Ukraina
[+]
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
131
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
9
Prognozy na jutro
193
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
823
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1487
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
56
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
4
Top Europejski
23
Europejski
360
Amerykański
87
Afrykanin
61
Azjatycki
104
Australijski
39
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
1
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Ukraina Premier League
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
Kartek
03.11.2023
16:00
Dynamo Kiev
0 - 1
Shakhtar Donetsk
01.11.2023
17:00
Rukh Vynnyky
0 - 2
SK Dnipro-1
29.10.2023
14:00
Vorskla
2 - 2
Metalist 1925 Kharkiv
12:00
LNZ Cherkasy
3 - 0
FC Obolon-Brovar
12:00
FC Mynai
0 - 0
Veres Rivne
28.10.2023
17:00
Rukh Vynnyky
0 - 0
PFK Aleksandriya
15:00
Zorya Lugansk
0 - 1
Polissya Zhy
14:00
Kolos Kovalivka
1 - 1
Dynamo Kiev
12:00
Kryvbas Kryvyi Rih
3 - 0
SK Dnipro-1
25.10.2023
14:00
Vorskla
2 - 3
SK Dnipro-1
22.10.2023
16:00
Dynamo Kiev
0 - 1
SK Dnipro-1
14:00
Vorskla
0 - 3
Polissya Zhy
12:00
Veres Rivne
2 - 5
Rukh Vynnyky
21.10.2023
18:00
PFK Aleksandriya
0 - 1
Kolos Kovalivka
16:00
Shakhtar Donetsk
3 - 0
LNZ Cherkasy
14:00
Chernomorets Od
3 - 0
FC Mynai
20.10.2023
18:00
Metalist 1925 Kharkiv
1 - 3
Kryvbas Kryvyi Rih
16:00
FC Obolon-Brovar
2 - 4
Zorya Lugansk
08.10.2023
16:00
Kryvbas Kryvyi Rih
1 - 0
Chernomorets Od
14:00
Rukh Vynnyky
0 - 0
FC Mynai
12:00
FC Obolon-Brovar
1 - 0
Metalist 1925 Kharkiv
07.10.2023
16:00
Kolos Kovalivka
0 - 0
Vorskla
14:00
LNZ Cherkasy
0 - 0
PFK Aleksandriya
12:00
SK Dnipro-1
2 - 0
Veres Rivne
06.10.2023
14:00
Polissya Zhy
3 - 2
Dynamo Kiev
02.10.2023
16:00
SK Dnipro-1
1 - 0
Metalist 1925 Kharkiv
01.10.2023
18:00
Dynamo Kiev
4 - 2
PFK Aleksandriya
16:00
Kolos Kovalivka
0 - 0
Polissya Zhy
14:00
Kryvbas Kryvyi Rih
1 - 3
Rukh Vynnyky
12:00
FC Mynai
0 - 1
FC Obolon-Brovar
30.09.2023
18:00
Chernomorets Od
0 - 0
Zorya Lugansk
16:00
Shakhtar Donetsk
1 - 2
Vorskla
14:00
Veres Rivne
0 - 0
LNZ Cherkasy
24.09.2023
16:00
Metalist 1925 Kharkiv
0 - 0
Kolos Kovalivka
14:00
Zorya Lugansk
0 - 1
SK Dnipro-1
23.09.2023
18:00
Rukh Vynnyky
1 - 1
Shakhtar Donetsk
16:00
Vorskla
1 - 4
Kryvbas Kryvyi Rih
14:00
Polissya Zhy
2 - 1
FC Mynai
12:00
LNZ Cherkasy
2 - 4
Dynamo Kiev
22.09.2023
18:00
PFK Aleksandriya
1 - 5
Chernomorets Od
16:00
FC Obolon-Brovar
0 - 0
Veres Rivne
18.09.2023
16:00
Dynamo Kiev
2 - 0
Vorskla
17.09.2023
16:00
Kryvbas Kryvyi Rih
2 - 1
Veres Rivne
14:00
SK Dnipro-1
1 - 1
Kolos Kovalivka
12:00
LNZ Cherkasy
2 - 1
Rukh Vynnyky
16.09.2023
18:00
PFK Aleksandriya
1 - 1
FC Mynai
16:00
Shakhtar Donetsk
1 - 0
FC Obolon-Brovar
14:00
Chernomorets Od
1 - 0
Polissya Zhy
15.09.2023
17:30
Metalist 1925 Kharkiv
2 - 1
Zorya Lugansk
03.09.2023
18:00
Rukh Vynnyky
1 - 1
Metalist 1925 Kharkiv
16:00
Kolos Kovalivka
0 - 3
Kryvbas Kryvyi Rih
12:00
SK Dnipro-1
0 - 0
LNZ Cherkasy
02.09.2023
16:00
Vorskla
1 - 0
PFK Aleksandriya
14:00
Polissya Zhy
2 - 0
FC Obolon-Brovar
12:00
FC Mynai
1 - 4
Shakhtar Donetsk
01.09.2023
16:00
Veres Rivne
3 - 1
Chernomorets Od
28.08.2023
18:00
FC Obolon-Brovar
0 - 0
Kryvbas Kryvyi Rih
27.08.2023
16:00
Vorskla
2 - 1
Chernomorets Od
14:00
Kolos Kovalivka
0 - 2
Shakhtar Donetsk
12:00
FC Mynai
1 - 1
Zorya Lugansk
26.08.2023
16:00
PFK Aleksandriya
0 - 3
Polissya Zhy
14:00
LNZ Cherkasy
0 - 1
Metalist 1925 Kharkiv
20.08.2023
18:00
Kryvbas Kryvyi Rih
3 - 3
Shakhtar Donetsk
16:00
Chernomorets Od
3 - 2
Dynamo Kiev
14:00
SK Dnipro-1
1 - 2
FC Obolon-Brovar
19.08.2023
18:00
Rukh Vynnyky
1 - 1
Kolos Kovalivka
16:00
Metalist 1925 Kharkiv
1 - 0
FC Mynai
14:00
Veres Rivne
1 - 2
Vorskla
18.08.2023
18:00
Zorya Lugansk
0 - 0
PFK Aleksandriya
16:00
LNZ Cherkasy
1 - 2
Polissya Zhy
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program