Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
107
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
2
Pronosticuri maine
91
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
304
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
738
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
30
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
113
American
140
African
11
Asiatic
73
Australijski
44
Internaţional
5
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
3
Copa America
2
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
3
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Altos/PI
-
Sinop MT
32°C
L
W
W
W
W
L
18/10/2020 20:45 GMT
1
2 - 1
FT
L
W
L
W
L
L
Brazilia Serie D
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 9, Grupo A2
Br4
Altos/PI
Sinop MT
18/10/2020 20:45
62
9
29
1
2
-
0
2 - 0
1.58
32°
-
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9, Grupo A2
Br4
Altos/PI
Sinop MT
18/10/2020 20:45
68
32
Sub
1.58
2 - 0
1.58
32°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9, Grupo A2
Br4
Altos/PI
Sinop MT
18/10/2020 20:45
36
38
27
X
32°
-
FT
2 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9, Grupo A2
Br4
Altos/PI
Sinop MT
18/10/2020 20:45
24%
X
1
2
-
0
2 - 0
32°
-
FT
2 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9, Grupo A2
Br4
Altos/PI
Sinop MT
18/10/2020 20:45
65
35
Nu
2
-
0
2 - 0
1.58
32°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9, Grupo A2
Br4
Altos/PI
Sinop MT
18/10/2020 20:45
91%
12
2
-
0
2 - 0
1.58
32°
-
FT
2 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9, Grupo A2
Br4
Altos/PI
Sinop MT
18/10/2020 20:45
61%
Gazda -1.5
2
-
0
2 - 0
1.58
32°
-
FT
2 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9, Grupo A2
Br4
Altos/PI
Sinop MT
18/10/2020 20:45
2
-
0
2 - 0
1.58
32°
FT
2 - 1
(1 - 1)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 18/10/2020
Grupo A1
Grupo A1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bragantino/PA
13
6
4
1
1
13
8
5
2
Rio Branco/AC
12
6
3
3
0
8
3
5
3
Galvez AC
10
6
3
1
2
8
9
-1
4
Fast Clube/AM
9
6
2
3
1
11
5
6
5
Ji-Paraná FC RO
8
6
2
2
2
8
7
1
6
Vilhenense RO
5
6
1
2
3
6
9
-3
7
Atletico Acreano
4
6
0
4
2
5
11
-6
8
Independente/PA
3
6
1
0
5
6
13
-7
Next round
Grupo A2
Grupo A2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Altos/PI
12
6
4
0
2
13
6
7
2
Juventude/MA
10
6
3
1
2
12
5
7
3
River/PI
10
6
3
1
2
9
8
1
4
São Raimundo/RR
8
6
2
2
2
5
4
1
5
Moto Clube/MA
8
6
2
2
2
10
10
0
6
Baré RR
8
6
2
2
2
9
11
-2
7
Sinop MT
6
6
2
0
4
5
11
-6
8
Santos Macapá/AP
6
6
2
0
4
6
14
-8
Next round
Grupo A3
Grupo A3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Salgueiro
12
6
3
3
0
6
1
5
2
América/RN
11
6
3
2
1
9
3
6
3
Floresta/CE
11
6
3
2
1
7
3
4
4
Afogados/PE
9
6
3
0
3
8
12
-4
5
Globo FC
7
6
2
1
3
7
9
-2
6
Atlético/PB
6
6
2
0
4
7
7
0
7
Campinense/PB
6
6
1
3
2
3
5
-2
8
Guarany/CE
4
6
1
1
4
3
10
-7
Next round
Grupo A4
Grupo A4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Vitoria Conquista/BA
10
6
3
1
2
8
9
-1
2
Coruripe/AL
10
6
3
1
2
3
4
-1
3
ABC Natal
9
6
2
3
1
11
2
9
4
Potiguar-M/RN
9
6
2
3
1
7
5
2
5
Itabaiana/SE
7
6
1
4
1
9
8
1
6
Frei Paulistano/SE
6
6
1
3
2
4
3
1
7
Central PE
6
6
0
6
0
5
5
0
8
Jacyobá/AL
3
6
0
3
3
6
17
-11
Next round
Grupo A5
Grupo A5
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Goianésia GO
13
6
4
1
1
10
5
5
2
Aparecidense GO
11
6
3
2
1
10
5
5
3
Real Noroeste ES
10
6
3
1
2
10
9
1
4
União Rondonópolis MT
7
6
2
1
3
8
8
0
5
CEOV MS
7
6
2
1
3
5
7
-2
6
Goiânia/GO
6
6
1
3
2
7
7
0
7
Vitória/ES
6
6
2
0
4
8
12
-4
8
Águia Negra/MS
6
6
1
3
2
7
12
-5
Next round
Grupo A6
Grupo A6
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
SE Gama/DF
16
6
5
1
0
13
2
11
2
Brasiliense/DF
11
6
3
2
1
15
6
9
3
Alagoinhas Atlético/BA
10
6
3
1
2
11
5
6
4
Bahia de Feira BA
10
6
3
1
2
9
6
3
5
Tupynambás/MG
9
6
2
3
1
8
8
0
6
Villa Nova/MG
7
6
2
1
3
7
8
-1
7
Caldense MG
4
6
1
1
4
2
14
-12
8
Palmas TO
0
6
0
0
6
1
17
-16
Next round
Grupo A7
Grupo A7
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bangu/RJ
12
6
3
3
0
10
5
5
2
Ferroviária/SP
11
6
3
2
1
14
6
8
3
Mirassol/SP
9
6
2
3
1
10
5
5
4
Cascavel/PR
9
6
2
3
1
9
6
3
5
Portuguesa/RJ
9
6
2
3
1
8
5
3
6
Cabofriense/RJ
9
6
2
3
1
11
10
1
7
Nacional/PR
3
6
1
0
5
7
16
-9
8
Toledo CW/PR
1
6
0
1
5
6
22
-16
Next round
Grupo A8
Grupo A8
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Novorizontino/SP
14
6
4
2
0
5
1
4
2
EC Pelotas/RS
10
6
3
1
2
6
4
2
3
Caxias/RS
10
6
3
1
2
7
6
1
4
Joinville
9
6
2
3
1
10
4
6
5
Marcilio Dias/SC
9
6
2
3
1
2
1
1
6
São Luiz/RS
8
6
2
2
2
3
4
-1
7
Cidade Azul/SC
3
6
1
0
5
5
11
-6
8
Sao Caetano/SP
2
6
0
2
4
1
8
-7
Next round
ALT
meciuri
Toate
Serie D
Campeonato Piauiense
Copa do Nordeste
Copa do Brasil
15/10
2020
Baré RR
2 - 1
(2 - 0)
Altos/PI
Br4
11/10
2020
Altos/PI
3 - 1
(1 - 1)
River/PI
Br4
03/10
2020
Juventude/MA
1 - 2
(0 - 2)
Altos/PI
Br4
30/09
2020
Altos/PI
3 - 1
(1 - 1)
Moto Clube/MA
Br4
26/09
2020
Santos Macapá/AP
0 - 4
(0 - 2)
Altos/PI
Br4
20/09
2020
Altos/PI
0 - 1
(0 - 0)
São Raimundo/RR
Br4
14/03
2020
Piaui/PI
0 - 2
(0 - 1)
Altos/PI
BrP
11/03
2020
Altos/PI
1 - 2
(1 - 0)
Flamengo PI
BrP
08/03
2020
Altos/PI
1 - 0
(0 - 0)
River/PI
BrP
06/03
2020
Timon
1 - 4
(1 - 3)
Altos/PI
BrP
01/03
2020
4 de Julho PI
1 - 1
(1 - 1)
Altos/PI
BrP
16/02
2020
Altos/PI
2 - 2
(2 - 1)
Parnahyba/PI
BrP
13/02
2020
Altos/PI
1 - 1
(1 - 1)
Vasco da Gama RJ
BrC
02/02
2020
Picos PI
0 - 0
(0 - 0)
Altos/PI
BrP
29/01
2020
Altos/PI
2 - 1
(0 - 1)
Piaui/PI
BrP
24/01
2020
Flamengo PI
0 - 2
(0 - 2)
Altos/PI
BrP
19/01
2020
Altos/PI
2 - 1
(0 - 1)
Timon
BrP
09/05
2019
ABC Natal
2 - 0
(2 - 0)
Altos/PI
BrC
03/05
2019
Altos/PI
1 - 0
(1 - 0)
ABC Natal
BrC
Victorii
4
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[11,4,4,19],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_480":[4,null,2,6],"lg_480_6":[4,null,2,6],"lg_561":[6,3,1,10],"lg_561_6":[3,2,1,6],"lg_457":[1,null,1,2],"lg_457_6":[1,null,1,2],"lg_476":[null,1,null,1],"lg_476_6":[null,1,null,1]}
SIN
meciuri
Toate
Serie D
Campeonato Matogrossense
14/10
2020
Sinop MT
0 - 2
(0 - 1)
Juventude/MA
Br4
11/10
2020
Sinop MT
1 - 0
(0 - 0)
São Raimundo/RR
Br4
08/10
2020
Moto Clube/MA
3 - 0
(1 - 0)
Sinop MT
Br4
03/10
2020
Baré RR
2 - 3
(0 - 1)
Sinop MT
Br4
30/09
2020
Sinop MT
1 - 2
(1 - 0)
Santos Macapá/AP
Br4
20/09
2020
Sinop MT
0 - 2
(0 - 2)
River/PI
Br4
15/03
2020
Sinop MT
0 - 1
(0 - 0)
CEOV MS
BrM
08/03
2020
Nova Mutum
1 - 1
( - )
Sinop MT
BrM
01/03
2020
Sinop MT
5 - 3
(2 - 1)
Luverdense
BrM
22/02
2020
União Rondonópolis MT
1 - 1
(0 - 0)
Sinop MT
BrM
16/02
2020
Sinop MT
3 - 1
(2 - 0)
Mixto/MT
BrM
11/02
2020
Cuiabá Esporte
4 - 0
(3 - 0)
Sinop MT
BrM
30/01
2020
Sinop MT
1 - 0
( - )
Poconé
BrM
26/01
2020
Dom Bosco MT
4 - 3
(1 - 2)
Sinop MT
BrM
22/01
2020
Sinop MT
4 - 0
(2 - 0)
Araguaia MT
BrM
Victorii
2
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[6,2,7,15],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_480":[2,null,4,6],"lg_480_6":[2,null,4,6],"lg_559":[4,2,3,9],"lg_559_6":[2,2,2,6]}
ALT
gazde meciuri:
Toate
Serie D
Campeonato Piauiense
Copa do Nordeste
Copa do Brasil
11/10
2020
Altos/PI
3 - 1
(1 - 1)
River/PI
Br4
30/09
2020
Altos/PI
3 - 1
(1 - 1)
Moto Clube/MA
Br4
20/09
2020
Altos/PI
0 - 1
(0 - 0)
São Raimundo/RR
Br4
11/03
2020
Altos/PI
1 - 2
(1 - 0)
Flamengo PI
BrP
08/03
2020
Altos/PI
1 - 0
(0 - 0)
River/PI
BrP
16/02
2020
Altos/PI
2 - 2
(2 - 1)
Parnahyba/PI
BrP
13/02
2020
Altos/PI
1 - 1
(1 - 1)
Vasco da Gama RJ
BrC
29/01
2020
Altos/PI
2 - 1
(0 - 1)
Piaui/PI
BrP
19/01
2020
Altos/PI
2 - 1
(0 - 1)
Timon
BrP
03/05
2019
Altos/PI
1 - 0
(1 - 0)
ABC Natal
BrC
Victorii
3
50%
Egalitati
1
17%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[6,2,2,10],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_480":[2,null,1,3],"lg_480_6":[2,null,1,3],"lg_561":[3,1,1,5],"lg_561_6":[3,1,1,5],"lg_457":[1,null,null,1],"lg_457_6":[1,null,null,1],"lg_476":[null,1,null,1],"lg_476_6":[null,1,null,1]}
SIN
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Serie D
Campeonato Matogrossense
08/10
2020
Moto Clube/MA
3 - 0
(1 - 0)
Sinop MT
Br4
03/10
2020
Baré RR
2 - 3
(0 - 1)
Sinop MT
Br4
08/03
2020
Nova Mutum
1 - 1
( - )
Sinop MT
BrM
22/02
2020
União Rondonópolis MT
1 - 1
(0 - 0)
Sinop MT
BrM
11/02
2020
Cuiabá Esporte
4 - 0
(3 - 0)
Sinop MT
BrM
26/01
2020
Dom Bosco MT
4 - 3
(1 - 2)
Sinop MT
BrM
Victorii
1
17%
Egalitati
2
33%
Pierderi
3
50%
{"lg_-1":[1,2,3,6],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_480":[1,null,1,2],"lg_480_6":[1,null,1,2],"lg_559":[null,2,2,4],"lg_559_6":[null,2,2,4]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Altos/PI
Meciuri jucate:
19
Sinop MT
Meciuri jucate:
15
Goluri
(Marcate/Primite)
32
1.68
0.89
17
23
1.53
1.73
26
Sub/Peste
1.5
4
15
21%
79%
3
12
20%
80%
2.5
9
10
47%
53%
7
8
47%
53%
3.5
14
5
74%
26%
9
6
60%
40%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
11
8
58%
42%
7
8
47%
53%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
6
13
32%
68%
3
12
20%
80%
Marcat un gol (Da/Nu)
16
3
84%
16%
10
5
67%
33%
ALT
Meciuri urmatoare
Dificultate
SIN
Uşor 1
Greu 5
Sinop MT (G)
Br4
18/10/2020
1
Sinop MT (O)
Br4
21/10/2020
1
Baré RR (G)
Br4
25/10/2020
2
River/PI (O)
Br4
01/11/2020
1
Juventude/MA (G)
Br4
08/11/2020
2
Moto Clube/MA (O)
Br4
13/11/2020
1
Altos/PI (O)
Br4
18/10/2020
4
Altos/PI (G)
Br4
21/10/2020
4
Juventude/MA (O)
Br4
25/10/2020
4
São Raimundo/RR (O)
Br4
31/10/2020
2
Baré RR (G)
Br4
08/11/2020
2
Nova Mutum (O)
BrM
11/11/2020
2
Vezi complet
<
Iulie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program