Ukraina
[+]
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
151
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
3
Prognozy na jutro
397
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1953
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2674
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
68
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
63
Top Europejski
63
Europejski
631
Amerykański
187
Afrykanin
80
Azjatycki
145
Australijski
46
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
7
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Ukraina Persha Liga
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
28.04.2024
13:00
Yarud Mariupol
0 - 1
Epitsentr Dunayivtsi
12:30
Niva Ternopil
2 - 0
Hirnyk-Sport
11:00
Viktoriya Mykolaivka
1 - 0
FC Ahrobiznes
27.04.2024
13:00
Inhulets Petrove
4 - 0
Prykarpattya
12:30
Livyi Bereh Kyiv
1 - 2
Nyva Buzova
12:00
Podillia Khmelnytsky
2 - 1
Chernihiv
11:30
SC Poltava
0 - 1
Karpaty Lviv
11:00
Bukovyna
0 - 1
Dinaz Vyshhorod
26.04.2024
11:30
Metalist Kharkov
2 - 1
Kremin Kremenchuk
21.04.2024
13:15
Kremin Kremenchuk
0 - 0
Niva Ternopil
12:30
Nyva Buzova
2 - 0
Viktoriya Mykolaivka
11:45
Chernihiv
2 - 1
Metalist Kharkov
11:00
Epitsentr Dunayivtsi
1 - 1
Livyi Bereh Kyiv
20.04.2024
13:30
FC Ahrobiznes
1 - 1
Yarud Mariupol
12:30
Hirnyk-Sport
1 - 1
Podillia Khmelnytsky
11:45
Dinaz Vyshhorod
1 - 0
Khust City
11:00
Metalurg Zhl
0 - 5
Bukovyna
19.04.2024
12:00
Karpaty Lviv
1 - 2
Inhulets Petrove
11:00
Prykarpattya
3 - 1
SC Poltava
14.04.2024
14:00
Metalist Kharkov
2 - 0
Dinaz Vyshhorod
12:30
Khust City
1 - 0
Kremin Kremenchuk
13.04.2024
13:30
Bukovyna
1 - 1
Hirnyk-Sport
12:30
Viktoriya Mykolaivka
0 - 1
Prykarpattya
12:00
Niva Ternopil
0 - 0
Chernihiv
11:30
Inhulets Petrove
1 - 0
Epitsentr Dunayivtsi
11:00
Podillia Khmelnytsky
3 - 1
Metalurg Zhl
12.04.2024
13:00
Yarud Mariupol
0 - 0
Nyva Buzova
12:30
Livyi Bereh Kyiv
0 - 1
Karpaty Lviv
11:45
SC Poltava
2 - 1
FC Ahrobiznes
07.04.2024
12:30
Metalurg Zhl
0 - 2
Niva Ternopil
11:00
Epitsentr Dunayivtsi
3 - 1
Viktoriya Mykolaivka
06.04.2024
13:00
Nyva Buzova
2 - 2
SC Poltava
12:30
Hirnyk-Sport
0 - 0
Metalist Kharkov
12:00
FC Ahrobiznes
1 - 0
Inhulets Petrove
11:30
Dinaz Vyshhorod
1 - 1
Podillia Khmelnytsky
11:00
Karpaty Lviv
3 - 1
Yarud Mariupol
05.04.2024
12:00
Prykarpattya
0 - 1
Livyi Bereh Kyiv
11:30
Kremin Kremenchuk
0 - 0
Bukovyna
11:00
Chernihiv
0 - 2
Khust City
31.03.2024
11:30
Metalist Kharkov
4 - 1
Metalurg Zhl
30.03.2024
13:00
Inhulets Petrove
0 - 0
Nyva Buzova
12:30
Bukovyna
4 - 0
Chernihiv
12:00
Niva Ternopil
1 - 4
Dinaz Vyshhorod
11:30
SC Poltava
0 - 0
Epitsentr Dunayivtsi
11:00
Khust City
4 - 2
Hirnyk-Sport
29.03.2024
12:30
Livyi Bereh Kyiv
3 - 0
FC Ahrobiznes
12:00
Karpaty Lviv
1 - 0
Viktoriya Mykolaivka
11:30
Podillia Khmelnytsky
3 - 1
Kremin Kremenchuk
11:00
Yarud Mariupol
1 - 1
Prykarpattya
24.03.2024
12:15
FC Ahrobiznes
0 - 0
Viktoriya Mykolaivka
11:30
Dinaz Vyshhorod
0 - 2
Bukovyna
11:00
Kremin Kremenchuk
0 - 0
Metalist Kharkov
23.03.2024
13:00
Karpaty Lviv
2 - 1
SC Poltava
12:30
Epitsentr Dunayivtsi
1 - 1
Yarud Mariupol
12:00
Metalurg Zhl
1 - 4
Khust City
11:30
Nyva Buzova
1 - 5
Livyi Bereh Kyiv
11:00
Chernihiv
2 - 2
Podillia Khmelnytsky
22.03.2024
12:00
Prykarpattya
0 - 1
Inhulets Petrove
11:00
Hirnyk-Sport
0 - 1
Niva Ternopil
25.11.2023
11:00
Dinaz Vyshhorod
1 - 0
Metalurg Zhl
11:00
Yarud Mariupol
1 - 0
Kremin Kremenchuk
11:00
Livyi Bereh Kyiv
5 - 0
Viktoriya Mykolaivka
11:00
Inhulets Petrove
1 - 1
Hirnyk-Sport
11:00
Chernihiv
2 - 2
SC Poltava
24.11.2023
11:00
Khust City
1 - 2
Metalist Kharkov
11:00
Nyva Buzova
0 - 2
Epitsentr Dunayivtsi
11:00
Prykarpattya
2 - 0
FC Ahrobiznes
11:00
Bukovyna
0 - 2
Podillia Khmelnytsky
11:00
Karpaty Lviv
3 - 0
Niva Ternopil
19.11.2023
11:00
Hirnyk-Sport
0 - 2
Chernihiv
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program