Ligile mele
SUA
[+]
MLS
4
Fotbal
Pronosticuri azi
91
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
191
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
499
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1043
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
27
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
139
American
115
African
36
Asiatic
73
Australijski
38
Internaţional
60
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
12
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
8
World Cup Qual. CAF
21
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Malawi
53%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 15:00
MAL - STP,
15:00
WCQ
Guinea-Bissau
47%
Probabilitatea de a remiza
06/06/2024 18:00
GNB - ETH,
18:00
WCQ
Sudan
45%
Probabilitatea de a remiza
06/06/2024 18:00
MAU - SUD,
18:00
WCQ
Libya
50%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 18:00
LIB - MAU,
18:00
WCQ
Niger
55%
Probabilitatea de a remiza
06/06/2024 18:00
CON - NIG,
18:00
WCQ
Egypt
48%
Probabilitatea de a remiza
06/06/2024 21:00
EGY - BFA ,
21:00
WCQ
Senegal
48%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 21:00
SEN - COD ,
21:00
WCQ
Benin
37%
Probabilitatea de a remiza
06/06/2024 21:00
BEN - RWA,
21:00
WCQ
Algeria
42%
Probabilitatea de a remiza
06/06/2024 21:00
ALG - GUI,
21:00
WCQ
Mali
45%
Probabilitatea de a remiza
06/06/2024 21:00
MAL - GHA ,
21:00
WCQ
Syria
42%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 15:00
NOR - SYR,
15:00
WCQ
India
37%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 15:30
IND - KUW,
15:30
WCQ
Uzbekistan
62%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 16:30
UZB - TUR,
16:30
WCQ
Kyrgyzstan
46%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 17:00
KYR - MAL,
17:00
WCQ
Saudi Arabia
70%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 17:30
PAK - KSA,
17:30
WCQ
Iraq
64%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 11:00
IDN - IRA,
11:00
WCQ
Australia
72%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 12:45
BAN - AUS,
12:45
WCQ
Oman
56%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 13:00
TAI - OMA,
13:00
WCQ
South Korea
66%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 14:00
SIN - KOR,
14:00
WCQ
Qatar
67%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 18:00
AFG - QAT,
18:00
WCQ
United Arab Emirates
68%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 18:00
NEP - UNI,
18:00
WCQ
Palestine
44%
Probabilitatea de a remiza
06/06/2024 18:00
PAL - LEB,
18:00
WCQ
Bahrain
48%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 19:30
BAH - YEM,
19:30
WCQ
Jordan
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 19:30
JOR - TAJ,
19:30
WCQ
Iran
67%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 14:00
HKG - IRA,
14:00
WCQ
China
46%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 14:00
CHN - THA,
14:00
WCQ
Vietnam
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 14:00
VIE - PHI,
14:00
WCQ
Japan
71%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 14:10
MYA - JAP,
14:10
WCQ
Syria
49%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 02:00
SYR - NOR,
02:00
WCQ
Haiti
48%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 23:00
HAI - SAI,
23:00
WCQ
Honduras
49%
Probabilitatea de a câștiga
07/06/2024 02:30
HON - CUB,
02:30
WCQ
Panama
60%
Probabilitatea de a câștiga
07/06/2024 02:30
PAN - GUY,
02:30
WCQ
json_m
Pronostic
9 de Julio Rafaela
-
Boca Unidos
D
W
L
W
D
W
24/06/2023 20:00 GMT
1
2 - 0
FT
D
L
W
L
W
D
Argentina Torneo Federal A
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 17, Group D
Ar3
9 de Julio Rafaela
Boca Unidos
24/06/2023 20:00
36
31
33
1
2
-
1
2 - 1
2.56
2.05
2.05
2.80
3.75
no
no
no
FT
2 - 0
(1 - 0)
-
-
-
-
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group D
Ar3
9 de Julio Rafaela
Boca Unidos
24/06/2023 20:00
49
51
Peste
2.56
2 - 1
2.56
2.50
1.50
2.50
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group D
Ar3
9 de Julio Rafaela
Boca Unidos
24/06/2023 20:00
11
55
35
X
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group D
Ar3
9 de Julio Rafaela
Boca Unidos
24/06/2023 20:00
20%
X
1
2
-
1
2 - 1
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group D
Ar3
9 de Julio Rafaela
Boca Unidos
24/06/2023 20:00
49
51
Da
2
-
1
2 - 1
2.56
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group D
Ar3
9 de Julio Rafaela
Boca Unidos
24/06/2023 20:00
69%
12
2
-
1
2 - 1
2.56
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group D
Ar3
9 de Julio Rafaela
Boca Unidos
24/06/2023 20:00
36%
Gazda 0
2
-
1
2 - 1
2.56
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group D
Ar3
9 de Julio Rafaela
Boca Unidos
24/06/2023 20:00
2
-
1
2 - 1
2.56
FT
2 - 0
(1 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
30/04
2023
Boca Unidos
2 - 0
(2 - 0)
9 de Julio Rafaela
Ar3
05/04
2009
Boca Unidos
1 - 0
( - )
9 de Julio Rafaela
Ar3
08/02
2009
9 de Julio Rafaela
1 - 2
( - )
Boca Unidos
Ar3
16/11
2008
Boca Unidos
2 - 1
( - )
9 de Julio Rafaela
Ar3
20/09
2008
9 de Julio Rafaela
3 - 3
( - )
Boca Unidos
Ar3
16/03
2008
9 de Julio Rafaela
1 - 1
( - )
Boca Unidos
Ar3
20/01
2008
Boca Unidos
3 - 0
( - )
9 de Julio Rafaela
Ar3
21/10
2007
9 de Julio Rafaela
1 - 0
( - )
Boca Unidos
Ar3
24/08
2007
Boca Unidos
4 - 0
( - )
9 de Julio Rafaela
Ar3
9 de Julio Rafaela
0
0%
Egalitati
2
33%
Boca Unidos
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[1,2,6,9],"lg_-1_6":[0,2,4,6],"lg_529":[1,2,6,9],"lg_529_6":[null,2,4,6]}
Clasare 24/06/2023
Group A
Group A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Club Olimpo
31
14
9
4
1
24
8
16
2
Villa Mitre
28
14
8
4
2
17
5
12
3
Sansinena
20
14
6
2
6
16
15
1
4
Santamarina Tandil
20
14
5
5
4
11
12
-1
5
Liniers Bahía Blanca
18
15
5
3
7
12
14
-2
6
Club Cipolletti
17
14
5
2
7
14
16
-2
7
CA Germinal
16
15
4
4
7
13
20
-7
8
Sol de Mayo
15
14
4
3
7
12
19
-7
9
Circulo Deportivo
13
14
4
1
9
9
19
-10
Promotion Play-off
Relegation
Group B
Group B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Argentino Monte Maíz
31
14
9
4
1
28
11
17
2
Ciudad Bolivar
31
14
9
4
1
23
10
13
3
Juventud Unida SL
20
14
5
5
4
10
10
0
4
Huracán Las Heras
20
14
6
2
6
15
20
-5
5
SCyB Atenas
18
14
5
3
6
15
19
-4
6
San Martín Mendoza
17
15
4
5
6
8
14
-6
7
Ferro Carril Oeste (GP)
14
13
4
2
7
12
15
-3
8
CS Estudiantes (SL)
13
15
2
7
6
14
17
-3
9
Sportivo Penarol
8
13
2
2
9
10
19
-9
Promotion Play-off
Relegation
Group C
Group C
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
CA Douglas Haig
30
14
9
3
2
18
7
11
2
Sportivo Belgrano
26
15
8
2
5
22
15
7
3
Indep. de Chivilcoy
24
15
7
3
5
18
11
7
4
Sportivo Las Parejas
23
14
7
2
5
14
8
6
5
Unión Sunchales
18
14
5
3
6
10
14
-4
6
El Linqueño
16
14
4
4
6
16
16
0
7
Def. Pronunciamiento
16
14
4
4
6
12
23
-11
8
Def. Belgrano (VR)
14
14
3
5
6
10
16
-6
9
Gimnasia C. Uruguay
10
14
2
4
8
11
21
-10
Promotion Play-off
Relegation
Group D
Group D
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gimnasia y Tiro
30
16
8
6
2
16
8
8
2
Sarmiento Resistencia
24
14
7
3
4
12
8
4
3
Sol de América
23
15
6
5
4
18
11
7
4
San Martín Formosa
19
15
6
1
8
11
11
0
5
Juventud Antoniana
19
14
5
4
5
9
11
-2
6
Boca Unidos
19
14
5
4
5
13
18
-5
7
Central Norte Salta
15
14
4
3
7
14
15
-1
8
Crucero del Norte
15
14
4
3
7
13
18
-5
9
9 de Julio Rafaela
15
14
4
3
7
12
18
-6
Promotion Play-off
Relegation
RAF
meciuri
Toate
18/06
2023
Juventud Antoniana
1 - 1
(1 - 0)
9 de Julio Rafaela
Ar3
11/06
2023
9 de Julio Rafaela
2 - 1
(1 - 1)
Crucero del Norte
Ar3
04/06
2023
Gimnasia y Tiro
2 - 0
(0 - 0)
9 de Julio Rafaela
Ar3
28/05
2023
9 de Julio Rafaela
1 - 0
(0 - 0)
San Martín Formosa
Ar3
21/05
2023
Sarmiento Resistencia
1 - 1
(1 - 0)
9 de Julio Rafaela
Ar3
18/05
2023
9 de Julio Rafaela
3 - 1
(2 - 0)
Central Norte Salta
Ar3
07/05
2023
9 de Julio Rafaela
1 - 1
(1 - 1)
Sol de América
Ar3
30/04
2023
Boca Unidos
2 - 0
(2 - 0)
9 de Julio Rafaela
Ar3
23/04
2023
9 de Julio Rafaela
0 - 1
(0 - 0)
Juventud Antoniana
Ar3
16/04
2023
Crucero del Norte
2 - 1
(0 - 1)
9 de Julio Rafaela
Ar3
10/04
2023
9 de Julio Rafaela
2 - 1
(1 - 1)
Gimnasia y Tiro
Ar3
01/04
2023
San Martín Formosa
2 - 0
(1 - 0)
9 de Julio Rafaela
Ar3
25/03
2023
9 de Julio Rafaela
0 - 1
(0 - 1)
Sarmiento Resistencia
Ar3
18/03
2023
Central Norte Salta
2 - 0
(1 - 0)
9 de Julio Rafaela
Ar3
Victorii
3
50%
Egalitati
2
33%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,3,7,14],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_529":[4,3,7,14],"lg_529_6":[3,2,1,6]}
BOC
meciuri
Toate
18/06
2023
Boca Unidos
2 - 2
(2 - 0)
Sol de América
Ar3
03/06
2023
Juventud Antoniana
2 - 1
(0 - 0)
Boca Unidos
Ar3
28/05
2023
Boca Unidos
1 - 0
(0 - 0)
Crucero del Norte
Ar3
21/05
2023
Gimnasia y Tiro
1 - 0
(0 - 0)
Boca Unidos
Ar3
17/05
2023
Boca Unidos
1 - 0
(0 - 0)
San Martín Formosa
Ar3
14/05
2023
Sarmiento Resistencia
0 - 0
(0 - 0)
Boca Unidos
Ar3
07/05
2023
Central Norte Salta
3 - 0
(2 - 0)
Boca Unidos
Ar3
30/04
2023
Boca Unidos
2 - 0
(2 - 0)
9 de Julio Rafaela
Ar3
23/04
2023
Sol de América
6 - 1
(3 - 1)
Boca Unidos
Ar3
09/04
2023
Boca Unidos
2 - 0
(2 - 0)
Juventud Antoniana
Ar3
01/04
2023
Crucero del Norte
1 - 1
(1 - 1)
Boca Unidos
Ar3
26/03
2023
Boca Unidos
2 - 1
(0 - 1)
Gimnasia y Tiro
Ar3
19/03
2023
San Martín Formosa
0 - 0
(0 - 0)
Boca Unidos
Ar3
10/03
2023
Boca Unidos
0 - 2
(0 - 2)
Sarmiento Resistencia
Ar3
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,4,5,14],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_529":[5,4,5,14],"lg_529_6":[2,2,2,6]}
RAF
gazde meciuri:
Toate
11/06
2023
9 de Julio Rafaela
2 - 1
(1 - 1)
Crucero del Norte
Ar3
28/05
2023
9 de Julio Rafaela
1 - 0
(0 - 0)
San Martín Formosa
Ar3
18/05
2023
9 de Julio Rafaela
3 - 1
(2 - 0)
Central Norte Salta
Ar3
07/05
2023
9 de Julio Rafaela
1 - 1
(1 - 1)
Sol de América
Ar3
23/04
2023
9 de Julio Rafaela
0 - 1
(0 - 0)
Juventud Antoniana
Ar3
10/04
2023
9 de Julio Rafaela
2 - 1
(1 - 1)
Gimnasia y Tiro
Ar3
25/03
2023
9 de Julio Rafaela
0 - 1
(0 - 1)
Sarmiento Resistencia
Ar3
Victorii
4
67%
Egalitati
1
17%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,1,2,7],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_529":[4,1,2,7],"lg_529_6":[4,1,1,6]}
BOC
meciuri in calitate de oaspete
Toate
03/06
2023
Juventud Antoniana
2 - 1
(0 - 0)
Boca Unidos
Ar3
21/05
2023
Gimnasia y Tiro
1 - 0
(0 - 0)
Boca Unidos
Ar3
14/05
2023
Sarmiento Resistencia
0 - 0
(0 - 0)
Boca Unidos
Ar3
07/05
2023
Central Norte Salta
3 - 0
(2 - 0)
Boca Unidos
Ar3
23/04
2023
Sol de América
6 - 1
(3 - 1)
Boca Unidos
Ar3
01/04
2023
Crucero del Norte
1 - 1
(1 - 1)
Boca Unidos
Ar3
19/03
2023
San Martín Formosa
0 - 0
(0 - 0)
Boca Unidos
Ar3
Victorii
0
0%
Egalitati
2
33%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[0,3,4,7],"lg_-1_6":[0,2,4,6],"lg_529":[null,3,4,7],"lg_529_6":[null,2,4,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
9 de Julio Rafaela
Meciuri jucate:
14
Boca Unidos
Meciuri jucate:
14
Goluri
(Marcate/Primite)
12
0.86
1.29
18
13
0.93
1.29
18
Sub/Peste
1.5
3
11
21%
79%
5
9
36%
64%
2.5
10
4
71%
29%
9
5
64%
36%
3.5
13
1
93%
7%
12
2
86%
14%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
7
7
50%
50%
5
9
36%
64%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
13
7%
93%
6
8
43%
57%
Marcat un gol (Da/Nu)
8
6
57%
43%
9
5
64%
36%
RAF
Meciuri urmatoare
Dificultate
BOC
Uşor 1
Greu 5
Boca Unidos (G)
Ar3
24/06/2023
1
Sol de América (O)
Ar3
28/06/2023
2
Central Norte Salta (O)
Ar3
07/07/2023
1
Sarmiento Resistencia (G)
Ar3
15/07/2023
2
San Martín Formosa (O)
Ar3
22/07/2023
1
Gimnasia y Tiro (G)
Ar3
28/07/2023
3
9 de Julio Rafaela (O)
Ar3
24/06/2023
3
Central Norte Salta (G)
Ar3
28/06/2023
3
Sarmiento Resistencia (G)
Ar3
01/07/2023
4
San Martín Formosa (O)
Ar3
07/07/2023
3
Gimnasia y Tiro (G)
Ar3
15/07/2023
5
Crucero del Norte (O)
Ar3
22/07/2023
2
Crucero del Norte (O)
Ar3
01/08/2023
2
Juventud Antoniana (G)
Ar3
05/08/2023
1
Boca Unidos (O)
Ar3
19/08/2023
1
Sol de América (G)
Ar3
26/08/2023
2
Central Norte Salta (G)
Ar3
08/09/2023
1
Sarmiento Resistencia (O)
Ar3
12/09/2023
2
San Martín Formosa (G)
Ar3
16/09/2023
1
Gimnasia y Tiro (O)
Ar3
23/09/2023
3
Crucero del Norte (G)
Ar3
30/09/2023
2
Juventud Antoniana (O)
Ar3
07/10/2023
1
Boca Unidos (G)
Ar3
14/10/2023
1
Sol de América (O)
Ar3
28/10/2023
2
Juventud Antoniana (G)
Ar3
28/07/2023
3
Sol de América (O)
Ar3
05/08/2023
4
9 de Julio Rafaela (G)
Ar3
19/08/2023
3
Central Norte Salta (O)
Ar3
26/08/2023
3
Sarmiento Resistencia (O)
Ar3
02/09/2023
4
San Martín Formosa (G)
Ar3
08/09/2023
3
Gimnasia y Tiro (O)
Ar3
12/09/2023
5
Crucero del Norte (G)
Ar3
16/09/2023
2
Juventud Antoniana (O)
Ar3
23/09/2023
3
Sol de América (G)
Ar3
07/10/2023
4
9 de Julio Rafaela (O)
Ar3
14/10/2023
3
Central Norte Salta (G)
Ar3
28/10/2023
3
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program