Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
107
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
2
Pronosticuri maine
91
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
304
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
736
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
28
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
113
American
139
African
11
Asiatic
73
Australijski
44
Internaţional
5
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
3
Copa America
2
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
3
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m,json_os,json_bo
Pronostic
Brown de Adrogué
-
All Boys
31°C
L
D
D
W
D
L
15/02/2020 21:00 GMT
X
2 - 1
FT
D
W
L
L
L
D
Argentina Nacional B
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 17, Zona B
Ar2
Brown de Adrogué
All Boys
15/02/2020 21:00
30
45
25
X
0
-
0
0 - 0
1.75
31°
2.90
2.05
2.90
4.20
-1
1
1
FT
2 - 1
(1 - 1)
-
-
-
-
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Zona B
Ar2
Brown de Adrogué
All Boys
15/02/2020 21:00
65
35
Sub
1.75
0 - 0
1.75
31°
1.36
1.36
3.10
FT
2 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Zona B
Ar2
Brown de Adrogué
All Boys
15/02/2020 21:00
18
47
36
X
31°
-
FT
2 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Zona B
Ar2
Brown de Adrogué
All Boys
15/02/2020 21:00
21%
X
X
0
-
0
0 - 0
31°
4.00
FT
2 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Zona B
Ar2
Brown de Adrogué
All Boys
15/02/2020 21:00
75
25
Nu
0
-
0
0 - 0
1.75
31°
1.49
2.51
1.49
FT
2 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Zona B
Ar2
Brown de Adrogué
All Boys
15/02/2020 21:00
75%
X1
0
-
0
0 - 0
1.75
31°
1.22
FT
2 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Zona B
Ar2
Brown de Adrogué
All Boys
15/02/2020 21:00
70%
Oaspete +0.25
0
-
0
0 - 0
1.75
31°
2.11
FT
2 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Zona B
Ar2
Brown de Adrogué
All Boys
15/02/2020 21:00
0
-
0
0 - 0
1.75
31°
FT
2 - 1
(1 - 1)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
Nacional B
Primera B Metropolitana
Copa Argentina
25/08
2019
All Boys
0 - 3
(0 - 0)
Brown de Adrogué
Ar2
02/12
2017
Brown de Adrogué
3 - 0
(1 - 0)
All Boys
Ar2
05/07
2017
All Boys
1 - 0
(1 - 0)
Brown de Adrogué
Ar2
03/12
2016
Brown de Adrogué
1 - 4
(0 - 1)
All Boys
Ar2
17/06
2016
Brown de Adrogué
0 - 2
(0 - 2)
All Boys
Ar2
14/02
2013
All Boys
4 - 1
( - )
Brown de Adrogué
ArC
15/03
2008
All Boys
3 - 0
( - )
Brown de Adrogué
Ar3
25/09
2007
Brown de Adrogué
3 - 1
( - )
All Boys
Ar3
Brown de Adrogué
2
33%
Egalitati
0
0%
All Boys
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,0,5,8],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_110":[2,null,3,5],"lg_110_6":[2,null,3,5],"lg_202":[1,null,1,2],"lg_202_6":[1,null,1,2],"lg_478":[null,null,1,1],"lg_478_6":[null,null,1,1]}
Clasare 15/02/2020
Zona A
Zona A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Estudiantes Río Cuarto
29
16
8
5
3
24
15
9
2
CA Atlanta
28
15
8
4
3
28
18
10
3
CA Platense
28
16
9
1
6
18
17
1
4
Temperley
26
16
7
5
4
15
12
3
5
Estudiantes BsAs
26
16
8
2
6
21
19
2
6
San Martin S.J.
24
16
6
6
4
13
11
2
7
Agropecuario
22
16
6
4
6
16
14
2
8
Ferro Carril Oeste
21
16
6
3
7
14
16
-2
9
Alvarado Mar del Plata
20
16
5
5
6
23
22
1
10
Deportivo Morón
20
16
5
5
6
13
16
-3
11
Guillermo Brown
19
16
5
4
7
13
17
-4
12
Belgrano Córdoba
18
16
3
9
4
19
20
-1
13
Barracas Central
18
16
4
6
6
15
17
-2
14
Ind. Rivadavia
18
15
5
3
7
22
26
-4
15
Mitre SdE
15
16
3
6
7
11
15
-4
16
Nueva Chicago
10
16
1
8
7
12
22
-10
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Zona B
Zona B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
San Martín T.
35
16
10
5
1
28
10
18
2
Sarmiento Junín
31
16
8
7
1
29
16
13
3
Def. de Belgrano
29
16
7
8
1
18
10
8
4
Deportivo Riestra
25
16
6
7
3
11
12
-1
5
Atletico Rafaela
24
16
6
6
4
21
17
4
6
CA Tigre
22
16
6
4
6
18
15
3
7
Villa Dálmine
21
16
6
3
7
15
12
3
8
Instituto Córdoba
20
16
5
5
6
21
20
1
9
Quilmes AC
19
16
4
7
5
15
18
-3
10
Gimnasia Jujuy
17
16
4
5
7
11
16
-5
11
Gimnasia Mendoza
17
16
4
5
7
9
16
-7
12
Chacarita Juniors
17
16
4
5
7
11
22
-11
13
Santamarina Tandil
16
16
3
7
6
13
16
-3
14
Club Almagro
16
16
3
7
6
10
16
-6
15
Brown de Adrogué
15
16
3
6
7
13
19
-6
16
All Boys
13
16
2
7
7
9
17
-8
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
BRO
meciuri
Toate
08/02
2020
Atletico Rafaela
2 - 0
(1 - 0)
Brown de Adrogué
Ar2
03/12
2019
Quilmes AC
1 - 1
(1 - 0)
Brown de Adrogué
Ar2
23/11
2019
Brown de Adrogué
0 - 0
(0 - 0)
Def. de Belgrano
Ar2
17/11
2019
CA Tigre
1 - 2
(1 - 0)
Brown de Adrogué
Ar2
10/11
2019
Brown de Adrogué
1 - 1
(0 - 1)
Gimnasia Mendoza
Ar2
02/11
2019
Brown de Adrogué
0 - 1
(0 - 0)
Chacarita Juniors
Ar2
21/10
2019
Deportivo Riestra
1 - 0
(1 - 0)
Brown de Adrogué
Ar2
13/10
2019
Brown de Adrogué
1 - 1
(1 - 1)
Sarmiento Junín
Ar2
05/10
2019
Villa Dálmine
1 - 2
(1 - 1)
Brown de Adrogué
Ar2
30/09
2019
Brown de Adrogué
1 - 1
(0 - 0)
Club Almagro
Ar2
22/09
2019
San Martín T.
2 - 0
(2 - 0)
Brown de Adrogué
Ar2
14/09
2019
Brown de Adrogué
0 - 3
(0 - 1)
Instituto Córdoba
Ar2
10/09
2019
Santamarina Tandil
2 - 1
(1 - 1)
Brown de Adrogué
Ar2
31/08
2019
Brown de Adrogué
0 - 1
(0 - 1)
Gimnasia Jujuy
Ar2
25/08
2019
All Boys
0 - 3
(0 - 0)
Brown de Adrogué
Ar2
17/08
2019
Brown de Adrogué
1 - 1
(0 - 1)
Atletico Rafaela
Ar2
Victorii
1
17%
Egalitati
3
50%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,6,7,16],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_110":[3,6,7,16],"lg_110_6":[1,3,2,6]}
ALL
meciuri
Toate
08/02
2020
All Boys
1 - 1
(1 - 1)
Chacarita Juniors
Ar2
30/11
2019
All Boys
2 - 0
(0 - 0)
Deportivo Riestra
Ar2
23/11
2019
Sarmiento Junín
1 - 0
(0 - 0)
All Boys
Ar2
16/11
2019
All Boys
0 - 1
(0 - 1)
Villa Dálmine
Ar2
09/11
2019
Club Almagro
1 - 0
(1 - 0)
All Boys
Ar2
02/11
2019
All Boys
1 - 1
(0 - 1)
San Martín T.
Ar2
20/10
2019
Instituto Córdoba
1 - 1
(1 - 1)
All Boys
Ar2
13/10
2019
All Boys
1 - 1
(1 - 1)
Santamarina Tandil
Ar2
06/10
2019
Gimnasia Jujuy
0 - 0
(0 - 0)
All Boys
Ar2
01/10
2019
Gimnasia Mendoza
0 - 0
(0 - 0)
All Boys
Ar2
21/09
2019
All Boys
2 - 1
(2 - 1)
Atletico Rafaela
Ar2
15/09
2019
Quilmes AC
3 - 1
(1 - 1)
All Boys
Ar2
07/09
2019
All Boys
0 - 1
(0 - 0)
Def. de Belgrano
Ar2
31/08
2019
CA Tigre
2 - 0
(1 - 0)
All Boys
Ar2
25/08
2019
All Boys
0 - 3
(0 - 0)
Brown de Adrogué
Ar2
16/08
2019
Chacarita Juniors
0 - 0
(0 - 0)
All Boys
Ar2
Victorii
1
17%
Egalitati
2
33%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,7,7,16],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_110":[2,7,7,16],"lg_110_6":[1,2,3,6]}
BRO
gazde meciuri:
Toate
23/11
2019
Brown de Adrogué
0 - 0
(0 - 0)
Def. de Belgrano
Ar2
10/11
2019
Brown de Adrogué
1 - 1
(0 - 1)
Gimnasia Mendoza
Ar2
02/11
2019
Brown de Adrogué
0 - 1
(0 - 0)
Chacarita Juniors
Ar2
13/10
2019
Brown de Adrogué
1 - 1
(1 - 1)
Sarmiento Junín
Ar2
30/09
2019
Brown de Adrogué
1 - 1
(0 - 0)
Club Almagro
Ar2
14/09
2019
Brown de Adrogué
0 - 3
(0 - 1)
Instituto Córdoba
Ar2
31/08
2019
Brown de Adrogué
0 - 1
(0 - 1)
Gimnasia Jujuy
Ar2
17/08
2019
Brown de Adrogué
1 - 1
(0 - 1)
Atletico Rafaela
Ar2
Victorii
0
0%
Egalitati
4
67%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[0,5,3,8],"lg_-1_6":[0,4,2,6],"lg_110":[null,5,3,8],"lg_110_6":[null,4,2,6]}
ALL
meciuri in calitate de oaspete
Toate
23/11
2019
Sarmiento Junín
1 - 0
(0 - 0)
All Boys
Ar2
09/11
2019
Club Almagro
1 - 0
(1 - 0)
All Boys
Ar2
20/10
2019
Instituto Córdoba
1 - 1
(1 - 1)
All Boys
Ar2
06/10
2019
Gimnasia Jujuy
0 - 0
(0 - 0)
All Boys
Ar2
01/10
2019
Gimnasia Mendoza
0 - 0
(0 - 0)
All Boys
Ar2
15/09
2019
Quilmes AC
3 - 1
(1 - 1)
All Boys
Ar2
31/08
2019
CA Tigre
2 - 0
(1 - 0)
All Boys
Ar2
16/08
2019
Chacarita Juniors
0 - 0
(0 - 0)
All Boys
Ar2
Victorii
0
0%
Egalitati
3
50%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[0,4,4,8],"lg_-1_6":[0,3,3,6],"lg_110":[null,4,4,8],"lg_110_6":[null,3,3,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Brown de Adrogué
Meciuri jucate:
16
All Boys
Meciuri jucate:
16
Goluri
(Marcate/Primite)
13
0.81
1.19
19
9
0.56
1.06
17
Sub/Peste
1.5
4
12
25%
75%
7
9
44%
56%
2.5
11
5
69%
31%
13
3
81%
19%
3.5
16
0
100%
0%
15
1
94%
6%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
8
8
50%
50%
6
10
38%
63%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
2
14
13%
88%
4
12
25%
75%
Marcat un gol (Da/Nu)
9
7
56%
44%
7
9
44%
56%
BRO
Meciuri urmatoare
Dificultate
ALL
Uşor 1
Greu 5
All Boys (G)
Ar2
15/02/2020
4
Gimnasia Jujuy (O)
Ar2
22/02/2020
3
Santamarina Tandil (G)
Ar2
29/02/2020
1
Instituto Córdoba (O)
Ar2
08/03/2020
4
San Martín T. (G)
Ar2
15/03/2020
5
Club Almagro (O)
Ar2
20/03/2020
4
Brown de Adrogué (O)
Ar2
15/02/2020
2
CA Tigre (G)
Ar2
22/02/2020
4
Def. de Belgrano (O)
Ar2
28/02/2020
4
Quilmes AC (G)
Ar2
08/03/2020
3
Atletico Rafaela (O)
Ar2
14/03/2020
2
Gimnasia Mendoza (G)
Ar2
20/03/2020
4
Vezi complet
<
Iulie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program