
Wl3
Conwy Borough
Rhyl FC
21/09/2018 20:30
43
21
37
1
3
-
1
3 - 1
3.30
-
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7
Wl3
Conwy Borough
Rhyl FC
21/09/2018 20:30
34
66
Peste
3.30
3 - 1
3.30
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7
Wl3
Conwy Borough
Rhyl FC
21/09/2018 20:30
28
38
35
X
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7
Wl3
Conwy Borough
Rhyl FC
21/09/2018 20:30
16%
X
1
3
-
1
3 - 1
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7
Wl3
Conwy Borough
Rhyl FC
21/09/2018 20:30
35
65
Da
3
-
1
3 - 1
3.30
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7
Wl3
Conwy Borough
Rhyl FC
21/09/2018 20:30
80%
12
3
-
1
3 - 1
3.30
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7
Wl3
Conwy Borough
Rhyl FC
21/09/2018 20:30
36%
Gazda -1
3
-
1
3 - 1
3.30
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7
Wl3
Conwy Borough
Rhyl FC
21/09/2018 20:30
3
-
1
3 - 1
3.30
FT
2 - 0
(1 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
02/03
2013
Conwy Borough
0 - 4
( - )
Rhyl FC
Wl3
20/10
2012
Rhyl FC
1 - 0
( - )
Conwy Borough
Wl3
24/02
2012
Conwy Borough
0 - 5
( - )
Rhyl FC
Wl3
28/10
2011
Rhyl FC
6 - 0
( - )
Conwy Borough
Wl3
Conwy Borough
0
0%
Egalitati
0
0%
Rhyl FC
4
100%
{"lg_-1":[0,0,4,4],"lg_-1_6":[0,0,4,4],"lg_257":[null,null,4,4],"lg_257_6":[null,null,4,4]}
Clasare 21/09/2018
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Airbus UK
18
6
6
0
0
16
4
12
2
Flint Town Utd
11
6
3
2
1
18
8
10
3
Bangor City
10
7
3
1
3
16
12
4
4
Conwy Borough
10
6
3
1
2
9
6
3
5
Rhyl FC
10
6
3
1
2
11
9
2
6
Porthmadog
10
6
3
1
2
9
7
2
7
Penrhyncoch
10
6
3
1
2
9
8
1
8
Buckley Town
9
6
3
0
3
12
10
2
9
Guilsfield
9
6
3
0
3
9
9
0
10
Ruthin Town
9
7
3
0
4
12
15
-3
11
Gresford Athletic
9
6
3
0
3
8
12
-4
12
Llanrhaeadr FC
9
5
3
0
2
7
11
-4
13
Holyhead Hotspur
4
6
1
1
4
8
13
-5
14
Denbigh Town
4
6
1
1
4
8
15
-7
15
Prestatyn Town
4
6
1
1
4
3
11
-8
16
Holywell Town
2
5
0
2
3
5
10
-5
Promotion
Relegation
CON
meciuri
Toate
07/09
2018
Holywell Town
1 - 1
(0 - 0)
Conwy Borough
Wl3
31/08
2018
Conwy Borough
4 - 1
( - )
Denbigh Town
Wl3
25/08
2018
Buckley Town
1 - 2
( - )
Conwy Borough
Wl3
22/08
2018
Conwy Borough
1 - 0
(0 - 0)
Holyhead Hotspur
Wl3
18/08
2018
Airbus UK
1 - 0
( - )
Conwy Borough
Wl3
11/08
2018
Conwy Borough
1 - 2
( - )
Guilsfield
Wl3
Victorii
3
50%
Egalitati
1
17%
Pierderi
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_257":[3,1,2,6],"lg_257_6":[3,1,2,6]}
RHY
meciuri
Toate
Cymru Alliance
League Cup
08/09
2018
Rhyl FC
1 - 3
( - )
Gresford Athletic
Wl3
01/09
2018
Porthmadog
1 - 3
(0 - 1)
Rhyl FC
Wl3
28/08
2018
Rhyl FC
4 - 2
( - )
Caernarfon Town
WlC
24/08
2018
Rhyl FC
3 - 1
(0 - 0)
Penrhyncoch
Wl3
21/08
2018
Prestatyn Town
1 - 1
(0 - 1)
Rhyl FC
Wl3
18/08
2018
Ruthin Town
2 - 3
( - )
Rhyl FC
Wl3
11/08
2018
Llanrhaeadr FC
1 - 0
( - )
Rhyl FC
Wl3
Victorii
4
67%
Egalitati
1
17%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,1,2,7],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_257":[3,1,2,6],"lg_257_6":[3,1,2,6],"lg_580":[1,null,null,1],"lg_580_6":[1,null,null,1]}
CON
gazde meciuri:
Toate
31/08
2018
Conwy Borough
4 - 1
( - )
Denbigh Town
Wl3
22/08
2018
Conwy Borough
1 - 0
(0 - 0)
Holyhead Hotspur
Wl3
11/08
2018
Conwy Borough
1 - 2
( - )
Guilsfield
Wl3
Victorii
2
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_257":[2,null,1,3],"lg_257_6":[2,null,1,3]}
RHY
meciuri in calitate de oaspete
Toate
01/09
2018
Porthmadog
1 - 3
(0 - 1)
Rhyl FC
Wl3
21/08
2018
Prestatyn Town
1 - 1
(0 - 1)
Rhyl FC
Wl3
18/08
2018
Ruthin Town
2 - 3
( - )
Rhyl FC
Wl3
11/08
2018
Llanrhaeadr FC
1 - 0
( - )
Rhyl FC
Wl3
Victorii
2
50%
Egalitati
1
25%
Pierderi
1
25%
{"lg_-1":[2,1,1,4],"lg_-1_6":[2,1,1,4],"lg_257":[2,1,1,4],"lg_257_6":[2,1,1,4]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Conwy Borough
Meciuri jucate:
6
Rhyl FC
Meciuri jucate:
7
Goluri
(Marcate/Primite)
9
1.5
1
6
15
2.14
1.57
11
Sub/Peste
1.5
2
4
33%
67%
1
6
14%
86%
2.5
3
3
50%
50%
2
5
29%
71%
3.5
5
1
83%
17%
2
5
29%
71%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
4
2
67%
33%
6
1
86%
14%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
5
17%
83%
0
7
0%
100%
Marcat un gol (Da/Nu)
5
1
83%
17%
6
1
86%
14%
CON
Meciuri urmatoare
Dificultate
RHY
Uşor 1
Greu 5
Rhyl FC (G)
Wl3
21/09/2018
1
Bangor City (O)
Wl3
25/09/2018
2
Flint Town Utd (O)
Wl3
29/09/2018
2
Porthmadog (G)
Wl3
13/10/2018
2
Prestatyn Town (O)
Wl3
26/10/2018
3
Penrhyncoch (G)
Wl3
03/11/2018
1
Conwy Borough (O)
Wl3
21/09/2018
2
Flint Town Utd (G)
Wl3
25/09/2018
2
Airbus UK (G)
Wl3
29/09/2018
1
Llandudno (G)
WlC
02/10/2018
5
Holywell Town (O)
Wl3
12/10/2018
4
Holyhead Hotspur (G)
Wl3
26/10/2018
1
Llanrhaeadr FC (O)
Wl3
24/11/2018
1
Ruthin Town (O)
Wl3
01/12/2018
3
Gresford Athletic (G)
Wl3
15/12/2018
2
Holyhead Hotspur (O)
Wl3
22/12/2018
1
Airbus UK (G)
Wl3
29/12/2018
1
Guilsfield (O)
Wl3
05/01/2019
3
Buckley Town (G)
Wl3
12/01/2019
3
Denbigh Town (O)
Wl3
19/01/2019
2
Holywell Town (G)
Wl3
25/01/2019
4
Bangor City (G)
Wl3
15/02/2019
2
Flint Town Utd (G)
Wl3
23/02/2019
2
Porthmadog (O)
Wl3
02/03/2019
2
Prestatyn Town (G)
Wl3
08/03/2019
3
Llanrhaeadr FC (G)
Wl3
23/03/2019
1
Ruthin Town (G)
Wl3
30/03/2019
3
Gresford Athletic (O)
Wl3
06/04/2019
2
Rhyl FC (O)
Wl3
12/04/2019
1
Penrhyncoch (O)
Wl3
27/04/2019
1
Porthmadog (O)
Wl2
17/08/2019
2
Bangor City (G)
Wl2
24/08/2019
2
Flint Town Utd (O)
Wl2
27/08/2019
2
Llangefni Town (G)
Wl2
31/08/2019
1
Bangor City (G)
WlC
04/09/2019
2
Llandudno (O)
Wl2
07/09/2019
5
Prestatyn Town (G)
Wl2
11/09/2019
3
Llanrhaeadr FC (O)
Wl2
14/09/2019
1
Ruthin Town (G)
Wl2
21/09/2019
3
Llanfair United (O)
Wl2
28/09/2019
1
Penrhyncoch (G)
Wl2
05/10/2019
1
Guilsfield (O)
Wl2
12/10/2019
3
Corwen FC (G)
Wl2
16/10/2019
1
Gresford Athletic (O)
Wl2
26/10/2019
2
Rhyl FC (G)
Wl2
02/11/2019
1
Buckley Town (G)
Wl2
23/11/2019
3
Porthmadog (G)
Wl2
30/11/2019
2
Colwyn Bay (O)
Wl2
17/12/2019
5
Flint Town Utd (G)
Wl2
21/12/2019
2
Llangefni Town (O)
Wl2
28/12/2019
1
Llandudno (G)
Wl2
01/01/2020
5
Prestatyn Town (O)
Wl2
11/01/2020
3
Ruthin Town (O)
Wl2
08/02/2020
3
Bangor City (O)
Wl2
18/02/2020
2
Guilsfield (G)
Wl2
07/03/2020
3
Gresford Athletic (G)
Wl2
21/03/2020
2
Penrhyncoch (O)
Wl2
21/03/2020
1
Llanfair United (G)
Wl2
21/03/2020
1
Rhyl FC (O)
Wl2
28/03/2020
1
Corwen FC (O)
Wl2
31/03/2020
1
Llanrhaeadr FC (G)
Wl2
04/04/2020
1
Colwyn Bay (G)
Wl2
11/04/2020
5
Buckley Town (O)
Wl2
25/04/2020
3
Ruthin Town (G)
WlC
12/12/2020
3
Runcorn Town (O)
Cfr
26/06/2021
Llangefni Town (G)
Wl2
24/07/2021
1
Gresford Athletic (G)
Wl2
27/07/2021
2
Llanidloes Town (G)
Wl2
31/07/2021
1
Holywell Town (G)
WlC
06/08/2021
4
Colwyn Bay (O)
Wl2
10/08/2021
5
Llanrhaeadr FC (G)
Wl2
14/08/2021
1
Prestatyn Town (O)
Wl2
21/08/2021
3
Airbus UK (G)
Wl2
24/08/2021
1
Llandudno (O)
Wl2
28/08/2021
5
Cefn Albion (G)
Wl3
04/09/2021
Guilsfield (O)
Wl2
11/09/2021
3
Holyhead Hotspur (G)
Wl2
18/09/2021
1
The New Saints (G)
Wl3
24/09/2021
5
Llanrhaeadr FC (O)
Wl2
02/10/2021
1
Buckley Town (G)
Wl2
09/10/2021
3
Bangor City (G)
Wl2
22/10/2021
2
Gresford Athletic (O)
Wl2
30/10/2021
2
Holywell Town (G)
Wl2
06/11/2021
4
Ruthin Town (O)
Wl2
19/11/2021
3
Llangefni Town (O)
Wl2
03/12/2021
1
Penrhyncoch (G)
Wl2
11/12/2021
1
Llanidloes Town (O)
Wl2
18/12/2021
1
Prestatyn Town (G)
Wl2
22/01/2022
3
Airbus UK (O)
Wl2
28/01/2022
1
Llandudno (G)
Wl2
12/02/2022
5
Guilsfield (G)
Wl2
26/02/2022
3
Holyhead Hotspur (O)
Wl2
04/03/2022
1
Bangor City (O)
Wl2
26/03/2022
2
Penrhyncoch (O)
Wl2
02/04/2022
1
Holywell Town (O)
Wl2
08/04/2022
4
Colwyn Bay (G)
Wl2
15/04/2022
5
Buckley Town (O)
Wl2
18/04/2022
3
Ruthin Town (G)
Wl2
23/04/2022
3
Chirk AAA FC (O)
WlC
24/07/2022
2
Ruthin Town (G)
Wl2
30/07/2022
3
Holyhead Hotspur (O)
Wl2
02/08/2022
1
Llandudno (G)
Wl2
13/08/2022
5
Holywell Town (O)
Wl2
20/08/2022
4
Colwyn Bay (G)
Wl2
26/08/2022
5
Cefn Druids AFC (G)
Wl2
29/08/2022
4
Buckley Town (O)
Wl2
06/09/2022
3
Guilsfield (G)
Wl2
10/09/2022
3
Kinmel Bay (G)
Wl3
16/09/2022
Llanidloes Town (O)
Wl2
24/09/2022
1
Gresford Athletic (O)
Wl2
01/10/2022
2
Y Felinheli (O)
Wl3
08/10/2022
Penrhyncoch (O)
Wl2
22/10/2022
1
Porthmadog (G)
Wl2
29/10/2022
2
Mold Alexandra (O)
Wl2
05/11/2022
3
Pen-y-Bont FC (G)
Wl3
12/11/2022
4
Chirk AAA FC (G)
Wl2
19/11/2022
2
Prestatyn Town (O)
Wl2
26/11/2022
3
Prestatyn Town (G)
Wl2
07/12/2022
3
Mold Alexandra (G)
Wl2
16/12/2022
3
Porthmadog (O)
Wl2
27/12/2022
2
Penrhyncoch (G)
Wl2
02/01/2023
1
Gresford Athletic (G)
Wl2
07/01/2023
2
Chirk AAA FC (O)
Wl2
14/01/2023
2
Llanidloes Town (G)
Wl2
21/01/2023
1
Guilsfield (O)
Wl2
28/01/2023
3
Buckley Town (G)
Wl2
10/02/2023
3
Cefn Druids AFC (O)
Wl2
17/02/2023
4
Colwyn Bay (O)
Wl2
25/02/2023
5
Holywell Town (G)
Wl2
10/03/2023
4
Llandudno (O)
Wl2
24/03/2023
5
Holyhead Hotspur (G)
Wl2
07/04/2023
1
Ruthin Town (O)
Wl2
10/04/2023
3
Buckley Town (O)
Wl3
03/11/2018
3
Guilsfield (G)
Wl3
24/11/2018
3
Bangor City (G)
Wl3
30/11/2018
2
Newtown AFC (O)
Wl3
08/12/2018
4
Denbigh Town (O)
Wl3
14/12/2018
2
Prestatyn Town (G)
Wl3
26/12/2018
3
Ruthin Town (G)
Wl3
29/12/2018
3
Llanrhaeadr FC (G)
Wl3
05/01/2019
1
Penrhyncoch (O)
Wl3
11/01/2019
1
Porthmadog (G)
Wl3
19/01/2019
2
Cambrian & Clydach (O)
Wl3
26/01/2019
3
Gresford Athletic (O)
Wl3
09/02/2019
2
Flint Town Utd (O)
Wl3
16/02/2019
2
Airbus UK (O)
Wl3
23/02/2019
1
Holywell Town (G)
Wl3
01/03/2019
4
Holyhead Hotspur (O)
Wl3
08/03/2019
1
Guilsfield (O)
Wl3
23/03/2019
3
Bangor City (O)
Wl3
29/03/2019
2
Buckley Town (G)
Wl3
02/04/2019
3
Denbigh Town (G)
Wl3
05/04/2019
2
Conwy Borough (G)
Wl3
12/04/2019
2
Buckley Town (O)
WlC
03/08/2019
3
GAP Connah's Quay (G)
WlC
10/08/2019
5
Flint Town Utd (O)
Wl2
17/08/2019
2
Llangefni Town (G)
Wl2
23/08/2019
1
Llandudno (O)
Wl2
27/08/2019
5
Prestatyn Town (G)
Wl2
31/08/2019
3
Llanrhaeadr FC (O)
Wl2
07/09/2019
1
Ruthin Town (G)
Wl2
10/09/2019
3
Llanfair United (O)
Wl2
14/09/2019
1
Penrhyncoch (G)
Wl2
21/09/2019
1
Guilsfield (O)
Wl2
28/09/2019
3
Corwen FC (G)
Wl2
05/10/2019
1
Gresford Athletic (O)
Wl2
12/10/2019
2
Colwyn Bay (G)
Wl2
26/10/2019
5
Conwy Borough (O)
Wl2
02/11/2019
2
Buckley Town (G)
Wl2
09/11/2019
3
Porthmadog (O)
Wl2
16/11/2019
2
Bangor City (G)
Wl2
23/11/2019
2
Flint Town Utd (G)
Wl2
30/11/2019
2
STM Sports (G)
Wl3
07/12/2019
1
Llangefni Town (O)
Wl2
13/12/2019
1
Llandudno (G)
Wl2
21/12/2019
5
Prestatyn Town (O)
Wl2
28/12/2019
3
Llanrhaeadr FC (G)
Wl2
01/01/2020
1
Ruthin Town (O)
Wl2
11/01/2020
3
Llanfair United (G)
Wl2
18/01/2020
1
Newtown AFC (O)
Wl3
25/01/2020
4
Penrhyncoch (O)
Wl2
08/02/2020
1
Corwen FC (O)
Wl2
22/02/2020
1
Gresford Athletic (G)
Wl2
07/03/2020
2
Colwyn Bay (O)
Wl2
21/03/2020
5
Guilsfield (G)
Wl2
21/03/2020
3
Conwy Borough (G)
Wl2
28/03/2020
2
Buckley Town (O)
Wl2
11/04/2020
3
Porthmadog (G)
Wl2
18/04/2020
2
Bangor City (O)
Wl2
25/04/2020
2
Rhydymwyn (G)
Wl3
14/08/2021
GAP Connah's Quay (O)
Wl3
03/09/2021
5
Penparcau (O)
Wl3
17/09/2022
Ruthin Town (G)
Wl3
08/10/2022
3
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program