Ligile mele
SUA
[+]
MLS
4
Fotbal
Pronosticuri azi
109
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
100
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
449
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1032
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
30
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
143
American
87
African
39
Asiatic
74
Australijski
38
Internaţional
69
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
12
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
2
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
26
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Juventude
45%
Probabilitatea de a remiza
06/06/2024 00:00
JUV - ACG,
00:00
Br1
Cuiabá
39%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 01:00
CUE - VIT,
01:00
Br1
Central African Rep
42%
Probabilitatea de a remiza
05/06/2024 18:00
CAR - CHA,
18:00
WCQ
Tunisia
52%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 21:00
TUN - EQG,
21:00
WCQ
Sierra Leone
53%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 18:00
SIE - DJI,
18:00
WCQ
Togo
45%
Probabilitatea de a remiza
05/06/2024 18:00
TOG - SOU,
18:00
WCQ
Syria
49%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 02:00
SYR - NOR,
02:00
WCQ
Trinidad & Tobago
57%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 01:30
TRI - GRE,
01:30
WCQ
Curaçao
49%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 01:30
CUR - BAR,
01:30
WCQ
Antigua & Barbuda
43%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 21:00
ANT - BER,
21:00
WCQ
Vargas Torres
47%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 22:00
GSC - VAT,
22:00
Ec2
Independiente Juniors
47%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 22:00
GUA - IJU,
22:00
Ec2
json_m
Pronostic
Chernomorets N.
-
FK Biolog
21°C
L
L
W
W
W
W
28/05/2023 17:00 GMT
1
3 - 0
FT
D
L
L
D
L
L
Rusia Division 2 - sud
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 30, Promotion Group
Ru3
Chernomorets N.
FK Biolog
28/05/2023 17:00
57
26
17
1
3
-
0
3 - 0
2.62
21°
-
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 30, Promotion Group
Ru3
Chernomorets N.
FK Biolog
28/05/2023 17:00
48
52
Peste
2.62
3 - 0
2.62
21°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 30, Promotion Group
Ru3
Chernomorets N.
FK Biolog
28/05/2023 17:00
57
32
11
1
21°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 30, Promotion Group
Ru3
Chernomorets N.
FK Biolog
28/05/2023 17:00
32%
1
1
3
-
0
3 - 0
21°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 30, Promotion Group
Ru3
Chernomorets N.
FK Biolog
28/05/2023 17:00
51
49
Nu
3
-
0
3 - 0
2.62
21°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 30, Promotion Group
Ru3
Chernomorets N.
FK Biolog
28/05/2023 17:00
83%
1X
3
-
0
3 - 0
2.62
21°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 30, Promotion Group
Ru3
Chernomorets N.
FK Biolog
28/05/2023 17:00
41%
Gazda -1.75
3
-
0
3 - 0
2.62
21°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 30, Promotion Group
Ru3
Chernomorets N.
FK Biolog
28/05/2023 17:00
3
-
0
3 - 0
2.62
21°
FT
3 - 0
(1 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
Division 2 - South
Kubok
01/04
2023
Chernomorets N.
2 - 2
(1 - 1)
FK Biolog
Ru3
25/09
2022
FK Biolog
1 - 2
(1 - 1)
Chernomorets N.
Ru3
29/05
2022
Chernomorets N.
2 - 2
(2 - 1)
FK Biolog
Ru3
06/11
2021
FK Biolog
2 - 2
(0 - 0)
Chernomorets N.
Ru3
28/03
2021
Chernomorets N.
1 - 0
(1 - 0)
FK Biolog
Ru3
06/09
2020
FK Biolog
0 - 1
(0 - 0)
Chernomorets N.
Ru3
02/09
2020
Chernomorets N.
4 - 0
(1 - 0)
FK Biolog
RuC
27/10
2019
FK Biolog
2 - 1
(0 - 1)
Chernomorets N.
Ru3
05/08
2019
Chernomorets N.
4 - 2
(1 - 2)
FK Biolog
RuC
04/05
2019
Chernomorets N.
2 - 0
(0 - 0)
FK Biolog
Ru3
10/10
2018
FK Biolog
0 - 1
(0 - 1)
Chernomorets N.
Ru3
20/05
2018
FK Biolog
0 - 2
( - )
Chernomorets N.
Ru3
04/11
2017
Chernomorets N.
5 - 0
( - )
FK Biolog
Ru3
09/04
2017
FK Biolog
0 - 2
( - )
Chernomorets N.
Ru3
16/09
2016
Chernomorets N.
2 - 0
( - )
FK Biolog
Ru3
18/04
2016
Chernomorets N.
1 - 1
( - )
FK Biolog
Ru3
07/09
2015
FK Biolog
0 - 1
( - )
Chernomorets N.
Ru3
13/10
2014
Chernomorets N.
1 - 0
( - )
FK Biolog
Ru3
12/08
2014
FK Biolog
1 - 2
( - )
Chernomorets N.
Ru3
19/05
2014
FK Biolog
0 - 1
( - )
Chernomorets N.
Ru3
29/09
2013
Chernomorets N.
1 - 0
( - )
FK Biolog
Ru3
26/04
2013
FK Biolog
0 - 2
( - )
Chernomorets N.
Ru3
09/09
2012
Chernomorets N.
3 - 1
( - )
FK Biolog
Ru3
Chernomorets N.
3
50%
Egalitati
3
50%
FK Biolog
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[18,4,1,23],"lg_-1_6":[3,3,0,6],"lg_273":[16,4,1,21],"lg_273_6":[3,3,null,6],"lg_335":[2,null,null,2],"lg_335_6":[2,null,null,2]}
Clasare 28/05/2023
Regular Season
Regular Season
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Chernomorets N.
63
26
19
6
1
56
18
38
2
Chayka FK Pesch
55
26
16
7
3
40
10
30
3
Rotor Volgograd
49
25
14
7
4
47
19
28
4
FK Taganrog
45
26
12
9
5
52
22
30
5
FK Biolog
44
26
12
8
6
35
24
11
6
Kuban Holding
42
26
12
6
8
43
29
14
7
Druzhba Maykop
35
26
10
5
11
28
31
-3
8
Spartak Nalchik
34
25
9
7
9
36
30
6
9
SKA Rostov
34
26
9
7
10
26
31
-5
10
Dynamo Stavropol
31
26
7
10
9
27
38
-11
11
Legion-Dynamo M.
21
26
5
6
15
29
43
-14
12
Mashuk-KMV
21
26
5
6
15
27
47
-20
13
Alania-d
13
26
2
7
17
21
53
-32
14
FC Essentuki
6
24
1
3
20
7
79
-72
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Rotor Volgograd
9
3
3
0
0
7
2
5
2
Kuban Holding
6
3
2
0
1
8
4
4
3
Chayka FK Pesch
4
3
1
1
1
1
2
-1
4
Chernomorets N.
3
3
1
0
2
5
4
1
5
FK Taganrog
2
3
0
2
1
2
3
-1
6
FK Biolog
1
3
0
1
2
1
9
-8
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Legion-Dynamo M.
9
3
3
0
0
9
1
8
2
SKA Rostov
9
4
3
0
1
9
5
4
3
Spartak Nalchik
6
3
2
0
1
8
5
3
4
Alania-d
6
4
2
0
2
5
7
-2
5
Mashuk-KMV
3
3
1
0
2
2
4
-2
6
Druzhba Maykop
3
3
1
0
2
5
8
-3
7
Dynamo Stavropol
0
4
0
0
4
3
11
-8
Relegation
CHE
meciuri
Toate
Division 2 - South
Kubok
21/05
2023
Rotor Volgograd
2 - 1
(2 - 0)
Chernomorets N.
Ru3
14/05
2023
Chernomorets N.
0 - 1
(0 - 0)
Chayka FK Pesch
Ru3
07/05
2023
Chernomorets N.
4 - 1
(2 - 1)
Kuban Holding
Ru3
29/04
2023
Chernomorets N.
2 - 0
(1 - 0)
Legion-Dynamo M.
Ru3
22/04
2023
Druzhba Maykop
0 - 3
(0 - 1)
Chernomorets N.
Ru3
15/04
2023
Chernomorets N.
2 - 1
(1 - 0)
Alania-d
Ru3
08/04
2023
Kuban Holding
1 - 1
(0 - 1)
Chernomorets N.
Ru3
01/04
2023
Chernomorets N.
2 - 2
(1 - 1)
FK Biolog
Ru3
25/03
2023
Rotor Volgograd
0 - 0
(0 - 0)
Chernomorets N.
Ru3
18/03
2023
Chernomorets N.
2 - 0
(1 - 0)
Spartak Nalchik
Ru3
10/03
2023
FK Taganrog
1 - 2
(0 - 1)
Chernomorets N.
Ru3
13/11
2022
Chernomorets N.
2 - 1
(2 - 1)
FC Essentuki
Ru3
09/11
2022
Chayka FK Pesch
1 - 2
(0 - 0)
Chernomorets N.
Ru3
04/11
2022
Chernomorets N.
4 - 0
(2 - 0)
SKA Rostov
Ru3
29/10
2022
Dynamo Stavropol
1 - 5
(1 - 3)
Chernomorets N.
Ru3
22/10
2022
Chernomorets N.
3 - 1
(2 - 1)
Mashuk-KMV
Ru3
15/10
2022
Chernomorets N.
6 - 1
(2 - 0)
Druzhba Maykop
Ru3
11/10
2022
Legion-Dynamo M.
0 - 4
(0 - 1)
Chernomorets N.
Ru3
08/10
2022
Alania-d
0 - 1
(0 - 1)
Chernomorets N.
Ru3
05/10
2022
Chernomorets N.
0 - 1
(0 - 0)
FK Yenisey
RuC
01/10
2022
Chernomorets N.
3 - 0
(2 - 0)
Kuban Holding
Ru3
25/09
2022
FK Biolog
1 - 2
(1 - 1)
Chernomorets N.
Ru3
18/09
2022
Chernomorets N.
0 - 0
(0 - 0)
Rotor Volgograd
Ru3
14/09
2022
Dynamo Stavropol
1 - 2
(0 - 1)
Chernomorets N.
RuC
10/09
2022
Spartak Nalchik
2 - 3
(0 - 1)
Chernomorets N.
Ru3
03/09
2022
Chernomorets N.
2 - 2
(0 - 0)
FK Taganrog
Ru3
31/08
2022
Chernomorets N.
2 - 0
(1 - 0)
Druzhba Maykop
RuC
26/08
2022
FC Essentuki
1 - 2
(1 - 1)
Chernomorets N.
Ru3
21/08
2022
Chernomorets N.
0 - 2
(0 - 1)
Chayka FK Pesch
Ru3
14/08
2022
SKA Rostov
0 - 2
(0 - 1)
Chernomorets N.
Ru3
07/08
2022
Chernomorets N.
1 - 0
(1 - 0)
Dynamo Stavropol
Ru3
30/07
2022
Mashuk-KMV
0 - 0
(0 - 0)
Chernomorets N.
Ru3
Victorii
4
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[22,6,4,32],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_273":[20,6,3,29],"lg_273_6":[4,null,2,6],"lg_335":[2,null,1,3],"lg_335_6":[2,null,1,3]}
FK
meciuri
Toate
Division 2 - South
Kubok
21/05
2023
FK Biolog
1 - 1
(0 - 1)
FK Taganrog
Ru3
14/05
2023
Kuban Holding
5 - 0
(3 - 0)
FK Biolog
Ru3
07/05
2023
Rotor Volgograd
3 - 0
(2 - 0)
FK Biolog
Ru3
29/04
2023
FC Essentuki
0 - 0
( - )
FK Biolog
Ru3
22/04
2023
FK Biolog
0 - 2
(0 - 2)
Chayka FK Pesch
Ru3
15/04
2023
SKA Rostov
3 - 1
(0 - 0)
FK Biolog
Ru3
08/04
2023
FK Biolog
0 - 0
(0 - 0)
Dynamo Stavropol
Ru3
01/04
2023
Chernomorets N.
2 - 2
(1 - 1)
FK Biolog
Ru3
25/03
2023
FK Biolog
3 - 0
(0 - 0)
Legion-Dynamo M.
Ru3
18/03
2023
FK Biolog
0 - 1
(0 - 0)
Druzhba Maykop
Ru3
11/03
2023
FK Biolog
1 - 0
(0 - 0)
Alania-d
Ru3
13/11
2022
Kuban Holding
1 - 2
(0 - 2)
FK Biolog
Ru3
09/11
2022
FK Biolog
3 - 0
(1 - 0)
Mashuk-KMV
Ru3
04/11
2022
FK Biolog
2 - 2
(1 - 1)
Rotor Volgograd
Ru3
29/10
2022
Spartak Nalchik
0 - 1
(0 - 1)
FK Biolog
Ru3
22/10
2022
FK Biolog
1 - 1
(0 - 1)
FK Taganrog
Ru3
15/10
2022
Chayka FK Pesch
1 - 0
(0 - 0)
FK Biolog
Ru3
08/10
2022
FK Biolog
4 - 1
(0 - 1)
SKA Rostov
Ru3
01/10
2022
Dynamo Stavropol
0 - 1
(0 - 0)
FK Biolog
Ru3
25/09
2022
FK Biolog
1 - 2
(1 - 1)
Chernomorets N.
Ru3
18/09
2022
Legion-Dynamo M.
1 - 1
(0 - 1)
FK Biolog
Ru3
10/09
2022
Druzhba Maykop
0 - 1
(0 - 1)
FK Biolog
Ru3
03/09
2022
Alania-d
1 - 1
(1 - 1)
FK Biolog
Ru3
31/08
2022
FK Biolog
2 - 3
(1 - 2)
Dynamo Stavropol
RuC
27/08
2022
FK Biolog
2 - 1
(2 - 0)
Kuban Holding
Ru3
21/08
2022
Mashuk-KMV
1 - 2
(1 - 0)
FK Biolog
Ru3
14/08
2022
Rotor Volgograd
2 - 1
(1 - 0)
FK Biolog
Ru3
07/08
2022
FK Biolog
3 - 2
(3 - 1)
Spartak Nalchik
Ru3
30/07
2022
FK Taganrog
0 - 0
(0 - 0)
FK Biolog
Ru3
24/07
2022
FK Biolog
2 - 0
(2 - 0)
FC Essentuki
Ru3
Victorii
0
0%
Egalitati
2
33%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[12,9,9,30],"lg_-1_6":[0,2,4,6],"lg_273":[12,9,8,29],"lg_273_6":[null,2,4,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
CHE
gazde meciuri:
Toate
Division 2 - South
Kubok
14/05
2023
Chernomorets N.
0 - 1
(0 - 0)
Chayka FK Pesch
Ru3
07/05
2023
Chernomorets N.
4 - 1
(2 - 1)
Kuban Holding
Ru3
29/04
2023
Chernomorets N.
2 - 0
(1 - 0)
Legion-Dynamo M.
Ru3
15/04
2023
Chernomorets N.
2 - 1
(1 - 0)
Alania-d
Ru3
01/04
2023
Chernomorets N.
2 - 2
(1 - 1)
FK Biolog
Ru3
18/03
2023
Chernomorets N.
2 - 0
(1 - 0)
Spartak Nalchik
Ru3
13/11
2022
Chernomorets N.
2 - 1
(2 - 1)
FC Essentuki
Ru3
04/11
2022
Chernomorets N.
4 - 0
(2 - 0)
SKA Rostov
Ru3
22/10
2022
Chernomorets N.
3 - 1
(2 - 1)
Mashuk-KMV
Ru3
15/10
2022
Chernomorets N.
6 - 1
(2 - 0)
Druzhba Maykop
Ru3
05/10
2022
Chernomorets N.
0 - 1
(0 - 0)
FK Yenisey
RuC
01/10
2022
Chernomorets N.
3 - 0
(2 - 0)
Kuban Holding
Ru3
18/09
2022
Chernomorets N.
0 - 0
(0 - 0)
Rotor Volgograd
Ru3
03/09
2022
Chernomorets N.
2 - 2
(0 - 0)
FK Taganrog
Ru3
31/08
2022
Chernomorets N.
2 - 0
(1 - 0)
Druzhba Maykop
RuC
21/08
2022
Chernomorets N.
0 - 2
(0 - 1)
Chayka FK Pesch
Ru3
07/08
2022
Chernomorets N.
1 - 0
(1 - 0)
Dynamo Stavropol
Ru3
Victorii
4
67%
Egalitati
1
17%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[11,3,3,17],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_273":[10,3,2,15],"lg_273_6":[4,1,1,6],"lg_335":[1,null,1,2],"lg_335_6":[1,null,1,2]}
FK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
14/05
2023
Kuban Holding
5 - 0
(3 - 0)
FK Biolog
Ru3
07/05
2023
Rotor Volgograd
3 - 0
(2 - 0)
FK Biolog
Ru3
29/04
2023
FC Essentuki
0 - 0
( - )
FK Biolog
Ru3
15/04
2023
SKA Rostov
3 - 1
(0 - 0)
FK Biolog
Ru3
01/04
2023
Chernomorets N.
2 - 2
(1 - 1)
FK Biolog
Ru3
13/11
2022
Kuban Holding
1 - 2
(0 - 2)
FK Biolog
Ru3
29/10
2022
Spartak Nalchik
0 - 1
(0 - 1)
FK Biolog
Ru3
15/10
2022
Chayka FK Pesch
1 - 0
(0 - 0)
FK Biolog
Ru3
01/10
2022
Dynamo Stavropol
0 - 1
(0 - 0)
FK Biolog
Ru3
18/09
2022
Legion-Dynamo M.
1 - 1
(0 - 1)
FK Biolog
Ru3
10/09
2022
Druzhba Maykop
0 - 1
(0 - 1)
FK Biolog
Ru3
03/09
2022
Alania-d
1 - 1
(1 - 1)
FK Biolog
Ru3
21/08
2022
Mashuk-KMV
1 - 2
(1 - 0)
FK Biolog
Ru3
14/08
2022
Rotor Volgograd
2 - 1
(1 - 0)
FK Biolog
Ru3
30/07
2022
FK Taganrog
0 - 0
(0 - 0)
FK Biolog
Ru3
Victorii
1
17%
Egalitati
2
33%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,5,5,15],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_273":[5,5,5,15],"lg_273_6":[1,2,3,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Chernomorets N.
Meciuri jucate:
32
FK Biolog
Meciuri jucate:
30
Goluri
(Marcate/Primite)
65
2.03
0.75
24
38
1.27
1.2
36
Sub/Peste
1.5
7
25
22%
78%
9
21
30%
70%
2.5
13
19
41%
59%
15
15
50%
50%
3.5
23
9
72%
28%
23
7
77%
23%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
16
16
50%
50%
15
15
50%
50%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
13
19
41%
59%
10
20
33%
67%
Marcat un gol (Da/Nu)
26
6
81%
19%
22
8
73%
27%
CHE
Meciuri urmatoare
Dificultate
FK
Uşor 1
Greu 5
FK Biolog (G)
Ru3
28/05/2023
3
FK Taganrog (O)
Ru3
04/06/2023
5
Chernomorets N. (O)
Ru3
28/05/2023
4
Chayka FK Pesch (G)
Ru3
04/06/2023
5
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program