Handbal
Predictii pentru azi
Predictii pentru maine
Predictii pentru ieri
Africa
[+]
African Championship
Asia
[+]
Asian Championship
Austria
[+]
HLA
WHA Women
OHB Cup
OHB Cup Women
Belgia
[+]
Division 1
Bielorusia
[+]
Division 1
Bosnia si Hertegovina
[+]
Premijer Liga
Bulgaria
[+]
A RHG
Coreea de Sud
[+]
1st League Women
1st League
Croaţia
[+]
Premijer liga
1. HRL Women
Danemarca
[+]
Herre Handbold Ligaen
1. Division
1. Division Women
Bambusa Kvindeligaen Women
Santander Cup Women
Santander Cup
Elveţia
[+]
NLA
Schweizer Cup Women
SPL Women
Schweizer Cup
Estonia
[+]
Meistriliiga
Europa
[+]
European Cup
Champions League
MOL Liga Women
Champions League Women
BENE-League
EHF European League
Golden League - Norway
European Cup Women
Baltic League
EHF European League Women
Golden League - Denmark
European Championship
European Championship Women
EHF Euro Cup Women
Finlanda
[+]
SM-sarja Women
SM-sarja
Franţa
[+]
Starligue
Proligue
Division 1 Women
Coupe de France Women
Coupe de France
Germania
[+]
Bundesliga
2. Bundesliga
1. Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DHB Pokal Women
DHB Pokal
Grecia
[+]
A1
Greek Cup
Islanda
[+]
Olis Deildin
Olis Deild Women
Israel
[+]
Division 1
Italia
[+]
Serie A
Serie A Women
Super Cup
Super Cup Women
Coppa Italia
Coppa Italia Women
Japonia
[+]
JHL Women
JHL
Letonia
[+]
SynotTip Virsliga
Lituania
[+]
Lietuvos Lyga
Lume
[+]
Olympic Games
Pan American Games Women
World Championship
Pan American Games
Friendly International
Friendly International Women
Super Globe
Club Friendly
World Championship Women
Club Friendly Women
Olympic Games Women
Luxemburg
[+]
AXA League
Macedonia de Nord
[+]
Superleague
Superleague Women
Malta
[+]
1st Division
Muntenegru
[+]
Prva liga
Norvegia
[+]
REMA 1000-ligaen
1. Division Women
1. Division
REMA 1000-ligaen women
NM Cup Women
NM Cup
Olanda
[+]
Eredivisie
Eredivisie Women
HandbalNL League
Polonia
[+]
Superliga
Superliga Women
Central League
I Liga
I Liga Women
Polish Cup Women
Polish Cup
Central League Women
Portugalia
[+]
Andebol 1
1a Divisao Women
Super Cup
Taca de Portugal
Republica Cehă
[+]
Czech Cup Women
Extraliga
Czech Cup
România
[+]
Liga Nationala
Liga Nationala Women
Romanian Cup Women
Romanian Cup
Rusia
[+]
Superleague Women
Superleague
Russian Cup Women
Russian Cup
Serbia
[+]
Superliga
Slovacia
[+]
Extraliga
Slovenia
[+]
1. NLB Liga
1.A DRL Women
Spania
[+]
Liga ASOBAL
Division de Honor Women
Division de Honor Plata
Copa de la Reina Women
Copa del Rey
Suedia
[+]
Handbollsligan
SHE Women
Allsvenskan
Allsvenskan Women
Swedish Cup Women
Swedish Cup
Turcia
[+]
Superlig
Superlig Women
Ucraina
[+]
Superleague
Ungaria
[+]
NB I
NB I Women
Hungarian Cup Women
Hungarian Cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Pronosticuri de handbal pentru Slovenia 1. NLB Liga
Pronosticuri
Clasare
Program
Rezultate
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Coef.cel mai inalt
P1
P2
Rez.
Etapa 25
SI1
Slovan
Gorenje
18/05/2024 19:00
26
10
64
2
27
-
30
27
30
57.4
-
-
-
SI1
Skofljica
Ribnica
18/05/2024 19:00
34
9
57
2
30
-
32
30
32
60.3
-
-
-
SI1
Ivancna Gorica
Koper
18/05/2024 19:00
31
18
51
2
25
-
27
25
27
52.9
-
-
-
SI1
Krka
Slovenj Gradec
18/05/2024 19:00
70
1
29
1
30
-
29
30
29
59
-
-
-
SI1
Loka
Dobova
18/05/2024 19:00
69
2
29
1
27
-
24
27
24
52.2
-
-
-
SI1
Jeruzalem Ormoz
Celje
17/05/2024 19:30
37
5
58
2
28
-
30
28
30
58.2
-
-
-
SI1
Trimo Trebnje
Ljubljana
17/05/2024 19:00
92
1
7
1
33
-
24
33
24
57.4
-
-
-
Etapa 21
SI1
Dobova
Gorenje
03/05/2024 19:00
15
2
83
2
25
-
36
25
36
60.5
-
-
-
11
16
15
20
FT
26
36
Etapa 24
SI1
Ljubljana
Skofljica
26/04/2024 20:30
48
14
38
1
29
-
27
29
27
54.9
-
-
-
16
14
11
16
FT
27
30
SI1
Dobova
Krka
26/04/2024 19:30
33
5
62
2
25
-
29
25
29
54.7
-
-
-
8
20
17
15
FT
25
35
SI1
Ivancna Gorica
Trimo Trebnje
26/04/2024 19:30
21
5
74
2
26
-
33
26
33
58.7
-
-
-
11
15
11
14
FT
22
29
SI1
Koper
Slovenj Gradec
26/04/2024 19:00
59
2
39
1
32
-
30
32
30
59.9
-
-
-
15
14
15
15
FT
30
29
SI1
Gorenje
Loka
26/04/2024 18:00
84
5
11
1
34
-
25
34
25
58.6
-
-
-
17
14
16
13
FT
33
27
SI1
Ribnica
Jeruzalem Ormoz
26/04/2024 18:00
60
8
32
1
31
-
23
31
23
54.6
-
-
-
17
19
18
13
FT
35
32
SI1
Celje
Slovan
25/04/2024 19:00
75
8
17
1
34
-
29
34
29
62.8
-
-
-
16
14
11
18
FT
27
32
Etapa 23
SI1
Krka
Gorenje
20/04/2024 20:15
33
3
64
2
26
-
30
26
30
56.4
-
-
-
17
14
10
16
FT
27
30
SI1
Slovan
Ribnica
20/04/2024 19:00
56
1
43
1
31
-
30
31
30
60.3
-
-
-
16
12
14
19
FT
30
31
SI1
Slovenj Gradec
Dobova
20/04/2024 19:00
73
1
26
1
27
-
24
27
24
52.3
-
-
-
18
16
16
9
FT
34
25
SI1
Skofljica
Ivancna Gorica
20/04/2024 19:00
48
16
36
1
30
-
29
30
29
57.9
-
-
-
11
16
13
15
FT
24
31
SI1
Loka
Celje
20/04/2024 19:00
26
10
64
2
28
-
33
28
33
60.6
-
-
-
17
13
9
14
FT
26
27
SI1
Trimo Trebnje
Koper
19/04/2024 19:30
66
9
25
1
34
-
26
34
26
59.2
-
-
-
17
11
13
12
FT
30
23
SI1
Jeruzalem Ormoz
Ljubljana
19/04/2024 19:30
71
12
17
1
31
-
27
31
27
57.8
-
-
-
18
14
14
17
FT
32
31
Etapa 22
SI1
Slovan
Ljubljana
14/04/2024 19:00
70
10
20
1
31
-
30
31
30
60.7
-
-
-
16
13
18
14
FT
34
27
SI1
Ivancna Gorica
Jeruzalem Ormoz
13/04/2024 19:00
35
16
49
2
27
-
29
27
29
54.4
-
-
-
15
15
12
13
FT
27
28
SI1
Koper
Dobova
13/04/2024 19:00
81
0
19
1
30
-
25
30
25
55.2
-
-
-
20
16
19
14
FT
39
30
SI1
Ribnica
Loka
13/04/2024 19:00
68
4
28
1
33
-
26
33
26
58.9
-
-
-
16
14
13
11
FT
29
25
SI1
Celje
Krka
13/04/2024 18:00
72
3
25
1
34
-
27
34
27
60.7
-
-
-
17
15
20
17
FT
37
32
SI1
Trimo Trebnje
Skofljica
12/04/2024 19:30
89
2
9
1
31
-
24
31
24
55.5
-
-
-
12
9
15
12
FT
27
21
SI1
Gorenje
Slovenj Gradec
12/04/2024 18:00
71
7
22
1
33
-
26
33
26
58.9
-
-
-
19
15
16
13
FT
35
28
Etapa 21
SI1
Krka
Ribnica
10/04/2024 18:30
64
6
30
1
33
-
30
33
30
62.4
-
-
-
15
16
15
13
FT
30
29
Etapa 17
SI1
Gorenje
Ljubljana
05/04/2024 18:00
90
4
6
1
30
-
24
30
24
55.6
-
-
-
20
13
15
14
FT
35
27
Etapa 21
SI1
Slovan
Ivancna Gorica
30/03/2024 20:00
61
18
21
1
32
-
30
32
30
60.7
-
-
-
11
11
18
12
FT
29
23
SI1
Slovenj Gradec
Celje
30/03/2024 20:00
37
2
61
2
28
-
31
28
31
58.8
-
-
-
14
18
18
16
FT
32
34
SI1
Loka
Ljubljana
30/03/2024 20:00
60
10
30
1
32
-
30
32
30
61.7
-
-
-
15
9
13
12
FT
28
21
SI1
Jeruzalem Ormoz
Trimo Trebnje
30/03/2024 19:30
28
13
59
2
24
-
30
24
30
54.4
-
-
-
14
15
13
12
FT
27
27
Etapa 20
SI1
Ljubljana
Krka
27/03/2024 21:30
29
4
67
2
26
-
27
26
27
53.9
-
-
-
17
17
15
17
FT
32
34
Etapa 21
SI1
Skofljica
Koper
27/03/2024 20:00
31
2
67
2
25
-
28
25
28
53.6
-
-
-
18
20
15
19
FT
33
39
Etapa 20
SI1
Celje
Dobova
24/03/2024 17:00
85
0
15
1
37
-
27
37
27
63.2
-
-
-
27
12
18
17
FT
45
29
SI1
Skofljica
Jeruzalem Ormoz
23/03/2024 19:00
40
11
49
2
24
-
26
24
26
51.2
-
-
-
13
12
12
15
FT
25
27
SI1
Ribnica
Slovenj Gradec
23/03/2024 19:00
52
9
39
1
31
-
29
31
29
60.2
-
-
-
15
17
20
15
FT
35
32
SI1
Ivancna Gorica
Loka
23/03/2024 19:00
51
10
39
1
27
-
26
27
26
53.9
-
-
-
14
16
15
13
FT
29
29
SI1
Trimo Trebnje
Slovan
23/03/2024 18:00
73
10
17
1
33
-
29
33
29
61.4
-
-
-
21
22
17
9
FT
38
31
SI1
Koper
Gorenje
22/03/2024 20:15
33
3
64
2
25
-
30
25
30
55.3
-
-
-
16
15
11
16
FT
27
31
Etapa 19
SI1
Gorenje
Celje
10/03/2024 17:15
56
4
40
1
29
-
28
29
28
57.3
-
-
-
17
13
15
14
FT
32
27
SI1
Slovan
Skofljica
09/03/2024 19:00
63
0
37
1
31
-
30
31
30
59.3
-
-
-
14
13
17
12
FT
31
25
SI1
Jeruzalem Ormoz
Koper
09/03/2024 19:00
35
7
58
2
26
-
29
26
29
55
-
-
-
14
13
14
13
FT
28
26
SI1
Krka
Ivancna Gorica
09/03/2024 19:00
73
15
12
1
31
-
26
31
26
57.3
-
-
-
14
8
16
13
FT
30
21
SI1
Slovenj Gradec
Ljubljana
09/03/2024 19:00
69
2
29
1
29
-
26
29
26
56.1
-
-
-
20
12
13
14
FT
33
26
SI1
Dobova
Ribnica
08/03/2024 19:30
37
9
54
2
29
-
33
29
33
61.5
-
-
-
12
17
14
18
FT
26
35
SI1
Loka
Trimo Trebnje
07/03/2024 19:00
26
3
71
2
27
-
35
27
35
60.9
-
-
-
10
15
13
15
FT
23
30
Etapa 18
SI1
Koper
Celje
03/03/2024 18:00
31
10
59
2
26
-
30
26
30
56.5
-
-
-
16
12
16
15
FT
32
27
SI1
Ribnica
Gorenje
02/03/2024 20:00
31
16
53
2
27
-
36
27
36
62.3
-
-
-
11
17
13
13
FT
24
30
SI1
Skofljica
Loka
02/03/2024 19:00
53
2
45
1
30
-
26
30
26
56.3
-
-
-
14
15
19
14
FT
33
29
SI1
Ljubljana
Dobova
02/03/2024 19:00
48
7
45
1
27
-
25
27
25
53.6
-
-
-
16
12
18
11
FT
34
23
SI1
Jeruzalem Ormoz
Slovan
02/03/2024 19:00
50
16
34
1
29
-
27
29
27
56.1
-
-
-
11
10
13
16
FT
24
26
SI1
Ivancna Gorica
Slovenj Gradec
02/03/2024 19:00
44
9
47
2
25
-
27
25
27
52.9
-
-
-
9
17
21
14
FT
30
31
SI1
Trimo Trebnje
Krka
02/03/2024 17:00
60
9
31
1
30
-
24
30
24
54.8
-
-
-
13
9
12
11
FT
25
20
Etapa 16
SI1
Jeruzalem Ormoz
Krka
28/02/2024 18:30
38
11
51
2
24
-
29
24
29
53.6
-
-
-
10
16
16
10
FT
26
26
Etapa 17
SI1
Celje
Ribnica
24/02/2024 20:00
73
4
23
1
31
-
30
31
30
61.2
-
-
-
13
15
18
14
FT
31
29
SI1
Slovan
Koper
24/02/2024 19:00
54
1
45
1
29
-
28
29
28
57.1
-
-
-
11
11
10
14
FT
21
25
SI1
Slovenj Gradec
Trimo Trebnje
24/02/2024 19:00
22
4
74
2
27
-
34
27
34
60.5
-
-
-
15
16
15
13
FT
30
29
SI1
Loka
Jeruzalem Ormoz
24/02/2024 19:00
33
13
54
2
24
-
28
24
28
52.7
-
-
-
11
10
12
12
FT
23
22
SI1
Krka
Skofljica
24/02/2024 18:00
71
23
6
1
31
-
25
31
25
56.5
-
-
-
21
16
16
7
FT
37
23
SI1
Dobova
Ivancna Gorica
23/02/2024 19:30
56
9
35
1
31
-
28
31
28
58.7
-
-
-
16
10
17
21
FT
33
31
Etapa 15
SI1
Krka
Slovan
21/02/2024 17:30
67
3
30
1
30
-
28
30
28
58.3
-
-
-
13
17
19
13
FT
32
30
Etapa 16
SI1
Slovan
Loka
18/02/2024 19:00
57
2
41
1
32
-
30
32
30
59.6
-
-
-
17
12
15
12
FT
32
24
SI1
Ivancna Gorica
Gorenje
17/02/2024 19:00
22
20
58
2
26
-
33
26
33
58.7
-
-
-
13
20
13
16
FT
26
36
SI1
Koper
Ribnica
17/02/2024 19:00
55
5
40
1
33
-
31
33
31
62.9
-
-
-
18
17
15
13
FT
33
30
SI1
Ljubljana
Celje
17/02/2024 19:00
16
1
83
2
28
-
36
28
36
63.3
-
-
-
11
20
19
17
FT
30
37
SI1
Skofljica
Slovenj Gradec
17/02/2024 19:00
36
3
61
2
26
-
29
26
29
55.3
-
-
-
12
15
14
16
FT
26
31
SI1
Trimo Trebnje
Dobova
16/02/2024 18:00
84
2
14
1
36
-
22
36
22
58
-
-
-
21
15
18
10
FT
39
25
Etapa 15
SI1
Ribnica
Ljubljana
10/02/2024 19:00
72
14
14
1
36
-
28
36
28
63.7
-
-
-
23
16
18
14
FT
41
30
SI1
Slovenj Gradec
Jeruzalem Ormoz
10/02/2024 19:00
59
5
36
1
32
-
29
32
29
60.2
-
-
-
12
13
13
14
FT
25
27
SI1
Loka
Koper
10/02/2024 19:00
45
20
35
1
32
-
30
32
30
61
-
-
-
12
15
11
13
FT
23
28
SI1
Dobova
Skofljica
09/02/2024 19:30
45
1
54
2
30
-
31
30
31
58.7
-
-
-
15
12
14
15
FT
29
27
SI1
Celje
Ivancna Gorica
09/02/2024 18:00
82
3
15
1
37
-
27
37
27
63.2
-
-
-
21
12
19
16
FT
40
28
SI1
Gorenje
Trimo Trebnje
09/02/2024 18:00
44
7
49
2
28
-
30
28
30
58
-
-
-
11
11
12
12
FT
23
23
Etapa 14
SI1
Slovan
Slovenj Gradec
04/02/2024 19:00
34
10
56
2
26
-
29
26
29
55.6
-
-
-
15
12
15
17
FT
30
29
SI1
Jeruzalem Ormoz
Dobova
03/02/2024 19:30
74
3
23
1
29
-
27
29
27
56.2
-
-
-
16
13
19
11
FT
35
24
SI1
Loka
Krka
03/02/2024 19:00
31
7
62
2
26
-
30
26
30
56.3
-
-
-
8
12
18
13
FT
26
25
SI1
Ivancna Gorica
Ribnica
03/02/2024 19:00
55
6
39
1
32
-
29
32
29
60.8
-
-
-
14
16
14
14
FT
28
30
SI1
Skofljica
Gorenje
03/02/2024 19:00
21
12
67
2
24
-
31
24
31
55.2
-
-
-
13
17
10
17
FT
23
34
SI1
Trimo Trebnje
Celje
03/02/2024 19:00
54
2
44
1
28
-
27
28
27
55.8
-
-
-
18
17
15
12
FT
33
29
SI1
Koper
Ljubljana
02/02/2024 19:00
79
1
20
1
33
-
25
33
25
57.9
-
-
-
19
14
21
14
FT
40
28
Etapa 13
SI1
Krka
Koper
17/12/2023 17:00
59
3
38
1
28
-
24
28
24
53
-
-
-
15
9
17
16
FT
32
25
SI1
Slovan
Dobova
16/12/2023 19:00
52
4
44
1
29
-
28
29
28
57
-
-
-
16
13
13
12
FT
29
25
SI1
Ivancna Gorica
Ljubljana
16/12/2023 19:00
72
4
24
1
33
-
26
33
26
59.1
-
-
-
18
14
14
14
FT
32
28
SI1
Jeruzalem Ormoz
Gorenje
16/12/2023 19:00
25
22
53
2
25
-
30
25
30
55.3
-
-
-
15
13
10
12
FT
25
25
SI1
Skofljica
Celje
16/12/2023 19:00
18
16
66
2
23
-
31
23
31
54.7
-
-
-
15
19
13
17
FT
28
36
SI1
Loka
Slovenj Gradec
16/12/2023 19:00
30
25
45
2
27
-
28
27
28
55.9
-
-
-
13
18
16
14
FT
29
32
SI1
Trimo Trebnje
Ribnica
15/12/2023 18:30
68
6
26
1
34
-
26
34
26
60.2
-
-
-
20
14
20
17
FT
40
31
Etapa 12
SI1
Celje
Jeruzalem Ormoz
10/12/2023 18:00
76
9
15
1
34
-
27
34
27
60.6
-
-
-
19
17
15
10
FT
34
27
SI1
Dobova
Loka
09/12/2023 19:00
27
18
55
2
26
-
29
26
29
55.5
-
-
-
14
15
17
15
FT
31
30
SI1
Ribnica
Skofljica
09/12/2023 19:00
65
5
30
1
33
-
30
33
30
62.3
-
-
-
24
12
15
18
FT
39
30
SI1
Ljubljana
Trimo Trebnje
09/12/2023 19:00
15
0
85
2
28
-
38
28
38
65.3
-
-
-
12
19
15
16
FT
27
35
SI1
Koper
Ivancna Gorica
09/12/2023 19:00
56
22
22
1
30
-
26
30
26
56.1
-
-
-
17
12
15
14
FT
32
26
SI1
Gorenje
Slovan
09/12/2023 18:00
78
17
5
1
37
-
25
37
25
61.4
-
-
-
21
15
12
14
FT
33
29
SI1
Slovenj Gradec
Krka
09/12/2023 18:00
32
14
54
2
24
-
29
24
29
53.9
-
-
-
14
16
11
18
FT
25
34
Etapa 11
SI1
Krka
Dobova
06/12/2023 18:00
75
6
19
1
29
-
25
29
25
54.5
-
-
-
17
13
18
16
FT
35
29
SI1
Slovan
Celje
03/12/2023 19:00
13
1
86
2
29
-
35
29
35
63.6
-
-
-
10
15
13
13
FT
23
28
SI1
Skofljica
Ljubljana
02/12/2023 19:00
64
4
32
1
29
-
24
29
24
53.7
-
-
-
13
10
16
17
FT
29
27
SI1
Slovenj Gradec
Koper
02/12/2023 19:00
49
16
35
1
28
-
26
28
26
54.5
-
-
-
13
12
19
17
FT
32
29
SI1
Loka
Gorenje
02/12/2023 19:00
22
21
57
2
25
-
30
25
30
55.5
-
-
-
13
20
11
13
FT
24
33
SI1
Jeruzalem Ormoz
Ribnica
01/12/2023 18:15
36
19
45
2
32
-
33
32
33
64
-
-
-
16
12
14
13
FT
30
25
SI1
Trimo Trebnje
Ivancna Gorica
01/12/2023 18:00
82
3
15
1
33
-
23
33
23
56.1
-
-
-
22
13
18
14
FT
40
27
Etapa 10
SI1
Celje
Loka
19/11/2023 18:00
83
4
13
1
33
-
24
33
24
57.2
-
-
-
21
15
13
17
FT
34
32
SI1
Ribnica
Slovan
18/11/2023 19:00
67
12
21
1
33
-
30
33
30
61.9
-
-
-
20
16
18
16
FT
38
32
SI1
Ljubljana
Jeruzalem Ormoz
18/11/2023 19:00
41
3
56
2
27
-
29
27
29
56.6
-
-
-
12
11
11
14
FT
23
25
SI1
Koper
Trimo Trebnje
18/11/2023 19:00
28
6
66
2
28
-
30
28
30
57.6
-
-
-
8
16
15
14
FT
23
30
SI1
Gorenje
Krka
18/11/2023 18:00
62
14
24
1
28
-
27
28
27
55.5
-
-
-
14
4
17
16
FT
31
20
SI1
Ivancna Gorica
Skofljica
18/11/2023 18:00
68
6
26
1
30
-
26
30
26
55.9
-
-
-
14
12
19
14
FT
33
26
SI1
Dobova
Slovenj Gradec
17/11/2023 19:30
35
9
56
2
25
-
28
25
28
54.1
-
-
-
11
16
15
18
FT
26
34
Etapa 9
SI1
Loka
Ribnica
11/11/2023 20:00
40
12
48
2
31
-
33
31
33
63.2
-
-
-
21
12
14
23
FT
35
35
SI1
Slovenj Gradec
Gorenje
11/11/2023 19:30
23
16
61
2
27
-
31
27
31
58
-
-
-
15
12
10
13
FT
25
25
SI1
Ljubljana
Slovan
11/11/2023 19:00
29
23
48
2
27
-
31
27
31
58.6
-
-
-
17
13
13
14
FT
30
27
SI1
Jeruzalem Ormoz
Ivancna Gorica
11/11/2023 19:00
48
31
21
1
31
-
30
31
30
60.1
-
-
-
16
13
15
16
FT
31
29
SI1
Krka
Celje
11/11/2023 19:00
28
12
60
2
27
-
32
27
32
58.9
-
-
-
9
14
17
19
FT
26
33
SI1
Skofljica
Trimo Trebnje
11/11/2023 19:00
23
16
61
2
24
-
33
24
33
56.6
-
-
-
11
16
13
14
FT
24
30
SI1
Dobova
Koper
10/11/2023 19:30
29
8
63
2
24
-
28
24
28
52.3
-
-
-
13
14
10
16
FT
23
30
Etapa 8
SI1
Celje
Slovenj Gradec
29/10/2023 18:00
83
3
14
1
34
-
25
34
25
59.1
-
-
-
19
12
19
11
FT
38
23
SI1
Ribnica
Krka
28/10/2023 19:00
36
5
59
2
26
-
31
26
31
57.4
-
-
-
14
14
15
15
FT
29
29
SI1
Ivancna Gorica
Slovan
28/10/2023 18:00
53
20
27
1
28
-
26
28
26
54.4
-
-
-
14
9
13
12
FT
27
21
SI1
Ljubljana
Loka
28/10/2023 18:00
29
10
61
2
28
-
32
28
32
60.2
-
-
-
12
13
14
18
FT
26
31
SI1
Gorenje
Dobova
28/10/2023 17:00
90
1
9
1
36
-
24
36
24
59.4
-
-
-
17
9
19
15
FT
36
24
SI1
Koper
Skofljica
27/10/2023 18:00
60
2
38
1
28
-
27
28
27
55.1
-
-
-
18
14
16
11
FT
34
25
SI1
Trimo Trebnje
Jeruzalem Ormoz
27/10/2023 17:30
79
2
19
1
34
-
23
34
23
56.8
-
-
-
15
8
18
15
FT
33
23
Etapa 7
SI1
Krka
Ljubljana
25/10/2023 17:30
73
2
25
1
29
-
23
29
23
53.7
-
-
-
15
5
22
10
FT
37
15
SI1
Slovan
Trimo Trebnje
21/10/2023 18:00
17
4
79
2
25
-
29
25
29
55.2
-
-
-
9
20
16
15
FT
25
35
SI1
Jeruzalem Ormoz
Skofljica
21/10/2023 18:00
35
19
46
2
29
-
30
29
30
58.3
-
-
-
13
15
16
13
FT
29
28
SI1
Dobova
Celje
21/10/2023 18:00
14
2
84
2
25
-
36
25
36
60.6
-
-
-
11
17
13
14
FT
24
31
SI1
Loka
Ivancna Gorica
21/10/2023 18:00
30
25
45
2
27
-
29
27
29
56.2
-
-
-
18
17
14
14
FT
32
31
SI1
Gorenje
Koper
21/10/2023 16:45
66
9
25
1
33
-
26
33
26
58.4
-
-
-
17
11
10
15
FT
27
26
SI1
Slovenj Gradec
Ribnica
20/10/2023 17:00
41
10
49
2
28
-
31
28
31
59.1
-
-
-
18
20
15
17
FT
33
37
Etapa 6
SI1
Ivancna Gorica
Krka
18/10/2023 18:00
31
9
60
2
26
-
30
26
30
56.1
-
-
-
14
14
13
13
FT
27
27
SI1
Celje
Gorenje
14/10/2023 19:15
60
2
38
1
30
-
27
30
27
57.3
-
-
-
19
17
10
10
FT
29
27
SI1
Koper
Jeruzalem Ormoz
14/10/2023 18:00
52
11
37
1
29
-
28
29
28
56.8
-
-
-
13
12
14
11
FT
27
23
SI1
Ljubljana
Slovenj Gradec
14/10/2023 18:00
36
10
54
2
26
-
29
26
29
56.3
-
-
-
18
17
15
17
FT
33
34
SI1
Ribnica
Dobova
14/10/2023 18:00
67
1
32
1
30
-
28
30
28
58
-
-
-
16
15
20
9
FT
36
24
SI1
Skofljica
Slovan
14/10/2023 18:00
53
29
18
1
27
-
25
27
25
52.9
-
-
-
12
14
14
10
FT
26
24
SI1
Trimo Trebnje
Loka
13/10/2023 17:30
81
2
17
1
34
-
26
34
26
58.9
-
-
-
19
13
23
19
FT
42
32
Etapa 5
SI1
Loka
Skofljica
07/10/2023 19:00
44
21
35
1
30
-
28
30
28
57.5
-
-
-
13
17
16
13
FT
29
30
SI1
Slovan
Jeruzalem Ormoz
07/10/2023 18:00
58
8
34
1
32
-
29
32
29
60.2
-
-
-
13
18
15
12
FT
28
30
SI1
Slovenj Gradec
Ivancna Gorica
07/10/2023 18:00
57
13
30
1
27
-
26
27
26
53.5
-
-
-
13
11
12
15
FT
25
26
SI1
Dobova
Ljubljana
06/10/2023 18:30
50
9
41
1
30
-
28
30
28
58.2
-
-
-
19
16
11
15
FT
30
31
SI1
Celje
Koper
06/10/2023 17:00
75
3
22
1
31
-
27
31
27
58.1
-
-
-
18
15
22
12
FT
40
27
SI1
Krka
Trimo Trebnje
06/10/2023 17:00
40
5
55
2
27
-
30
27
30
57.1
-
-
-
10
15
15
15
FT
25
30
SI1
Gorenje
Ribnica
05/10/2023 18:00
65
14
21
1
34
-
29
34
29
62.3
-
-
-
16
16
22
17
FT
38
33
Etapa 4
SI1
Ribnica
Celje
01/10/2023 18:30
25
15
60
2
25
-
32
25
32
57.3
-
-
-
20
20
17
18
FT
37
38
SI1
Skofljica
Krka
30/09/2023 18:00
29
7
64
2
24
-
31
24
31
54.1
-
-
-
16
10
13
19
FT
29
29
SI1
Jeruzalem Ormoz
Loka
30/09/2023 18:00
44
9
47
2
28
-
30
28
30
57.4
-
-
-
14
12
14
16
FT
28
28
SI1
Ljubljana
Gorenje
30/09/2023 18:00
11
3
86
2
27
-
35
27
35
62.4
-
-
-
13
24
15
19
FT
28
43
SI1
Koper
Slovan
30/09/2023 18:00
62
20
18
1
33
-
25
33
25
58
-
-
-
9
13
18
15
FT
27
28
SI1
Ivancna Gorica
Dobova
30/09/2023 18:00
64
3
33
1
27
-
24
27
24
51.9
-
-
-
17
12
14
11
FT
31
23
SI1
Trimo Trebnje
Slovenj Gradec
29/09/2023 17:30
71
9
20
1
32
-
26
32
26
58.1
-
-
-
18
13
16
15
FT
34
28
Etapa 3
SI1
Krka
Jeruzalem Ormoz
23/09/2023 19:00
74
10
16
1
31
-
24
31
24
55.2
-
-
-
15
12
15
11
FT
30
23
SI1
Ribnica
Koper
23/09/2023 18:00
53
3
44
1
28
-
27
28
27
55.6
-
-
-
15
13
13
10
FT
28
23
SI1
Slovenj Gradec
Skofljica
23/09/2023 18:00
48
11
41
1
30
-
26
30
26
55.7
-
-
-
15
13
15
10
FT
30
23
SI1
Loka
Slovan
23/09/2023 18:00
27
28
45
2
28
-
32
28
32
59.5
-
-
-
15
14
17
16
FT
32
30
SI1
Celje
Ljubljana
23/09/2023 17:00
79
9
12
1
30
-
23
30
23
52.1
-
-
-
17
11
17
12
FT
34
23
SI1
Gorenje
Ivancna Gorica
23/09/2023 17:00
73
14
13
1
33
-
26
33
26
59.2
-
-
-
15
11
14
11
FT
29
22
SI1
Dobova
Trimo Trebnje
22/09/2023 18:30
25
3
72
2
26
-
33
26
33
58.7
-
-
-
9
14
9
21
FT
18
35
Etapa 2
SI1
Skofljica
Dobova
17/09/2023 19:00
59
7
34
1
28
-
26
28
26
50.4
-
-
-
14
8
10
9
FT
24
17
SI1
Trimo Trebnje
Gorenje
17/09/2023 17:00
52
4
44
1
28
-
27
28
27
55.5
-
-
-
9
9
13
15
FT
22
24
SI1
Ivancna Gorica
Celje
16/09/2023 19:00
32
1
67
2
23
-
33
23
33
56.6
-
-
-
17
16
16
17
FT
33
33
SI1
Slovan
Krka
16/09/2023 18:00
24
2
74
2
29
-
34
29
34
62.3
-
-
-
11
15
13
14
FT
24
29
SI1
Ljubljana
Ribnica
16/09/2023 18:00
20
21
59
2
27
-
32
27
32
59.7
-
-
-
18
16
12
19
FT
30
35
SI1
Koper
Loka
16/09/2023 18:00
69
2
29
1
28
-
26
28
26
54.2
-
-
-
15
13
16
9
FT
31
22
SI1
Jeruzalem Ormoz
Slovenj Gradec
16/09/2023 18:00
46
18
36
1
29
-
26
29
26
55.9
-
-
-
11
11
15
12
FT
26
23
Etapa 1
SI1
Krka
Loka
09/09/2023 18:00
74
1
25
1
30
-
25
30
25
55.3
-
-
-
12
11
19
9
FT
31
20
SI1
Ljubljana
Koper
09/09/2023 18:00
34
9
57
2
23
-
28
23
28
47.9
-
-
-
13
15
14
17
FT
27
32
SI1
Ribnica
Ivancna Gorica
09/09/2023 18:00
67
12
21
1
33
-
30
33
30
62.2
-
-
-
13
14
14
16
FT
27
30
SI1
Slovenj Gradec
Slovan
09/09/2023 18:00
58
11
31
1
27
-
25
27
25
53.2
-
-
-
14
13
12
13
FT
26
26
SI1
Celje
Trimo Trebnje
09/09/2023 17:00
64
4
32
1
30
-
27
30
27
57.7
-
-
-
11
15
14
14
FT
25
29
SI1
Gorenje
Skofljica
09/09/2023 15:30
79
7
14
1
31
-
23
31
23
49.1
-
-
-
12
9
18
15
FT
30
24
SI1
Dobova
Jeruzalem Ormoz
08/09/2023 18:00
52
12
36
1
29
-
26
29
26
55.3
-
-
-
8
13
12
16
FT
20
29
<
Mai 2024
Handbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program