Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
131
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
11
Prognozy na jutro
191
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
816
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1498
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
62
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
4
Top Europejski
23
Europejski
362
Amerykański
86
Afrykanin
62
Azjatycki
115
Australijski
39
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
1
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
12.05.2024 | Poniżej/Powyżej 9.5 rzut rożny prognozy
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
20:00
Czas
Mistrzostwo
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
9.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba rzut rożny
Pogodzie
Odds
Rzut rożny
12.05.2024
Hn1
CD Motagua
CD Olimpia
12/05/2024 03:00
36
64
Pow.
8
-
5
8 - 5
11.55
26°
-
FT
9 - 2
Sv1
Luís Ángel Firpo
Isidro Metapán
12/05/2024 03:00
45
55
Pow.
6
-
5
6 - 5
9.59
27°
-
FT
4 - 7
Us2
New Mexico United
Oakland Roots
12/05/2024 03:00
47
53
Pow.
5
-
5
5 - 5
9.54
16°
-
FT
6 - 5
Mx3
Racing Porto Palmeiras
CD Irapuato
12/05/2024 03:00
51
49
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.73
28°
-
FT
6 - 1
Mx3
CDS Tampico Madero
Deportiva Venados
12/05/2024 03:00
53
47
Pon.
6
-
3
6 - 3
9.22
28°
-
FT
4 - 1
Mx3
Alacranes Durango
Gavilanes FC Matamoros
12/05/2024 03:00
70
30
Pon.
4
-
4
4 - 4
6.42
22°
-
FT
5 - 4
Nz2
Napier City Rovers
Petone
12/05/2024 03:00
54
46
Pon.
8
-
1
8 - 1
8.92
12°
-
FT
6 - 4
Us1
Colorado Rapids
San Jose Earthquakes
12/05/2024 03:30
59
41
Pon.
3
-
4
3 - 4
6.63
13°
-
FT
7 - 5
Sv1
Alianza FC
Deportivo Ahuachapan
12/05/2024 03:30
62
38
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.16
25°
-
FT
8 - 1
Pe1
Cesar Vallejo
Los Chankas
12/05/2024 04:00
40
60
Pow.
6
-
5
6 - 5
11.36
18°
-
FT
8 - 9
Us2
Monterey Bay
Memphis 901
12/05/2024 04:00
73
27
Pon.
4
-
2
4 - 2
7.11
29°
-
FT
5 - 4
Mx1
Deportivo Toluca
Guadalajara Chivas
12/05/2024 04:10
53
47
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.90
17°
-
FT
7 - 5
Us1
Los Angeles Galaxy
Real Salt Lake
12/05/2024 04:30
54
46
Pon.
3
-
6
3 - 6
9.36
15°
-
FT
12 - 3
Us1
Los Angeles FC
Vancouver Whitecaps
12/05/2024 04:30
37
63
Pow.
6
-
6
6 - 6
10.62
16°
-
FT
5 - 5
Ru4
Dinamo Vladivostok
FK Khimki Youth
12/05/2024 05:00
88
12
Pon.
5
-
0
5 - 0
0.98
17°
-
FT
Ru4
SKA-Khabarovsk-2
Zenit Penza
12/05/2024 05:00
99
1
Pon.
0
-
2
0 - 2
0.25
11°
-
FT
Mx3
Los Cabos United
UAG Tecos
12/05/2024 05:00
58
42
Pon.
6
-
3
6 - 3
8.40
24°
-
FT
14 - 5
Jp2
Iwaki FC
Renofa Yamaguchi
12/05/2024 06:00
47
53
Pow.
6
-
6
6 - 6
9.52
22°
-
FT
3 - 2
Jp2
Roasso Kumamoto
Yokohama FC
12/05/2024 06:00
56
44
Pon.
1
-
8
1 - 8
9.01
20°
-
FT
2 - 5
Jp1
Kashima Antlers
Tokyo Verdy
12/05/2024 06:05
34
66
Pow.
7
-
7
7 - 7
11.74
20°
-
FT
5 - 3
AuN
Weston Bears
Cooks Hill United
12/05/2024 06:30
46
54
Pow.
4
-
6
4 - 6
10.12
14°
-
FT
5 - 5
AuN
Charlestown City
Valentine Phoenix
12/05/2024 06:30
51
49
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.97
20°
-
FT
6 - 7
Jp2
Fujieda MYFC
Blaublitz Akita
12/05/2024 07:00
43
57
Pow.
5
-
5
5 - 5
11.14
21°
-
FT
2 - 4
Jp2
Montedio Yamagata
Mito HollyHock
12/05/2024 07:00
52
48
Pon.
5
-
3
5 - 3
9.08
24°
-
FT
5 - 5
Jp2
V-Varen Nagasaki
Fagiano Okayama
12/05/2024 07:00
47
53
Pow.
6
-
5
6 - 5
10.04
19°
-
FT
11 - 3
Jp2
Oita Trinita
Ehime FC
12/05/2024 07:00
33
67
Pow.
5
-
5
5 - 5
11.47
18°
-
FT
7 - 3
Jp2
Tokushima Vortis
Tochigi SC
12/05/2024 07:00
46
54
Pow.
6
-
4
6 - 4
10.23
15°
-
FT
6 - 1
Kr1
Jeonbuk Hyundai
Suwon FC
12/05/2024 07:00
46
54
Pow.
6
-
4
6 - 4
11.72
21°
-
FT
3 - 9
AuN
Rockdale City Suns
Sydney U21
12/05/2024 07:00
63
37
Pon.
4
-
2
4 - 2
7.58
19°
-
FT
6 - 3
AuN
Blacktown City
Marconi Stallions
12/05/2024 07:00
57
43
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.79
19°
-
FT
1 - 6
AuV
St Albans Saints
South Melbourne
12/05/2024 07:00
51
49
Pon.
2
-
7
2 - 7
9.29
18°
-
FT
1 - 8
AuQ
Brisbane Roar U21
Gold Coast United
12/05/2024 07:00
49
51
Pow.
2
-
8
2 - 8
9.79
22°
-
FT
5 - 2
Kr3
Daegu II
Busan Kyotong
12/05/2024 07:00
66
34
Pon.
4
-
4
4 - 4
7.15
-
FT
3 - 8
Ru4
Sakhalin Y-Sakh.
Salyut Belgorod
12/05/2024 07:00
99
1
Pon.
0
-
0
0 - 0
0.26
8°
-
FT
AuA
Gungahlin United
O'Connor Knights
12/05/2024
42
58
Pow.
9
-
9
9 - 9
11.25
9°
-
Postp.
HK2
3 Sing
Central & Western
12/05/2024 07:30
55
45
Pon.
4
-
5
4 - 5
9.27
29°
-
FT
5 - 8
HK2
Citizen AA
Eastern District SA
12/05/2024 07:30
49
51
Pow.
5
-
5
5 - 5
9.86
29°
-
FT
9 - 3
Au1
Melbourne Victory
Wellington Phoenix
12/05/2024 08:00
28
72
Pow.
8
-
4
8 - 4
13.03
17°
-
FT
10 - 3
Ru2
FK Yenisey
Urozhay Krasnodar
12/05/2024 08:00
61
39
Pon.
6
-
3
6 - 3
7.98
13°
-
FT
5 - 7
Kr3
Hwaseong FC
Mokpo City
12/05/2024 08:00
54
46
Pon.
4
-
4
4 - 4
8.43
18°
-
FT
7 - 2
Kr3
Yangpyeong FC
Daejeon Korail
12/05/2024 08:00
58
42
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.28
19°
-
FT
1 - 5
AuQ
Olympic FC QLD
Sunshine Coast
12/05/2024 08:30
55
45
Pon.
3
-
6
3 - 6
8.32
22°
-
FT
4 - 6
Jp2
Ventforet Kofu
JEF United Chiba
12/05/2024 09:00
41
59
Pow.
6
-
4
6 - 4
11.15
18°
-
FT
3 - 8
Cn2
Heilongjiang Lava
Shenyang City
12/05/2024 09:00
37
63
Pow.
8
-
4
8 - 4
12.21
13°
-
FT
5 - 7
Kr3
Yeoju Citizen
Gimhae City
12/05/2024 09:00
76
24
Pon.
2
-
3
2 - 3
6.60
18°
-
FT
7 - 0
AuQ
Rochedale Rovers
Brisbane City
12/05/2024 09:15
37
63
Pow.
7
-
3
7 - 3
10.64
22°
-
FT
3 - 1
Kr1
Ulsan Hyundai
Sangju Sangmu
12/05/2024 09:30
62
38
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.66
20°
-
FT
5 - 10
Kr1
Pohang Steelers
Jeju United
12/05/2024 09:30
60
40
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.65
20°
-
FT
3 - 5
Cn2
Wuxi Wugou
Shanghai Jiading
12/05/2024 09:30
41
59
Pow.
4
-
6
4 - 6
10.94
23°
-
FT
5 - 7
Kr2
FC Anyang
GimPo Citizen
12/05/2024 09:30
61
39
Pon.
4
-
4
4 - 4
8.38
20°
-
FT
6 - 2
Kr2
Gyeongnam
Seongnam FC
12/05/2024 09:30
49
51
Pow.
6
-
4
6 - 4
9.64
20°
-
FT
2 - 4
Tw1
Taichung Futuro
AC Taipei
12/05/2024 09:30
79
21
Pon.
4
-
3
4 - 3
5.69
29°
-
FT
5 - 2
Tw1
Taipei Vikings
Tainan City
12/05/2024 09:30
72
28
Pon.
1
-
8
1 - 8
5.41
-
FT
1 - 6
HK2
Wong Tai Sin
Hoi King
12/05/2024 09:30
60
40
Pon.
3
-
4
3 - 4
8.54
28°
-
FT
6 - 2
HK2
South China AA
Yuen Long
12/05/2024 09:30
43
57
Pow.
6
-
7
6 - 7
11.05
28°
-
FT
5 - 3
HK2
Shatin SA
Wing Yee Property
12/05/2024
55
45
Pon.
4
-
2
4 - 2
7.90
26°
-
Postp.
Ph1
Mendiola FC
Philippine Army
12/05/2024 10:00
71
29
Pon.
3
-
2
3 - 2
6.73
-
FT
4 - 9
Cz2
Viktoria Zizkov
FK Varnsdorf
12/05/2024 10:15
52
48
Pon.
6
-
3
6 - 3
9.18
15°
-
FT
3 - 6
Cz3
Hradec Kralove B
FK Chlumec
12/05/2024 10:15
43
57
Pow.
6
-
7
6 - 7
10.95
14°
-
FT
5 - 5
Cz3
Mlada Boleslav B
Sokol Brozany
12/05/2024 10:15
53
47
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.46
15°
-
FT
Cz3
Pardubice B
FK Prepere
12/05/2024 10:15
44
56
Pow.
5
-
5
5 - 5
10.41
13°
-
FT
6 - 6
Cz3
Admira Praha
Motorlet Praha
12/05/2024 10:15
38
62
Pow.
6
-
7
6 - 7
10.23
15°
-
FT
2 - 6
Cz3
Slavia Praha B
FC Pisek
12/05/2024 10:15
32
68
Pow.
6
-
4
6 - 4
12.15
15°
-
FT
8 - 1
Cz3
Banik Ostrava B
FK Blansko
12/05/2024 10:15
45
55
Pow.
6
-
4
6 - 4
10.02
13°
-
FT
7 - 1
Cz3
SK Unicov
Slovan Rosice
12/05/2024 10:15
46
54
Pow.
8
-
4
8 - 4
9.94
14°
-
FT
8 - 3
Cz3
Karvina II
FK Zlin B
12/05/2024 10:15
46
54
Pow.
6
-
4
6 - 4
9.59
13°
-
FT
3 - 3
Cz3
Slovacko B
Viktoria Otrokovice
12/05/2024 10:15
55
45
Pon.
3
-
6
3 - 6
9.37
16°
-
FT
1 - 4
Mn1
Tuv Azarganuud
Erchim
12/05/2024 10:15
67
33
Pon.
3
-
4
3 - 4
6.97
21°
-
FT
9 - 5
Cz4
Meteor Praha VIII
Sokol Nespeky
12/05/2024 10:15
73
27
Pon.
6
-
1
6 - 1
4.96
15°
-
FT
6 - 1
Cz4
1. FC Brno B
Velka Bites
12/05/2024 10:15
49
51
Pow.
7
-
5
7 - 5
9.81
13°
-
FT
3 - 4
Cz4
Velke Mezirici
Humpolec
12/05/2024 10:15
61
39
Pon.
5
-
2
5 - 2
7.84
14°
-
FT
7 - 7
Cz4
Slavicin
Kostelec na Hané
12/05/2024 10:15
76
24
Pon.
5
-
1
5 - 1
4.32
16°
-
FT
9 - 8
Cz4
Opava B
Polanka nad Odrou
12/05/2024 10:15
80
20
Pon.
4
-
3
4 - 3
3.44
13°
-
FT
Cz4
Havirov
Krnov
12/05/2024 10:15
84
16
Pon.
4
-
0
4 - 0
2.51
13°
-
FT
At2
Kapfenberg
SKU Amstetten
12/05/2024 10:30
37
63
Pow.
4
-
6
4 - 6
10.43
16°
-
FT
4 - 3
At2
Sturm Graz II
SV Lafnitz
12/05/2024 10:30
42
58
Pow.
7
-
3
7 - 3
10.48
17°
-
FT
3 - 4
HK1
Hong Kong FC
North District
12/05/2024 10:30
64
36
Pon.
3
-
5
3 - 5
8.01
28°
-
FT
2 - 3
HKC
Kitchee SC
Eastern AA
12/05/2024 10:30
42
58
Pow.
8
-
5
8 - 5
12.02
28°
-
FT
12 - 3
AtL
Slovan HAC
Dinamo Helfort
12/05/2024 10:30
48
52
Pow.
5
-
7
5 - 7
10.32
17°
-
FT
4 - 5
AtL
Wattens II
FC Kitzbühel
12/05/2024 10:30
87
13
Pon.
4
-
2
4 - 2
2.07
20°
-
FT
Cz4
Velke Hamry
FK Trutnov
12/05/2024 10:30
88
12
Pon.
4
-
3
4 - 3
2.09
13°
-
FT
3 - 0
De5
HEBC
Victoria Hamburg
12/05/2024 10:45
55
45
Pon.
4
-
4
4 - 4
9.04
14°
-
FT
4 - 2
De5
USC Paloma
TuS Dassendorf
12/05/2024 10:45
43
57
Pow.
5
-
8
5 - 8
10.51
14°
-
FT
1 - 5
Ke1
Tusker FC
Murang'a SEAL
12/05/2024 11:00
61
39
Pon.
5
-
3
5 - 3
8.29
21°
-
FT
Ad1
Esperança dAndorra
FC Ordino
12/05/2024 11:00
66
34
Pon.
2
-
3
2 - 3
5.87
12°
-
FT
Ad1
CE Carroi
Penya Encarnada
12/05/2024 11:00
49
51
Pow.
2
-
8
2 - 8
9.52
18°
-
FT
Ad1
Atlètic Amèrica
Pas de la Casa
12/05/2024 11:00
56
44
Pon.
3
-
2
3 - 2
8.31
17°
-
FT
2 - 8
Ru4
Sokol Kazan
Dinamo Kirov
12/05/2024 11:00
99
1
Pon.
0
-
3
0 - 3
0.28
-
FT
Ke2
Rainbow
MCF
12/05/2024 11:00
57
43
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.60
21°
-
FT
Es5
CE Felanitx
Inter Manacor
12/05/2024 11:00
87
13
Pon.
3
-
2
3 - 2
2.58
19°
-
FT
Es5
Alaior
SD Portmany
12/05/2024 11:00
87
13
Pon.
0
-
3
0 - 3
1.61
19°
-
FT
Es5
RCP Valverdeno
Calamonte
12/05/2024 11:00
77
23
Pon.
4
-
3
4 - 3
4.15
19°
-
FT
De6
Schalke 04 U19
Dusseldorf U19
12/05/2024 11:00
49
51
Pow.
7
-
4
7 - 4
10.25
19°
-
FT
6 - 3
DeW
Andernach W
Turbine Potsdam W
12/05/2024 11:00
66
34
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.59
17°
-
FT
8 - 5
DeW
SC Sand W
Gütersloh W
12/05/2024 11:00
67
33
Pon.
4
-
3
4 - 3
7.52
18°
-
FT
3 - 7
DeW
Carl Zeiss Jena W
Eintracht Frankfurt II W
12/05/2024 11:00
64
36
Pon.
3
-
4
3 - 4
7.69
14°
-
FT
7 - 2
DeW
Meppen W
Weinberg W
12/05/2024 11:00
75
25
Pon.
3
-
3
3 - 3
6.25
16°
-
FT
8 - 0
DeW
Borussia M'gladbach W
Wolfsburg II W
12/05/2024 11:00
63
37
Pon.
3
-
3
3 - 3
7.05
18°
-
FT
6 - 4
ItP
Milan U19
Frosinone U19
12/05/2024 11:00
63
37
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.15
20°
-
FT
5 - 4
AtL
Hellas Kagran
Union Mauer
12/05/2024 11:00
61
39
Pon.
3
-
6
3 - 6
7.01
17°
-
FT
4 - 10
AtL
St. Peter
Kilb
12/05/2024 11:00
94
6
Pon.
0
-
1
0 - 1
0.67
18°
-
FT
Ee2
FC Elva
Flora Tallinn II
12/05/2024 11:30
40
60
Pow.
3
-
8
3 - 8
10.95
9°
-
FT
4 - 5
HK2
Sai Kung
Kowloon City
12/05/2024 11:30
55
45
Pon.
4
-
5
4 - 5
9.33
26°
-
FT
Ph1
Dynamic Herb Cebu
Taguig
12/05/2024 11:30
52
48
Pon.
6
-
3
6 - 3
8.81
32°
-
FT
2 - 7
Es3
Getafe B
Marbella
12/05/2024 11:30
97
3
Pon.
0
-
2
0 - 2
0.33
20°
-
FT
Es5
AD Parla
RSD Alcala
12/05/2024 11:30
47
53
Pow.
5
-
5
5 - 5
9.90
19°
-
FT
Es5
Las Rozas
CD Móstoles URJC
12/05/2024 11:30
46
54
Pow.
7
-
5
7 - 5
9.73
20°
-
FT
Es5
Rayo Vallecano B
CD Canillas
12/05/2024 11:30
46
54
Pow.
7
-
3
7 - 3
9.71
20°
-
FT
5 - 3
Es5
Villanueva Pardillo
CDF Tres Cantos
12/05/2024 11:30
75
25
Pon.
4
-
4
4 - 4
6.19
20°
-
FT
Es5
Colonia Moscardó
Alcobendas Sport
12/05/2024 11:30
62
38
Pon.
3
-
3
3 - 3
7.73
20°
-
FT
5 - 2
Es5
Trival Valderas
Pozuelo de Alarcón
12/05/2024 11:30
76
24
Pon.
3
-
3
3 - 3
4.94
19°
-
FT
6 - 2
Es5
Collado Villalba
Real Madrid C
12/05/2024 11:30
67
33
Pon.
3
-
6
3 - 6
7.61
19°
-
FT
Es5
CD Galapagar
Alcorcón B
12/05/2024 11:30
70
30
Pon.
5
-
3
5 - 3
5.72
19°
-
FT
6 - 3
Es5
CD Leganés B
AD Torrejón CF
12/05/2024 11:30
58
42
Pon.
5
-
2
5 - 2
8.63
19°
-
FT
4 - 5
Es5
CD Don Benito
Montehermoso
12/05/2024 11:30
74
26
Pon.
4
-
3
4 - 3
5.19
21°
-
FT
My1
Sabah FA
Penang FA
12/05/2024 11:45
51
49
Pon.
0
-
0
0 - 0
9.25
21°
-
FT
9 - 4
Sg1
Tampines Rovers
Albirex Niigata (S)
12/05/2024 12:00
81
19
Pon.
0
-
0
0 - 0
6.00
29°
-
FT
8 - 4
Ua1
PFK Aleksandriya
SK Dnipro-1
12/05/2024 12:00
67
33
Pon.
3
-
4
3 - 4
6.25
13°
-
FT
7 - 3
Pt2
Leixões SC
AVS
12/05/2024 12:00
49
51
Pow.
6
-
6
6 - 6
9.51
16°
-
FT
3 - 7
Pt2
CD Tondela
Nacional Madeira
12/05/2024 12:00
37
63
Pow.
7
-
6
7 - 6
10.91
23°
-
FT
4 - 5
Kr2
Bucheon FC 1995
Jeonnam Dragons
12/05/2024 12:00
63
37
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.33
17°
-
FT
4 - 5
No3
Valerenga 2
Alta IF
12/05/2024 12:00
59
41
Pon.
2
-
4
2 - 4
8.82
20°
-
FT
4 - 6
Pl3
ŁKS Łódź II
Radunia Stężyca
12/05/2024 12:00
53
47
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.82
-
FT
5 - 7
Ru4
Strogino Moscow
Kompozit
12/05/2024 12:00
96
4
Pon.
2
-
0
2 - 0
1.31
8°
-
FT
Lv2
Supernova Riga
Rīgas FS II
12/05/2024
53
47
Pon.
3
-
5
3 - 5
8.87
10°
-
Postp.
Ke2
Kibera Black Stars
Kajiado
12/05/2024 12:00
68
32
Pon.
5
-
3
5 - 3
5.15
21°
-
FT
Mo1
Windsor Arch Ka I
Jia Hua
12/05/2024 12:00
68
32
Pon.
1
-
4
1 - 4
5.75
27°
-
FT
0 - 9
Es3
CD Manchego
Real Avilés
12/05/2024 12:00
97
3
Pon.
1
-
2
1 - 2
0.43
26°
-
FT
Es3
CD Atlético Paso
Barakaldo CF
12/05/2024 12:00
96
4
Pon.
0
-
3
0 - 3
0.53
18°
-
FT
Es5
UE Rapitenca
L'Escala
12/05/2024 12:00
69
31
Pon.
3
-
4
3 - 4
6.32
25°
-
FT
Es5
CE L'Hospitalet
Pobla de Mafumet
12/05/2024 12:00
61
39
Pon.
6
-
3
6 - 3
8.25
21°
-
FT
3 - 3
Es5
UD Almeria B
UD Torre del Mar
12/05/2024 12:00
74
26
Pon.
6
-
3
6 - 3
6.24
21°
-
FT
Es5
UD Maracena
CD Torreperogil
12/05/2024 12:00
80
20
Pon.
3
-
3
3 - 3
4.53
25°
-
FT
Es5
CP Almería
Atlético Mancha
12/05/2024 12:00
68
32
Pon.
3
-
3
3 - 3
6.92
22°
-
FT
6 - 1
Es5
Juventud Torremolinos
Málaga City
12/05/2024 12:00
76
24
Pon.
5
-
2
5 - 2
5.22
21°
-
FT
3 - 7
Es5
El Ejido
Real Jaén
12/05/2024 12:00
62
38
Pon.
3
-
2
3 - 2
8.31
21°
-
FT
6 - 4
Es5
Arenas de Armilla
CD Huétor Vega
12/05/2024 12:00
75
25
Pon.
3
-
2
3 - 2
6.01
26°
-
FT
Es5
Atlético Malagueño
CD Huétor Tájar
12/05/2024 12:00
66
34
Pon.
6
-
1
6 - 1
7.68
24°
-
FT
10 - 2
Es5
CD Gerena
AD Ceuta B
12/05/2024 12:00
88
12
Pon.
4
-
1
4 - 1
3.17
30°
-
FT
Es5
Atletico Espeleño
Xerez CD
12/05/2024 12:00
81
19
Pon.
1
-
6
1 - 6
3.75
27°
-
FT
Es5
Ciudad de Lucena
CD Cabecense
12/05/2024 12:00
81
19
Pon.
2
-
3
2 - 3
3.88
25°
-
FT
Es5
Ayamonte CF
AD Cartaya
12/05/2024 12:00
88
12
Pon.
1
-
2
1 - 2
1.87
27°
-
FT
Es5
Coria CF
Conil CF
12/05/2024 12:00
71
29
Pon.
6
-
1
6 - 1
5.25
28°
-
FT
Es5
La Palma CF
CD Utrera
12/05/2024 12:00
82
18
Pon.
3
-
4
3 - 4
4.04
29°
-
FT
Es5
Xerez Deportivo
CD Pozoblanco
12/05/2024 12:00
65
35
Pon.
8
-
1
8 - 1
6.79
25°
-
FT
Es5
Bollullos
Puente Genil
12/05/2024 12:00
81
19
Pon.
3
-
3
3 - 3
3.18
28°
-
FT
Es5
Sevilla FC C
Córdoba CF B
12/05/2024 12:00
81
19
Pon.
3
-
3
3 - 3
4.90
28°
-
FT
5 - 3
Es5
CE Santanyí
Poblense
12/05/2024 12:00
90
10
Pon.
1
-
2
1 - 2
1.90
22°
-
FT
Es5
Platges de Calvià
CD Binissalem
12/05/2024 12:00
72
28
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.29
21°
-
FT
10 - 3
Es5
CD Manacor
RCD Mallorca B
12/05/2024 12:00
83
17
Pon.
5
-
3
5 - 3
4.39
23°
-
FT
Es5
Las Palmas Atlético
CD Herbania
12/05/2024 12:00
80
20
Pon.
3
-
2
3 - 2
3.50
22°
-
FT
Es5
CD Tenerife B
Teror
12/05/2024 12:00
66
34
Pon.
5
-
3
5 - 3
7.95
20°
-
FT
Es5
UD Lanzarote
Unión Sur Yaiza
12/05/2024 12:00
96
4
Pon.
2
-
1
2 - 1
0.48
21°
-
FT
Es5
Panadería Pulido
CD Buzanada
12/05/2024 12:00
68
32
Pon.
3
-
2
3 - 2
6.32
18°
-
FT
1 - 7
Es5
UD Ibarra
UD Gran Tarajal
12/05/2024 12:00
94
6
Pon.
3
-
0
3 - 0
1.08
21°
-
FT
Es5
Atlético Victoria
San Bartolomé
12/05/2024 12:00
89
11
Pon.
3
-
1
3 - 1
1.85
22°
-
FT
4 - 7
Es5
Diocesano
Jerez CF
12/05/2024 12:00
76
24
Pon.
5
-
3
5 - 3
3.88
25°
-
FT
2 - 1
Pt3
Atlético CP
Lusitânia FC
12/05/2024 12:00
95
5
Pon.
1
-
2
1 - 2
1.06
23°
-
FT
Es3
CD Castellon
Ibiza-Eivissa
12/05/2024 12:00
87
13
Pon.
2
-
3
2 - 3
1.82
23°
-
FT
Es3
Atlético Baleares
Linares Deportivo
12/05/2024 12:00
95
5
Pon.
0
-
2
0 - 2
0.40
24°
-
FT
Es3
SD Ponferradina
Real Unión
12/05/2024 12:00
93
7
Pon.
0
-
5
0 - 5
0.53
22°
-
FT
De5
TuS Makkabi Berlin
Tasmania Berlin
12/05/2024 12:00
70
30
Pon.
6
-
3
6 - 3
6.15
-
FT
8 - 1
EsW
Atletico Granadilla W
Real Sociedad W
12/05/2024 12:00
63
37
Pon.
3
-
6
3 - 6
8.42
26°
-
FT
2 - 4
Es5
Jove Español
Atlético Levante
12/05/2024 12:15
83
17
Pon.
4
-
2
4 - 2
2.99
23°
-
FT
Es5
Azuaga
CD Coria
12/05/2024 12:15
73
27
Pon.
1
-
8
1 - 8
5.60
26°
-
FT
It1
Lazio
Empoli
12/05/2024 12:30
41
59
Pow.
7
-
3
7 - 3
12.12
24°
-
FT
7 - 7
Pl1
Puszcza
Warta Poznan
12/05/2024 12:30
47
53
Pow.
4
-
6
4 - 6
9.94
15°
-
FT
11 - 7
Th1
Chonburi FC
Prachuap
12/05/2024 12:30
46
54
Pow.
7
-
4
7 - 4
9.68
31°
-
FT
10 - 7
Ua2
Niva Ternopil
Metalurg Zhl
12/05/2024 12:30
60
40
Pon.
4
-
2
4 - 2
6.81
12°
-
FT
Tw1
Taiwan Power Co.
Tatung FC
12/05/2024 12:30
61
39
Pon.
3
-
3
3 - 3
7.24
29°
-
FT
6 - 6
Tw1
Ming Chuan University
Hang Yuen FC
12/05/2024 12:30
65
35
Pon.
1
-
1
1 - 1
6.76
24°
-
FT
6 - 3
Es5
Fuente de Cantos
Jaraíz
12/05/2024 12:30
77
23
Pon.
3
-
2
3 - 2
3.92
25°
-
FT
ItW
Calcio Como W
Pomigliano W
12/05/2024 12:30
56
44
Pon.
3
-
3
3 - 3
8.64
22°
-
FT
5 - 2
ItW
Napoli W
AC Milan W
12/05/2024 12:30
35
65
Pow.
5
-
7
5 - 7
11.63
19°
-
FT
1 - 7
Pl2
Arka Gdynia
Zaglebie Sosnowiec
12/05/2024 12:40
62
38
Pon.
6
-
2
6 - 2
8.13
11°
-
FT
5 - 7
CH
Norwich City
Leeds United
12/05/2024 13:00
36
64
Pow.
5
-
6
5 - 6
11.33
19°
-
FT
4 - 4
Ru1
FK Orenburg
Lokomotiv Moscow
12/05/2024 13:00
37
63
Pow.
5
-
5
5 - 5
11.45
11°
-
FT
6 - 5
Se2
Gefle IF
Skovde AIK
12/05/2024 13:00
52
48
Pon.
5
-
3
5 - 3
8.75
18°
-
FT
10 - 2
Ru2
Shinnik Yaroslavl
SKA-Khabarovsk
12/05/2024 13:00
75
25
Pon.
6
-
0
6 - 0
4.59
8°
-
FT
Vn1
Thanh Hoa FC
Binh Duong FC
12/05/2024 13:00
64
36
Pon.
6
-
3
6 - 3
6.76
26°
-
FT
8 - 3
Th1
Buriram United
Port FC
12/05/2024 13:00
47
53
Pow.
5
-
5
5 - 5
9.65
33°
-
FT
8 - 3
Fi2
PK-35 Vantaa
SJK Akatemia
12/05/2024 13:00
21
79
Pow.
8
-
7
8 - 7
13.49
14°
-
FT
7 - 3
By2
BATE II
Lokomotiv Gomel
12/05/2024 13:00
46
54
Pow.
8
-
2
8 - 2
9.58
-
FT
6 - 4
Se4
Torns IF
Onsala BK
12/05/2024 13:00
47
53
Pow.
5
-
5
5 - 5
10.00
15°
-
FT
4 - 6
Kh1
Visakha FC
Boeung Ket FC
12/05/2024 13:00
49
51
Pow.
5
-
5
5 - 5
10.10
33°
-
FT
Kh1
PPC FC
PKR Svay Rieng
12/05/2024 13:00
54
46
Pon.
2
-
7
2 - 7
8.56
33°
-
FT
Ru4
FK Ryazan
FK Kolomna
12/05/2024 13:00
86
14
Pon.
2
-
0
2 - 0
1.67
10°
-
FT
Ru4
FC Chertanovo
Irkutsk
12/05/2024 13:00
99
1
Pon.
1
-
0
1 - 0
0.33
8°
-
FT
Lt2
FK Tauras
FK Panevezys-2
12/05/2024 13:00
32
68
Pow.
6
-
8
6 - 8
11.30
-
FT
2 - 6
De4
Hamburger SV II
SC Weiche-08
12/05/2024 13:00
57
43
Pon.
3
-
5
3 - 5
8.91
19°
-
FT
Ke2
Vihiga Bullets
Modern Coast Rangers
12/05/2024 13:00
80
20
Pon.
3
-
2
3 - 2
2.47
23°
-
FT
Th2
Rayong FC
Ayutthaya United
12/05/2024 13:00
65
35
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.44
31°
-
FT
6 - 4
Ph1
Davao Aguilas
Stallion FC
12/05/2024 13:00
64
36
Pon.
6
-
3
6 - 3
7.24
-
FT
3 - 2
De4
Eilenburg
Chemnitzer FC
12/05/2024 13:00
47
53
Pow.
6
-
4
6 - 4
10.24
-
FT
10 - 3
De4
RW Erfurt
Viktoria Berlin
12/05/2024 13:00
47
53
Pow.
5
-
5
5 - 5
10.41
19°
-
FT
De4
Hansa Rostock II
Hertha BSC II
12/05/2024 13:00
63
37
Pon.
3
-
4
3 - 4
8.14
16°
-
FT
9 - 6
De4
Berlin AK 07
Lokomotive Leipzig
12/05/2024 13:00
53
47
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.82
19°
-
FT
1 - 9
De4
FSV Zwickau
Babelsberg
12/05/2024 13:00
49
51
Pow.
5
-
6
5 - 6
9.71
19°
-
FT
2 - 5
De4
VSG Altglienicke
Greifswalder FC
12/05/2024 13:00
55
45
Pon.
4
-
5
4 - 5
9.18
19°
-
FT
4 - 10
De4
Meuselwitz
Carl Zeiss Jena
12/05/2024 13:00
48
52
Pow.
4
-
6
4 - 6
10.18
18°
-
FT
9 - 0
De4
Energie Cottbus
Luckenwalde
12/05/2024 13:00
53
47
Pon.
6
-
3
6 - 3
9.25
19°
-
FT
7 - 1
De4
Chemie Leipzig
BFC Dynamo
12/05/2024 13:00
54
46
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.64
18°
-
FT
3 - 6
ItP
Juventus U19
Monza U19
12/05/2024 13:00
68
32
Pon.
3
-
3
3 - 3
7.27
17°
-
FT
3 - 8
ItP
Lecce U19
Roma U19
12/05/2024 13:00
55
45
Pon.
3
-
6
3 - 6
8.52
23°
-
FT
3 - 2
D1W
Fortuna Hjorring W
KoldingQ W
12/05/2024 13:00
45
55
Pow.
6
-
4
6 - 4
10.02
17°
-
FT
5 - 4
Ua2
Bukovyna
Kremin Kremenchuk
12/05/2024 13:15
56
44
Pon.
6
-
2
6 - 2
9.11
13°
-
FT
Mn1
FC Ulaanbaatar
SP Falcons
12/05/2024 13:15
63
37
Pon.
3
-
6
3 - 6
7.23
19°
-
FT
4 - 5
De2
St Pauli
VfL Osnabruck
12/05/2024 13:30
38
62
Pow.
5
-
5
5 - 5
12.53
19°
-
FT
4 - 3
De2
Karlsruher SC
Hannover 96
12/05/2024 13:30
41
59
Pow.
5
-
6
5 - 6
9.95
25°
-
FT
8 - 6
De2
Braunschweig
SV Wehen
12/05/2024 13:30
42
58
Pow.
6
-
4
6 - 4
10.57
18°
-
FT
3 - 8
Be1
KAA Gent
OH Leuven
12/05/2024 13:30
48
52
Pow.
8
-
5
8 - 5
10.45
24°
-
FT
10 - 1
Ee1
Levadia Tallinn
Nomme Kalju
12/05/2024 13:30
42
58
Pow.
6
-
7
6 - 7
10.30
10°
-
FT
11 - 4
De3
MSV Duisburg
Erzgebirge Aue
12/05/2024 13:30
40
60
Pow.
5
-
5
5 - 5
11.20
26°
-
FT
2 - 5
Cn2
GZ Evergrande FC
Qingdao Red Lions
12/05/2024 13:30
51
49
Pon.
4
-
4
4 - 4
9.22
28°
-
FT
7 - 2
Cn2
Yunnan Yukun
Yanbian Fude
12/05/2024 13:30
54
46
Pon.
5
-
4
5 - 4
9.23
22°
-
FT
4 - 3
Cn2
Hebei KungFu
Dongguan United
12/05/2024 13:30
39
61
Pow.
9
-
3
9 - 3
11.90
22°
-
FT
10 - 1
No3
IK Junkeren
Skeid Fotball
12/05/2024 13:30
71
29
Pon.
4
-
4
4 - 4
6.58
-
FT
6 - 4
De5
TSG Neustrelitz
Dynamo Schwerin
12/05/2024 13:30
78
22
Pon.
4
-
2
4 - 2
3.95
17°
-
FT
Cn1
Shijiazhuang
Zhejiang FC
12/05/2024 13:35
42
58
Pow.
6
-
4
6 - 4
9.97
15°
-
FT
3 - 6
Es1
Cadiz
Getafe
12/05/2024 14:00
54
46
Pon.
4
-
3
4 - 3
8.61
20°
-
FT
6 - 2
Se1
Norrköping
Hammarby IF
12/05/2024 14:00
41
59
Pow.
5
-
6
5 - 6
11.58
21°
-
FT
7 - 4
Se1
BK Häcken
Kalmar FF
12/05/2024 14:00
39
61
Pow.
7
-
4
7 - 4
10.67
15°
-
FT
4 - 4
Es2
SD Amorebieta
Villarreal B
12/05/2024 14:00
53
47
Pon.
2
-
7
2 - 7
8.99
22°
-
FT
2 - 7
Dk1
Randers FC
Hvidovre IF
12/05/2024 14:00
51
49
Pon.
4
-
5
4 - 5
9.22
16°
-
FT
4 - 5
Dk1
Viborg FF
Vejle BK
12/05/2024 14:00
34
66
Pow.
6
-
4
6 - 4
11.85
17°
-
FT
6 - 4
Dk2
FC Fredericia
Kolding IF
12/05/2024 14:00
52
48
Pon.
5
-
4
5 - 4
9.05
15°
-
FT
2 - 3
Kz1
Yelimay Semey
FC Shakhter
12/05/2024 14:00
55
45
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.86
19°
-
FT
6 - 2
Kz1
FK Kyzylzhar
FK Aktobe
12/05/2024 14:00
61
39
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.94
20°
-
FT
4 - 2
Lv1
BFC Daugavpils
FK Tukums 2000
12/05/2024 14:00
32
68
Pow.
7
-
3
7 - 3
11.84
15°
-
FT
8 - 5
Cn1
Sichuan FC
Qingdao West Coast
12/05/2024 14:00
54
46
Pon.
5
-
4
5 - 4
9.47
0°
-
FT
7 - 4
Th1
Bangkok United
Trat FC
12/05/2024 14:00
39
61
Pow.
9
-
3
9 - 3
10.67
33°
-
FT
4 - 3
Ke1
FC Talanta
AFC Leopards
12/05/2024 14:00
69
31
Pon.
3
-
5
3 - 5
7.35
24°
-
FT
2 - 9
Ke1
Kenya Police FC
Nairobi City Stars
12/05/2024 14:00
76
24
Pon.
4
-
4
4 - 4
5.72
24°
-
FT
No3
IL Hodd
Vard Haugesund
12/05/2024 14:00
76
24
Pon.
2
-
4
2 - 4
3.22
15°
-
FT
14 - 5
No3
Grorud IL
Kjelsas
12/05/2024 14:00
61
39
Pon.
3
-
6
3 - 6
7.35
20°
-
FT
7 - 3
Dk3
Esbjerg fB
FC Roskilde
12/05/2024 14:00
40
60
Pow.
5
-
8
5 - 8
11.08
16°
-
FT
4 - 10
Fi3
Inter Turku II
Pöxyt
12/05/2024 14:00
55
45
Pon.
8
-
1
8 - 1
8.45
-
FT
16 - 5
Ru4
Znamya Truda
Rodina-M Moscow
12/05/2024 14:00
94
6
Pon.
2
-
0
2 - 0
0.49
9°
-
FT
Lv2
FK Rezekne/BJSS
AFA Olaine
12/05/2024 14:00
38
62
Pow.
6
-
4
6 - 4
11.58
14°
-
FT
2 - 14
De4
Teutonia Hamburg
TSV Havelse
12/05/2024 14:00
60
40
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.84
-
FT
3 - 4
De4
Eintracht Norderstedt
Meppen
12/05/2024 14:00
62
38
Pon.
3
-
6
3 - 6
7.41
19°
-
FT
17 - 1
Tj1
FK Eskhata
FK Istaravshan
12/05/2024 14:00
96
4
Pon.
3
-
0
3 - 0
0.62
21°
-
FT
Ke2
Kisumu All Stars
Mara Sugar
12/05/2024 14:00
69
31
Pon.
5
-
4
5 - 4
6.36
27°
-
FT
Et1
Shashemene Kenema
Hadiya Hosaena
12/05/2024 14:00
73
27
Pon.
4
-
2
4 - 2
5.62
24°
-
FT
Mo1
Sporting de Macau
CD Monte Carlo
12/05/2024 14:00
81
19
Pon.
3
-
3
3 - 3
3.08
27°
-
FT
4 - 5
Rw1
APR FC
Amagaju
12/05/2024 14:00
63
37
Pon.
5
-
3
5 - 3
6.47
25°
-
FT
10 - 0
De5
Eintracht Mahlsdorf
Anker Wismar
12/05/2024 14:00
67
33
Pon.
6
-
2
6 - 2
6.36
19°
-
FT
6 - 1
De5
CFC Hertha
Union Fürstenwalde
12/05/2024 14:00
82
18
Pon.
4
-
1
4 - 1
2.95
21°
-
Cancl.
De5
Sparta Lichtenberg
Hertha Zehlendorf
12/05/2024 14:00
70
30
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.14
-
FT
De5
Staaken
Optik Rathenow
12/05/2024 14:00
85
15
Pon.
2
-
2
2 - 2
1.43
19°
-
FT
4 - 11
De5
Einheit Wernigerode
Budissa Bautzen
12/05/2024 14:00
86
14
Pon.
1
-
3
1 - 3
3.50
18°
-
FT
De5
FC Grimma
Einheit Rudolstadt
12/05/2024 14:00
90
10
Pon.
2
-
1
2 - 1
0.79
18°
-
FT
De5
VfR Neumünster
Union Neumünster
12/05/2024 14:00
64
36
Pon.
3
-
6
3 - 6
6.09
-
FT
4 - 4
De5
Todesfelde
Inter Türkspor Kiel
12/05/2024 14:00
65
35
Pon.
7
-
2
7 - 2
7.29
18°
-
FT
8 - 1
De5
Halstenbek-Rellingen
Altona 93
12/05/2024 14:00
57
43
Pon.
3
-
5
3 - 5
9.13
-
FT
De5
Cosmos Koblenz
FC Bitburg
12/05/2024 14:00
73
27
Pon.
4
-
2
4 - 2
4.13
-
FT
6 - 2
De5
Normannia Schw.Gmünd
Bissingen
12/05/2024 14:00
87
13
Pon.
3
-
4
3 - 4
2.34
21°
-
FT
De5
FC Holzhausen
Denzlingen
12/05/2024 14:00
73
27
Pon.
1
-
3
1 - 3
6.74
21°
-
FT
DeW
Bayern Munich W
Nürnberg W
12/05/2024 14:00
59
41
Pon.
5
-
2
5 - 2
7.88
19°
-
FT
4 - 1
DeW
Ingolstadt W
Hoffenheim II W
12/05/2024 14:00
63
37
Pon.
2
-
5
2 - 5
8.48
21°
-
FT
5 - 1
DeW
Bayern München II W
Hamburger SV W
12/05/2024 14:00
49
51
Pow.
4
-
7
4 - 7
9.56
21°
-
FT
1 - 7
Nl4
SV AWC
HV&CV Quick
12/05/2024 14:00
65
35
Pon.
4
-
4
4 - 4
5.43
-
FT
Nl4
TOGB
Meerssen
12/05/2024 14:00
67
33
Pon.
4
-
5
4 - 5
6.54
23°
-
FT
3 - 7
Nl4
VV Baronie
Gemert
12/05/2024 14:00
69
31
Pon.
2
-
3
2 - 3
5.00
23°
-
FT
2 - 7
Ad2
FC Santa Coloma B
FC Rànger's
12/05/2024 14:00
99
1
Pon.
0
-
0
0 - 0
0.22
19°
-
FT
Cz4
Admira Praha II
Hvězda Cheb
12/05/2024 14:00
65
35
Pon.
4
-
1
4 - 1
6.63
20°
-
FT
11 - 2
Hu1
Kisvárda FC
Mezokovesdi SE
12/05/2024 14:15
44
56
Pow.
6
-
4
6 - 4
9.76
19°
-
FT
5 - 4
Ch1
FC Winterthur
FC Zürich
12/05/2024 14:15
41
59
Pow.
4
-
6
4 - 6
10.12
23°
-
FT
3 - 4
Vn1
Cong an Nhan dan
Sanna Khanh Hoa
12/05/2024 14:15
45
55
Pow.
7
-
3
7 - 3
10.27
28°
-
FT
5 - 3
Vn1
Hai Phong FC
Quang Nam FC
12/05/2024 14:15
49
51
Pow.
6
-
4
6 - 4
9.78
28°
-
FT
8 - 4
No1
Kristiansund BK
FK Bodo/Glimt
12/05/2024 14:30
43
57
Pow.
4
-
8
4 - 8
10.63
8°
-
FT
5 - 8
Nl1
Heerenveen
Vitesse
12/05/2024 14:30
48
52
Pow.
6
-
6
6 - 6
10.09
20°
-
FT
7 - 2
Nl1
Waalwijk
PEC Zwolle
12/05/2024 14:30
40
60
Pow.
9
-
1
9 - 1
11.19
22°
-
FT
10 - 5
Nl1
Nijmegen
Feyenoord
12/05/2024 14:30
51
49
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.70
22°
-
FT
7 - 9
Nl1
Go Ahead Eagles
AZ Alkmaar
12/05/2024 14:30
43
57
Pow.
6
-
6
6 - 6
10.23
22°
-
FT
3 - 3
Nl1
Fortuna Sittard
PSV Eindhoven
12/05/2024 14:30
49
51
Pow.
7
-
5
7 - 5
10.16
24°
-
FT
4 - 9
Nl1
Utrecht
Sparta Rotterdam
12/05/2024 14:30
46
54
Pow.
6
-
5
6 - 5
9.64
23°
-
FT
12 - 4
Nl1
Twente
Volendam
12/05/2024 14:30
40
60
Pow.
9
-
3
9 - 3
9.69
21°
-
FT
13 - 2
Nl1
Excelsior
Heracles
12/05/2024 14:30
34
66
Pow.
6
-
4
6 - 4
11.02
23°
-
FT
7 - 4
Nl1
Ajax
Almere City
12/05/2024 14:30
55
45
Pon.
3
-
5
3 - 5
9.08
23°
-
FT
4 - 1
Ua1
Chernomorets Od
Metalist 1925 Kharkiv
12/05/2024 14:30
68
32
Pon.
3
-
3
3 - 3
6.19
16°
-
FT
7 - 2
Rs1
Backa Topola
Cukaricki Belgrade
12/05/2024 14:30
62
38
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.07
21°
-
FT
3 - 8
Hr2
Bijelo Brdo
Orijent Rijeka
12/05/2024 14:30
57
43
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.73
21°
-
FT
3 - 3
No3
Strommen IF
Stjørdals-Blink
12/05/2024 14:30
48
52
Pow.
5
-
7
5 - 7
10.06
20°
-
FT
5 - 13
Pl3
Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziadz
12/05/2024 14:30
49
51
Pow.
4
-
7
4 - 7
9.57
16°
-
FT
5 - 5
Mw1
Azam Tigers
Dedza Dynamos
12/05/2024 14:30
90
10
Pon.
1
-
3
1 - 3
3.06
-
FT
3 - 2
Mw1
Silver Strikers
Creck
12/05/2024 14:30
52
48
Pon.
5
-
4
5 - 4
9.00
29°
-
FT
4 - 4
Mw1
Ekwendeni Hammers
Kamuzu Barracks
12/05/2024 14:30
87
13
Pon.
1
-
4
1 - 4
2.93
24°
-
FT
1 - 4
Nl4
SV Kampong
VVSB
12/05/2024 14:30
92
8
Pon.
2
-
0
2 - 0
0.67
23°
-
FT
1 - 7
Nl4
Groene Ster
Blauw Geel '38
12/05/2024 14:30
62
38
Pon.
2
-
7
2 - 7
7.35
23°
-
FT
5 - 5
It1
Hellas Verona
Torino
12/05/2024 15:00
58
42
Pon.
4
-
5
4 - 5
9.37
24°
-
FT
7 - 4
It1
Genoa
Sassuolo
12/05/2024 15:00
41
59
Pow.
7
-
3
7 - 3
10.14
21°
-
FT
3 - 7
Pl1
Widzew Lodz
Zaglebie Lubin
12/05/2024 15:00
40
60
Pow.
5
-
5
5 - 5
11.02
16°
-
FT
5 - 3
Za1
Cape Town City
TS Galaxy FC
12/05/2024 15:00
66
34
Pon.
4
-
5
4 - 5
7.93
18°
-
FT
4 - 1
Za1
Golden Arrows
Chippa United
12/05/2024 15:00
54
46
Pon.
2
-
5
2 - 5
8.69
20°
-
FT
6 - 1
Cz1
Slovan Liberec
Teplice
12/05/2024 15:00
46
54
Pow.
8
-
2
8 - 2
10.24
18°
-
FT
5 - 2
Cz1
Sigma Olomouc
Hradec Kralove
12/05/2024 15:00
44
56
Pow.
2
-
8
2 - 8
10.59
18°
-
FT
7 - 5
Cz1
Bohemians 1905
FK Jablonec
12/05/2024 15:00
38
62
Pow.
6
-
4
6 - 4
11.35
18°
-
FT
7 - 4
Cz1
FK Pardubice
Ceske Budejovice
12/05/2024 15:00
29
71
Pow.
7
-
6
7 - 6
12.15
18°
-
FT
2 - 10
Si1
NK CM Celje
FC Koper
12/05/2024 15:00
52
48
Pon.
5
-
4
5 - 4
9.29
22°
-
FT
3 - 4
Se2
IK Brage
Östersunds FK
12/05/2024 15:00
35
65
Pow.
6
-
8
6 - 8
10.94
19°
-
FT
2 - 8
Se2
Helsingborg
Sandvikens IF
12/05/2024 15:00
36
64
Pow.
7
-
3
7 - 3
11.49
12°
-
FT
7 - 4
Pt2
CD Mafra
CD Santa Clara
12/05/2024 15:00
55
45
Pon.
7
-
2
7 - 2
7.76
19°
-
FT
3 - 5
Ru2
Sokol Saratov
FK Tyumen
12/05/2024 15:00
58
42
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.41
9°
-
FT
4 - 3
Ru2
Torpedo Moscow
Alania Vladikavkaz
12/05/2024 15:00
71
29
Pon.
4
-
4
4 - 4
5.04
8°
-
FT
3 - 6
Pl2
Odra Opole
Wisla Plock
12/05/2024 15:00
48
52
Pow.
6
-
4
6 - 4
10.52
18°
-
FT
9 - 5
Az1
Gabala FC
Sabah FK
12/05/2024 15:00
51
49
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.97
21°
-
FT
4 - 4
Lt1
Hegelmann Litauen
VMFD Zalgiris
12/05/2024 15:00
67
33
Pon.
4
-
5
4 - 5
7.53
14°
-
FT
8 - 6
Uy1
Liverpool (URU)
Cerro Largo
12/05/2024 15:00
54
46
Pon.
4
-
4
4 - 4
9.14
13°
-
FT
5 - 1
By1
FC Isloch
Dinamo Minsk
12/05/2024 15:00
87
13
Pon.
1
-
1
1 - 1
2.51
13°
-
FT
By2
MKK-Dnepr
ABFF U17
12/05/2024 15:00
38
62
Pow.
8
-
2
8 - 2
11.19
11°
-
FT
Se3
Hammarby TTF
Umea FC
12/05/2024 15:00
43
57
Pow.
7
-
3
7 - 3
11.19
18°
-
FT
5 - 1
Fi3
FC Kiffen
FC Futura
12/05/2024 15:00
60
40
Pon.
7
-
2
7 - 2
9.20
6°
-
FT
5 - 2
Ru4
Alania-d
Pobeda
12/05/2024 15:00
77
23
Pon.
0
-
4
0 - 4
2.72
11°
-
FT
Ru4
Kvant Obninsk
Akademiya Tambov
12/05/2024 15:00
94
6
Pon.
4
-
0
4 - 0
0.46
8°
-
FT
Lb
Nejmeh Beirut
Al Ahed Beirut
12/05/2024 15:00
55
45
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.39
20°
-
FT
6 - 6
Iq1
Naft SC Baghdad
Arbil FC
12/05/2024 15:00
83
17
Pon.
1
-
4
1 - 4
4.88
32°
-
FT
4 - 2
De4
Bremer SV
BW Lohne
12/05/2024 15:00
66
34
Pon.
4
-
3
4 - 3
6.76
-
FT
6 - 8
Tj1
Kuktosh Rudaki
CSKA Pamir
12/05/2024 15:00
82
18
Pon.
4
-
0
4 - 0
4.35
16°
-
FT
Zw1
Hwange Colliery
Arenel Movers
12/05/2024 15:00
95
5
Pon.
1
-
1
1 - 1
0.97
32°
-
FT
Zw1
Highlanders FC
Platinum FC
12/05/2024 15:00
84
16
Pon.
4
-
1
4 - 1
2.59
24°
-
FT
7 - 6
Zw1
TelOne FC
Chegutu Pirates
12/05/2024 15:00
99
1
Pon.
5
-
0
5 - 0
0.40
23°
-
FT
5 - 1
Zw1
Manica Diamonds FC
Bikita Minerals
12/05/2024 15:00
99
1
Pon.
2
-
1
2 - 1
0.35
21°
-
FT
Zw1
Dynamos FC
Herentals FC
12/05/2024 15:00
99
1
Pon.
1
-
1
1 - 1
0.26
25°
-
FT
Rw1
Musanze
Police FC (RWA)
12/05/2024 15:00
61
39
Pon.
4
-
5
4 - 5
7.88
19°
-
FT
6 - 4
Xk1
KF Llapi
KF Malisheva
12/05/2024 15:00
66
34
Pon.
7
-
2
7 - 2
6.00
16°
-
FT
Xk1
FK Dukagjin
FC Prishtina
12/05/2024 15:00
76
24
Pon.
2
-
3
2 - 3
5.55
21°
-
FT
Xk1
KF Ballkani
KF Fushe Kosova
12/05/2024 15:00
75
25
Pon.
3
-
2
3 - 2
4.56
19°
-
FT
Xk1
KF Drita
KF Feronikeli
12/05/2024 15:00
63
37
Pon.
5
-
2
5 - 2
8.20
18°
-
FT
5 - 6
Xk1
KF Liria
Gjilani
12/05/2024 15:00
78
22
Pon.
4
-
3
4 - 3
4.50
20°
-
FT
Za2
Maritzburg United
Platinum City Rovers FC
12/05/2024 15:00
61
39
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.08
15°
-
FT
8 - 1
Za2
Pretoria Callies
Pretoria University
12/05/2024 15:00
51
49
Pon.
4
-
5
4 - 5
9.41
25°
-
FT
8 - 7
Za2
ORBIT College FC
Upington City
12/05/2024 15:00
64
36
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.05
25°
-
FT
8 - 2
Za2
Hungry Lions FC
Black Leopards
12/05/2024 15:00
85
15
Pon.
3
-
2
3 - 2
2.73
24°
-
FT
Za2
MM Platinum
Marumo Gallants
12/05/2024 15:00
54
46
Pon.
4
-
5
4 - 5
9.42
23°
-
FT
7 - 1
Za2
Casric Stars
Magesi FC
12/05/2024 15:00
67
33
Pon.
3
-
6
3 - 6
6.48
19°
-
FT
Za2
Baroka FC
JDR Stars
12/05/2024 15:00
66
34
Pon.
4
-
5
4 - 5
6.65
21°
-
FT
4 - 6
Za2
Venda FA
Milford FC
12/05/2024 15:00
61
39
Pon.
2
-
5
2 - 5
8.59
23°
-
FT
7 - 1
BrM
Boa Esporte
Varginha EC
12/05/2024 15:00
78
22
Pon.
2
-
1
2 - 1
4.00
32°
-
FT
4 - 9
BrP
Fernandópolis
Tupã
12/05/2024 15:00
96
4
Pon.
1
-
1
1 - 1
1.25
30°
-
FT
BrP
Barcelona EC
São Carlos
12/05/2024 15:00
41
59
Pow.
5
-
5
5 - 5
9.81
30°
-
FT
BrM
Cruzeiro U20
Ipatinga U20
12/05/2024 15:00
25
75
Pow.
10
-
0
10 - 0
13.30
30°
-
FT
De5
Eckernforder SV
TSB Flensburg
12/05/2024 15:00
74
26
Pon.
5
-
2
5 - 2
5.29
16°
-
FT
De5
Union Tornesch
Alsterbrüder
12/05/2024 15:00
58
42
Pon.
4
-
5
4 - 5
9.08
19°
-
FT
5 - 17
De5
Blau Weiß Bornreihe
Heeslinger SC
12/05/2024 15:00
95
5
Pon.
0
-
2
0 - 2
0.62
20°
-
FT
De5
Bersenbrück
Kickers Emden
12/05/2024 15:00
86
14
Pon.
2
-
5
2 - 5
2.71
23°
-
FT
De5
Vorsfelde
Eilvese
12/05/2024 15:00
84
16
Pon.
3
-
3
3 - 3
2.25
19°
-
FT
De5
VfV 06 Hildesheim
VfL Oldenburg
12/05/2024 15:00
89
11
Pon.
2
-
2
2 - 2
2.14
19°
-
FT
3 - 4
De5
Germania Egestorf
Rotenburger SV
12/05/2024 15:00
82
18
Pon.
2
-
1
2 - 1
3.91
18°
-
FT
6 - 1
De5
Vreden
Finnentrop / Bamenohl
12/05/2024 15:00
83
17
Pon.
2
-
3
2 - 3
4.20
22°
-
FT
De5
Sportfreunde Siegen
Westfalia Rhynern
12/05/2024 15:00
67
33
Pon.
6
-
3
6 - 3
6.69
23°
-
FT
5 - 4
De5
Preußen Münster II
Schermbeck
12/05/2024 15:00
65
35
Pon.
5
-
3
5 - 3
7.31
24°
-
FT
De5
TSG Sprockhövel
Ennepetal
12/05/2024 15:00
72
28
Pon.
4
-
2
4 - 2
4.25
25°
-
FT
8 - 1
De5
SG Wattenscheid
Eintracht Rheine
12/05/2024 15:00
65
35
Pon.
5
-
4
5 - 4
5.78
26°
-
FT
De5
Brünninghausen
Türkspor Dortmund
12/05/2024 15:00
61
39
Pon.
3
-
6
3 - 6
7.48
25°
-
FT
5 - 5
De5
ASC Dortmund
Gievenbeck
12/05/2024 15:00
87
13
Pon.
2
-
3
2 - 3
2.00
25°
-
FT
De5
Sportfreunde Lotte
Bövinghausen
12/05/2024 15:00
85
15
Pon.
5
-
1
5 - 1
3.67
22°
-
FT
De5
Rot-Weiß Walldorf
E. Stadtallendorf
12/05/2024 15:00
74
26
Pon.
6
-
1
6 - 1
4.79
25°
-
FT
6 - 1
De5
Eddersheim
Hunfelder SV
12/05/2024 15:00
82
18
Pon.
4
-
1
4 - 1
3.43
25°
-
FT
5 - 5
De5
Quierschied
Arminia Ludwigshafen
12/05/2024 15:00
66
34
Pon.
3
-
5
3 - 5
6.84
-
FT
De5
Türkspor Augsburg
SV Heimstetten
12/05/2024 15:00
73
27
Pon.
4
-
4
4 - 4
6.39
20°
-
FT
1 - 0
De5
Backnang
Mutschelbach
12/05/2024 15:00
78
22
Pon.
1
-
3
1 - 3
5.64
23°
-
FT
4 - 2
De5
Göppinger SV
Reutlingen
12/05/2024 15:00
89
11
Pon.
3
-
2
3 - 2
1.65
21°
-
FT
De5
FC Nöttingen
SG Sonnenhof
12/05/2024 15:00
62
38
Pon.
4
-
5
4 - 5
6.75
24°
-
FT
2 - 8
De5
FV Ravensburg
VfR Mannheim
12/05/2024 15:00
62
38
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.52
21°
-
FT
6 - 6
De5
Offenburger FV
1. CfR Pforzheim
12/05/2024 15:00
81
19
Pon.
2
-
5
2 - 5
3.25
22°
-
FT
2 - 7
De5
SpVg. Porz
VfL Vichttal
12/05/2024 15:00
93
7
Pon.
2
-
1
2 - 1
1.16
25°
-
FT
De5
FC Germania Teveren
Bergisch Gladbach
12/05/2024 15:00
62
38
Pon.
3
-
6
3 - 6
8.04
24°
-
FT
De5
FC Hennef 05
BCV Glesch / Paffendorf
12/05/2024 15:00
96
4
Pon.
3
-
0
3 - 0
0.70
25°
-
Cancl.
De5
Union Frintrop
TVD Velbert
12/05/2024 15:00
55
45
Pon.
3
-
6
3 - 6
9.32
25°
-
FT
De5
Schwarz-Weiß Essen
Teutonia St. Tonis
12/05/2024 15:00
71
29
Pon.
3
-
4
3 - 4
5.00
26°
-
FT
De5
Germania Ratingen
Uerdingen
12/05/2024 15:00
65
35
Pon.
3
-
6
3 - 6
7.71
26°
-
FT
3 - 7
De5
Schonnebeck
VfB Homberg
12/05/2024 15:00
61
39
Pon.
4
-
4
4 - 4
7.95
26°
-
FT
5 - 4
De5
SV Sonsbeck
SV Straelen
12/05/2024 15:00
72
28
Pon.
1
-
3
1 - 3
7.13
25°
-
Cancl.
De5
Meerbusch
Kleve
12/05/2024 15:00
73
27
Pon.
4
-
1
4 - 1
6.40
26°
-
FT
8 - 3
It4
Romana
Ischia
12/05/2024 15:00
89
11
Pon.
2
-
4
2 - 4
1.90
23°
-
FT
2 - 6
It4
Chisola
RG Ticino
12/05/2024 15:00
91
9
Pon.
2
-
3
2 - 3
1.69
23°
-
FT
5 - 4
ItP
Sassuolo U19
Fiorentina U19
12/05/2024 15:00
39
61
Pow.
4
-
6
4 - 6
11.27
25°
-
FT
6 - 4
ItP
Bologna U19
Torino U19
12/05/2024 15:00
46
54
Pow.
2
-
8
2 - 8
9.66
25°
-
FT
6 - 3
ItW
Inter Milano W
Sassuolo W
12/05/2024 15:00
63
37
Pon.
5
-
3
5 - 3
8.34
25°
-
FT
0 - 2
Be4
Jette
Union Saint-Gilloise II
12/05/2024 15:00
93
7
Pon.
0
-
4
0 - 4
0.67
24°
-
FT
8 - 3
Be4
Warnant
Union La Calamine
12/05/2024 15:00
96
4
Pon.
3
-
0
3 - 0
0.49
25°
-
FT
Be4
FC Ganshoren
Acren
12/05/2024 15:00
93
7
Pon.
3
-
1
3 - 1
2.34
24°
-
FT
7 - 4
Be4
Rebecq
Binche
12/05/2024 15:00
92
8
Pon.
3
-
1
3 - 1
1.47
24°
-
FT
1 - 6
Be4
UR La Louvière Centre
RFC Meux
12/05/2024 15:00
99
1
Pon.
2
-
1
2 - 1
0.19
23°
-
FT
6 - 0
Be4
Verviers
Stockay-Warfusée
12/05/2024 15:00
96
4
Pon.
0
-
4
0 - 4
0.44
24°
-
FT
Be4
Lyra TSV
Rupel Boom
12/05/2024 15:00
92
8
Pon.
1
-
2
1 - 2
1.72
24°
-
FT
Be4
KFC Merelbeke
Zulte Waregem II
12/05/2024 15:00
87
13
Pon.
3
-
3
3 - 3
2.21
24°
-
AET
FT
CH
West Bromwich
Southampton
12/05/2024 15:15
49
51
Pow.
5
-
6
5 - 6
10.09
21°
-
FT
7 - 9
De5
Erkenschwick
Victoria Clarholz
12/05/2024 15:15
78
22
Pon.
2
-
4
2 - 4
3.71
25°
-
FT
De5
Hürth
Siegburger SV
12/05/2024 15:15
67
33
Pon.
4
-
4
4 - 4
6.12
25°
-
FT
De5
FC Union Schafhausen
Eintracht Hohkeppel
12/05/2024 15:15
85
15
Pon.
3
-
1
3 - 1
1.95
25°
-
FT
De1
Darmstadt
Hoffenheim
12/05/2024 15:30
43
57
Pow.
3
-
7
3 - 7
10.52
25°
-
FT
2 - 3
Ru1
Fakel Voronezh
FK Ural
12/05/2024 15:30
42
58
Pow.
4
-
6
4 - 6
11.61
7°
-
FT
9 - 2
Ba1
Igman Konjic
FK Zeljeznicar
12/05/2024 15:30
45
55
Pow.
7
-
5
7 - 5
10.95
18°
-
FT
9 - 1
De5
FC Villingen
Hollenbach
12/05/2024 15:30
73
27
Pon.
3
-
3
3 - 3
6.42
19°
-
FT
2 - 1
De5
TSV Essingen
Oberachern
12/05/2024 15:30
75
25
Pon.
2
-
4
2 - 4
4.51
20°
-
FT
De5
Fortuna Köln II
FV Bonn-Endenich
12/05/2024 15:30
69
31
Pon.
4
-
4
4 - 4
6.10
25°
-
FT
7 - 5
De5
Mülheimer
SF Hamborn
12/05/2024 15:30
71
29
Pon.
4
-
3
4 - 3
7.13
26°
-
FT
2 - 0
Sc1
Hibernian
Aberdeen
12/05/2024 16:00
47
53
Pow.
6
-
5
6 - 5
9.86
19°
-
FT
8 - 3
Be1
Sint-Truiden
KV Mechelen
12/05/2024 16:00
51
49
Pon.
5
-
4
5 - 4
9.38
24°
-
FT
1 - 2
Dk1
Brøndby IF
FC København
12/05/2024 16:00
45
55
Pow.
5
-
5
5 - 5
10.44
13°
-
FT
9 - 4
Bg1
Beroe Stara Zagora
Pirin Blagoevgrad
12/05/2024 16:00
47
53
Pow.
7
-
3
7 - 3
10.31
17°
-
FT
5 - 4
Ee1
JK Tallinna Kalev
Trans Narva
12/05/2024 16:00
51
49
Pon.
4
-
4
4 - 4
8.61
9°
-
FT
5 - 8
Ru2
KAMAZ Naberezhnye Chelny
Rodina Moscow
12/05/2024 16:00
59
41
Pon.
6
-
3
6 - 3
7.73
6°
-
FT
6 - 6
Ru2
FK Leningradets
FK Khimki
12/05/2024 16:00
59
41
Pon.
3
-
5
3 - 5
7.58
8°
-
FT
6 - 7
Ru2
Akron Togliatti
FC Dynamo Makhachkala
12/05/2024 16:00
74
26
Pon.
3
-
4
3 - 4
5.54
8°
-
FT
2 - 10
Be2
Deinze
Lommel United
12/05/2024 16:00
59
41
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.92
24°
-
FT
4 - 7
Kz1
Zhenis
Kairat Almaty
12/05/2024 16:00
63
37
Pon.
3
-
5
3 - 5
7.51
18°
-
FT
6 - 5
Kz1
FC Astana
Kaisar Kyzylorda
12/05/2024 16:00
55
45
Pon.
5
-
3
5 - 3
8.63
18°
-
FT
6 - 3
Tn1
Olympique Béja
Union Tataouine
12/05/2024 16:00
70
30
Pon.
4
-
4
4 - 4
6.33
31°
-
FT
Tn1
AS Marsa
ES Metlaoui
12/05/2024 16:00
72
28
Pon.
3
-
2
3 - 2
6.18
28°
-
FT
Tn1
US Ben Guerdane
CA Bizertin
12/05/2024 16:00
86
14
Pon.
3
-
3
3 - 3
3.15
31°
-
FT
Uz1
Sogdiana Jizzakh
Navbahor
12/05/2024 16:00
59
41
Pon.
4
-
3
4 - 3
7.42
22°
-
FT
3 - 2
Uz1
Neftchi Fergana
FK Andijan
12/05/2024 16:00
58
42
Pon.
4
-
4
4 - 4
8.56
18°
-
FT
10 - 0
Ao1
Bravos do Maquis
Santa Rita
12/05/2024 16:00
92
8
Pon.
1
-
1
1 - 1
0.64
27°
-
FT
Se3
Assyriska FF
Örebro Syrianska IF
12/05/2024 16:00
56
44
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.56
18°
-
FT
4 - 5
Se3
Stocksund
Piteå IF
12/05/2024 16:00
38
62
Pow.
6
-
6
6 - 6
10.24
-
FT
6 - 4
Se3
Karlbergs BK
Friska Viljor
12/05/2024 16:00
42
58
Pow.
7
-
5
7 - 5
10.63
18°
-
FT
6 - 4
Se3
Sollentuna FK
Karlstad BK
12/05/2024 16:00
30
70
Pow.
5
-
8
5 - 8
12.56
18°
-
FT
5 - 4
Se4
Norrby IF
Lunds BK
12/05/2024 16:00
51
49
Pon.
5
-
4
5 - 4
9.42
18°
-
FT
6 - 2
Se4
Torslanda IK
Ariana
12/05/2024 16:00
57
43
Pon.
2
-
5
2 - 5
8.30
-
FT
3 - 8
Se4
FC Trollhättan
Oskarshamns AIK
12/05/2024 16:00
49
51
Pow.
5
-
5
5 - 5
9.60
18°
-
FT
5 - 2
Lu1
RFCU Luxemburg
FC Mondercange
12/05/2024 16:00
77
23
Pon.
3
-
3
3 - 3
5.24
21°
-
FT
4 - 8
Lu1
Victoria Rosport
F91 Dudelange
12/05/2024 16:00
63
37
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.10
22°
-
FT
6 - 6
Lu1
FC Wiltz
US Mondorf
12/05/2024 16:00
85
15
Pon.
2
-
3
2 - 3
2.46
20°
-
FT
Lu1
Union Titus Pétange
Jeunesse Esch
12/05/2024 16:00
63
37
Pon.
2
-
7
2 - 7
6.34
21°
-
FT
5 - 6
Lu1
Swift Hesperange
FC Marisca Miersch
12/05/2024 16:00
69
31
Pon.
4
-
4
4 - 4
5.11
21°
-
FT
6 - 2
Fi3
EBK Espoo
TPV Tampere
12/05/2024 16:00
39
61
Pow.
6
-
4
6 - 4
10.46
-
FT
8 - 3
Fi3
FC Honka Espoo
Ilves 2
12/05/2024 16:00
58
42
Pon.
4
-
5
4 - 5
9.06
12°
-
FT
9 - 3
Py2
12 de Junio VH
3 de Febrero
12/05/2024 16:00
42
58
Pow.
8
-
4
8 - 4
10.90
-
FT
Py2
Sportivo Carapeguá
Independiente FBC
12/05/2024 16:00
86
14
Pon.
4
-
1
4 - 1
3.13
19°
-
FT
6 - 5
Fo1
KI Klaksvik
Vikingur Gota
12/05/2024 16:00
52
48
Pon.
5
-
4
5 - 4
9.05
10°
-
FT
7 - 5
AmC
Ararat-Armenia
FC Urartu
12/05/2024 16:00
64
36
Pon.
5
-
4
5 - 4
6.97
16°
-
Pen.
FT
8 - 2
MtC
Floriana FC
Sliema Wanderers
12/05/2024 16:00
67
33
Pon.
6
-
3
6 - 3
7.75
20°
-
Pen.
FT
7 - 3
Tz1
Kagera Sugar
Simba
12/05/2024 16:00
66
34
Pon.
4
-
5
4 - 5
7.31
-
FT
Fo2
TB Tvoroyri
HB II
12/05/2024 16:00
81
19
Pon.
1
-
4
1 - 4
2.41
10°
-
FT
Tn2
JS Kairouanaise
ES Hammam-Sousse
12/05/2024 16:00
92
8
Pon.
1
-
1
1 - 1
2.61
32°
-
FT
Tn2
CS Korba
ES Rades
12/05/2024 16:00
67
33
Pon.
3
-
2
3 - 2
6.76
21°
-
FT
Tn2
CS M'saken
AS Ariana
12/05/2024 16:00
87
13
Pon.
5
-
2
5 - 2
4.10
28°
-
FT
5 - 3
Tn2
AS Oued Ellil
Jendouba Sport
12/05/2024 16:00
94
6
Pon.
1
-
0
1 - 0
1.97
28°
-
FT
Tn2
JS Omranienne
CS Hammam-Lif
12/05/2024 16:00
90
10
Pon.
5
-
0
5 - 0
0.80
28°
-
FT
Tn2
ES Jerba Midoun
EO Sidi Bouzid
12/05/2024 16:00
98
2
Pon.
3
-
0
3 - 0
0.71
24°
-
FT
Tn2
Chebba
OC Kerkennah
12/05/2024 16:00
94
6
Pon.
1
-
2
1 - 2
1.76
23°
-
FT
Es3
Antequera CF
Real Murcia
12/05/2024 16:00
93
7
Pon.
5
-
0
5 - 0
0.63
27°
-
FT
Es3
Unionistas CF
Real Sociedad B
12/05/2024 16:00
94
6
Pon.
3
-
0
3 - 0
1.01
23°
-
FT
BrM
Betim
Aymorés
12/05/2024 16:00
83
17
Pon.
0
-
2
0 - 2
2.40
29°
-
FT
7 - 7
BrP
Nacional/PR
Laranja Mecânica
12/05/2024 16:00
46
54
Pow.
7
-
3
7 - 3
10.50
28°
-
FT
7 - 9
BrW
Corinthians W
São Paulo W
12/05/2024 16:00
41
59
Pow.
9
-
4
9 - 4
10.81
30°
-
FT
7 - 1
De5
TuS BW Konigsdorf
Frechen
12/05/2024 16:00
84
16
Pon.
0
-
5
0 - 5
2.39
24°
-
FT
4 - 3
It4
Derthona
Alba Calcio
12/05/2024 16:00
84
16
Pon.
4
-
0
4 - 0
2.77
23°
-
FT
5 - 1
It4
AC Legnano
Castellanzese
12/05/2024 16:00
70
30
Pon.
4
-
5
4 - 5
5.43
24°
-
FT
3 - 2
It4
Breno
Cjarlins Muzane
12/05/2024 16:00
81
19
Pon.
3
-
5
3 - 5
4.40
19°
-
AET
FT
It4
Luparense
Atletico Castegnato
12/05/2024 16:00
90
10
Pon.
3
-
2
3 - 2
1.43
24°
-
FT
4 - 2
It4
Tivoli
United Riccione
12/05/2024 16:00
68
32
Pon.
4
-
3
4 - 3
5.64
24°
-
FT
7 - 3
It4
Anzio
Gladiator
12/05/2024 16:00
87
13
Pon.
3
-
2
3 - 2
2.42
20°
-
FT
It4
Angri Calcio
Gallipoli Calcio
12/05/2024 16:00
88
12
Pon.
2
-
2
2 - 2
2.62
21°
-
FT
It4
San Luca
Locri 1909
12/05/2024 16:00
87
13
Pon.
1
-
2
1 - 2
3.70
20°
-
FT
It4
Latte Dolce
Ardea
12/05/2024 16:00
82
18
Pon.
2
-
3
2 - 3
3.00
23°
-
FT
6 - 6
It4
Pianese
Campobasso
12/05/2024 16:00
83
17
Pon.
2
-
5
2 - 5
3.00
17°
-
FT
It4
SS Cavese
Team Altamura
12/05/2024 16:00
79
21
Pon.
4
-
2
4 - 2
3.13
20°
-
FT
2 - 6
It4
Vibonese Calcio
La Fenice Amaranto
12/05/2024 16:00
68
32
Pon.
6
-
3
6 - 3
6.72
19°
-
FT
5 - 2
It4
Siracusa
Acireale Calcio
12/05/2024 16:00
92
8
Pon.
4
-
0
4 - 0
1.68
19°
-
FT
It4
Città di Varese
Vado
12/05/2024 16:00
80
20
Pon.
5
-
1
5 - 1
4.81
22°
-
FT
7 - 4
It4
Piacenza Calcio
Varesina
12/05/2024 16:00
58
42
Pon.
6
-
3
6 - 3
8.34
23°
-
AET
FT
6 - 6
It4
Palazzolo 1913
Desenzano Calvina
12/05/2024 16:00
72
28
Pon.
4
-
3
4 - 3
5.70
23°
-
FT
9 - 9
It4
Dolomiti Bellunesi
Campodarsego
12/05/2024 16:00
90
10
Pon.
2
-
2
2 - 2
1.82
18°
-
FT
It4
Treviso FBC
Bassano Virtus
12/05/2024 16:00
82
18
Pon.
2
-
3
2 - 3
3.27
24°
-
FT
8 - 1
It4
Corticella
Victor San Marino
12/05/2024 16:00
78
22
Pon.
3
-
4
3 - 4
5.32
25°
-
FT
4 - 0
It4
Ravenna
Lentigione
12/05/2024 16:00
69
31
Pon.
2
-
4
2 - 4
6.08
23°
-
FT
7 - 5
It4
Gavorrano
Tau Altopascio
12/05/2024 16:00
86
14
Pon.
3
-
2
3 - 2
2.53
22°
-
FT
It4
L'Aquila Calcio
Roma City
12/05/2024 16:00
77
23
Pon.
2
-
4
2 - 4
3.98
17°
-
AET
FT
It4
ASG Nocerina
Cassino
12/05/2024 16:00
75
25
Pon.
3
-
2
3 - 2
3.78
22°
-
FT
7 - 4
It4
AC Nardo
Fidelis Andria
12/05/2024 16:00
72
28
Pon.
4
-
3
4 - 3
4.88
22°
-
FT
11 - 1
AtL
FC Egg
Admira Dornbirn
12/05/2024 16:00
96
4
Pon.
3
-
0
3 - 0
0.23
17°
-
FT
AtW
SC Rothis
FC Wolfurt
12/05/2024 16:00
89
11
Pon.
2
-
2
2 - 2
2.05
23°
-
FT
Ae1
Emirates Club
Al Ain
12/05/2024
22
78
Pow.
3
-
8
3 - 8
10.05
30°
-
Postp.
Es1
Atlético Madrid
Celta Vigo
12/05/2024 16:15
43
57
Pow.
5
-
5
5 - 5
10.41
27°
-
FT
4 - 7
Es2
Real Oviedo
Real Zaragoza
12/05/2024 16:15
40
60
Pow.
6
-
4
6 - 4
10.98
20°
-
FT
4 - 13
Se1
IFK Varnamo
Brommapojkarna
12/05/2024 16:30
48
52
Pow.
6
-
6
6 - 6
9.72
19°
-
FT
7 - 9
Se1
Djurgårdens IF
IF Elfsborg
12/05/2024 16:30
55
45
Pon.
5
-
4
5 - 4
9.07
18°
-
FT
8 - 5
Pt1
Gil Vicente
SC Farense
12/05/2024 16:30
47
53
Pow.
4
-
6
4 - 6
10.42
20°
-
FT
4 - 4
Ch1
St Gallen
Servette FC
12/05/2024 16:30
39
61
Pow.
6
-
7
6 - 7
11.02
20°
-
FT
6 - 5
Rs1
FK Partizan
Mladost Lucani
12/05/2024 16:30
47
53
Pow.
6
-
4
6 - 4
10.06
21°
-
FT
7 - 2
Pt2
FC Porto B
Pacos de Ferreira
12/05/2024 16:30
53
47
Pon.
6
-
3
6 - 3
9.15
17°
-
FT
Pt2
Marítimo
UD Oliveirense
12/05/2024 16:30
56
44
Pon.
4
-
5
4 - 5
7.94
23°
-
FT
14 - 9
De3
Verl
Preußen Münster
12/05/2024 16:30
45
55
Pow.
6
-
7
6 - 7
11.00
22°
-
FT
6 - 8
Ao1
Desportivo Huíla
União de Malanje
12/05/2024 16:30
97
3
Pon.
2
-
0
2 - 0
1.04
26°
-
FT
De4
Holstein Kiel II
Phönix Lübeck
12/05/2024 16:30
62
38
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.52
16°
-
FT
3 - 3
Cz4
Sokol Tasovice
Slavoj Polna
12/05/2024 16:30
61
39
Pon.
4
-
5
4 - 5
7.18
18°
-
FT
4 - 4
Cz4
Líšeň II
Pelhřimov
12/05/2024 16:30
61
39
Pon.
6
-
3
6 - 3
7.13
18°
-
FT
2 - 10
Cz4
TJ Sokol Lanzhot
SFK Vrchovina
12/05/2024 16:30
82
18
Pon.
3
-
2
3 - 2
2.75
19°
-
FT
9 - 3
Cz4
Baťov
Jiskra Rymarov
12/05/2024 16:30
81
19
Pon.
4
-
0
4 - 0
2.73
18°
-
FT
6 - 4
Cz4
FK Kozlovice
Bzenec
12/05/2024 16:30
80
20
Pon.
3
-
3
3 - 3
2.57
14°
-
FT
Cz4
TJ Novy Jicin
HFK Olomouc
12/05/2024 16:30
81
19
Pon.
2
-
3
2 - 3
2.64
16°
-
FT
Cz4
Bruntal
Břidličná
12/05/2024 16:30
96
4
Pon.
1
-
2
1 - 2
0.31
14°
-
FT
Cz4
ŠSK Bílovec
Hlubina
12/05/2024 16:30
83
17
Pon.
3
-
4
3 - 4
4.39
16°
-
FT
8 - 9
Cz4
Bospor Bohumín
Řepiště
12/05/2024 16:30
91
9
Pon.
4
-
1
4 - 1
1.39
17°
-
FT
6 - 7
No1
KFUM Oslo
Fredrikstad FK
12/05/2024 17:00
64
36
Pon.
4
-
5
4 - 5
7.11
19°
-
FT
6 - 3
No1
Stromsgodset IF
Viking FK
12/05/2024 17:00
47
53
Pow.
7
-
4
7 - 4
9.80
20°
-
FT
8 - 3
No1
Sandefjord
Sarpsborg 08
12/05/2024 17:00
45
55
Pow.
7
-
4
7 - 4
9.66
17°
-
FT
6 - 1
No1
Tromso IL
Odd BK
12/05/2024 17:00
41
59
Pow.
7
-
4
7 - 4
10.92
5°
-
FT
3 - 2
No1
HamKam
FK Haugesund
12/05/2024 17:00
55
45
Pon.
5
-
4
5 - 4
9.30
17°
-
FT
2 - 3
At1
LASK Linz
Sturm Graz
12/05/2024 17:00
46
54
Pow.
5
-
5
5 - 5
9.61
20°
-
FT
6 - 6
At1
Austria Klagenfurt
Rapid Wien
12/05/2024 17:00
64
36
Pon.
4
-
3
4 - 3
7.55
18°
-
FT
3 - 10
At1
Hartberg
RB Salzburg
12/05/2024 17:00
67
33
Pon.
4
-
3
4 - 3
7.64
20°
-
FT
8 - 5
Bg2
Yantra Gabrovo
Svoge
12/05/2024 17:00
56
44
Pon.
6
-
3
6 - 3
9.01
17°
-
FT
12 - 6
Bg2
Belasitsa
Ludogorets II
12/05/2024 17:00
68
32
Pon.
5
-
3
5 - 3
7.09
-
FT
6 - 3
Bg2
Dunav Ruse
Montana
12/05/2024 17:00
60
40
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.80
12°
-
FT
8 - 5
Bg2
Septemvri Sofia
Strumska Slava
12/05/2024 17:00
51
49
Pon.
6
-
3
6 - 3
9.38
17°
-
FT
13 - 2
Hr1
Lokomotiva Zagreb
Slaven Belupo
12/05/2024 17:00
44
56
Pow.
7
-
4
7 - 4
10.50
21°
-
FT
4 - 5
Ru2
Volgar Astrakhan
Chernomorets Nov
12/05/2024 17:00
82
18
Pon.
3
-
2
3 - 2
5.08
18°
-
FT
5 - 5
Mk1
FK Gostivar
Rabotnicki Skopje
12/05/2024 17:00
68
32
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.44
18°
-
FT
2 - 1
Mk1
Tikves Kavadarci
Voska Sport
12/05/2024 17:00
58
42
Pon.
3
-
3
3 - 3
7.13
15°
-
FT
7 - 3
Mk1
Sileks Kratovo
Vardar Skopje
12/05/2024 17:00
69
31
Pon.
1
-
4
1 - 4
8.15
17°
-
FT
4 - 5
Mk1
Makedonija GP
Bregalnica Stip
12/05/2024 17:00
69
31
Pon.
4
-
2
4 - 2
6.17
21°
-
FT
2 - 5
Mk1
FK Shkupi
Academy Pandev
12/05/2024 17:00
63
37
Pon.
9
-
0
9 - 0
7.35
21°
-
FT
7 - 2
Mk1
Shkendija 79
FC Struga
12/05/2024 17:00
65
35
Pon.
4
-
5
4 - 5
7.96
12°
-
FT
9 - 4
Cz2
FC Vlasim
Taborsko
12/05/2024 17:00
35
65
Pow.
4
-
8
4 - 8
10.87
19°
-
FT
3 - 6
Cz2
Dukla Praha
SK Prostějov
12/05/2024 17:00
52
48
Pon.
6
-
3
6 - 3
9.06
20°
-
FT
7 - 3
Cz2
Opava
MFK Vyskov
12/05/2024 17:00
56
44
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.92
18°
-
FT
8 - 1
By1
Torpedo Zhodino
Naftan Novopolotsk
12/05/2024 17:00
87
13
Pon.
1
-
0
1 - 0
1.65
13°
-
FT
Hu2
FC Ajka
Budapest Honved
12/05/2024 17:00
56
44
Pon.
4
-
5
4 - 5
7.60
19°
-
FT
8 - 4
Hu2
Kazincbarcikai SC
Gyori ETO FC
12/05/2024 17:00
59
41
Pon.
1
-
8
1 - 8
7.66
18°
-
FT
6 - 7
Hu2
Mosonmagyarovari
Budafoki LC
12/05/2024 17:00
39
61
Pow.
3
-
7
3 - 7
11.91
20°
-
FT
5 - 4
Hu2
Budapesti VSC
Nyiregyhaza
12/05/2024 17:00
59
41
Pon.
3
-
6
3 - 6
7.81
-
FT
3 - 3
Hu2
Csakvari TK
Kozarmisleny SE
12/05/2024 17:00
64
36
Pon.
3
-
3
3 - 3
8.18
18°
-
FT
1 - 6
Hu2
Szegedi AK
BFC Siofok
12/05/2024 17:00
42
58
Pow.
6
-
5
6 - 5
10.81
13°
-
FT
18 - 1
Hu2
Gyirmót FC
Tiszakécske
12/05/2024 17:00
65
35
Pon.
4
-
3
4 - 3
7.13
21°
-
FT
3 - 6
Fi2
JäPS
JIPPO Joensuu
12/05/2024 17:00
46
54
Pow.
7
-
6
7 - 6
10.06
11°
-
FT
2 - 5
Ng1
Sunshine Stars
Rivers United
12/05/2024 17:00
58
42
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.50
26°
-
FT
9 - 3
Ao1
Wiliet
São Salvador
12/05/2024 17:00
96
4
Pon.
2
-
2
2 - 2
0.48
26°
-
FT
By2
FC Baranovichi
FK Slonim
12/05/2024 17:00
36
64
Pow.
6
-
6
6 - 6
11.44
13°
-
FT
Rs2
Tekstilac Odzaci
Graficar Belgrade
12/05/2024 17:00
64
36
Pon.
3
-
6
3 - 6
7.08
18°
-
FT
Rs2
Jedinstvo Ub
Macva Sabac
12/05/2024 17:00
65
35
Pon.
4
-
4
4 - 4
7.73
17°
-
FT
Rs2
FK Indjija
Radnicki Sr. Mitrovica
12/05/2024 17:00
56
44
Pon.
4
-
4
4 - 4
9.06
21°
-
FT
Rs2
OFK Beograd
FK Smederevo
12/05/2024 17:00
66
34
Pon.
3
-
4
3 - 4
5.94
17°
-
FT
Fi3
TP-47 Tornio
Kuopion Elo
12/05/2024 17:00
53
47
Pon.
4
-
2
4 - 2
8.78
6°
-
FT
Fi3
JS Hercules
JPS
12/05/2024 17:00
46
54
Pow.
5
-
5
5 - 5
9.88
4°
-
FT
3 - 3
Ba2
Gornji Rahić
Sloboda Tuzla
12/05/2024 17:00
71
29
Pon.
4
-
5
4 - 5
6.67
19°
-
FT
Me2
Iskra Danilovgrad
Internacional Podgorica
12/05/2024 17:00
75
25
Pon.
3
-
4
3 - 4
6.89
20°
-
FT
Me2
FK Lovcen
FK Grbalj
12/05/2024 17:00
70
30
Pon.
4
-
4
4 - 4
6.98
15°
-
FT
Me2
FK Kom
FK Podgorica
12/05/2024 17:00
70
30
Pon.
3
-
5
3 - 5
7.67
21°
-
FT
Me2
OFK Igalo
FK Berane
12/05/2024 17:00
76
24
Pon.
2
-
2
2 - 2
6.08
16°
-
FT
Ba3
Omarska
Romanija Pale
12/05/2024 17:00
85
15
Pon.
3
-
3
3 - 3
3.17
-
FT
Cz3
Povltavska FA
Viktoria Plzen B
12/05/2024 17:00
20
80
Pow.
7
-
7
7 - 7
16.04
19°
-
FT
7 - 1
Et1
Hambericho Durame
Defence Force
12/05/2024 17:00
76
24
Pon.
4
-
4
4 - 4
7.02
18°
-
FT
Fo2
AB Argir
B71 Sandoy
12/05/2024 17:00
80
20
Pon.
4
-
1
4 - 1
3.87
10°
-
FT
Es3
Real Betis B
CE Europa
12/05/2024 17:00
99
1
Pon.
0
-
2
0 - 2
0.22
30°
-
FT
Es5
UD Paiosaco
Polvorín FC
12/05/2024 17:00
76
24
Pon.
3
-
4
3 - 4
5.32
19°
-
FT
Es5
UD Barbadás
CD Estradense
12/05/2024 17:00
85
15
Pon.
1
-
4
1 - 4
2.83
24°
-
FT
Es5
Celta de Vigo III
Betanzos CF
12/05/2024 17:00
71
29
Pon.
5
-
3
5 - 3
6.37
17°
-
FT
Es5
Rápido de Bouzas
Sarriana
12/05/2024 17:00
67
33
Pon.
5
-
4
5 - 4
6.93
18°
-
FT
10 - 2
Es5
Viveiro CF
Arosa SC
12/05/2024 17:00
86
14
Pon.
2
-
4
2 - 4
2.44
16°
-
FT
Es5
UD Somozas
Pontevedra II
12/05/2024 17:00
84
16
Pon.
2
-
3
2 - 3
3.03
17°
-
FT
Es5
CF Alondras
CD Ourense
12/05/2024 17:00
75
25
Pon.
4
-
3
4 - 3
5.06
17°
-
FT
Es5
CD Praviano
Aviles Stadium CF
12/05/2024 17:00
69
31
Pon.
4
-
3
4 - 3
6.19
16°
-
FT
Es5
Condal CF
CD Colunga
12/05/2024 17:00
81
19
Pon.
5
-
2
5 - 2
4.25
22°
-
FT
5 - 3
Es5
Sporting Gijon B
Real Titanico
12/05/2024 17:00
78
22
Pon.
5
-
1
5 - 1
4.03
18°
-
FT
Es5
SD Lenense
Caudal Deportivo
12/05/2024 17:00
71
29
Pon.
2
-
4
2 - 4
6.36
17°
-
FT
Es5
CD Lealtad
Luarca CF
12/05/2024 17:00
81
19
Pon.
4
-
2
4 - 2
3.94
19°
-
FT
11 - 1
Es5
Gijón Industrial
CD Llanes
12/05/2024 17:00
79
21
Pon.
4
-
0
4 - 0
3.22
18°
-
FT
5 - 5
Es5
Unión Ceares
UD Llanera
12/05/2024 17:00
79
21
Pon.
2
-
3
2 - 3
5.93
18°
-
FT
5 - 2
Es5
Urraca CF
L'Entregu CF
12/05/2024 17:00
81
19
Pon.
4
-
1
4 - 1
4.21
30°
-
FT
Es5
UDC Torredonjimeno
Atlético Melilla
12/05/2024 17:00
79
21
Pon.
4
-
1
4 - 1
4.78
27°
-
FT
Pt3
Varzim SC
Sporting Covilha
12/05/2024 17:00
95
5
Pon.
0
-
4
0 - 4
0.44
18°
-
FT
FrW
Lyon W
Stade de Reims W
12/05/2024 17:00
54
46
Pon.
6
-
3
6 - 3
8.24
22°
-
FT
It4
Avezzano
Sambenedettese
12/05/2024 17:00
77
23
Pon.
1
-
4
1 - 4
3.78
14°
-
FT
AtL
Ebbs
Volders
12/05/2024 17:00
95
5
Pon.
1
-
3
1 - 3
0.53
21°
-
FT
AtL
Thalgau
Grödig
12/05/2024 17:00
94
6
Pon.
1
-
1
1 - 1
0.90
20°
-
FT
4 - 9
AtL
Austria Klagenfurt II
Velden
12/05/2024 17:00
83
17
Pon.
2
-
4
2 - 4
3.08
-
FT
AtL
St. Jakob Rosental
Kraig
12/05/2024 17:00
63
37
Pon.
3
-
2
3 - 2
6.70
18°
-
FT
Cz4
Hlinsko
SK Union 2013
12/05/2024 17:00
96
4
Pon.
3
-
1
3 - 1
0.46
16°
-
FT
6 - 5
Cz4
SK Benátky n. Jiz.
FK Caslav
12/05/2024 17:00
89
11
Pon.
3
-
3
3 - 3
1.79
20°
-
FT
Cz4
FK Pencin-Turnov
Vysoké Mýto
12/05/2024 17:00
89
11
Pon.
2
-
1
2 - 1
1.84
19°
-
FT
AtW
RW Rankweil
SC Imst
12/05/2024 17:00
89
11
Pon.
3
-
3
3 - 3
1.78
23°
-
FT
2 - 3
Iq1
Naft Al Wasat
Kahraba Baghdad
12/05/2024 17:15
80
20
Pon.
2
-
4
2 - 4
4.53
30°
-
FT
4 - 2
It4
Chieri
Pinerolo
12/05/2024 17:15
76
24
Pon.
4
-
3
4 - 3
4.51
21°
-
AET
FT
4 - 4
Lt1
FK Kauno Zalgiris
FA Siauliai
12/05/2024 17:25
54
46
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.52
15°
-
FT
1 - 4
EPL
Manchester United
Arsenal
12/05/2024 17:30
38
62
Pow.
4
-
6
4 - 6
11.81
23°
-
FT
4 - 7
De1
Bayern München
Wolfsburg
12/05/2024 17:30
51
49
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.55
21°
-
FT
4 - 0
Pl1
Lech Poznan
Legia Warszawa
12/05/2024 17:30
48
52
Pow.
7
-
5
7 - 5
10.10
19°
-
FT
3 - 3
Za1
AmaZulu FC
Kaizer Chiefs
12/05/2024 17:30
59
41
Pon.
4
-
5
4 - 5
7.81
21°
-
FT
5 - 5
Si1
NK Bravo
ND Mura
12/05/2024 17:30
42
58
Pow.
5
-
5
5 - 5
11.06
19°
-
FT
10 - 2
Fi1
FC Lahti
IFK Mariehamn
12/05/2024 17:30
43
57
Pow.
6
-
4
6 - 4
10.64
7°
-
FT
5 - 5
Fi1
EIF Ekenas
Ilves Tampere
12/05/2024 17:30
37
63
Pow.
3
-
7
3 - 7
10.55
8°
-
FT
0 - 8
Sk1
Dunajska Streda
Spartak Trnava
12/05/2024 17:30
57
43
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.38
21°
-
FT
3 - 5
Az1
Sumqayit FK
Sebail FK
12/05/2024 17:30
52
48
Pon.
3
-
5
3 - 5
8.87
16°
-
FT
5 - 5
Uy1
Rampla Juniors
Boston River
12/05/2024 17:30
48
52
Pow.
5
-
6
5 - 6
9.58
14°
-
FT
5 - 7
Hr2
NK Solin
Croatia Zmijavci
12/05/2024 17:30
55
45
Pon.
4
-
4
4 - 4
8.46
22°
-
FT
2 - 4
Hr2
NK Jarun
Zrinski Jurjevac
12/05/2024 17:30
49
51
Pow.
4
-
7
4 - 7
9.62
22°
-
FT
1 - 2
Fi2
KäPa Helsinki
MP Mikkeli
12/05/2024 17:30
43
57
Pow.
5
-
7
5 - 7
10.07
13°
-
FT
6 - 6
Fi2
SalPa Salo
TPS Turku
12/05/2024 17:30
38
62
Pow.
4
-
8
4 - 8
11.12
12°
-
FT
1 - 10
Si2
NK Primorje
ND Triglav
12/05/2024 17:30
49
51
Pow.
6
-
6
6 - 6
9.93
21°
-
FT
6 - 1
Si2
ND Ilirija
NK Tolmin
12/05/2024 17:30
44
56
Pow.
4
-
6
4 - 6
10.56
19°
-
FT
1 - 4
Si2
ND Dravinja
Rudar Velenje
12/05/2024 17:30
51
49
Pon.
2
-
7
2 - 7
9.31
-
FT
9 - 4
CI1
Bouaké FC
Lys Sassandra
12/05/2024 17:30
85
15
Pon.
1
-
2
1 - 2
4.06
-
FT
CI1
AS Indenié
Zoman
12/05/2024 17:30
75
25
Pon.
3
-
3
3 - 3
5.30
-
FT
CI1
Mouna
SC Gagnoa
12/05/2024 17:30
85
15
Pon.
4
-
1
4 - 1
2.12
-
FT
CI1
San Pédro
SO Armée
12/05/2024 17:30
91
9
Pon.
3
-
1
3 - 1
1.41
-
FT
CI1
Denguelé Sports
Stade Abidjan
12/05/2024 17:30
83
17
Pon.
2
-
4
2 - 4
4.12
-
FT
Fi3
JBK Pietarsaari
SJK Akatemia II
12/05/2024 17:30
28
72
Pow.
7
-
6
7 - 6
11.65
13°
-
FT
6 - 2
Fi3
Grankulla IFK
NJS Nurmijärvi
12/05/2024 17:30
64
36
Pon.
6
-
3
6 - 3
8.23
11°
-
FT
4 - 1
Fi3
Närpes Kraft
GBK Kokkola
12/05/2024 17:30
54
46
Pon.
3
-
6
3 - 6
8.74
12°
-
FT
3 - 6
Fi3
VJS
P-Iirot
12/05/2024 17:30
47
53
Pow.
7
-
3
7 - 3
9.64
12°
-
FT
1 - 2
Fi3
PEPO
Lahden Reipas
12/05/2024 17:30
51
49
Pon.
3
-
6
3 - 6
8.92
13°
-
FT
1 - 6
Tg1
Dynamic Togolais
Binah
12/05/2024 17:30
91
9
Pon.
2
-
2
2 - 2
2.83
30°
-
FT
7 - 3
Tg1
Gomido FC
Gbohloe-Su
12/05/2024 17:30
99
1
Pon.
1
-
1
1 - 1
0.28
25°
-
FT
Tg1
Unisport de Sokodé
Togo Port
12/05/2024 17:30
90
10
Pon.
0
-
2
0 - 2
3.11
26°
-
FT
Tg1
Espoir
AS OTR
12/05/2024 17:30
90
10
Pon.
1
-
3
1 - 3
3.28
29°
-
FT
Tg1
Tambo
ASKO de Kara
12/05/2024 17:30
94
6
Pon.
0
-
3
0 - 3
1.05
30°
-
FT
Es5
CF Sóller
CE Constancia
12/05/2024 17:30
72
28
Pon.
3
-
4
3 - 4
5.54
23°
-
FT
Es5
CF Illueca
SD Ejea
12/05/2024 17:30
81
19
Pon.
2
-
2
2 - 2
3.75
24°
-
FT
Es5
Fuentes
Cuarte Industrial
12/05/2024 17:30
74
26
Pon.
3
-
4
3 - 4
5.86
29°
-
FT
Es5
Almudévar
Borja
12/05/2024 17:30
74
26
Pon.
4
-
3
4 - 3
5.65
25°
-
FT
Es5
CDJ Tamarite
Calamocha
12/05/2024 17:30
90
10
Pon.
1
-
1
1 - 1
3.27
26°
-
FT
Es5
UD Fraga
Caspe
12/05/2024 17:30
86
14
Pon.
2
-
4
2 - 4
4.16
27°
-
FT
Es5
Huesca II
Belchite 97
12/05/2024 17:30
79
21
Pon.
4
-
2
4 - 2
4.03
24°
-
FT
Es5
CD Ebro
CF Épila
12/05/2024 17:30
78
22
Pon.
6
-
1
6 - 1
4.74
28°
-
FT
It4
US Grosseto
Livorno
12/05/2024 17:30
72
28
Pon.
6
-
2
6 - 2
5.56
20°
-
FT
1 - 7
AtL
Spittal/Drau
Donau Klagenfurt
12/05/2024 17:30
86
14
Pon.
3
-
2
3 - 2
2.33
14°
-
FT
6 - 4
It1
Juventus
Salernitana
12/05/2024 18:00
47
53
Pow.
7
-
3
7 - 3
9.90
22°
-
FT
9 - 4
Tr1
Sivasspor
Istanbul Basaksehir
12/05/2024 18:00
66
34
Pon.
3
-
3
3 - 3
7.01
6°
-
FT
10 - 3
Tr1
Kasımpasa SK
Antalyaspor
12/05/2024 18:00
33
67
Pow.
5
-
7
5 - 7
12.69
18°
-
FT
4 - 5
Tr1
Alanyaspor
Besiktas JK
12/05/2024 18:00
46
54
Pow.
4
-
6
4 - 6
10.67
19°
-
FT
3 - 1
Tr1
Hatayspor
MKE Ankaragücü
12/05/2024 18:00
49
51
Pow.
4
-
6
4 - 6
9.54
11°
-
FT
2 - 6
Tr1
Pendikspor
Rizespor
12/05/2024 18:00
49
51
Pow.
6
-
4
6 - 4
9.77
17°
-
FT
7 - 3
Tr1
Adana Demirspor
Gaziantep
12/05/2024 18:00
44
56
Pow.
6
-
5
6 - 5
9.94
20°
-
FT
0 - 2
Tr1
Konyaspor
Samsunspor
12/05/2024 18:00
53
47
Pon.
3
-
6
3 - 6
9.40
9°
-
FT
5 - 6
Tr1
Fatih Karagümrük
Galatasaray SK
12/05/2024 18:00
53
47
Pon.
3
-
6
3 - 6
9.00
18°
-
FT
5 - 10
Tr1
Trabzonspor
Istanbulspor AS
12/05/2024 18:00
57
43
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.63
12°
-
FT
7 - 12
Tr1
Fenerbahçe SK
Kayserispor
12/05/2024 18:00
58
42
Pon.
6
-
3
6 - 3
8.60
18°
-
FT
7 - 3
Ru1
PFC Sochi
FK Nizhny Novgorod
12/05/2024 18:00
51
49
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.60
14°
-
FT
2 - 3
Dk1
FC Midtjylland
AGF Aarhus
12/05/2024 18:00
52
48
Pon.
7
-
2
7 - 2
8.94
18°
-
FT
3 - 2
Cy1
Nea Salamina
AE Zakakiou
12/05/2024 18:00
43
57
Pow.
6
-
4
6 - 4
10.77
21°
-
FT
Cy1
Apollon Limassol
Othellos Athienou
12/05/2024 18:00
53
47
Pon.
7
-
2
7 - 2
9.46
20°
-
FT
8 - 3
Cz1
MFK OKD Karvina
FK Trinity Zlin
12/05/2024 18:00
38
62
Pow.
7
-
3
7 - 3
10.07
15°
-
FT
4 - 1
Ee1
Nõmme United
Paide
12/05/2024 18:00
43
57
Pow.
4
-
8
4 - 8
9.96
10°
-
FT
5 - 5
Pl2
Polonia Warszawa
Gornik Leczna
12/05/2024 18:00
41
59
Pow.
6
-
4
6 - 4
10.39
17°
-
FT
5 - 1
Kz1
FK Ordabasy
Tobol Kostanay
12/05/2024 18:00
62
38
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.61
17°
-
FT
4 - 5
It3
Fiorenzuola
Novara
12/05/2024 18:00
57
43
Pon.
5
-
4
5 - 4
9.13
20°
-
FT
18 - 1
It3
Monterosi FC
Potenza SC
12/05/2024 18:00
45
55
Pow.
6
-
4
6 - 4
10.12
21°
-
FT
2 - 3
It3
Recanatese
Pesaro
12/05/2024 18:00
48
52
Pow.
6
-
4
6 - 4
9.62
21°
-
FT
5 - 1
It3
Virtus Francavilla
Monopoli
12/05/2024 18:00
59
41
Pon.
4
-
5
4 - 5
7.63
20°
-
FT
0 - 3
Ma2
RAC Casablanca
JS Massira
12/05/2024 18:00
70
30
Pon.
4
-
2
4 - 2
4.94
21°
-
FT
Ma2
Ittifaq Marrakech
AS Sale
12/05/2024 18:00
84
16
Pon.
4
-
3
4 - 3
4.31
31°
-
FT
Ma2
Rapide Oued Zem
Raja Beni Mellal
12/05/2024 18:00
79
21
Pon.
3
-
3
3 - 3
4.00
26°
-
FT
5 - 7
Lu1
FC Schifflingen
UNA Strassen
12/05/2024 18:00
73
27
Pon.
6
-
3
6 - 3
6.35
20°
-
FT
Lv2
Skanstes
JDFS Alberts
12/05/2024 18:00
47
53
Pow.
5
-
5
5 - 5
9.52
11°
-
FT
5 - 4
Tz1
KMC
Azam
12/05/2024 18:00
62
38
Pon.
3
-
4
3 - 4
7.34
-
FT
Bf1
Vitesse FC (BFA)
Majestic
12/05/2024 18:00
96
4
Pon.
0
-
3
0 - 3
0.43
37°
-
FT
Bf1
Sporting Cascades
Forces Armees
12/05/2024 18:00
97
3
Pon.
0
-
2
0 - 2
0.49
37°
-
FT
Bf1
ASEC Koudougou
KOZAF
12/05/2024 18:00
90
10
Pon.
1
-
2
1 - 2
3.24
39°
-
FT
Bf1
ASFA-Yennenga
Rail Club Kadiogo
12/05/2024 18:00
84
16
Pon.
3
-
2
3 - 2
3.13
37°
-
FT
Bf1
AS DE LA SONABEL
AS Douanes
12/05/2024 18:00
86
14
Pon.
3
-
2
3 - 2
3.19
37°
-
FT
3 - 4
Es3
Utebo
CD Numancia
12/05/2024 18:00
93
7
Pon.
3
-
1
3 - 1
0.75
28°
-
FT
Es5
CD Roda
UD Rayo Ibense
12/05/2024 18:00
71
29
Pon.
3
-
1
3 - 1
7.41
23°
-
FT
1 - 4
Es5
CF Gandía
CD Utiel
12/05/2024 18:00
84
16
Pon.
1
-
3
1 - 3
2.56
22°
-
FT
5 - 2
Es5
CD Castellón B
Ontinyent 1931
12/05/2024 18:00
79
21
Pon.
5
-
3
5 - 3
4.42
23°
-
FT
Es5
CD Acero
Silla CF
12/05/2024 18:00
74
26
Pon.
2
-
3
2 - 3
6.46
22°
-
FT
Es5
Atlético Astorga
Burgos Promesas
12/05/2024 18:00
72
28
Pon.
4
-
4
4 - 4
5.42
19°
-
FT
2 - 5
Es5
CD Becerril Campos
Atlético Bembibre
12/05/2024 18:00
69
31
Pon.
4
-
5
4 - 5
5.01
22°
-
FT
Es5
Atlético Tordesillas
CF Palencia
12/05/2024 18:00
71
29
Pon.
4
-
4
4 - 4
5.78
22°
-
FT
Es5
UD Santa Marta
Salamanca CF
12/05/2024 18:00
69
31
Pon.
5
-
3
5 - 3
7.58
23°
-
FT
Es5
CD Mirandés B
Real Ávila
12/05/2024 18:00
76
24
Pon.
2
-
3
2 - 3
3.35
15°
-
FT
Es5
Palencia Cristo Atl.
CD Laguna
12/05/2024 18:00
71
29
Pon.
3
-
2
3 - 2
7.03
22°
-
FT
Es5
Unión Molinense
EG El Palmar
12/05/2024 18:00
82
18
Pon.
5
-
2
5 - 2
4.63
25°
-
FT
6 - 1
Es5
Caravaca CF
CD Cieza
12/05/2024 18:00
93
7
Pon.
2
-
1
2 - 1
1.43
24°
-
FT
4 - 4
Es5
UCAM Murcia B
CD Bullense
12/05/2024 18:00
84
16
Pon.
4
-
3
4 - 3
4.14
25°
-
FT
3 - 2
Es5
Lorca Deportiva
Alcantarilla
12/05/2024 18:00
75
25
Pon.
3
-
4
3 - 4
4.30
23°
-
FT
17 - 0
Es5
Ciudad Murcia
Montecasillas
12/05/2024 18:00
89
11
Pon.
2
-
1
2 - 1
2.88
26°
-
FT
Es5
Moralo CP
Arroyo CP
12/05/2024 18:00
83
17
Pon.
2
-
2
2 - 2
1.96
24°
-
FT
Es5
Castuera
Olivenza
12/05/2024 18:00
86
14
Pon.
2
-
3
2 - 3
2.98
26°
-
FT
Es5
Villafranca
Trujillo
12/05/2024 18:00
74
26
Pon.
4
-
3
4 - 3
4.50
22°
-
FT
5 - 0
Es5
CA Vianés
SD Oyonesa
12/05/2024 18:00
89
11
Pon.
2
-
1
2 - 1
2.51
24°
-
FT
Es5
Peña Balsamaiso
Comillas CF
12/05/2024 18:00
77
23
Pon.
3
-
4
3 - 4
4.56
24°
-
FT
Es5
CD Alfaro
CD Anguiano
12/05/2024 18:00
90
10
Pon.
1
-
3
1 - 3
0.76
26°
-
FT
Es5
Haro Deportivo
CD Arnedo
12/05/2024 18:00
97
3
Pon.
2
-
1
2 - 1
0.96
15°
-
FT
Es5
CD Tedeón
CD Berceo
12/05/2024 18:00
85
15
Pon.
1
-
1
1 - 1
4.19
23°
-
FT
Es5
CD Varea
CCD Alberite
12/05/2024 18:00
88
12
Pon.
3
-
2
3 - 2
3.83
24°
-
FT
Es5
CD Calahorra B
Casalarreina CF
12/05/2024 18:00
89
11
Pon.
3
-
2
3 - 2
2.47
24°
-
FT
Es5
Racing Rioja
UD Logroñés B
12/05/2024 18:00
78
22
Pon.
4
-
4
4 - 4
5.07
24°
-
Aw
Es5
UD Socuéllamos
CF La Solana
12/05/2024 18:00
95
5
Pon.
2
-
1
2 - 1
0.77
27°
-
FT
Es5
Atlético Tomelloso
Calvo Sotelo
12/05/2024 18:00
84
16
Pon.
4
-
5
4 - 5
4.01
28°
-
FT
Es5
CD Torrijos
AD San Clemente
12/05/2024 18:00
94
6
Pon.
3
-
2
3 - 2
1.51
25°
-
FT
6 - 2
Es5
Quintanar del Rey
CD Marchamalo
12/05/2024 18:00
83
17
Pon.
3
-
1
3 - 1
5.27
27°
-
FT
Es5
CD Azuqueca
Huracán de Balazote
12/05/2024 18:00
95
5
Pon.
3
-
0
3 - 0
1.29
27°
-
FT
1 - 4
Es5
Villarrobledo
UB Conquense
12/05/2024 18:00
91
9
Pon.
2
-
1
2 - 1
1.56
27°
-
FT
Es5
Villarrubia
CD Toledo
12/05/2024 18:00
73
27
Pon.
3
-
6
3 - 6
7.37
28°
-
FT
6 - 2
Es5
CD Villacanas
Cazalegas
12/05/2024 18:00
80
20
Pon.
3
-
3
3 - 3
4.62
23°
-
FT
Es3
Cultural Leonesa
CD Teruel
12/05/2024 18:00
92
8
Pon.
0
-
7
0 - 7
0.79
22°
-
FT
Es3
San Fernando
Málaga CF
12/05/2024 18:00
94
6
Pon.
0
-
3
0 - 3
0.54
23°
-
FT
It4
Martina Franca
Virtus Casarano
12/05/2024 18:00
76
24
Pon.
5
-
3
5 - 3
5.31
20°
-
FT
7 - 4
KW
Qadisiya Kuwait
Fahaheel SC
12/05/2024 18:05
39
61
Pow.
6
-
5
6 - 5
10.46
30°
-
FT
9 - 5
Es3
UE Sant Andreu
Zamora CF
12/05/2024 18:05
95
5
Pon.
1
-
1
1 - 1
0.53
22°
-
FT
Ar2
San Telmo
CA Atlanta
12/05/2024 18:10
65
35
Pon.
3
-
3
3 - 3
7.54
12°
-
FT
4 - 7
Sl1
Bai Bureh Warriors
Real Republicans
12/05/2024 18:15
92
8
Pon.
0
-
2
0 - 2
0.68
30°
-
FT
Sl1
Diamond Stars
FC Kallon
12/05/2024 18:15
93
7
Pon.
0
-
4
0 - 4
1.19
28°
-
FT
Sl1
East End Lions FC
Kahunla Rangers
12/05/2024 18:15
85
15
Pon.
4
-
2
4 - 2
2.29
30°
-
FT
Es1
Valencia
Rayo Vallecano
12/05/2024 18:30
57
43
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.05
22°
-
FT
6 - 3
Es2
Albacete Balompie
CD Leganes
12/05/2024 18:30
55
45
Pon.
4
-
3
4 - 3
8.47
27°
-
FT
3 - 7
Es2
FC Cartagena
CD Tenerife
12/05/2024 18:30
58
42
Pon.
5
-
3
5 - 3
8.20
22°
-
FT
2 - 5
Be1
Royal Antwerp
Cercle Brugge
12/05/2024 18:30
56
44
Pon.
4
-
5
4 - 5
9.06
24°
-
FT
6 - 2
Bg1
Levski Sofia
Cherno More Varna
12/05/2024 18:30
64
36
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.17
16°
-
FT
6 - 2
Rs1
FK Crvena Zvezda
FK Radnicki 1923
12/05/2024 18:30
70
30
Pon.
8
-
1
8 - 1
6.52
17°
-
FT
4 - 2
Cl1
Deportes Copiapó
Cobreloa
12/05/2024 18:30
48
52
Pow.
7
-
4
7 - 4
9.72
15°
-
FT
7 - 5
Tn1
Esperance ST
Étoile Sahel Sousse
12/05/2024 18:30
62
38
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.23
25°
-
FT
Lu1
CS Fola Esch
UN Käerjéng
12/05/2024 18:30
70
30
Pon.
5
-
2
5 - 2
4.68
20°
-
FT
3 - 2
Cl2
Barnechea
Antofagasta
12/05/2024 18:30
57
43
Pon.
3
-
4
3 - 4
8.41
10°
-
FT
4 - 3
Cl2
Deportes Recoleta
La Serena
12/05/2024 18:30
51
49
Pon.
5
-
4
5 - 4
9.13
12°
-
FT
8 - 3
Ml1
US Bougouba
AS Real Bamako
12/05/2024 18:30
63
37
Pon.
6
-
3
6 - 3
8.11
42°
-
FT
1 - 8
DeW
Werder Bremen W
Wolfsburg W
12/05/2024 18:30
44
56
Pow.
7
-
6
7 - 6
9.76
21°
-
FT
7 - 6
EsW
Sevilla W
Huelva W
12/05/2024 18:30
45
55
Pow.
7
-
3
7 - 3
10.83
30°
-
FT
3 - 3
Pt1
SL Benfica
FC Arouca
12/05/2024 19:00
54
46
Pon.
6
-
3
6 - 3
7.93
20°
-
FT
3 - 3
Pt1
Casa Pia AC
Moreirense FC
12/05/2024 19:00
55
45
Pon.
6
-
3
6 - 3
8.65
20°
-
FT
5 - 1
Gr1
PAOK Salonica
Olympiacos FC
12/05/2024 19:00
60
40
Pon.
4
-
5
4 - 5
7.71
21°
-
FT
3 - 3
Is1
KR Reykjavik
HK Kopavogur
12/05/2024 19:00
27
73
Pow.
7
-
4
7 - 4
11.65
11°
-
FT
11 - 2
Me1
OFK Petrovac
Arsenal Tivat
12/05/2024 19:00
67
33
Pon.
4
-
3
4 - 3
7.66
19°
-
FT
6 - 9
Me1
Mornar Bar
Rudar Pljevlja
12/05/2024 19:00
67
33
Pon.
3
-
1
3 - 1
7.71
20°
-
FT
1 - 4
Me1
Decic Tuzi
FK Jezero
12/05/2024 19:00
78
22
Pon.
4
-
3
4 - 3
4.27
20°
-
FT
5 - 2
Me1
Mladost Donja Gorica
Sutjeska Niksic
12/05/2024 19:00
64
36
Pon.
4
-
4
4 - 4
8.19
20°
-
FT
0 - 9
Me1
FK Buducnost
Jedinstvo BP
12/05/2024 19:00
63
37
Pon.
7
-
2
7 - 2
8.40
20°
-
FT
8 - 3
By1
Slavia Mozyr
Neman Grodno
12/05/2024 19:00
75
25
Pon.
1
-
1
1 - 1
5.25
7°
-
FT
Sn1
Guédiawaye FC
Dakar Sacré-Cœur
12/05/2024 19:00
73
27
Pon.
2
-
4
2 - 4
4.88
32°
-
FT
Sn1
US Ouakam
US Gorée
12/05/2024 19:00
81
19
Pon.
2
-
3
2 - 3
3.23
32°
-
FT
4 - 3
Sn1
ASC Linguère
ASC Diambars
12/05/2024 19:00
81
19
Pon.
1
-
4
1 - 4
2.20
24°
-
FT
Me2
Bokelj Kotor
FK Otrant
12/05/2024 19:00
69
31
Pon.
5
-
3
5 - 3
6.94
19°
-
FT
10 - 3
Mr1
Nouadhibou
Concorde
12/05/2024 19:00
76
24
Pon.
2
-
3
2 - 3
5.07
18°
-
FT
2 - 3
Es3
Orihuela CF
CF Badalona
12/05/2024 19:00
82
18
Pon.
2
-
3
2 - 3
2.28
24°
-
FT
Es3
Lleida Esportiu
Yeclano Deportivo
12/05/2024 19:00
99
1
Pon.
1
-
1
1 - 1
0.42
26°
-
FT
Es5
La Calzada
River Ebro
12/05/2024 19:00
96
4
Pon.
2
-
0
2 - 0
0.51
18°
-
FT
Pt3
FC Alverca
Académica Coimbra
12/05/2024 19:00
93
7
Pon.
1
-
3
1 - 3
0.51
20°
-
FT
Pt3
FC Felgueiras
Sporting Braga B
12/05/2024 19:00
88
12
Pon.
5
-
0
5 - 0
1.42
20°
-
FT
Es3
Deportivo La Coruña
Barcelona B
12/05/2024 19:00
93
7
Pon.
4
-
0
4 - 0
0.49
18°
-
FT
Hr1
Istra 1961
Hajduk Split
12/05/2024 19:10
57
43
Pon.
3
-
6
3 - 6
9.02
23°
-
FT
3 - 10
No1
Lillestrom SK
SK Brann
12/05/2024 19:15
48
52
Pow.
5
-
6
5 - 6
10.12
22°
-
FT
8 - 4
De1
Bochum
Bayer Leverkusen
12/05/2024 19:30
51
49
Pon.
3
-
6
3 - 6
9.25
25°
-
FT
2 - 6
Hu1
Debrecen VSC
MOL Fehervar
12/05/2024 19:30
54
46
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.44
20°
-
FT
4 - 1
Rs1
FK Vojvodina
FK Napredak
12/05/2024 19:30
56
44
Pon.
3
-
3
3 - 3
8.53
17°
-
FT
7 - 4
Ba1
NK Posusje
Sloga Doboj
12/05/2024 19:30
69
31
Pon.
3
-
3
3 - 3
8.27
21°
-
FT
5 - 3
De3
Saarbrücken
SC Freiburg II
12/05/2024 19:30
47
53
Pow.
6
-
4
6 - 4
9.93
24°
-
FT
6 - 6
Iq1
Al Qasim SC
Mina'a Basra
12/05/2024 19:30
74
26
Pon.
2
-
4
2 - 4
5.18
30°
-
FT
6 - 1
Gi1
Mons Calpe
Bruno's Magpies
12/05/2024 19:30
80
20
Pon.
4
-
1
4 - 1
3.45
20°
-
FT
5 - 4
Dk1
FC Nordsjælland
Silkeborg IF
12/05/2024 20:00
52
48
Pon.
6
-
3
6 - 3
8.90
14°
-
FT
8 - 1
Ar2
Guillermo Brown
Deportivo Madryn
12/05/2024 20:00
54
46
Pon.
4
-
5
4 - 5
9.18
10°
-
FT
7 - 1
Uy1
CA Progreso
Defensor Sporting
12/05/2024 20:00
46
54
Pow.
7
-
5
7 - 5
10.46
14°
-
FT
3 - 6
Pe1
UTC Cajamarca
FBC Melgar
12/05/2024 20:00
53
47
Pon.
3
-
6
3 - 6
8.91
22°
-
FT
6 - 5
Ec1
El Nacional Quito
Ind del Valle
12/05/2024 20:00
56
44
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.63
19°
-
FT
2 - 6
CI1
ASEC Mimosas
Stella Club
12/05/2024 20:00
73
27
Pon.
4
-
3
4 - 3
6.67
-
FT
PL2
Tottenham U23s
Liverpool U23s
12/05/2024 20:00
39
61
Pow.
8
-
4
8 - 4
10.26
24°
-
Pen.
FT
8 - 8
Br4
Real Brasil/DF
Brasiliense/DF
12/05/2024 20:00
49
51
Pow.
5
-
5
5 - 5
9.98
29°
-
FT
5 - 5
Es3
Osasuna B
Sestao River
12/05/2024 20:00
95
5
Pon.
0
-
4
0 - 4
0.44
17°
-
FT
BrP
Santo André U20
Santos U20
12/05/2024 20:00
37
63
Pow.
5
-
7
5 - 7
10.15
30°
-
FT
3 - 4
BrW
Kindermann-Avaí W
Internacional RS W
12/05/2024
43
57
Pow.
4
-
8
4 - 8
10.18
27°
-
Postp.
Ar2
CA Güemes
Quilmes AC
12/05/2024 20:10
62
38
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.83
16°
-
FT
10 - 4
Si2
ND Gorica
ND Beltinci
12/05/2024 20:15
43
57
Pow.
6
-
6
6 - 6
11.52
22°
-
FT
10 - 4
Ar1
Deportivo Riestra
San Lorenzo
12/05/2024 20:30
57
43
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.58
12°
-
FT
3 - 4
Ar1
CA Tigre
Estudiantes La Plata
12/05/2024 20:30
60
40
Pon.
3
-
4
3 - 4
8.03
12°
-
FT
8 - 2
Ro1
FC Voluntari
Univ Cluj-Napoca
12/05/2024 20:30
45
55
Pow.
6
-
4
6 - 4
10.47
13°
-
FT
5 - 0
Ro1
Dinamo Bucuresti
UTA Arad
12/05/2024 20:30
57
43
Pon.
4
-
5
4 - 5
9.23
13°
-
FT
3 - 4
Ro1
FCU 1948 Craiova
FC Hermannstadt
12/05/2024 20:30
62
38
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.74
13°
-
FT
5 - 5
Ro1
Politehnica Iasi
Petrolul Ploiesti
12/05/2024 20:30
49
51
Pow.
6
-
4
6 - 4
10.32
15°
-
FT
6 - 8
Ro1
Otelul Galati
FC Botosani
12/05/2024 20:30
55
45
Pon.
4
-
3
4 - 3
9.46
14°
-
FT
4 - 5
Ar2
Deportivo Maipú
Ferro Carril Oeste
12/05/2024 20:30
51
49
Pon.
4
-
5
4 - 5
9.46
12°
-
FT
1 - 6
Ar2
Alvarado Mar del Plata
Talleres (RdE)
12/05/2024 20:30
57
43
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.82
11°
-
FT
6 - 5
Ar3
Deportivo Merlo
Villa Dálmine
12/05/2024 20:30
68
32
Pon.
4
-
2
4 - 2
8.12
9°
-
FT
4 - 7
Ar3
Flandria
Comunicaciones BA
12/05/2024 20:30
56
44
Pon.
4
-
2
4 - 2
8.68
12°
-
FT
2 - 10
Ar3
San Martín Burzaco
Ferrocarril Midland
12/05/2024 20:30
72
28
Pon.
4
-
3
4 - 3
7.18
12°
-
FT
6 - 0
Ar3
CA Acassuso
Los Andes
12/05/2024 20:30
64
36
Pon.
4
-
4
4 - 4
8.29
12°
-
FT
6 - 3
Ar4
Victoriano Arenas
Berazategui
12/05/2024 20:30
51
49
Pon.
4
-
5
4 - 5
9.35
12°
-
FT
3 - 2
Ar4
Deportivo Espanol
JJ Urquiza
12/05/2024 20:30
63
37
Pon.
4
-
3
4 - 3
7.57
12°
-
FT
4 - 2
Ar4
Defensores de Cambaceres
Real Pilar FC
12/05/2024 20:30
47
53
Pow.
4
-
6
4 - 6
9.75
12°
-
FT
2 - 6
Ar4
Leandro Nicéforo Alem
Sportivo Barracas
12/05/2024 20:30
55
45
Pon.
5
-
2
5 - 2
8.38
12°
-
FT
5 - 1
Ml1
AS Black Stars
Stade Malien
12/05/2024 20:30
59
41
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.54
40°
-
FT
4 - 6
Br4
Maracanã/CE
Treze
12/05/2024 20:30
53
47
Pon.
4
-
4
4 - 4
8.66
31°
-
FT
5 - 6
EsW
Madrid CFF W
Valencia W
12/05/2024 20:30
43
57
Pow.
5
-
5
5 - 5
10.53
27°
-
FT
2 - 5
It1
Atalanta
Roma
12/05/2024 20:45
49
51
Pow.
5
-
5
5 - 5
9.55
20°
-
FT
6 - 1
Es1
Real Betis
UD Almería
12/05/2024 21:00
45
55
Pow.
7
-
3
7 - 3
10.06
27°
-
FT
3 - 5
Fr1
Montpellier
Monaco
12/05/2024 21:00
43
57
Pow.
5
-
5
5 - 5
10.43
19°
-
FT
3 - 3
Fr1
Nantes
Lille
12/05/2024 21:00
47
53
Pow.
4
-
6
4 - 6
10.25
16°
-
FT
5 - 4
Fr1
Clermont
Lyon
12/05/2024 21:00
43
57
Pow.
5
-
7
5 - 7
10.79
15°
-
FT
7 - 2
Fr1
Olympique Marseille
Lorient
12/05/2024 21:00
48
52
Pow.
6
-
4
6 - 4
9.58
21°
-
FT
9 - 5
Fr1
Rennes
Lens
12/05/2024 21:00
49
51
Pow.
6
-
4
6 - 4
9.75
19°
-
FT
4 - 3
Fr1
Strasbourg
Metz
12/05/2024 21:00
66
34
Pon.
4
-
3
4 - 3
6.63
23°
-
FT
3 - 6
Fr1
PSG
Toulouse
12/05/2024 21:00
48
52
Pow.
7
-
4
7 - 4
9.88
19°
-
FT
4 - 6
Br1
Fortaleza
Botafogo
12/05/2024 21:00
55
45
Pon.
4
-
5
4 - 5
9.45
30°
-
FT
6 - 5
Br1
Palmeiras
Atlético PR
12/05/2024 21:00
45
55
Pow.
6
-
6
6 - 6
9.84
31°
-
FT
9 - 6
Br1
Atlético GO
Cruzeiro
12/05/2024 21:00
55
45
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.74
30°
-
FT
5 - 5
Es2
Elche
SD Huesca
12/05/2024 21:00
57
43
Pon.
6
-
3
6 - 3
7.48
21°
-
FT
3 - 2
Ar2
Patronato Paraná
Chacarita Juniors
12/05/2024 21:00
71
29
Pon.
3
-
4
3 - 4
7.18
14°
-
FT
3 - 4
Ar2
Gimnasia Jujuy
CA San Miguel
12/05/2024 21:00
58
42
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.48
14°
-
FT
6 - 8
Bo1
Independiente Petrolero
Bolívar
12/05/2024 21:00
57
43
Pon.
3
-
6
3 - 6
9.19
22°
-
FT
10 - 4
Cl1
Audax Italiano
Colo Colo
12/05/2024 21:00
40
60
Pow.
6
-
7
6 - 7
11.42
13°
-
FT
2 - 3
Br2
Mirassol/SP
Paysandu
12/05/2024 21:00
54
46
Pon.
5
-
4
5 - 4
9.19
31°
-
FT
2 - 5
Ccc
RSB Berkane
Zamalek SC
12/05/2024 21:00
49
51
Pow.
4
-
6
4 - 6
10.03
22°
-
FT
3 - 4
Br4
Barra
Cascavel/PR
12/05/2024 21:00
46
54
Pow.
4
-
6
4 - 6
10.19
25°
-
FT
2 - 7
Br4
Itabuna
Audax Rio/RJ
12/05/2024 21:00
69
31
Pon.
4
-
4
4 - 4
7.38
28°
-
FT
4 - 6
Br4
Sousa/PB
Potiguar-M/RN
12/05/2024 21:00
63
37
Pon.
1
-
8
1 - 8
7.03
34°
-
FT
4 - 5
Br4
Moto Clube/MA
Maranhão/MA
12/05/2024 21:00
52
48
Pon.
3
-
6
3 - 6
9.24
30°
-
FT
1 - 3
Br4
Fluminense-PI
Tocantinópolis TO
12/05/2024 21:00
60
40
Pon.
4
-
4
4 - 4
8.68
32°
-
FT
1 - 5
Br4
Manauara
Porto Velho
12/05/2024 21:00
70
30
Pon.
5
-
3
5 - 3
6.32
27°
-
FT
9 - 6
BrR
Barcelona/RO
Uniao Cacoalense/RO
12/05/2024 21:00
92
8
Pon.
5
-
0
5 - 0
2.62
31°
-
FT
8 - 4
BrP
Foz do Iguaçu/PR
Patriotas
12/05/2024 21:00
38
62
Pow.
4
-
6
4 - 6
10.25
29°
-
FT
2 - 5
Is1
Vikingur Reykjavik
FH Hafnarfjordur
12/05/2024 21:15
62
38
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.47
10°
-
FT
2 - 6
Is1
Fylkir FC
Breidablik
12/05/2024 21:15
29
71
Pow.
6
-
4
6 - 4
13.08
9°
-
FT
7 - 7
Pt1
FC Porto
Boavista FC
12/05/2024 21:30
52
48
Pon.
8
-
1
8 - 1
8.55
17°
-
FT
11 - 2
Br3
Ferroviária/SP
Nautico
12/05/2024 21:30
33
67
Pow.
6
-
4
6 - 4
11.00
29°
-
FT
6 - 5
Br3
CS Alagoano
Athletic Club/MG
12/05/2024 21:30
37
63
Pow.
8
-
5
8 - 5
10.84
30°
-
FT
10 - 4
Ve2
Atlético El Vigía
Real Frontera SC
12/05/2024 21:30
79
21
Pon.
2
-
4
2 - 4
5.16
30°
-
FT
6 - 2
Ve2
Fundación Lara
Trujillanos FC
12/05/2024 21:30
80
20
Pon.
2
-
4
2 - 4
4.25
34°
-
FT
4 - 3
Ve2
Atlético La Cruz
Academia Anzoátegui
12/05/2024 21:30
71
29
Pon.
3
-
5
3 - 5
5.75
36°
-
FT
8 - 1
Ve2
Deportivo Petare
Fundación AIFI
12/05/2024 21:30
84
16
Pon.
3
-
3
3 - 3
4.60
30°
-
FT
6 - 4
Mr1
Gendrim
SNIM
12/05/2024 21:50
68
32
Pon.
3
-
4
3 - 4
5.81
29°
-
FT
Pe1
Deportivo Garcilaso
Atlético Grau
12/05/2024 22:00
65
35
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.15
18°
-
FT
7 - 4
Co2
Atlético Huila
Llaneros FC (COL)
12/05/2024 22:00
49
51
Pow.
5
-
5
5 - 5
10.22
30°
-
FT
6 - 6
Co2
Cúcuta Deportivo
Valledupar FC
12/05/2024 22:00
55
45
Pon.
4
-
4
4 - 4
9.31
33°
-
FT
1 - 5
Co2
Orsomarso SC
Bogotá FC
12/05/2024 22:00
45
55
Pow.
6
-
4
6 - 4
10.86
27°
-
FT
5 - 7
Co2
Leones
Deportes Quindío
12/05/2024 22:00
53
47
Pon.
4
-
5
4 - 5
9.21
21°
-
FT
4 - 5
Co2
Tigres FC (COL)
Real Cartagena
12/05/2024 22:00
49
51
Pow.
4
-
6
4 - 6
9.56
17°
-
FT
11 - 3
Co2
Boca Juniors Cali
Unión Magdalena
12/05/2024 22:00
34
66
Pow.
7
-
6
7 - 6
11.42
27°
-
FT
10 - 4
Co2
Real San Andrés
Cortuluá
12/05/2024 22:00
56
44
Pon.
4
-
4
4 - 4
9.31
24°
-
FT
4 - 6
Ve2
Dinamo Puerto
Marítimo
12/05/2024 22:00
69
31
Pon.
2
-
6
2 - 6
7.35
28°
-
FT
5 - 2
Ve2
Aragua
Héroes de Falcón
12/05/2024 22:00
70
30
Pon.
2
-
5
2 - 5
5.98
27°
-
FT
1 - 2
Ve2
Ureña SC
Yaracuyanos
12/05/2024 22:00
70
30
Pon.
4
-
4
4 - 4
5.71
32°
-
FT
4 - 5
Do1
Delfines Del Este
Vega Real
12/05/2024 22:00
63
37
Pon.
3
-
6
3 - 6
8.43
-
FT
1 - 1
BrW
Grêmio W
América Mineiro W
12/05/2024
43
57
Pow.
7
-
3
7 - 3
10.52
20°
-
Postp.
Pe2
Comerciantes
Univ San Martín
12/05/2024 22:15
59
41
Pon.
6
-
3
6 - 3
8.75
-
FT
1 - 5
Ar2
Nueva Chicago
Gimnasia Mendoza
12/05/2024 22:30
62
38
Pon.
4
-
5
4 - 5
7.02
11°
-
FT
8 - 8
Ec1
Delfin SC
Orense SC
12/05/2024 22:30
70
30
Pon.
4
-
4
4 - 4
6.99
25°
-
FT
2 - 4
Py1
Cerro Porteño
Olimpia Asunción
12/05/2024 22:30
55
45
Pon.
4
-
5
4 - 5
9.33
19°
-
FT
8 - 6
Uy2
Oriental (URU)
Tacuarembó FC
12/05/2024 22:30
61
39
Pon.
3
-
2
3 - 2
7.18
12°
-
FT
2 - 9
Ar1
Belgrano Córdoba
Racing Club
12/05/2024 22:45
63
37
Pon.
5
-
3
5 - 3
8.08
11°
-
FT
4 - 9
Ar1
CA Lanús
Independiente Rivadavia
12/05/2024 22:45
53
47
Pon.
5
-
3
5 - 3
8.81
12°
-
FT
6 - 3
Us1
Portland Timbers
Seattle Sounders
12/05/2024 22:45
49
51
Pow.
4
-
6
4 - 6
9.78
21°
-
FT
4 - 6
Ar2
Racing de Cordoba
Estudiantes BsAs
12/05/2024 23:00
56
44
Pon.
4
-
4
4 - 4
7.99
11°
-
FT
2 - 2
Ve1
Angostura FC
Portuguesa FC
12/05/2024 23:00
65
35
Pon.
5
-
3
5 - 3
7.61
38°
-
FT
5 - 2
Cr1
Pérez Zeledón
Municipal Liberia
12/05/2024 23:00
53
47
Pon.
4
-
4
4 - 4
8.81
26°
-
FT
9 - 3
Cr1
Grecia
San Carlos
12/05/2024 23:00
40
60
Pow.
4
-
8
4 - 8
10.96
26°
-
FT
5 - 5
Cr1
LD Alajuelense
Guanacasteca
12/05/2024 23:00
55
45
Pon.
6
-
3
6 - 3
9.10
26°
-
FT
10 - 1
Cr1
Saprissa
Santos Guápiles
12/05/2024 23:00
47
53
Pow.
7
-
4
7 - 4
9.90
21°
-
FT
5 - 2
Cr1
Sporting (CRC)
CS Herediano
12/05/2024 23:00
49
51
Pow.
6
-
4
6 - 4
9.82
26°
-
FT
5 - 6
Sv1
CD Águila
CD FAS
12/05/2024 23:00
49
51
Pow.
6
-
4
6 - 4
9.57
35°
-
FT
9 - 1
Ve2
Bolívar SC (VEN)
Nueva Esparta
12/05/2024 23:00
63
37
Pon.
5
-
3
5 - 3
7.02
38°
-
FT
4 - 3
Br4
Mixto/MT
União Rondonópolis MT
12/05/2024 23:00
64
36
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.15
35°
-
FT
5 - 4
BrM
Mamoré
North Esporte
12/05/2024 23:00
85
15
Pon.
1
-
0
1 - 0
1.80
-
FT
Br1
Vasco da Gama
Vitória
12/05/2024 23:30
53
47
Pon.
6
-
3
6 - 3
9.09
31°
-
FT
4 - 4
Br1
Bahia
RB Bragantino
12/05/2024 23:30
59
41
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.69
28°
-
FT
6 - 7
Bo1
Aurora FC
Oriente Petrolero
12/05/2024 23:30
60
40
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.13
27°
-
FT
4 - 6
Cl2
Curicó Unido
San Luis Quillota
12/05/2024 23:30
63
37
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.34
13°
-
FT
8 - 3
Gt2
Juventud Pinulteca
Juventud Copalera
12/05/2024 23:30
73
27
Pon.
4
-
2
4 - 2
4.88
27°
-
FT
6 - 2
Br3
Remo/PA
Floresta/CE
13/05/2024 00:00
48
52
Pow.
6
-
4
6 - 4
9.61
24°
-
FT
7 - 5
Br3
Volta Redonda
Botafogo PB
13/05/2024 00:00
63
37
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.97
24°
-
FT
9 - 4
Pa1
Herrera FC
CD Plaza Amador
13/05/2024 00:00
44
56
Pow.
5
-
5
5 - 5
11.21
29°
-
FT
2 - 9
Jm
Mount Pleasant
Waterhouse FC
13/05/2024 00:00
55
45
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.48
29°
-
FT
4 - 5
Bb1
Brittons Hill
Wotton
13/05/2024 00:00
95
5
Pon.
4
-
0
4 - 0
0.48
31°
-
FT
Do1
San Cristobal
Universidad O&M
13/05/2024 00:00
48
52
Pow.
2
-
8
2 - 8
10.05
-
FT
3 - 2
Co1
La Equidad
Ind Santa Fe
13/05/2024 00:15
52
48
Pon.
6
-
3
6 - 3
9.31
16°
-
FT
6 - 4
Br4
Maringá FC/PR
Costa Rica - MS
13/05/2024 00:30
57
43
Pon.
5
-
4
5 - 4
7.66
25°
-
FT
6 - 5
Mx2
Leones Negros
Atlante FC
13/05/2024 01:00
41
59
Pow.
3
-
8
3 - 8
10.35
32°
-
FT
4 - 2
Ec1
Barcelona SC
SD Aucas
13/05/2024 01:00
62
38
Pon.
5
-
3
5 - 3
7.94
24°
-
FT
5 - 5
Us2
Miami FC II
Indy Eleven
13/05/2024 01:00
30
70
Pow.
5
-
5
5 - 5
11.11
-
FT
1 - 10
Uy2
CA Torque
Uruguay Montevideo
13/05/2024 01:00
65
35
Pon.
6
-
3
6 - 3
7.44
12°
-
FT
8 - 4
NiY
Managua FC U20
Real Esteli U20
13/05/2024 01:00
95
5
Pon.
2
-
1
2 - 1
1.72
33°
-
FT
Ca1
Vancouver FC
Atlético Ottawa
13/05/2024 01:00
41
59
Pow.
6
-
4
6 - 4
9.71
-
FT
2 - 3
Ar1
Atlético Tucumán
Boca Juniors
13/05/2024 01:15
54
46
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.85
12°
-
FT
3 - 13
Bo1
Real Santa Cruz
Jorge Wilstermann
13/05/2024 01:30
60
40
Pon.
3
-
4
3 - 4
7.98
22°
-
FT
6 - 2
Ve1
Carabobo
Puerto Cabello
13/05/2024 01:30
52
48
Pon.
5
-
4
5 - 4
9.02
27°
-
FT
1 - 4
Pe1
Universitario
Sporting Cristal
13/05/2024 01:30
59
41
Pon.
4
-
5
4 - 5
8.86
19°
-
FT
7 - 5
Cl1
Deportes Iquique
Ñublense
13/05/2024 02:00
48
52
Pow.
5
-
7
5 - 7
9.81
18°
-
FT
8 - 6
Co1
Deportes Tolima
Once Caldas
13/05/2024 02:30
39
61
Pow.
5
-
5
5 - 5
11.52
21°
-
FT
5 - 1
Bb1
Barbados Soccer Academy
Paradise
13/05/2024 02:30
94
6
Pon.
0
-
4
0 - 4
0.66
31°
-
FT
Uy2
Sportivo Cerrito
Cooper
13/05/2024 02:45
38
62
Pow.
4
-
8
4 - 8
10.77
11°
-
FT
8 - 6
Mx1
Cruz Azul
UNAM Pumas
13/05/2024 03:00
47
53
Pow.
6
-
5
6 - 5
9.94
26°
-
FT
2 - 5
Sv1
Municipal Limeño
Platense (SLV)
13/05/2024 03:00
51
49
Pon.
3
-
5
3 - 5
8.82
28°
-
FT
0 - 4
Ni1
Real Estelí
Diriangén FC
13/05/2024 03:00
88
12
Pon.
2
-
3
2 - 3
1.97
-
FT
Jm
Cavalier FC
Arnett Gardens
13/05/2024 03:00
45
55
Pow.
5
-
5
5 - 5
10.22
30°
-
FT
8 - 5
Mx3
Cimarrones de Sonora II
Mineros de Fresnillo
13/05/2024 03:00
68
32
Pon.
4
-
4
4 - 4
6.21
30°
-
FT
2 - 3
Gt2
CD Marquense
Suchitepéquez
13/05/2024 04:00
56
44
Pon.
6
-
3
6 - 3
8.55
14°
-
FT
8 - 1
Mx1
CF Monterrey
Tigres UANL
13/05/2024 05:10
58
42
Pon.
5
-
4
5 - 4
8.28
27°
-
FT
3 - 5
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program