Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
35
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
2
Pronosticuri maine
64
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
278
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
677
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
15
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
110
American
117
African
15
Asiatic
67
Australijski
38
Internaţional
6
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
2
Copa America
4
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
6
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Aurrera de Ondarroa
-
Sodupe UC
12°C
W
L
D
L
W
W
22/05/2021 17:00 GMT
2
5 - 0
FT
W
D
W
L
L
L
Spania Tercera Division Group 4 - Pais Vasco
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 29, Relegation Group
Es5
Aurrera de Ondarroa
Sodupe UC
22/05/2021 17:00
34
30
35
2
1
-
3
1 - 3
3.04
12°
-
-
-
-
FT
5 - 0
(3 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29, Relegation Group
Es5
Aurrera de Ondarroa
Sodupe UC
22/05/2021 17:00
39
61
Peste
3.04
1 - 3
3.04
12°
-
-
-
FT
5 - 0
(3 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29, Relegation Group
Es5
Aurrera de Ondarroa
Sodupe UC
22/05/2021 17:00
48
29
22
1
12°
-
FT
5 - 0
(3 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29, Relegation Group
Es5
Aurrera de Ondarroa
Sodupe UC
22/05/2021 17:00
17%
1
2
1
-
3
1 - 3
12°
-
FT
5 - 0
(3 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29, Relegation Group
Es5
Aurrera de Ondarroa
Sodupe UC
22/05/2021 17:00
39
61
Da
1
-
3
1 - 3
3.04
12°
-
-
-
FT
5 - 0
(3 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29, Relegation Group
Es5
Aurrera de Ondarroa
Sodupe UC
22/05/2021 17:00
69%
21
1
-
3
1 - 3
3.04
12°
-
FT
5 - 0
(3 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29, Relegation Group
Es5
Aurrera de Ondarroa
Sodupe UC
22/05/2021 17:00
35%
Oaspete -0.75
1
-
3
1 - 3
3.04
12°
-
FT
5 - 0
(3 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29, Relegation Group
Es5
Aurrera de Ondarroa
Sodupe UC
22/05/2021 17:00
1
-
3
1 - 3
3.04
12°
FT
5 - 0
(3 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
17/04
2021
Sodupe UC
0 - 2
(0 - 1)
Aurrera de Ondarroa
Es5
30/04
2017
Sodupe UC
5 - 1
( - )
Aurrera de Ondarroa
Es5
08/12
2016
Aurrera de Ondarroa
1 - 1
( - )
Sodupe UC
Es5
Aurrera de Ondarroa
1
33%
Egalitati
1
33%
Sodupe UC
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_506":[1,1,1,3],"lg_506_6":[1,1,1,3]}
Clasare 22/05/2021
Group A
Group A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gernika Club
43
20
13
4
3
39
16
23
2
Real Sociedad C
40
20
12
4
4
48
27
21
3
Sestao River
39
20
12
3
5
40
13
27
4
SD Deusto
36
20
11
3
6
30
24
6
5
Santutxu FC
29
20
8
5
7
20
23
-3
6
SD Beasain
27
20
6
9
5
20
14
6
7
Tolosa CF
24
20
6
6
8
21
26
-5
8
Aurrera de Ondarroa
20
20
5
5
10
23
31
-8
9
Balmaseda
18
20
3
9
8
22
27
-5
10
JD Somorrostro
17
20
4
5
11
20
31
-11
11
Urgatzi KK
10
20
3
1
16
11
62
-51
Promotion
Promotion Play-off
Relegation Group
Group B
Group B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
CD Vitoria
35
20
9
8
3
20
4
16
2
Urduliz FT
35
20
9
8
3
28
18
10
3
Pasaia KE
34
20
9
7
4
22
14
8
4
CD Basconia
30
20
7
9
4
24
15
9
5
CD Anaitasuna
30
20
7
9
4
20
19
1
6
CF San Ignacio
29
20
7
8
5
19
19
0
7
CD Santurtzi
23
20
6
5
9
18
27
-9
8
SCD Durango
22
20
5
7
8
17
20
-3
9
Sodupe UC
20
20
4
8
8
21
23
-2
10
CD Ariznabarra
16
20
3
7
10
12
28
-16
11
CD Lagun Onak
15
20
3
6
11
17
31
-14
Promotion
Promotion Play-off
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gernika Club
59
26
18
5
3
52
20
32
2
Real Sociedad C
56
26
17
5
4
61
30
31
3
Sestao River
53
26
16
5
5
49
16
33
4
CD Vitoria
37
26
9
10
7
24
12
12
5
Urduliz FT
36
26
9
9
8
31
30
1
6
Pasaia KE
35
26
9
8
9
25
29
-4
Promotion
Promotion Play-off
Relegation Group
Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
CD Lagun Onak
33
26
9
6
11
31
34
-3
2
CD Santurtzi
32
25
8
8
9
28
31
-3
3
SCD Durango
31
26
7
10
9
25
25
0
4
Tolosa CF
31
25
8
7
10
27
34
-7
5
Aurrera de Ondarroa
30
26
8
6
12
29
37
-8
6
Sodupe UC
27
26
6
9
11
31
30
1
7
Balmaseda
26
26
5
11
10
29
35
-6
8
JD Somorrostro
23
26
5
8
13
27
39
-12
9
CD Ariznabarra
20
26
4
8
14
19
38
-19
10
Urgatzi KK
11
26
3
2
21
14
81
-67
Relegation
Second Stage
Second Stage
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
CD Anaitasuna
43
26
11
10
5
33
23
10
2
SD Deusto
42
26
12
6
8
34
31
3
3
Santutxu FC
39
26
11
6
9
26
31
-5
4
CD Basconia
36
26
8
12
6
29
20
9
5
CF San Ignacio
36
26
9
9
8
23
24
-1
6
SD Beasain
34
26
8
10
8
24
21
3
Promotion Play-off
AUR
meciuri
Toate
16/05
2021
CD Ariznabarra
1 - 2
(0 - 1)
Aurrera de Ondarroa
Es5
08/05
2021
Aurrera de Ondarroa
0 - 2
(0 - 1)
CD Lagun Onak
Es5
01/05
2021
CD Santurtzi
1 - 1
(0 - 1)
Aurrera de Ondarroa
Es5
24/04
2021
Aurrera de Ondarroa
0 - 2
(0 - 1)
SCD Durango
Es5
17/04
2021
Sodupe UC
0 - 2
(0 - 1)
Aurrera de Ondarroa
Es5
11/04
2021
Aurrera de Ondarroa
1 - 0
(0 - 0)
CD Ariznabarra
Es5
20/03
2021
Aurrera de Ondarroa
4 - 1
( - )
Urgatzi KK
Es5
13/03
2021
JD Somorrostro
0 - 2
(0 - 1)
Aurrera de Ondarroa
Es5
06/03
2021
Aurrera de Ondarroa
3 - 1
(0 - 1)
Santutxu FC
Es5
27/02
2021
Tolosa CF
2 - 1
( - )
Aurrera de Ondarroa
Es5
20/02
2021
Aurrera de Ondarroa
1 - 3
( - )
Real Sociedad C
Es5
13/02
2021
Gernika Club
3 - 1
(2 - 0)
Aurrera de Ondarroa
Es5
10/02
2021
Balmaseda
0 - 1
(0 - 1)
Aurrera de Ondarroa
Es5
06/02
2021
Aurrera de Ondarroa
0 - 1
(0 - 0)
Sestao River
Es5
30/01
2021
SD Deusto
3 - 1
(2 - 0)
Aurrera de Ondarroa
Es5
24/01
2021
Aurrera de Ondarroa
1 - 1
(0 - 0)
SD Beasain
Es5
20/01
2021
Urgatzi KK
0 - 2
( - )
Aurrera de Ondarroa
Es5
19/12
2020
Aurrera de Ondarroa
0 - 1
(0 - 0)
JD Somorrostro
Es5
13/12
2020
Santutxu FC
1 - 1
(0 - 1)
Aurrera de Ondarroa
Es5
05/12
2020
Aurrera de Ondarroa
1 - 1
(0 - 0)
Tolosa CF
Es5
29/11
2020
Real Sociedad C
4 - 1
(2 - 1)
Aurrera de Ondarroa
Es5
21/11
2020
Aurrera de Ondarroa
3 - 4
(1 - 1)
Gernika Club
Es5
15/11
2020
Sestao River
4 - 0
(3 - 0)
Aurrera de Ondarroa
Es5
07/11
2020
Aurrera de Ondarroa
0 - 1
( - )
SD Deusto
Es5
31/10
2020
SD Beasain
0 - 0
(0 - 0)
Aurrera de Ondarroa
Es5
24/10
2020
Aurrera de Ondarroa
0 - 0
(0 - 0)
Balmaseda
Es5
Victorii
3
50%
Egalitati
1
17%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[8,6,12,26],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_506":[8,6,12,26],"lg_506_6":[3,1,2,6]}
SOD
meciuri
Toate
15/05
2021
Sodupe UC
3 - 0
(1 - 0)
Balmaseda
Es5
09/05
2021
JD Somorrostro
2 - 2
(1 - 0)
Sodupe UC
Es5
01/05
2021
Sodupe UC
4 - 0
(2 - 0)
Urgatzi KK
Es5
24/04
2021
Tolosa CF
2 - 1
(0 - 0)
Sodupe UC
Es5
17/04
2021
Sodupe UC
0 - 2
(0 - 1)
Aurrera de Ondarroa
Es5
10/04
2021
Balmaseda
1 - 0
( - )
Sodupe UC
Es5
20/03
2021
Pasaia KE
1 - 1
( - )
Sodupe UC
Es5
13/03
2021
Sodupe UC
0 - 0
(0 - 0)
CF San Ignacio
Es5
07/03
2021
CD Basconia
2 - 1
(1 - 0)
Sodupe UC
Es5
28/02
2021
Sodupe UC
0 - 1
(0 - 0)
CD Santurtzi
Es5
20/02
2021
CD Lagun Onak
1 - 1
( - )
Sodupe UC
Es5
14/02
2021
Sodupe UC
1 - 2
(1 - 0)
Urduliz FT
Es5
10/02
2021
SCD Durango
1 - 0
(1 - 0)
Sodupe UC
Es5
07/02
2021
CD Vitoria
0 - 0
(0 - 0)
Sodupe UC
Es5
30/01
2021
Sodupe UC
3 - 1
(0 - 1)
CD Ariznabarra
Es5
10/01
2021
Sodupe UC
0 - 1
(0 - 1)
CD Anaitasuna
Es5
03/01
2021
Sodupe UC
0 - 1
(0 - 1)
Pasaia KE
Es5
19/12
2020
CF San Ignacio
1 - 0
(0 - 0)
Sodupe UC
Es5
13/12
2020
Sodupe UC
2 - 1
(1 - 1)
CD Basconia
Es5
05/12
2020
CD Santurtzi
2 - 2
(0 - 0)
Sodupe UC
Es5
28/11
2020
Sodupe UC
3 - 1
(2 - 0)
CD Lagun Onak
Es5
21/11
2020
Urduliz FT
3 - 3
(2 - 1)
Sodupe UC
Es5
15/11
2020
Sodupe UC
0 - 0
(0 - 0)
CD Vitoria
Es5
08/11
2020
CD Ariznabarra
1 - 3
(0 - 1)
Sodupe UC
Es5
01/11
2020
Sodupe UC
0 - 2
(0 - 1)
SCD Durango
Es5
17/10
2020
CD Anaitasuna
1 - 1
(1 - 0)
Sodupe UC
Es5
Victorii
2
33%
Egalitati
1
17%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[6,9,11,26],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_506":[6,9,11,26],"lg_506_6":[2,1,3,6]}
AUR
gazde meciuri:
Toate
08/05
2021
Aurrera de Ondarroa
0 - 2
(0 - 1)
CD Lagun Onak
Es5
24/04
2021
Aurrera de Ondarroa
0 - 2
(0 - 1)
SCD Durango
Es5
11/04
2021
Aurrera de Ondarroa
1 - 0
(0 - 0)
CD Ariznabarra
Es5
20/03
2021
Aurrera de Ondarroa
4 - 1
( - )
Urgatzi KK
Es5
06/03
2021
Aurrera de Ondarroa
3 - 1
(0 - 1)
Santutxu FC
Es5
20/02
2021
Aurrera de Ondarroa
1 - 3
( - )
Real Sociedad C
Es5
06/02
2021
Aurrera de Ondarroa
0 - 1
(0 - 0)
Sestao River
Es5
24/01
2021
Aurrera de Ondarroa
1 - 1
(0 - 0)
SD Beasain
Es5
19/12
2020
Aurrera de Ondarroa
0 - 1
(0 - 0)
JD Somorrostro
Es5
05/12
2020
Aurrera de Ondarroa
1 - 1
(0 - 0)
Tolosa CF
Es5
21/11
2020
Aurrera de Ondarroa
3 - 4
(1 - 1)
Gernika Club
Es5
07/11
2020
Aurrera de Ondarroa
0 - 1
( - )
SD Deusto
Es5
24/10
2020
Aurrera de Ondarroa
0 - 0
(0 - 0)
Balmaseda
Es5
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,3,7,13],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_506":[3,3,7,13],"lg_506_6":[3,null,3,6]}
SOD
meciuri in calitate de oaspete
Toate
09/05
2021
JD Somorrostro
2 - 2
(1 - 0)
Sodupe UC
Es5
24/04
2021
Tolosa CF
2 - 1
(0 - 0)
Sodupe UC
Es5
10/04
2021
Balmaseda
1 - 0
( - )
Sodupe UC
Es5
20/03
2021
Pasaia KE
1 - 1
( - )
Sodupe UC
Es5
07/03
2021
CD Basconia
2 - 1
(1 - 0)
Sodupe UC
Es5
20/02
2021
CD Lagun Onak
1 - 1
( - )
Sodupe UC
Es5
10/02
2021
SCD Durango
1 - 0
(1 - 0)
Sodupe UC
Es5
07/02
2021
CD Vitoria
0 - 0
(0 - 0)
Sodupe UC
Es5
19/12
2020
CF San Ignacio
1 - 0
(0 - 0)
Sodupe UC
Es5
05/12
2020
CD Santurtzi
2 - 2
(0 - 0)
Sodupe UC
Es5
21/11
2020
Urduliz FT
3 - 3
(2 - 1)
Sodupe UC
Es5
08/11
2020
CD Ariznabarra
1 - 3
(0 - 1)
Sodupe UC
Es5
17/10
2020
CD Anaitasuna
1 - 1
(1 - 0)
Sodupe UC
Es5
Victorii
0
0%
Egalitati
3
50%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[1,7,5,13],"lg_-1_6":[0,3,3,6],"lg_506":[1,7,5,13],"lg_506_6":[null,3,3,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Aurrera de Ondarroa
Meciuri jucate:
26
Sodupe UC
Meciuri jucate:
26
Goluri
(Marcate/Primite)
29
1.12
1.42
37
31
1.19
1.15
30
Sub/Peste
1.5
7
19
27%
73%
9
17
35%
65%
2.5
16
10
62%
38%
14
12
54%
46%
3.5
18
8
69%
31%
19
7
73%
27%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
13
13
50%
50%
13
13
50%
50%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
7
19
27%
73%
5
21
19%
81%
Marcat un gol (Da/Nu)
18
8
69%
31%
15
11
58%
42%
AUR
Meciuri urmatoare
Dificultate
SOD
Uşor 1
Greu 5
Sodupe UC (G)
Es5
22/05/2021
4
SCD Durango (O)
Es5
29/05/2021
3
CD Santurtzi (G)
Es5
05/06/2021
4
CD Lagun Onak (O)
Es5
12/06/2021
3
Urduliz FT (O)
Es5
05/09/2021
2
SD Leioa (G)
Es5
11/09/2021
4
Aurrera de Ondarroa (O)
Es5
22/05/2021
2
Tolosa CF (G)
Es5
29/05/2021
2
Urgatzi KK (O)
Es5
05/06/2021
1
JD Somorrostro (G)
Es5
12/06/2021
3
Vezi complet
<
Iulie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program