Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
123
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
54
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
245
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
671
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
14
Favorite
Liste
[+]
Britanic
17
Top European
39
European
218
American
24
African
26
Asiatic
51
Australijski
10
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
1
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
11
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Liverpool
37%
Probabilitatea de a remiza
13/05/2024 21:00
AVL - LIV,
21:00
EPL
Barcelona
40%
Probabilitatea de a câștiga
13/05/2024 21:00
FCB - RSO,
21:00
Es1
Lecce
39%
Probabilitatea de a remiza
13/05/2024 18:30
LEC - UDI,
18:30
It1
Fiorentina
45%
Probabilitatea de a remiza
13/05/2024 20:45
FIO - MON,
20:45
It1
Malmö FF
65%
Probabilitatea de a câștiga
13/05/2024 19:10
GOT - MAL,
19:10
Se1
Vélez Sársfield
36%
Probabilitatea de a câștiga
14/05/2024 00:00
GIM - VEL,
00:00
Ar1
CA Banfield
40%
Probabilitatea de a remiza
14/05/2024 02:00
USF - BAN,
02:00
Ar1
json_m
Pronostic
Club Almagro
-
Mitre SdE
21°C
L
L
D
D
D
W
12/02/2022 21:00 GMT
2
2 - 1
FT
W
D
L
W
D
W
Argentina Nacional B
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Marcatori
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 1, Regular Season
Ar2
Club Almagro
Mitre SdE
12/02/2022 21:00
36
14
50
2
0
-
3
0 - 3
3.02
21°
3.50
2.00
3.00
3.50
no
no
no
FT
2 - 1
(1 - 0)
-
-
-
-
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 1, Regular Season
Ar2
Club Almagro
Mitre SdE
12/02/2022 21:00
40
60
Peste
3.02
0 - 3
3.02
21°
2.40
1.53
2.40
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 1, Regular Season
Ar2
Club Almagro
Mitre SdE
12/02/2022 21:00
40
20
40
1
21°
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 1, Regular Season
Ar2
Club Almagro
Mitre SdE
12/02/2022 21:00
20%
1
2
0
-
3
0 - 3
21°
41.00
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 1, Regular Season
Ar2
Club Almagro
Mitre SdE
12/02/2022 21:00
50
50
Nu
0
-
3
0 - 3
3.02
21°
2.10
2.10
1.67
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 1, Regular Season
Ar2
Club Almagro
Mitre SdE
12/02/2022 21:00
86%
21
0
-
3
0 - 3
3.02
21°
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 1, Regular Season
Ar2
Club Almagro
Mitre SdE
12/02/2022 21:00
25%
Oaspete -1.75
0
-
3
0 - 3
3.02
21°
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 1, Regular Season
Ar2
Club Almagro
Mitre SdE
12/02/2022 21:00
27%
13%
11%
Cerica
Palacios Alvarenga
Donato
0
-
3
0 - 3
3.02
21°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
22/04
2019
Mitre SdE
2 - 4
(1 - 2)
Club Almagro
Ar2
28/10
2017
Mitre SdE
1 - 0
(1 - 0)
Club Almagro
Ar2
1
50%
Egalitati
0
0%
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_110":[1,null,1,2],"lg_110_6":[1,null,1,2]}
Clasare 12/02/2022
Regular Season
Regular Season
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Atletico Rafaela
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Belgrano Córdoba
0
0
0
0
0
0
0
0
3
San Martin S.J.
0
0
0
0
0
0
0
0
4
All Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Instituto Córdoba
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Quilmes AC
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Chacarita Juniors
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Club Almagro
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Nueva Chicago
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Gimnasia Jujuy
0
0
0
0
0
0
0
0
11
San Martín T.
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Temperley
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Ferro Carril Oeste
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Villa Dálmine
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Gimnasia Mendoza
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Ind. Rivadavia
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Guillermo Brown
0
0
0
0
0
0
0
0
18
Almirante Brown
0
0
0
0
0
0
0
0
19
Brown de Adrogué
0
0
0
0
0
0
0
0
20
CA Atlanta
0
0
0
0
0
0
0
0
21
Def. de Belgrano
0
0
0
0
0
0
0
0
22
Estudiantes BsAs
0
0
0
0
0
0
0
0
23
Santamarina Tandil
0
0
0
0
0
0
0
0
24
Flandria
0
0
0
0
0
0
0
0
25
Deportivo Morón
0
0
0
0
0
0
0
0
26
Deportivo Riestra
0
0
0
0
0
0
0
0
27
San Telmo
0
0
0
0
0
0
0
0
28
Tristán Suárez
0
0
0
0
0
0
0
0
29
Sacachispas
0
0
0
0
0
0
0
0
30
Agropecuario
0
0
0
0
0
0
0
0
31
Mitre SdE
0
0
0
0
0
0
0
0
32
Alvarado Mar del Plata
0
0
0
0
0
0
0
0
33
Estudiantes Río Cuarto
0
0
0
0
0
0
0
0
34
Chaco For Ever
0
0
0
0
0
0
0
0
35
Deportivo Madryn
0
0
0
0
0
0
0
0
36
CA Güemes
0
0
0
0
0
0
0
0
37
Deportivo Maipú
-3
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Play-off Semi-finals
Play-off Quarter-finals
Play-off 1/8-finals
Relegation
CLU
meciuri
Toate
15/11
2021
Club Almagro
2 - 3
(1 - 1)
Ferro Carril Oeste
Ar2
06/11
2021
Deportivo Morón
1 - 0
(1 - 0)
Club Almagro
Ar2
01/11
2021
Club Almagro
0 - 0
(0 - 0)
CA Güemes
Ar2
23/10
2021
All Boys
1 - 1
(1 - 0)
Club Almagro
Ar2
16/10
2021
Santamarina Tandil
1 - 1
(1 - 1)
Club Almagro
Ar2
09/10
2021
Club Almagro
2 - 0
(0 - 0)
Def. de Belgrano
Ar2
Victorii
1
17%
Egalitati
3
50%
Pierderi
2
33%
{"lg_-1":[1,3,2,6],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_110":[1,3,2,6],"lg_110_6":[1,3,2,6]}
MIT
meciuri
Toate
12/11
2021
Chacarita Juniors
1 - 3
(1 - 3)
Mitre SdE
Ar2
06/11
2021
Mitre SdE
1 - 1
(1 - 0)
CA Atlanta
Ar2
23/10
2021
Estudiantes BsAs
5 - 0
(0 - 0)
Mitre SdE
Ar2
19/10
2021
Mitre SdE
1 - 0
(1 - 0)
Alvarado Mar del Plata
Ar2
12/10
2021
CA Tigre
3 - 3
(2 - 1)
Mitre SdE
Ar2
03/10
2021
Mitre SdE
4 - 0
(2 - 0)
Quilmes AC
Ar2
Victorii
3
50%
Egalitati
2
33%
Pierderi
1
17%
{"lg_-1":[3,2,1,6],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_110":[3,2,1,6],"lg_110_6":[3,2,1,6]}
CLU
gazde meciuri:
Toate
15/11
2021
Club Almagro
2 - 3
(1 - 1)
Ferro Carril Oeste
Ar2
01/11
2021
Club Almagro
0 - 0
(0 - 0)
CA Güemes
Ar2
09/10
2021
Club Almagro
2 - 0
(0 - 0)
Def. de Belgrano
Ar2
Victorii
1
33%
Egalitati
1
33%
Pierderi
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_110":[1,1,1,3],"lg_110_6":[1,1,1,3]}
MIT
meciuri in calitate de oaspete
Toate
12/11
2021
Chacarita Juniors
1 - 3
(1 - 3)
Mitre SdE
Ar2
23/10
2021
Estudiantes BsAs
5 - 0
(0 - 0)
Mitre SdE
Ar2
12/10
2021
CA Tigre
3 - 3
(2 - 1)
Mitre SdE
Ar2
Victorii
1
33%
Egalitati
1
33%
Pierderi
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_110":[1,1,1,3],"lg_110_6":[1,1,1,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Club Almagro
Meciuri jucate:
6
Mitre SdE
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
6
1
1
6
12
2
1.67
10
Sub/Peste
1.5
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
2.5
5
1
83%
17%
2
4
33%
67%
3.5
5
1
83%
17%
2
4
33%
67%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
Marcat un gol (Da/Nu)
4
2
67%
33%
5
1
83%
17%
CLU
Meciuri urmatoare
Dificultate
MIT
Uşor 1
Greu 5
Mitre SdE (G)
Ar2
12/02/2022
3
Sacachispas (O)
Ar2
19/02/2022
1
Instituto Córdoba (G)
Ar2
28/02/2022
4
Agropecuario (O)
Ar2
05/03/2022
2
Tristán Suárez (G)
Ar2
11/03/2022
2
San Martín T. (O)
Ar2
19/03/2022
5
Club Almagro (O)
Ar2
12/02/2022
4
Nueva Chicago (G)
Ar2
20/02/2022
1
Deportivo Maipú (O)
Ar2
27/02/2022
3
Quilmes AC (G)
Ar2
07/03/2022
3
Ind. Rivadavia (O)
Ar2
14/03/2022
4
Ferro Carril Oeste (G)
Ar2
19/03/2022
3
Def. de Belgrano (G)
Ar2
23/03/2022
4
Brown de Adrogué (O)
Ar2
28/03/2022
3
Chacarita Juniors (G)
Ar2
02/04/2022
3
Guillermo Brown (O)
Ar2
10/04/2022
2
Atletico Rafaela (G)
Ar2
17/04/2022
2
Santamarina Tandil (O)
Ar2
24/04/2022
1
Estudiantes BsAs (G)
Ar2
30/04/2022
4
CA Atlanta (O)
Ar2
07/05/2022
3
San Martin S.J. (G)
Ar2
14/05/2022
3
Chaco For Ever (O)
Ar2
24/05/2022
3
San Telmo (G)
Ar2
30/05/2022
2
Gimnasia Mendoza (O)
Ar2
05/06/2022
4
All Boys (G)
Ar2
12/06/2022
4
CA Güemes (O)
Ar2
20/06/2022
3
Deportivo Riestra (G)
Ar2
26/06/2022
3
Belgrano Córdoba (O)
Ar2
02/07/2022
5
Villa Dálmine (G)
Ar2
09/07/2022
2
Almirante Brown (O)
Ar2
17/07/2022
3
Gimnasia Jujuy (G)
Ar2
23/07/2022
3
Flandria (O)
Ar2
27/07/2022
1
Temperley (G)
Ar2
01/08/2022
3
Deportivo Morón (O)
Ar2
06/08/2022
4
Deportivo Madryn (G)
Ar2
14/08/2022
3
Estudiantes Río Cuarto (O)
Ar2
21/08/2022
4
Alvarado Mar del Plata (G)
Ar2
28/08/2022
2
Nueva Chicago (O)
Ar2
13/09/2022
1
Deportivo Maipú (G)
Ar2
19/09/2022
3
Quilmes AC (O)
Ar2
23/09/2022
3
Ind. Rivadavia (G)
Ar2
01/10/2022
4
Ferro Carril Oeste (O)
Ar2
12/10/2022
3
Ind. Rivadavia (G)
Ar2
16/10/2022
4
Sacachispas (O)
Ar2
27/03/2022
1
Instituto Córdoba (G)
Ar2
05/04/2022
4
Agropecuario (O)
Ar2
09/04/2022
2
Tristán Suárez (G)
Ar2
18/04/2022
2
San Martín T. (O)
Ar2
23/04/2022
5
Def. de Belgrano (G)
Ar2
02/05/2022
4
Brown de Adrogué (O)
Ar2
08/05/2022
3
Chacarita Juniors (G)
Ar2
15/05/2022
3
Guillermo Brown (O)
Ar2
22/05/2022
2
Atletico Rafaela (G)
Ar2
29/05/2022
2
Santamarina Tandil (O)
Ar2
06/06/2022
1
Estudiantes BsAs (G)
Ar2
12/06/2022
4
CA Atlanta (O)
Ar2
20/06/2022
3
San Martin S.J. (G)
Ar2
26/06/2022
3
Chaco For Ever (O)
Ar2
03/07/2022
3
San Telmo (G)
Ar2
10/07/2022
2
Gimnasia Mendoza (O)
Ar2
16/07/2022
4
All Boys (G)
Ar2
22/07/2022
4
CA Güemes (O)
Ar2
28/07/2022
3
Deportivo Riestra (G)
Ar2
01/08/2022
3
Belgrano Córdoba (O)
Ar2
08/08/2022
5
Villa Dálmine (G)
Ar2
14/08/2022
2
Almirante Brown (O)
Ar2
21/08/2022
3
Gimnasia Jujuy (G)
Ar2
27/08/2022
3
Flandria (O)
Ar2
04/09/2022
1
Temperley (G)
Ar2
12/09/2022
3
Deportivo Morón (O)
Ar2
18/09/2022
4
Deportivo Madryn (G)
Ar2
25/09/2022
3
Estudiantes Río Cuarto (O)
Ar2
02/10/2022
4
Alvarado Mar del Plata (G)
Ar2
07/10/2022
2
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program