Ukraina
[+]
Premier League
2
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
169
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
4
Prognozy na jutro
85
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
793
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
1495
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
66
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
27
Top Europejski
40
Europejski
446
Amerykański
57
Afrykanin
34
Azjatycki
134
Australijski
30
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
9
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
1
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Ukraina Premier League
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
05.05.2024
17:00
Shakhtar Donetsk
3 - 0
Chernomorets Od
14:30
Dynamo Kiev
5 - 0
Kolos Kovalivka
12:00
Polissya Zhy
1 - 1
Zorya Lugansk
04.05.2024
17:00
Metalist 1925 Kharkiv
3 - 2
Vorskla
14:30
FC Obolon-Brovar
1 - 0
LNZ Cherkasy
12:00
PFK Aleksandriya
2 - 2
Rukh Vynnyky
01.05.2024
14:30
Dynamo Kiev
3 - 0
Veres Rivne
12:00
Chernomorets Od
1 - 4
Shakhtar Donetsk
29.04.2024
17:00
Polissya Zhy
1 - 0
Vorskla
28.04.2024
17:00
Kryvbas Kryvyi Rih
3 - 0
Metalist 1925 Kharkiv
14:30
Kolos Kovalivka
0 - 0
PFK Aleksandriya
12:00
Zorya Lugansk
0 - 0
FC Obolon-Brovar
27.04.2024
17:00
Rukh Vynnyky
3 - 1
Veres Rivne
14:30
LNZ Cherkasy
0 - 3
Shakhtar Donetsk
12:00
FC Mynai
2 - 0
Chernomorets Od
12:00
SK Dnipro-1
1 - 2
Dynamo Kiev
22.04.2024
17:00
Shakhtar Donetsk
2 - 1
Zorya Lugansk
14:30
Metalist 1925 Kharkiv
1 - 1
FC Obolon-Brovar
12:00
FC Mynai
1 - 1
Rukh Vynnyky
21.04.2024
17:00
Dynamo Kiev
3 - 0
Polissya Zhy
14:30
PFK Aleksandriya
1 - 2
LNZ Cherkasy
12:00
Veres Rivne
1 - 1
SK Dnipro-1
20.04.2024
17:00
Vorskla
0 - 2
Kolos Kovalivka
14:30
Chernomorets Od
1 - 2
Kryvbas Kryvyi Rih
18.04.2024
14:30
Zorya Lugansk
1 - 3
Shakhtar Donetsk
17.04.2024
17:00
PFK Aleksandriya
2 - 2
FC Obolon-Brovar
14:30
FC Mynai
1 - 3
Dynamo Kiev
15.04.2024
17:00
Metalist 1925 Kharkiv
1 - 1
SK Dnipro-1
14:30
LNZ Cherkasy
1 - 0
Veres Rivne
14.04.2024
17:00
Polissya Zhy
1 - 0
Kolos Kovalivka
14:30
Zorya Lugansk
1 - 0
Chernomorets Od
12:00
Vorskla
0 - 1
Shakhtar Donetsk
13.04.2024
17:00
Rukh Vynnyky
1 - 1
Kryvbas Kryvyi Rih
14:30
PFK Aleksandriya
0 - 1
Dynamo Kiev
12:00
FC Obolon-Brovar
1 - 1
FC Mynai
09.04.2024
12:00
SK Dnipro-1
2 - 2
Zorya Lugansk
08.04.2024
17:00
Kryvbas Kryvyi Rih
1 - 1
Vorskla
14:30
Dynamo Kiev
1 - 1
LNZ Cherkasy
12:00
FC Mynai
2 - 3
Polissya Zhy
07.04.2024
17:00
Shakhtar Donetsk
3 - 1
Rukh Vynnyky
14:30
Kolos Kovalivka
1 - 1
Metalist 1925 Kharkiv
12:00
Chernomorets Od
3 - 2
PFK Aleksandriya
06.04.2024
14:30
Veres Rivne
3 - 0
FC Obolon-Brovar
04.04.2024
14:30
Zorya Lugansk
0 - 3
Dynamo Kiev
01.04.2024
17:00
Rukh Vynnyky
1 - 0
LNZ Cherkasy
31.03.2024
17:00
Kolos Kovalivka
0 - 2
SK Dnipro-1
14:30
Vorskla
1 - 5
Dynamo Kiev
14:30
Zorya Lugansk
2 - 1
Metalist 1925 Kharkiv
12:00
FC Mynai
2 - 2
PFK Aleksandriya
30.03.2024
17:00
Veres Rivne
0 - 2
Kryvbas Kryvyi Rih
14:30
Polissya Zhy
1 - 4
Chernomorets Od
12:00
FC Obolon-Brovar
0 - 3
Shakhtar Donetsk
23.03.2024
14:30
LNZ Cherkasy
1 - 2
FC Mynai
17.03.2024
14:30
Chernomorets Od
0 - 1
Veres Rivne
16.03.2024
17:00
Kryvbas Kryvyi Rih
1 - 0
Kolos Kovalivka
14:30
FC Obolon-Brovar
1 - 0
Polissya Zhy
12:00
Metalist 1925 Kharkiv
1 - 4
Rukh Vynnyky
15.03.2024
17:00
PFK Aleksandriya
1 - 0
Vorskla
12.03.2024
17:00
Shakhtar Donetsk
2 - 0
FC Mynai
14:30
Dynamo Kiev
2 - 0
Zorya Lugansk
12:00
LNZ Cherkasy
1 - 1
SK Dnipro-1
09.03.2024
17:00
Kryvbas Kryvyi Rih
1 - 0
FC Obolon-Brovar
14:30
Polissya Zhy
1 - 2
PFK Aleksandriya
12:00
Chernomorets Od
0 - 1
Vorskla
08.03.2024
17:00
Shakhtar Donetsk
3 - 2
Kolos Kovalivka
14:30
Metalist 1925 Kharkiv
1 - 1
LNZ Cherkasy
12:00
SK Dnipro-1
0 - 1
Rukh Vynnyky
07.03.2024
17:00
Veres Rivne
1 - 1
Dynamo Kiev
14:30
Zorya Lugansk
2 - 0
FC Mynai
03.03.2024
17:00
Shakhtar Donetsk
5 - 2
Kryvbas Kryvyi Rih
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program