Słowacja
[+]
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
233
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
6
Prognozy na jutro
116
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1468
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2284
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
70
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
31
Top Europejski
67
Europejski
582
Amerykański
179
Afrykanin
32
Azjatycki
147
Australijski
44
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
7
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
13
Copa Sudamericana
13
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Słowacja Fortuna Liga
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
05.05.2024
17:30
Sport Podbrezova
0 - 3
Dunajska Streda
04.05.2024
18:00
Slovan Bratislava
2 - 3
MSK Zilina
18:00
Zlate Moravce
1 - 0
MFK Skalica
18:00
AS Trencin
1 - 0
Zemplin Michalovce
15:30
Spartak Trnava
1 - 0
MFK Ruzomberok
03.05.2024
17:30
FK Dukla BB
2 - 1
FC Košice
28.04.2024
17:30
Dunajska Streda
5 - 3
Slovan Bratislava
27.04.2024
18:00
FC Košice
0 - 2
Zlate Moravce
18:00
MFK Ruzomberok
3 - 2
Sport Podbrezova
18:00
MFK Skalica
0 - 4
AS Trencin
15:30
MSK Zilina
2 - 0
Spartak Trnava
26.04.2024
17:30
Zemplin Michalovce
2 - 0
FK Dukla BB
21.04.2024
17:30
Spartak Trnava
1 - 2
Slovan Bratislava
20.04.2024
18:00
Dunajska Streda
0 - 0
MFK Ruzomberok
18:00
Zemplin Michalovce
1 - 3
MFK Skalica
18:00
Zlate Moravce
0 - 1
FK Dukla BB
15:30
Sport Podbrezova
1 - 2
MSK Zilina
19.04.2024
17:30
AS Trencin
1 - 2
FC Košice
14.04.2024
17:30
Sport Podbrezova
0 - 2
Spartak Trnava
13.04.2024
18:00
FK Dukla BB
0 - 1
Zemplin Michalovce
18:00
FC Košice
1 - 2
MFK Skalica
18:00
AS Trencin
4 - 0
Zlate Moravce
15:30
Slovan Bratislava
0 - 0
Dunajska Streda
12.04.2024
17:30
MSK Zilina
0 - 0
MFK Ruzomberok
07.04.2024
17:30
Dunajska Streda
3 - 1
Sport Podbrezova
06.04.2024
18:00
MFK Skalica
4 - 1
Zlate Moravce
18:00
Zemplin Michalovce
0 - 0
AS Trencin
18:00
FC Košice
0 - 1
FK Dukla BB
15:00
MFK Ruzomberok
2 - 1
Spartak Trnava
05.04.2024
17:30
MSK Zilina
0 - 3
Slovan Bratislava
31.03.2024
17:30
Spartak Trnava
1 - 0
MSK Zilina
30.03.2024
17:30
Slovan Bratislava
2 - 1
Sport Podbrezova
15:00
MFK Skalica
0 - 0
Zemplin Michalovce
15:00
FK Dukla BB
4 - 2
AS Trencin
15:00
Zlate Moravce
1 - 2
FC Košice
29.03.2024
17:30
MFK Ruzomberok
1 - 1
Dunajska Streda
17.03.2024
17:30
Slovan Bratislava
0 - 2
Spartak Trnava
16.03.2024
17:30
Dunajska Streda
2 - 1
MSK Zilina
15:00
Sport Podbrezova
0 - 2
MFK Ruzomberok
15:00
FK Dukla BB
0 - 0
Zlate Moravce
15:00
AS Trencin
1 - 3
MFK Skalica
15.03.2024
17:30
Zemplin Michalovce
1 - 0
FC Košice
10.03.2024
17:30
Spartak Trnava
3 - 0
Dunajska Streda
09.03.2024
17:30
MSK Zilina
3 - 2
Sport Podbrezova
15:00
Zlate Moravce
0 - 2
Zemplin Michalovce
15:00
MFK Skalica
1 - 2
FK Dukla BB
15:00
FC Košice
0 - 0
AS Trencin
08.03.2024
17:30
MFK Ruzomberok
0 - 1
Slovan Bratislava
02.03.2024
17:00
Dunajska Streda
1 - 1
MSK Zilina
17:00
Zemplin Michalovce
4 - 1
Zlate Moravce
17:00
MFK Skalica
0 - 0
AS Trencin
17:00
Slovan Bratislava
2 - 0
Spartak Trnava
17:00
FK Dukla BB
1 - 1
FC Košice
17:00
MFK Ruzomberok
2 - 1
Sport Podbrezova
25.02.2024
17:30
Sport Podbrezova
0 - 0
Dunajska Streda
15:00
AS Trencin
0 - 2
Slovan Bratislava
24.02.2024
15:00
MSK Zilina
1 - 1
Zemplin Michalovce
15:00
Spartak Trnava
2 - 0
FK Dukla BB
15:00
Zlate Moravce
2 - 4
MFK Ruzomberok
23.02.2024
17:30
FC Košice
2 - 1
MFK Skalica
18.02.2024
17:30
Spartak Trnava
1 - 2
Dunajska Streda
15:00
Slovan Bratislava
4 - 1
Zlate Moravce
17.02.2024
15:00
MFK Skalica
1 - 1
MSK Zilina
15:00
Zemplin Michalovce
0 - 1
MFK Ruzomberok
15:00
FC Košice
0 - 0
Sport Podbrezova
16.02.2024
17:30
FK Dukla BB
1 - 1
AS Trencin
11.02.2024
17:30
AS Trencin
4 - 1
FC Košice
10.02.2024
15:00
Sport Podbrezova
2 - 1
Zemplin Michalovce
15:00
Dunajska Streda
1 - 0
MFK Skalica
15:00
Zlate Moravce
0 - 2
FK Dukla BB
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program