Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
59
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
2
Pronosticuri maine
57
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
350
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
688
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
20
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
113
American
149
African
6
Asiatic
72
Australijski
45
Internaţional
8
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
4
Copa America
4
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m,json_os,json_bo
Pronostic
Belenenses B
-
Real SC
W
W
L
D
L
D
15/03/2021 16:00 GMT
2
0 - 1
FT
L
W
D
D
W
L
Portugalia Campeonato de Portugal
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 23, Série G
Pt3
Belenenses B
Real SC
15/03/2021 16:00
22
26
53
2
2
-
0
2 - 0
2.38
2.38
2.88
3.00
2.38
FT
0 - 1
(0 - 1)
-
-
-
-
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 23, Série G
Pt3
Belenenses B
Real SC
15/03/2021 16:00
52
48
Sub
2.38
2 - 0
2.38
1.62
1.62
2.25
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 23, Série G
Pt3
Belenenses B
Real SC
15/03/2021 16:00
14
64
22
X
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 23, Série G
Pt3
Belenenses B
Real SC
15/03/2021 16:00
34%
X
2
2
-
0
2 - 0
6.00
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 23, Série G
Pt3
Belenenses B
Real SC
15/03/2021 16:00
56
44
Nu
2
-
0
2 - 0
2.38
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 23, Série G
Pt3
Belenenses B
Real SC
15/03/2021 16:00
79%
2X
2
-
0
2 - 0
2.38
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 23, Série G
Pt3
Belenenses B
Real SC
15/03/2021 16:00
37%
Oaspete -1.5
2
-
0
2 - 0
2.38
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 23, Série G
Pt3
Belenenses B
Real SC
15/03/2021 16:00
2
-
0
2 - 0
2.38
FT
0 - 1
(0 - 1)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
15/12
2020
Real SC
2 - 1
(0 - 0)
Belenenses B
Pt3
Belenenses B
0
0%
Egalitati
0
0%
Real SC
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_259":[null,null,1,1],"lg_259_6":[null,null,1,1]}
Clasare 15/03/2021
Série A
Série A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Sporting Braga B
49
19
15
4
0
54
9
45
2
Merelinense FC
44
20
14
2
4
32
12
20
3
SC Mirandela
34
20
9
7
4
23
14
9
4
CDC Montalegre
32
20
8
8
4
31
22
9
5
Maria da Fonte
32
19
9
5
5
28
22
6
6
SC Vianense
26
20
7
5
8
23
28
-5
7
Vilaverdense FC
25
20
6
7
7
25
28
-3
8
Pedras Salgadas
22
20
5
7
8
15
20
-5
9
Vidago FC
20
20
5
5
10
25
34
-9
10
GD Bragança
17
20
3
8
9
13
22
-9
11
CD Cerveira
14
20
3
5
12
9
24
-15
12
Águia FC Vimioso
8
20
1
5
14
12
55
-43
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série B
Série B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Pevidém SC
33
17
9
6
2
25
14
11
2
AD Fafe
31
17
9
4
4
23
16
7
3
Vitória Guimarães B
26
16
6
8
2
24
11
13
4
Rio Ave B
25
16
7
4
5
22
15
7
5
FC Felgueiras
25
16
6
7
3
18
13
5
6
Berco SC
23
16
6
5
5
22
20
2
7
São Martinho
23
16
6
5
5
17
17
0
8
FC Tirsense
21
18
6
3
9
21
29
-8
9
Brito SC
14
16
3
5
8
17
25
-8
10
Mondinense FC
1
16
0
1
15
8
37
-29
11
CD Aves
0
0
0
0
0
0
0
0
12
AD Camacha
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série C
Série C
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gondomar SC
34
16
10
4
2
24
9
15
2
Leça FC
33
16
10
3
3
23
14
9
3
CD Trofense
32
16
9
5
2
16
6
10
4
Marítimo B
23
15
7
2
6
23
14
9
5
Amarante
21
16
6
3
7
13
15
-2
6
USC Paredes
17
16
4
5
7
8
14
-6
7
Pedras Rubras
17
16
5
2
9
11
23
-12
8
SC Salgueiros
16
16
4
4
8
12
17
-5
9
SC Vila Real
15
16
4
3
9
13
23
-10
10
SC Coimbrões
12
15
3
3
9
12
20
-8
11
União da Madeira
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Câmara de Lobos
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série D
Série D
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Anadia FC
41
20
12
5
3
34
13
21
2
Lusitânia FC
39
20
11
6
3
38
20
18
3
CF Canelas 2010
37
20
11
4
5
25
13
12
4
São João de Ver
32
20
8
8
4
27
14
13
5
AD Sanjoanense
32
20
7
11
2
25
13
12
6
Valadares Gaia
30
20
9
3
8
27
25
2
7
SC Beira-Mar
28
20
8
4
8
28
18
10
8
Castro Daire
26
19
7
5
7
16
23
-7
9
SC Espinho
25
20
7
4
9
27
21
6
10
Recreio de Águeda
17
19
4
5
10
17
24
-7
11
Lusitano FCV
16
20
4
4
12
16
29
-13
12
Vila Cortês do Mondego
4
20
1
1
18
8
75
-67
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série E
Série E
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Uniao Leiria
46
19
14
4
1
33
9
24
2
Benfica C. Branco
34
18
9
7
2
23
11
12
3
Oliveira do Hospital
33
19
9
6
4
22
17
5
4
AC Marinhense
28
19
8
4
7
23
19
4
5
ARC Oleiros
26
19
6
8
5
30
24
6
6
Clube Condeixa
25
18
6
7
5
18
17
1
7
Vitória Sernache
20
17
5
5
7
27
23
4
8
Sertanense FC
20
18
4
8
6
21
22
-1
9
Mortágua FC
17
18
2
11
5
20
20
0
10
Carapinheirense
16
18
3
7
8
17
25
-8
11
CD Alcains
15
20
2
9
9
13
34
-21
12
GRAP
2
11
0
2
9
5
31
-26
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série F
Série F
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Alverca
42
17
14
0
3
35
8
27
2
União Torreense
41
17
13
2
2
29
10
19
3
UD Santarém
32
18
9
5
4
28
19
9
4
Loures
26
18
7
5
6
18
17
1
5
SU Sintrense
24
17
8
0
9
24
27
-3
6
Caldas SC
23
16
7
2
7
20
20
0
7
Pêro Pinheiro
21
19
5
6
8
10
16
-6
8
Sacavenense
19
18
4
7
7
15
19
-4
9
UFC Almeirim
15
17
4
3
10
13
22
-9
10
SU 1º Dezembro
15
18
3
6
9
14
26
-12
11
Lourinhanense
9
17
1
6
10
12
34
-22
12
CD Fátima
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série G
Série G
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Estrela Amadora
46
19
14
4
1
30
10
20
2
Sporting Lisboa B
42
19
12
6
1
29
7
22
3
Oriental Dragon
31
18
9
4
5
25
16
9
4
SC Praiense
29
20
7
8
5
21
20
1
5
Rabo de Peixe
27
20
7
6
7
16
21
-5
6
GD Fontinhas
26
19
7
5
7
27
24
3
7
Real SC
25
19
7
4
8
27
23
4
8
Belenenses B
21
19
5
6
8
16
21
-5
9
SC Ideal
19
19
4
7
8
23
30
-7
10
CO do Montijo
16
18
4
4
10
17
34
-17
11
Fabril Barreiro
15
18
3
6
9
12
25
-13
12
Clube Oriental
12
20
2
6
12
15
27
-12
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série H
Série H
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Vitória Setúbal
46
18
14
4
0
46
19
27
2
Amora FC
40
17
12
4
1
31
10
21
3
Louletano
31
17
8
7
2
26
14
12
4
SC Olhanense
31
17
9
4
4
24
14
10
5
Lusitano GC
23
19
6
5
8
22
22
0
6
Esperança de Lagos
22
18
6
4
8
22
22
0
7
Lusitano de Évora
21
18
6
3
9
16
20
-4
8
Juventude de Évora
21
17
6
3
8
23
32
-9
9
CD Pinhalnovense
19
17
5
4
8
18
26
-8
10
SCM Aljustrelense
11
18
3
2
13
10
38
-28
11
Moura AC
4
18
0
4
14
14
35
-21
12
Os Armacenenses
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Qualification Série 1
Qualification Série 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Felgueiras
0
0
0
0
0
0
0
0
2
São Martinho
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Merelinense FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
CDC Montalegre
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 2
Qualification Série 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Vitória Guimarães B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AD Fafe
0
0
0
0
0
0
0
0
3
SC Mirandela
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Maria da Fonte
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 3
Qualification Série 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gondomar SC
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Leça FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
AD Sanjoanense
0
0
0
0
0
0
0
0
4
São João de Ver
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 4
Qualification Série 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Marítimo B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Lusitânia FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Amarante
0
0
0
0
0
0
0
0
4
CF Canelas 2010
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 5
Qualification Série 5
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Benfica C. Branco
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Oliveira do Hospital
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Caldas SC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Loures
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 6
Qualification Série 6
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Alverca
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AC Marinhense
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Clube Condeixa
0
0
0
0
0
0
0
0
4
UD Santarém
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 7
Qualification Série 7
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Sporting Lisboa B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Louletano
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Lusitano GC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Oriental Dragon
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 8
Qualification Série 8
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
SC Olhanense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Real SC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Amora FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
SC Praiense
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Serie North
Promotion Serie North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
CD Trofense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Sporting Braga B
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Anadia FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Pevidém SC
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Serie South
Promotion Serie South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Vitória Setúbal
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Uniao Leiria
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Estrela Amadora
0
0
0
0
0
0
0
0
4
União Torreense
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
BEL
meciuri
Toate
10/03
2021
Belenenses B
1 - 0
(1 - 0)
CO do Montijo
Pt3
07/03
2021
Belenenses B
4 - 1
(3 - 1)
SC Ideal
Pt3
28/02
2021
Estrela Amadora
1 - 0
(1 - 0)
Belenenses B
Pt3
24/02
2021
Belenenses B
0 - 0
(0 - 0)
Sporting Lisboa B
Pt3
21/02
2021
Belenenses B
1 - 3
(1 - 1)
Rabo de Peixe
Pt3
16/02
2021
Fabril Barreiro
1 - 1
(0 - 0)
Belenenses B
Pt3
24/01
2021
GD Fontinhas
1 - 3
(1 - 3)
Belenenses B
Pt3
17/01
2021
Belenenses B
0 - 2
(0 - 2)
Oriental Dragon
Pt3
11/01
2021
Belenenses B
1 - 1
(1 - 1)
SC Praiense
Pt3
03/01
2021
Clube Oriental
0 - 0
(0 - 0)
Belenenses B
Pt3
15/12
2020
Real SC
2 - 1
(0 - 0)
Belenenses B
Pt3
06/12
2020
SC Ideal
1 - 1
(1 - 0)
Belenenses B
Pt3
29/11
2020
Belenenses B
0 - 1
( - )
Estrela Amadora
Pt3
15/11
2020
Belenenses B
1 - 0
(0 - 0)
Fabril Barreiro
Pt3
08/11
2020
Rabo de Peixe
0 - 0
(0 - 0)
Belenenses B
Pt3
25/10
2020
Sporting Lisboa B
4 - 1
(0 - 0)
Belenenses B
Pt3
18/10
2020
CO do Montijo
1 - 0
(0 - 0)
Belenenses B
Pt3
04/10
2020
Belenenses B
0 - 2
(0 - 1)
GD Fontinhas
Pt3
20/09
2020
Oriental Dragon
0 - 1
(0 - 0)
Belenenses B
Pt3
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,6,8,19],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_259":[5,6,8,19],"lg_259_6":[2,2,2,6]}
REA
meciuri
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
07/03
2021
Oriental Dragon
4 - 3
(0 - 2)
Real SC
Pt3
28/02
2021
Real SC
3 - 1
(1 - 0)
SC Praiense
Pt3
21/02
2021
Clube Oriental
1 - 1
(1 - 1)
Real SC
Pt3
14/02
2021
Real SC
0 - 0
(0 - 0)
GD Fontinhas
Pt3
07/02
2021
Real SC
3 - 1
(3 - 1)
SC Ideal
Pt3
29/01
2021
Estrela Amadora
2 - 1
(1 - 1)
Real SC
Pt3
24/01
2021
Real SC
0 - 1
(0 - 1)
Rabo de Peixe
Pt3
16/01
2021
Fabril Barreiro
0 - 2
(0 - 0)
Real SC
Pt3
10/01
2021
Sporting Lisboa B
2 - 1
(0 - 0)
Real SC
Pt3
03/01
2021
Real SC
4 - 1
(0 - 0)
CO do Montijo
Pt3
23/12
2020
Real SC
1 - 0
(0 - 0)
Clube Oriental
Pt3
15/12
2020
Real SC
2 - 1
(0 - 0)
Belenenses B
Pt3
06/12
2020
Real SC
0 - 1
(0 - 0)
Oriental Dragon
Pt3
29/11
2020
SC Praiense
1 - 0
(1 - 0)
Real SC
Pt3
23/11
2020
Real SC
0 - 2
(0 - 1)
Os Belenenses SAD
PtC
18/11
2020
GD Fontinhas
1 - 1
(1 - 0)
Real SC
Pt3
25/10
2020
SC Ideal
2 - 1
( - )
Real SC
Pt3
17/10
2020
Real SC
1 - 1
(0 - 1)
Estrela Amadora
Pt3
11/10
2020
AD Portomosense
0 - 3
(0 - 0)
Real SC
PtC
04/10
2020
Rabo de Peixe
2 - 1
(1 - 1)
Real SC
Pt3
27/09
2020
Real SC
3 - 0
( - )
SC Lusitânia
PtC
20/09
2020
Real SC
2 - 1
(2 - 1)
Fabril Barreiro
Pt3
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[9,4,9,22],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_259":[7,4,8,19],"lg_259_6":[2,2,2,6],"lg_333":[2,null,1,3],"lg_333_6":[2,null,1,3]}
BEL
gazde meciuri:
Toate
10/03
2021
Belenenses B
1 - 0
(1 - 0)
CO do Montijo
Pt3
07/03
2021
Belenenses B
4 - 1
(3 - 1)
SC Ideal
Pt3
24/02
2021
Belenenses B
0 - 0
(0 - 0)
Sporting Lisboa B
Pt3
21/02
2021
Belenenses B
1 - 3
(1 - 1)
Rabo de Peixe
Pt3
17/01
2021
Belenenses B
0 - 2
(0 - 2)
Oriental Dragon
Pt3
11/01
2021
Belenenses B
1 - 1
(1 - 1)
SC Praiense
Pt3
29/11
2020
Belenenses B
0 - 1
( - )
Estrela Amadora
Pt3
15/11
2020
Belenenses B
1 - 0
(0 - 0)
Fabril Barreiro
Pt3
04/10
2020
Belenenses B
0 - 2
(0 - 1)
GD Fontinhas
Pt3
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,2,4,9],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_259":[3,2,4,9],"lg_259_6":[2,2,2,6]}
REA
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
07/03
2021
Oriental Dragon
4 - 3
(0 - 2)
Real SC
Pt3
21/02
2021
Clube Oriental
1 - 1
(1 - 1)
Real SC
Pt3
29/01
2021
Estrela Amadora
2 - 1
(1 - 1)
Real SC
Pt3
16/01
2021
Fabril Barreiro
0 - 2
(0 - 0)
Real SC
Pt3
10/01
2021
Sporting Lisboa B
2 - 1
(0 - 0)
Real SC
Pt3
29/11
2020
SC Praiense
1 - 0
(1 - 0)
Real SC
Pt3
18/11
2020
GD Fontinhas
1 - 1
(1 - 0)
Real SC
Pt3
25/10
2020
SC Ideal
2 - 1
( - )
Real SC
Pt3
11/10
2020
AD Portomosense
0 - 3
(0 - 0)
Real SC
PtC
04/10
2020
Rabo de Peixe
2 - 1
(1 - 1)
Real SC
Pt3
Victorii
1
17%
Egalitati
1
17%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,2,6,10],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_259":[1,2,6,9],"lg_259_6":[1,1,4,6],"lg_333":[1,null,null,1],"lg_333_6":[1,null,null,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Belenenses B
Meciuri jucate:
19
Real SC
Meciuri jucate:
22
Goluri
(Marcate/Primite)
16
0.84
1.11
21
33
1.5
1.14
25
Sub/Peste
1.5
9
10
47%
53%
5
17
23%
77%
2.5
14
5
74%
26%
10
12
45%
55%
3.5
15
4
79%
21%
18
4
82%
18%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
8
11
42%
58%
13
9
59%
41%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
6
13
32%
68%
5
17
23%
77%
Marcat un gol (Da/Nu)
11
8
58%
42%
17
5
77%
23%
BEL
Meciuri urmatoare
Dificultate
REA
Uşor 1
Greu 5
Real SC (G)
Pt3
15/03/2021
2
Clube Oriental (G)
Pt3
03/04/2021
2
SC Praiense (O)
Pt3
11/04/2021
3
Belenenses B (O)
Pt3
15/03/2021
2
CO do Montijo (O)
Pt3
03/04/2021
1
Sporting Lisboa B (G)
Pt3
11/04/2021
5
SC Praiense (O)
Pt3
25/04/2021
3
Amora FC (G)
Pt3
03/05/2021
5
SC Olhanense (O)
Pt3
08/05/2021
1
Vezi complet
<
Iulie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program