Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
169
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
2
Pronosticuri maine
85
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
793
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
1492
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
64
Favorite
Liste
[+]
Britanic
27
Top European
40
European
446
American
55
African
34
Asiatic
134
Australijski
30
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
9
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
1
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Manchester United
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
CRY - MUN,
21:00
EPL
Napoli
42%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 20:45
UDI - NAP,
20:45
It1
Atalanta
59%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 18:00
SAL - ATA,
18:00
It1
Lille
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
LIL - LYO,
21:00
Fr1
Fenerbahçe SK
69%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
KON - FEN,
19:00
Tr1
Antalyaspor
60%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
ANT - PEN,
19:00
Tr1
IFK Göteborg
41%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:10
GAI - GOT,
19:10
Se1
json_m
Pronostic
BGU Minsk
-
FK Slutsk-2
D
W
L
L
W
D
01/05/2021 17:00 GMT
1
6 - 1
FT
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 1, Minsk Region South
By3
BGU Minsk
FK Slutsk-2
01/05/2021 17:00
57
12
31
1
6
-
1
6 - 1
5.23
-
-
-
-
FT
6 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 1, Minsk Region South
By3
BGU Minsk
FK Slutsk-2
01/05/2021 17:00
1
99
Peste
5.23
6 - 1
5.23
-
-
-
FT
6 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 1, Minsk Region South
By3
BGU Minsk
FK Slutsk-2
01/05/2021 17:00
33
33
33
1
-
FT
6 - 1
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 1, Minsk Region South
By3
BGU Minsk
FK Slutsk-2
01/05/2021 17:00
19%
1
1
6
-
1
6 - 1
-
FT
6 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 1, Minsk Region South
By3
BGU Minsk
FK Slutsk-2
01/05/2021 17:00
30
70
Da
6
-
1
6 - 1
5.23
-
-
-
FT
6 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 1, Minsk Region South
By3
BGU Minsk
FK Slutsk-2
01/05/2021 17:00
88%
12
6
-
1
6 - 1
5.23
-
FT
6 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 1, Minsk Region South
By3
BGU Minsk
FK Slutsk-2
01/05/2021 17:00
29%
Gazda -1.75
6
-
1
6 - 1
5.23
-
FT
6 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 1, Minsk Region South
By3
BGU Minsk
FK Slutsk-2
01/05/2021 17:00
6
-
1
6 - 1
5.23
FT
6 - 1
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 01/05/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Granit Mikashevichi
0
0
0
0
0
0
0
0
2
DYuSSh-3 Pinsk
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Pripyat Olshany
0
0
0
0
0
0
0
0
5
DUSSH Stolin
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Nadezhda Gorodishche
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Ivanovo
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Kobrin
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
3
BZHS Brest
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Pruzhany
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Drohichyn
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Krechet Bereza
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Niva Dolbizno
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FK Vysokoe
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Khimik Svetlogorsk
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Vertikal Kalinkovichi
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Zhlobin
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Bumprom
0
0
0
0
0
0
0
0
5
MKK-Dnepr
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Montazhnik
0
0
0
0
0
0
0
0
7
MNPZ Mozyr
0
0
0
0
0
0
0
0
8
GOLHU Gomel
0
0
0
0
0
0
0
0
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Oshmyany
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Neman Mosty
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FSK Grodnensky
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Ostrovets FC
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Chayka Zelva
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Slonim Siti
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Cementnik
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FK Shchuchyn
0
0
0
0
0
0
0
0
9
HCS-Olympia
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Smena Volkovysk
0
0
0
0
0
0
0
0
11
FK Svislach
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Belaya Rus
0
0
0
0
0
0
0
0
13
FK Lida-2
0
0
0
0
0
0
0
0
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Molodechno
0
0
0
0
0
0
0
0
2
FC Smolevichi
0
0
0
0
0
0
0
0
3
SMI Autotrans
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Uzda
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Berezino
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Viliya Vileyka
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Kolos
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Falko Cherkassy
0
0
0
0
0
0
0
0
9
FK Krupki
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Livadija
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman Stolbtsy
0
0
0
0
0
0
0
0
2
FC Veras Nesvizh
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Energetik-BGATU
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Kletsk
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Viktoriya Maryina Horka
0
0
0
0
0
0
0
0
6
BGU Minsk
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Stroitel Kopyl
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Starye Dorogi
0
0
0
0
0
0
0
0
9
FK Lyuban
0
0
0
0
0
0
0
0
10
FK Slutsk-2
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Partizan Salihorsk
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Osipovichi
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Spartak Shklov
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorki
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Belshina II
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Dnepr Mogilev II
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Kostyukovichi
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Krasnopole
0
0
0
0
0
0
0
0
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Prodtsentr Vitebsk
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Chashniki
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Gorodok lions
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Niva Tolochin
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Polotsk
0
0
0
0
0
0
0
0
2
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Miory
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Senno
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Glubokoe
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Lepel
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
PMC Pastavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
BGU
meciuri
Toate
24/10
2020
Bumprom
1 - 1
(0 - 0)
BGU Minsk
By3
17/10
2020
BGU Minsk
2 - 1
(1 - 0)
Bumprom
By3
10/10
2020
FC Molodechno
3 - 2
(2 - 0)
BGU Minsk
By3
03/10
2020
BGU Minsk
1 - 3
(0 - 1)
Meliorator Zhitkovichi
By3
26/09
2020
Chayka Zelva
1 - 2
(0 - 0)
BGU Minsk
By3
13/09
2020
BGU Minsk
0 - 0
(0 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
{"lg_-1":[2,2,2,6],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_373":[2,2,2,6],"lg_373_6":[2,2,2,6]}
FK
meciuri
Toate
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
BGU
gazde meciuri:
Toate
17/10
2020
BGU Minsk
2 - 1
(1 - 0)
Bumprom
By3
03/10
2020
BGU Minsk
1 - 3
(0 - 1)
Meliorator Zhitkovichi
By3
13/09
2020
BGU Minsk
0 - 0
(0 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
Victorii
1
33%
Egalitati
1
33%
Pierderi
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_373":[1,1,1,3],"lg_373_6":[1,1,1,3]}
FK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
BGU Minsk
Meciuri jucate:
6
FK Slutsk-2
Meciuri jucate:
0
Goluri
(Marcate/Primite)
8
1.33
1.5
9
0
0
0
0
Sub/Peste
1.5
1
5
17%
83%
0
0
0%
0%
2.5
2
4
33%
67%
0
0
0%
0%
3.5
4
2
67%
33%
0
0
0%
0%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
5
1
83%
17%
0
0
0%
0%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
5
17%
83%
0
0
0%
0%
Marcat un gol (Da/Nu)
5
1
83%
17%
0
0
0%
0%
BGU
Meciuri urmatoare
Dificultate
FK
Uşor 1
Greu 5
FK Slutsk-2 (G)
By3
01/05/2021
FC Veras Nesvizh (O)
By3
16/05/2021
Energetik-BGATU (G)
By3
29/05/2021
1
Stroitel Kopyl (G)
By3
02/06/2021
Starye Dorogi (G)
By3
12/06/2021
Partizan Salihorsk (O)
By3
16/06/2021
BGU Minsk (O)
By3
01/05/2021
2
Starye Dorogi (G)
By3
16/05/2021
Partizan Salihorsk (G)
By3
02/06/2021
FK Kletsk (O)
By3
05/06/2021
FK Lyuban (G)
By3
12/06/2021
Viktoriya Maryina Horka (G)
By3
16/06/2021
3
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program