Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
233
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
116
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1468
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2284
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
70
Favorite
Liste
[+]
Britanic
31
Top European
67
European
582
American
179
African
32
Asiatic
147
Australijski
44
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
7
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
10
Copa Sudamericana
10
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Sacramento Republic
40%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 04:30
SAR - MOB,
04:30
UsC
Charleston Battery
47%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:00
CHA - TOR,
01:00
UsC
Phoenix Rising
41%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:00
NOR - PRI,
01:00
UsC
Indy Eleven
42%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:00
INE - SAN,
01:00
UsC
CS Switchbacks
42%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 01:30
NEW - CSS,
01:30
UsC
Birmingham Legion
36%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:30
TBR - BIR,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
40%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:00
UNI - SKC,
02:00
UsC
Real Salt Lake
40%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 03:00
NMU - RSL,
03:00
UsC
Louisville City
41%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 04:30
SEA - LOC,
04:30
UsC
Las Vegas Lights
45%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 04:30
LVL - LAF,
04:30
UsC
Peterborough
36%
Probabilitatea de a remiza
08/05/2024 21:00
PTU - OXF,
21:00
L1
Real Madrid
41%
Probabilitatea de a remiza
08/05/2024 21:00
RMA - BAY,
21:00
UCL
Orlando Pirates
52%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
ORL - CHI,
19:30
Za1
Polokwane City
41%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
POL - RIC,
19:30
Za1
Stellenbosch FC
48%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
STE - AMA,
19:30
Za1
Sundowns FC
65%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
GOL - SUN,
19:30
Za1
Rosario Central
41%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 00:00
ROS - ATM,
00:00
CLA
São Paulo
56%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:30
COB - SAP,
02:30
CLA
LDU Quito
41%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:30
BOT - LDU,
02:30
CLA
Fortaleza
55%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:00
NAP - FOR,
02:00
CS
Corinthians
37%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 00:00
NAC - CTH,
00:00
CS
Atlético PR
55%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 00:00
RAZ - APR,
00:00
CS
Boca Juniors
60%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:30
SPT - BOJ,
02:30
CS
json_m
Pronostic
Cobresal
-
Univ de Chile
13°C
W
W
L
L
D
W
08/12/2019 22:00 GMT
X
Probabilitatea de a remiza
36%
W
W
L
L
D
L
Chile Primera Division
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 30
Cl1
Cobresal
Univ de Chile
08/12/2019 22:00
35
36
28
X
1
-
1
1 - 1
2.46
13°
-
-
-
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 30
Cl1
Cobresal
Univ de Chile
08/12/2019 22:00
51
49
Sub
2.46
1 - 1
2.46
13°
-
-
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 30
Cl1
Cobresal
Univ de Chile
08/12/2019 22:00
25
37
39
2
13°
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 30
Cl1
Cobresal
Univ de Chile
08/12/2019 22:00
14%
2
X
1
-
1
1 - 1
13°
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 30
Cl1
Cobresal
Univ de Chile
08/12/2019 22:00
45
55
Da
1
-
1
1 - 1
2.46
13°
-
-
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 30
Cl1
Cobresal
Univ de Chile
08/12/2019 22:00
71%
X1
1
-
1
1 - 1
2.46
13°
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 30
Cl1
Cobresal
Univ de Chile
08/12/2019 22:00
64%
Oaspete +0.5
1
-
1
1 - 1
2.46
13°
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 30
Cl1
Cobresal
Univ de Chile
08/12/2019 22:00
32%
22%
20%
Munoz
Benegas
Reynero
1
-
1
1 - 1
2.46
13°
-
-
-
Cancl.
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
Primera Division
Copa Chile
12/10
2019
Univ de Chile
4 - 1
(2 - 0)
Cobresal
ClC
07/09
2019
Cobresal
3 - 1
(2 - 1)
Univ de Chile
ClC
16/02
2019
Univ de Chile
1 - 1
(1 - 0)
Cobresal
Cl1
06/05
2017
Univ de Chile
4 - 0
(3 - 0)
Cobresal
Cl1
11/09
2016
Cobresal
2 - 0
(1 - 0)
Univ de Chile
Cl1
28/02
2016
Cobresal
1 - 4
(1 - 2)
Univ de Chile
Cl1
24/09
2015
Univ de Chile
2 - 1
(0 - 0)
Cobresal
Cl1
03/01
2015
Cobresal
1 - 1
( - )
Univ de Chile
Cl1
21/07
2014
Univ de Chile
3 - 1
( - )
Cobresal
Cl1
14/01
2014
Cobresal
2 - 1
( - )
Univ de Chile
Cl1
10/08
2013
Univ de Chile
3 - 0
( - )
Cobresal
Cl1
02/03
2013
Cobresal
1 - 3
( - )
Univ de Chile
Cl1
11/08
2012
Cobresal
1 - 2
( - )
Univ de Chile
Cl1
03/03
2012
Univ de Chile
3 - 1
( - )
Cobresal
Cl1
17/09
2011
Univ de Chile
3 - 1
( - )
Cobresal
Cl1
24/03
2011
Cobresal
2 - 5
( - )
Univ de Chile
Cl1
05/09
2010
Cobresal
1 - 2
( - )
Univ de Chile
Cl1
25/01
2010
Univ de Chile
5 - 1
( - )
Cobresal
Cl1
11/10
2009
Univ de Chile
1 - 1
( - )
Cobresal
Cl1
21/05
2009
Cobresal
3 - 2
( - )
Univ de Chile
Cl1
06/07
2008
Cobresal
1 - 2
( - )
Univ de Chile
Cl1
10/02
2008
Univ de Chile
1 - 0
( - )
Cobresal
Cl1
09/12
2007
Univ de Chile
2 - 1
( - )
Cobresal
Cl1
01/12
2007
Cobresal
2 - 4
( - )
Univ de Chile
Cl1
24/11
2007
Univ de Chile
3 - 0
( - )
Cobresal
Cl1
16/06
2007
Cobresal
4 - 1
( - )
Univ de Chile
Cl1
10/09
2006
Univ de Chile
2 - 0
( - )
Cobresal
Cl1
05/03
2006
Cobresal
3 - 3
( - )
Univ de Chile
Cl1
14/12
2005
Univ de Chile
4 - 2
( - )
Cobresal
Cl1
08/12
2005
Cobresal
2 - 1
( - )
Univ de Chile
Cl1
23/10
2005
Univ de Chile
1 - 1
( - )
Cobresal
Cl1
28/05
2005
Cobresal
2 - 4
( - )
Univ de Chile
Cl1
26/09
2004
Univ de Chile
2 - 0
( - )
Cobresal
Cl1
10/04
2004
Cobresal
0 - 1
( - )
Univ de Chile
Cl1
13/09
2003
Univ de Chile
4 - 0
( - )
Cobresal
Cl1
23/03
2003
Cobresal
3 - 3
( - )
Univ de Chile
Cl1
22/09
2002
Univ de Chile
1 - 1
( - )
Cobresal
Cl1
24/03
2002
Cobresal
3 - 2
( - )
Univ de Chile
Cl1
Cobresal
2
33%
Egalitati
1
17%
Univ de Chile
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[7,7,24,38],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_122":[6,7,23,36],"lg_122_6":[1,2,3,6],"lg_491":[1,null,1,2],"lg_491_6":[1,null,1,2]}
Clasare 08/12/2019
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
COB
meciuri
Toate
Primera Division
Copa Chile
22/11
2019
Cobresal
3 - 2
(1 - 0)
Unión Española
Cl1
15/10
2019
Cobresal
3 - 2
(0 - 1)
CD Palestino
Cl1
12/10
2019
Univ de Chile
4 - 1
(2 - 0)
Cobresal
ClC
06/10
2019
Universidad Católica
5 - 0
(2 - 0)
Cobresal
Cl1
29/09
2019
Cobresal
1 - 1
(1 - 1)
CD Huachipato
Cl1
15/09
2019
Cobresal
2 - 1
(2 - 1)
Everton de Vina
Cl1
Victorii
3
50%
Egalitati
1
17%
Pierderi
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_122":[3,1,1,5],"lg_122_6":[3,1,1,5],"lg_491":[null,null,1,1],"lg_491_6":[null,null,1,1]}
UDC
meciuri
Toate
Primera Division
Copa Chile
18/10
2019
Univ de Chile
2 - 1
(1 - 1)
Deportes Iquique
Cl1
12/10
2019
Univ de Chile
4 - 1
(2 - 0)
Cobresal
ClC
05/10
2019
Colo Colo
3 - 2
(0 - 1)
Univ de Chile
Cl1
28/09
2019
Univ de Chile
2 - 3
(2 - 2)
CD Palestino
Cl1
14/09
2019
Unión Española
1 - 1
(0 - 0)
Univ de Chile
Cl1
07/09
2019
Cobresal
3 - 1
(2 - 1)
Univ de Chile
ClC
Victorii
2
33%
Egalitati
1
17%
Pierderi
3
50%
{"lg_-1":[2,1,3,6],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_122":[1,1,2,4],"lg_122_6":[1,1,2,4],"lg_491":[1,null,1,2],"lg_491_6":[1,null,1,2]}
COB
gazde meciuri:
Toate
22/11
2019
Cobresal
3 - 2
(1 - 0)
Unión Española
Cl1
15/10
2019
Cobresal
3 - 2
(0 - 1)
CD Palestino
Cl1
29/09
2019
Cobresal
1 - 1
(1 - 1)
CD Huachipato
Cl1
15/09
2019
Cobresal
2 - 1
(2 - 1)
Everton de Vina
Cl1
Victorii
3
75%
Egalitati
1
25%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[3,1,0,4],"lg_-1_6":[3,1,0,4],"lg_122":[3,1,null,4],"lg_122_6":[3,1,null,4]}
UDC
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Primera Division
Copa Chile
05/10
2019
Colo Colo
3 - 2
(0 - 1)
Univ de Chile
Cl1
14/09
2019
Unión Española
1 - 1
(0 - 0)
Univ de Chile
Cl1
07/09
2019
Cobresal
3 - 1
(2 - 1)
Univ de Chile
ClC
Victorii
0
0%
Egalitati
1
33%
Pierderi
2
67%
{"lg_-1":[0,1,2,3],"lg_-1_6":[0,1,2,3],"lg_122":[null,1,1,2],"lg_122_6":[null,1,1,2],"lg_491":[null,null,1,1],"lg_491_6":[null,null,1,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Cobresal
Meciuri jucate:
6
Univ de Chile
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
10
1.67
2.5
15
12
2
2
12
Sub/Peste
1.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
3.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
5
1
83%
17%
6
0
100%
0%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
Marcat un gol (Da/Nu)
5
1
83%
17%
6
0
100%
0%
COB
Meciuri urmatoare
Dificultate
UDC
Uşor 1
Greu 5
Univ de Chile (G)
Cl1
08/12/2019
4
Audax Italiano (O)
Cl1
26/01/2020
1
Audax Italiano (O)
Cl1
26/01/2020
1
Colo Colo (G)
Cl1
02/02/2020
3
La Serena (O)
Cl1
08/02/2020
5
Everton de Vina (G)
Cl1
16/02/2020
3
Cobresal (O)
Cl1
08/12/2019
2
Unión Española (G)
ClC
19/01/2020
4
Colo Colo (O)
ClC
22/01/2020
3
CD Huachipato (O)
Cl1
26/01/2020
3
CD Huachipato (O)
Cl1
26/01/2020
3
Curicó Unido (G)
Cl1
01/02/2020
2
CD Huachipato (O)
Cl1
22/02/2020
3
Deportes Iquique (G)
Cl1
29/02/2020
1
Univ de Concepcion (O)
Cl1
06/03/2020
2
Universidad Católica (G)
Cl1
14/03/2020
3
Unión La Calera (O)
Cl1
04/09/2020
1
Curicó Unido (G)
Cl1
09/09/2020
2
Univ de Chile (O)
Cl1
14/09/2020
4
CD Palestino (G)
Cl1
24/09/2020
4
Antofagasta (O)
Cl1
03/10/2020
4
O Higgins (O)
Cl1
08/10/2020
2
Coquimbo Unido (G)
Cl1
14/10/2020
4
Unión Española (O)
Cl1
21/10/2020
4
Santiago Wanderers (G)
Cl1
29/10/2020
1
Universidad Católica (O)
Cl1
16/11/2020
3
La Serena (G)
Cl1
18/11/2020
5
Deportes Iquique (O)
Cl1
23/11/2020
1
O Higgins (G)
Cl1
04/12/2020
2
Univ de Concepcion (G)
Cl1
08/12/2020
2
Curicó Unido (O)
Cl1
14/12/2020
2
Everton de Vina (O)
Cl1
22/12/2020
3
Univ de Chile (G)
Cl1
28/12/2020
4
Audax Italiano (G)
Cl1
08/01/2021
1
Santiago Wanderers (O)
Cl1
11/01/2021
1
Antofagasta (G)
Cl1
15/01/2021
4
CD Palestino (O)
Cl1
18/01/2021
4
Unión La Calera (G)
Cl1
24/01/2021
1
Coquimbo Unido (O)
Cl1
05/02/2021
4
CD Huachipato (G)
Cl1
08/02/2021
3
Colo Colo (O)
Cl1
11/02/2021
3
Unión Española (G)
Cl1
15/02/2021
4
CD Palestino (G)
CS
19/03/2021
4
CD Huachipato (O)
Cl1
28/03/2021
3
Colo Colo (G)
Cl1
04/04/2021
3
CD Palestino (O)
CS
09/04/2021
4
Ñublense (O)
Cl1
12/04/2021
2
Santiago Wanderers (G)
Cl1
18/04/2021
1
Antofagasta (O)
Cl1
24/04/2021
4
Curicó Unido (G)
Cl1
02/05/2021
2
Audax Italiano (O)
Cl1
10/05/2021
1
La Serena (G)
Cl1
22/05/2021
5
Universidad Católica (O)
Cl1
31/05/2021
3
Unión La Calera (G)
Cl1
05/06/2021
1
CDA Fernández Vial (O)
ClC
23/06/2021
1
CDA Fernández Vial (G)
ClC
26/06/2021
1
O Higgins (O)
Cl1
16/07/2021
2
Deportes Melipilla (G)
Cl1
28/07/2021
2
Everton de Vina (O)
Cl1
04/08/2021
3
CD Palestino (G)
Cl1
09/08/2021
4
Univ de Chile (O)
Cl1
15/08/2021
4
Unión Española (G)
Cl1
22/08/2021
4
Colo Colo (O)
Cl1
29/08/2021
3
Ñublense (G)
Cl1
06/09/2021
2
Santiago Wanderers (O)
Cl1
12/09/2021
1
CD Huachipato (G)
Cl1
17/09/2021
3
Antofagasta (G)
Cl1
25/09/2021
4
Curicó Unido (O)
Cl1
30/09/2021
2
Audax Italiano (G)
Cl1
04/10/2021
1
La Serena (O)
Cl1
10/10/2021
5
Universidad Católica (G)
Cl1
16/10/2021
3
Unión La Calera (O)
Cl1
22/10/2021
1
O Higgins (G)
Cl1
26/10/2021
2
Deportes Melipilla (O)
Cl1
03/11/2021
2
Everton de Vina (G)
Cl1
07/11/2021
3
CD Palestino (O)
Cl1
14/11/2021
4
Univ de Chile (G)
Cl1
27/11/2021
4
Unión Española (O)
Cl1
05/12/2021
4
Antofagasta (O)
Cl1
06/02/2022
4
Curicó Unido (G)
Cl1
15/02/2022
2
Unión La Calera (O)
Cl1
20/02/2022
1
Ñublense (G)
Cl1
26/02/2022
2
Universidad Católica (G)
Cl1
07/03/2022
3
La Serena (O)
Cl1
11/03/2022
5
Coquimbo Unido (G)
Cl1
20/03/2022
4
CD Huachipato (O)
Cl1
03/04/2022
3
Audax Italiano (G)
Cl1
10/04/2022
1
Colo Colo (O)
Cl1
18/04/2022
3
Unión Española (O)
Cl1
27/04/2022
4
Everton de Vina (G)
Cl1
09/05/2022
3
O Higgins (G)
Cl1
15/05/2022
2
CD Palestino (O)
Cl1
22/05/2022
4
Univ de Chile (G)
Cl1
28/05/2022
4
Barnechea (G)
ClC
18/06/2022
1
Barnechea (O)
ClC
25/06/2022
1
Antofagasta (G)
Cl1
04/07/2022
4
Curicó Unido (O)
Cl1
09/07/2022
2
Unión La Calera (G)
Cl1
17/07/2022
1
Ñublense (O)
Cl1
23/07/2022
2
Universidad Católica (O)
Cl1
31/07/2022
3
La Serena (G)
Cl1
06/08/2022
5
Coquimbo Unido (O)
Cl1
13/08/2022
4
Univ de Chile (G)
ClC
19/08/2022
4
Univ de Chile (O)
ClC
23/08/2022
4
CD Huachipato (G)
Cl1
28/08/2022
3
Audax Italiano (O)
Cl1
08/09/2022
1
Colo Colo (G)
Cl1
14/09/2022
3
Unión Española (G)
Cl1
02/10/2022
4
Everton de Vina (O)
Cl1
10/10/2022
3
O Higgins (O)
Cl1
22/10/2022
2
CD Palestino (G)
Cl1
30/10/2022
4
Univ de Chile (O)
Cl1
05/11/2022
4
Unión La Calera (G)
Cl1
22/01/2023
1
CD Huachipato (O)
Cl1
29/01/2023
3
Deportes Copiapó (G)
Cl1
06/02/2023
1
Universidad Católica (O)
Cl1
12/02/2023
3
Ñublense (G)
Cl1
18/02/2023
2
CD Magallanes (O)
Cl1
26/02/2023
2
Everton de Vina (G)
Cl1
06/03/2023
3
CD Palestino (G)
CS
09/03/2023
4
Coquimbo Unido (O)
Cl1
14/03/2023
4
Colo Colo (G)
Cl1
18/03/2023
3
CD Palestino (O)
Cl1
14/04/2023
4
Curicó Unido (G)
Cl1
23/04/2023
2
Audax Italiano (O)
Cl1
30/04/2023
1
O Higgins (G)
Cl1
11/05/2023
2
Univ de Chile (O)
Cl1
16/05/2023
4
Unión Española (G)
Cl1
21/05/2023
4
Deportes Copiapó (G)
ClC
23/06/2023
1
Unión La Calera (O)
Cl1
09/07/2023
1
CD Huachipato (G)
Cl1
14/07/2023
3
Deportes Copiapó (O)
Cl1
22/07/2023
1
Universidad Católica (G)
Cl1
29/07/2023
3
Ñublense (O)
Cl1
06/08/2023
2
CD Magallanes (G)
Cl1
11/08/2023
2
Coquimbo Unido (O)
ClC
17/08/2023
4
Cobreloa (G)
ClC
21/08/2023
1
Cobreloa (O)
ClC
24/08/2023
1
Everton de Vina (O)
Cl1
29/08/2023
3
Coquimbo Unido (G)
Cl1
03/09/2023
4
Colo Colo (O)
Cl1
23/09/2023
3
CD Palestino (G)
Cl1
01/10/2023
4
Curicó Unido (O)
Cl1
07/10/2023
2
Audax Italiano (G)
Cl1
11/11/2023
1
O Higgins (O)
Cl1
25/11/2023
2
Univ de Chile (G)
Cl1
03/12/2023
4
Unión Española (O)
Cl1
08/12/2023
4
Unión Española (G)
Cl1
26/02/2024
4
Cobreloa (O)
Cl1
02/03/2024
1
CD Huachipato (G)
Cl1
09/03/2024
3
Deportes Iquique (O)
Cl1
16/03/2024
1
Univ de Chile (O)
Cl1
25/03/2024
4
CD Palestino (G)
Cl1
30/03/2024
4
Barcelona SC (G)
CLA
03/04/2024
2
Universidad Católica (O)
Cl1
06/04/2024
3
São Paulo (O)
CLA
11/04/2024
1
Deportes Copiapó (G)
Cl1
16/04/2024
1
Ñublense (G)
Cl1
20/04/2024
2
Talleres Córdoba (G)
CLA
26/04/2024
2
Audax Italiano (O)
Cl1
30/04/2024
1
Colo Colo (G)
Cl1
04/05/2024
3
São Paulo (G)
CLA
09/05/2024
1
Everton de Vina (O)
Cl1
11/05/2024
3
Talleres Córdoba (O)
CLA
15/05/2024
2
Coquimbo Unido (G)
Cl1
18/05/2024
4
O Higgins (O)
Cl1
25/05/2024
2
Barcelona SC (O)
CLA
30/05/2024
2
Unión La Calera (G)
Cl1
01/06/2024
1
Univ de Chile (G)
Cl1
20/07/2024
4
Unión Española (O)
Cl1
27/07/2024
4
Cobreloa (G)
Cl1
03/08/2024
1
CD Huachipato (O)
Cl1
10/08/2024
3
Deportes Iquique (G)
Cl1
17/08/2024
1
CD Palestino (O)
Cl1
24/08/2024
4
Universidad Católica (G)
Cl1
27/08/2024
3
Deportes Copiapó (O)
Cl1
31/08/2024
1
Ñublense (O)
Cl1
14/09/2024
2
Audax Italiano (G)
Cl1
24/09/2024
1
Colo Colo (O)
Cl1
28/09/2024
3
Everton de Vina (G)
Cl1
05/10/2024
3
Coquimbo Unido (O)
Cl1
19/10/2024
4
O Higgins (G)
Cl1
03/11/2024
2
Unión La Calera (O)
Cl1
10/11/2024
1
Internacional (G)
CLA
04/02/2020
2
Unión La Calera (G)
Cl1
08/02/2020
1
Internacional (O)
CLA
11/02/2020
2
Santiago Wanderers (O)
Cl1
15/02/2020
1
Coquimbo Unido (G)
Cl1
23/02/2020
4
O Higgins (O)
Cl1
01/03/2020
2
Everton de Vina (G)
Cl1
05/03/2020
3
CD Palestino (O)
Cl1
30/08/2020
4
Colo Colo (G)
Cl1
06/09/2020
3
Deportes Iquique (O)
Cl1
10/09/2020
1
Cobresal (G)
Cl1
14/09/2020
2
Unión Española (O)
Cl1
27/09/2020
4
Universidad Católica (O)
Cl1
04/10/2020
3
La Serena (G)
Cl1
11/10/2020
5
Antofagasta (O)
Cl1
15/10/2020
4
Audax Italiano (G)
Cl1
21/10/2020
1
Univ de Concepcion (O)
Cl1
29/10/2020
2
Santiago Wanderers (G)
Cl1
15/11/2020
1
Unión La Calera (O)
Cl1
18/11/2020
1
Everton de Vina (O)
Cl1
22/11/2020
3
Audax Italiano (O)
Cl1
09/12/2020
1
La Serena (O)
Cl1
17/12/2020
5
CD Huachipato (G)
Cl1
20/12/2020
3
Universidad Católica (G)
Cl1
23/12/2020
3
Cobresal (O)
Cl1
28/12/2020
2
Univ de Concepcion (G)
Cl1
03/01/2021
2
O Higgins (G)
Cl1
06/01/2021
2
CD Palestino (G)
Cl1
14/01/2021
4
Colo Colo (O)
Cl1
17/01/2021
3
Deportes Iquique (G)
Cl1
24/01/2021
1
Coquimbo Unido (O)
Cl1
29/01/2021
4
Unión Española (G)
Cl1
06/02/2021
4
Curicó Unido (O)
Cl1
10/02/2021
2
Antofagasta (G)
Cl1
13/02/2021
4
San Lorenzo (G)
CLA
11/03/2021
2
San Lorenzo (O)
CLA
18/03/2021
2
CD Huachipato (G)
Cl1
03/04/2021
3
La Serena (O)
Cl1
11/04/2021
5
Unión Española (G)
Cl1
20/04/2021
4
Colo Colo (O)
Cl1
25/04/2021
3
Santiago Wanderers (G)
Cl1
04/05/2021
1
Antofagasta (O)
Cl1
09/05/2021
4
Everton de Vina (G)
Cl1
24/05/2021
3
Audax Italiano (O)
Cl1
01/06/2021
1
CD Palestino (O)
Cl1
05/06/2021
4
San Luis Quillota (G)
ClC
24/06/2021
1
Deportes Recoleta (O)
ClC
28/06/2021
1
San Luis Quillota (O)
ClC
28/06/2021
1
CDA Fernández Vial (G)
ClC
02/07/2021
1
CDA Fernández Vial (O)
ClC
04/07/2021
1
Deportes Melipilla (G)
Cl1
21/07/2021
2
Curicó Unido (O)
Cl1
25/07/2021
2
Ñublense (G)
Cl1
30/07/2021
2
Universidad Católica (G)
Cl1
01/08/2021
3
O Higgins (O)
Cl1
07/08/2021
2
Cobresal (G)
Cl1
15/08/2021
2
Unión La Calera (O)
Cl1
22/08/2021
1
CD Huachipato (O)
Cl1
29/08/2021
3
La Serena (G)
Cl1
07/09/2021
5
Unión Española (O)
Cl1
14/09/2021
4
Colo Colo (G)
Cl1
26/09/2021
3
Santiago Wanderers (O)
Cl1
29/09/2021
1
Antofagasta (G)
Cl1
03/10/2021
4
Everton de Vina (O)
Cl1
09/10/2021
3
Audax Italiano (G)
Cl1
15/10/2021
1
CD Palestino (G)
Cl1
21/10/2021
4
Deportes Melipilla (O)
Cl1
24/10/2021
2
Curicó Unido (G)
Cl1
30/10/2021
2
Ñublense (O)
Cl1
05/11/2021
2
Universidad Católica (O)
Cl1
07/11/2021
3
O Higgins (G)
Cl1
16/11/2021
2
Cobresal (O)
Cl1
27/11/2021
2
Unión La Calera (G)
Cl1
05/12/2021
1
Colo Colo (O)
ArV
15/01/2022
3
Boca Juniors (O)
ArV
22/01/2022
2
Unión La Calera (O)
Cl1
06/02/2022
1
Antofagasta (G)
Cl1
13/02/2022
4
Ñublense (O)
Cl1
21/02/2022
2
O Higgins (G)
Cl1
01/03/2022
2
Colo Colo (O)
Cl1
06/03/2022
3
Curicó Unido (G)
Cl1
18/03/2022
2
Unión Española (G)
Cl1
27/03/2022
4
Universidad Católica (O)
Cl1
02/04/2022
3
Coquimbo Unido (O)
Cl1
09/04/2022
4
CD Palestino (G)
Cl1
16/04/2022
4
Audax Italiano (O)
Cl1
29/04/2022
1
La Serena (G)
Cl1
07/05/2022
5
Everton de Vina (O)
Cl1
14/05/2022
3
CD Huachipato (G)
Cl1
21/05/2022
3
Cobresal (O)
Cl1
28/05/2022
2
General Velásquez (O)
ClC
19/06/2022
General Velásquez (G)
ClC
27/06/2022
Unión La Calera (G)
Cl1
02/07/2022
1
Antofagasta (O)
Cl1
10/07/2022
4
Ñublense (G)
Cl1
17/07/2022
2
O Higgins (O)
Cl1
24/07/2022
2
Colo Colo (G)
Cl1
31/07/2022
3
Unión Española (O)
Cl1
07/08/2022
4
Curicó Unido (O)
Cl1
13/08/2022
2
Cobresal (O)
ClC
19/08/2022
2
Cobresal (G)
ClC
23/08/2022
2
Universidad Católica (G)
Cl1
27/08/2022
3
Coquimbo Unido (G)
Cl1
07/09/2022
4
CD Palestino (O)
Cl1
15/09/2022
4
Universidad Católica (G)
ClC
25/09/2022
3
Audax Italiano (G)
Cl1
03/10/2022
1
La Serena (O)
Cl1
09/10/2022
5
Universidad Católica (O)
ClC
14/10/2022
3
Everton de Vina (G)
Cl1
23/10/2022
3
Unión Española (G)
ClC
26/10/2022
4
CD Huachipato (O)
Cl1
30/10/2022
3
Unión Española (O)
ClC
02/11/2022
4
Cobresal (G)
Cl1
05/11/2022
2
CD Huachipato (G)
Cl1
23/01/2023
3
Unión Española (G)
Cl1
28/01/2023
4
CD Palestino (O)
Cl1
05/02/2023
4
CD Magallanes (G)
Cl1
11/02/2023
2
O Higgins (O)
Cl1
19/02/2023
2
Curicó Unido (O)
Cl1
25/02/2023
2
Unión La Calera (G)
Cl1
03/03/2023
1
Colo Colo (O)
Cl1
12/03/2023
3
Deportes Copiapó (G)
Cl1
19/03/2023
1
Audax Italiano (O)
Cl1
16/04/2023
1
Everton de Vina (O)
Cl1
22/04/2023
3
Coquimbo Unido (O)
Cl1
11/05/2023
4
Cobresal (G)
Cl1
16/05/2023
2
Ñublense (O)
Cl1
20/05/2023
2
O Higgins (G)
ClC
22/06/2023
2
Universidad Católica (G)
Cl1
29/06/2023
3
CD Huachipato (O)
Cl1
08/07/2023
3
Unión Española (O)
Cl1
18/07/2023
4
CD Palestino (G)
Cl1
23/07/2023
4
CD Magallanes (O)
Cl1
30/07/2023
2
O Higgins (G)
Cl1
08/08/2023
2
Curicó Unido (G)
Cl1
15/08/2023
2
Unión La Calera (O)
Cl1
26/08/2023
1
Colo Colo (G)
Cl1
02/09/2023
3
Deportes Copiapó (O)
Cl1
24/09/2023
1
Audax Italiano (G)
Cl1
03/10/2023
1
Everton de Vina (G)
Cl1
06/11/2023
3
Universidad Católica (O)
Cl1
11/11/2023
3
Coquimbo Unido (G)
Cl1
24/11/2023
4
Cobresal (O)
Cl1
03/12/2023
2
Ñublense (G)
Cl1
09/12/2023
2
Audax Italiano (G)
Cl1
24/02/2024
1
Deportes Copiapó (O)
Cl1
04/03/2024
1
Colo Colo (O)
Cl1
10/03/2024
3
O Higgins (G)
Cl1
16/03/2024
2
Cobresal (G)
Cl1
25/03/2024
2
Cobreloa (O)
Cl1
31/03/2024
1
Unión Española (O)
Cl1
08/04/2024
4
Coquimbo Unido (G)
Cl1
14/04/2024
4
CD Palestino (O)
Cl1
21/04/2024
4
CD Huachipato (O)
Cl1
28/04/2024
3
Deportes Iquique (G)
Cl1
04/05/2024
1
Unión La Calera (O)
Cl1
11/05/2024
1
Universidad Católica (G)
Cl1
18/05/2024
3
Ñublense (G)
Cl1
25/05/2024
2
Everton de Vina (O)
Cl1
01/06/2024
3
Cobresal (O)
Cl1
20/07/2024
2
Audax Italiano (O)
Cl1
27/07/2024
1
Deportes Copiapó (G)
Cl1
03/08/2024
1
Colo Colo (G)
Cl1
10/08/2024
3
O Higgins (O)
Cl1
17/08/2024
2
Cobreloa (G)
Cl1
24/08/2024
1
Unión Española (O)
Cl1
27/08/2024
4
Coquimbo Unido (O)
Cl1
31/08/2024
4
CD Palestino (G)
Cl1
14/09/2024
4
CD Huachipato (G)
Cl1
24/09/2024
3
Deportes Iquique (O)
Cl1
28/09/2024
1
Unión La Calera (G)
Cl1
05/10/2024
1
Universidad Católica (O)
Cl1
19/10/2024
3
Ñublense (O)
Cl1
03/11/2024
2
Everton de Vina (G)
Cl1
10/11/2024
3
Vezi complet
CD Huachipato - Unión Española
11/05/2024 18:30
2
Coquimbo Unido - CD Palestino
11/05/2024 23:00
X
Universidad Católica - O Higgins
11/05/2024 23:30
1
Everton de Vina - Cobresal
12/05/2024 02:00
1
Deportes Copiapó - Cobreloa
12/05/2024 18:30
1
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program