Turcja
[+]
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
151
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
6
Prognozy na jutro
397
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1953
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2665
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
64
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
63
Top Europejski
63
Europejski
631
Amerykański
180
Afrykanin
80
Azjatycki
145
Australijski
46
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
7
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Turcja TFF 1. Lig
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
28.04.2024
15:00
Göztepe Izmir
2 - 0
Genclerbirligi
15:00
Giresunspor
2 - 3
Sakaryaspor
15:00
Keçiörengücü
4 - 2
Ümraniyespor
15:00
Tuzlaspor
0 - 0
Bodrumspor SK
15:00
Erzurum BB
2 - 1
Çorum Belediyesi
15:00
Kocaelispor
3 - 1
Bandirmaspor
15:00
Sanlıurfaspor
1 - 3
Eyüpspor
15:00
Boluspor
3 - 1
Altay SK Izmir
15:00
Adanaspor
1 - 1
Manisa BBSK
22.04.2024
19:00
Ümraniyespor
1 - 0
Kocaelispor
21.04.2024
18:00
Sakaryaspor
2 - 1
Keçiörengücü
15:00
Çorum Belediyesi
2 - 0
Adanaspor
15:00
Genclerbirligi
2 - 0
Erzurum BB
12:30
Bodrumspor SK
2 - 1
Sanlıurfaspor
20.04.2024
18:00
Eyüpspor
0 - 0
Boluspor
15:00
Giresunspor
0 - 3
Göztepe Izmir
12:30
Bandirmaspor
1 - 1
Tuzlaspor
19.04.2024
19:00
Altay SK Izmir
0 - 2
Manisa BBSK
15.04.2024
19:00
Adanaspor
1 - 1
Bodrumspor SK
16:00
Erzurum BB
0 - 0
Sakaryaspor
14.04.2024
18:00
Kocaelispor
2 - 0
Giresunspor
15:00
Sanlıurfaspor
1 - 1
Bandirmaspor
12:30
Tuzlaspor
1 - 1
Göztepe Izmir
13.04.2024
18:00
Altay SK Izmir
1 - 3
Çorum Belediyesi
15:00
Boluspor
1 - 0
Ümraniyespor
12:30
Keçiörengücü
2 - 1
Genclerbirligi
12.04.2024
19:00
Manisa BBSK
2 - 2
Eyüpspor
08.04.2024
19:30
Göztepe Izmir
3 - 0
Erzurum BB
16:00
Giresunspor
0 - 3
Tuzlaspor
07.04.2024
15:00
Genclerbirligi
1 - 1
Adanaspor
15:00
Eyüpspor
4 - 1
Altay SK Izmir
12:30
Bandirmaspor
1 - 1
Manisa BBSK
12:30
Çorum Belediyesi
1 - 1
Kocaelispor
06.04.2024
19:30
Sakaryaspor
2 - 0
Boluspor
15:00
Ümraniyespor
0 - 1
Sanlıurfaspor
12:30
Bodrumspor SK
0 - 0
Keçiörengücü
04.04.2024
19:30
Erzurum BB
2 - 1
Giresunspor
03.04.2024
19:30
Kocaelispor
3 - 2
Göztepe Izmir
19:30
Altay SK Izmir
0 - 6
Bandirmaspor
16:00
Adanaspor
1 - 0
Eyüpspor
13:00
Tuzlaspor
1 - 1
Ümraniyespor
02.04.2024
17:30
Manisa BBSK
0 - 1
Bodrumspor SK
14:00
Boluspor
1 - 2
Genclerbirligi
12:00
Keçiörengücü
1 - 2
Çorum Belediyesi
12:00
Sanlıurfaspor
2 - 0
Sakaryaspor
17.03.2024
18:30
Sakaryaspor
2 - 0
Altay SK Izmir
14:00
Ümraniyespor
2 - 0
Adanaspor
14:00
Giresunspor
0 - 6
Sanlıurfaspor
11:30
Erzurum BB
1 - 0
Tuzlaspor
11:30
Bodrumspor SK
1 - 1
Boluspor
16.03.2024
18:30
Göztepe Izmir
0 - 0
Keçiörengücü
14:00
Çorum Belediyesi
4 - 3
Manisa BBSK
11:30
Bandirmaspor
2 - 3
Eyüpspor
15.03.2024
18:30
Genclerbirligi
2 - 0
Kocaelispor
11.03.2024
18:30
Manisa BBSK
3 - 2
Ümraniyespor
10.03.2024
17:00
Kocaelispor
1 - 2
Tuzlaspor
14:00
Sanlıurfaspor
0 - 1
Göztepe Izmir
11:30
Keçiörengücü
0 - 2
Erzurum BB
11:30
Altay SK Izmir
0 - 4
Genclerbirligi
09.03.2024
17:00
Eyüpspor
0 - 1
Çorum Belediyesi
14:00
Adanaspor
0 - 0
Sakaryaspor
11:30
Bandirmaspor
0 - 0
Bodrumspor SK
08.03.2024
18:00
Boluspor
2 - 1
Giresunspor
04.03.2024
12:00
Genclerbirligi
1 - 1
Sanlıurfaspor
03.03.2024
17:00
Çorum Belediyesi
0 - 0
Bandirmaspor
14:00
Göztepe Izmir
2 - 0
Boluspor
11:30
Giresunspor
0 - 1
Adanaspor
02.03.2024
17:00
Sakaryaspor
2 - 0
Manisa BBSK
14:00
Erzurum BB
0 - 0
Kocaelispor
11:30
Tuzlaspor
1 - 1
Keçiörengücü
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program