Peru
[+]
Primera División
9
Segunda División
5
Copa Bicentenario
Copa Peru
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
166
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
48
Prognozy na jutro
346
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
1408
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
2070
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
56
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
30
Top Europejski
57
Europejski
533
Amerykański
189
Afrykanin
52
Azjatycki
121
Australijski
45
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
3
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
7
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
5
Copa Sudamericana
5
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Peru Primera Division
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
Kartek
13.05.2024
21:30
Alianza Atlético
0 - 1
Cienciano
01:30
Universitario
4 - 1
Sporting Cristal
12.05.2024
22:00
Deportivo Garcilaso
0 - 0
Atlético Grau
20:00
UTC Cajamarca
2 - 6
FBC Melgar
04:00
Cesar Vallejo
1 - 1
Los Chankas
01:30
Sport Huancayo
0 - 2
Alianza Lima
11.05.2024
22:30
Cusco FC
3 - 0
Mannucci
22:00
Sport Boys
1 - 1
CD Comerciantes
10.05.2024
21:30
Unión Comercio
2 - 2
ADT
06.05.2024
21:30
Atlético Grau
0 - 0
Sport Huancayo
05.05.2024
22:00
FBC Melgar
2 - 1
Sport Boys
18:00
Sporting Cristal
2 - 1
Alianza Atlético
04.05.2024
22:30
Mannucci
1 - 1
Deportivo Garcilaso
22:30
CD Comerciantes
3 - 1
Unión Comercio
20:00
Los Chankas
2 - 0
Cusco FC
03:30
Alianza Lima
1 - 0
UTC Cajamarca
01:00
Cienciano
1 - 1
Cesar Vallejo
03.05.2024
22:00
ADT
2 - 0
Universitario
30.04.2024
03:00
Cesar Vallejo
2 - 1
Sporting Cristal
29.04.2024
03:00
Deportivo Garcilaso
1 - 1
Los Chankas
03:00
Universitario
6 - 0
CD Comerciantes
00:30
FBC Melgar
1 - 0
Alianza Lima
28.04.2024
21:30
Alianza Atlético
1 - 2
ADT
00:30
Cusco FC
2 - 0
Cienciano
27.04.2024
22:00
UTC Cajamarca
3 - 2
Atlético Grau
20:00
Sport Boys
0 - 0
Unión Comercio
26.04.2024
22:00
Sport Huancayo
1 - 0
Mannucci
23.04.2024
22:00
CD Comerciantes
0 - 0
Alianza Atlético
21.04.2024
21:30
Atlético Grau
1 - 2
FBC Melgar
18:00
Sporting Cristal
2 - 0
Cusco FC
20.04.2024
22:30
Mannucci
2 - 0
UTC Cajamarca
22:30
ADT
1 - 0
Cesar Vallejo
20:00
Los Chankas
6 - 0
Sport Huancayo
03:00
Cienciano
0 - 2
Deportivo Garcilaso
19.04.2024
22:00
Unión Comercio
1 - 2
Universitario
03:00
Alianza Lima
3 - 0
Sport Boys
16.04.2024
02:30
Deportivo Garcilaso
2 - 3
Sporting Cristal
15.04.2024
22:00
UTC Cajamarca
2 - 0
Los Chankas
02:30
Alianza Lima
2 - 0
Atlético Grau
00:00
Cusco FC
3 - 2
ADT
14.04.2024
20:00
Cesar Vallejo
3 - 1
CD Comerciantes
03:00
Sport Boys
1 - 2
Universitario
00:00
FBC Melgar
2 - 0
Mannucci
13.04.2024
21:30
Alianza Atlético
2 - 0
Unión Comercio
12.04.2024
22:00
Sport Huancayo
1 - 2
Cienciano
08.04.2024
22:00
CD Comerciantes
0 - 1
Cusco FC
07.04.2024
22:30
Sporting Cristal
4 - 0
Sport Huancayo
20:00
ADT
2 - 2
Deportivo Garcilaso
02:30
Cienciano
1 - 1
UTC Cajamarca
00:30
Mannucci
0 - 4
Alianza Lima
06.04.2024
22:30
Unión Comercio
2 - 2
Cesar Vallejo
20:00
Los Chankas
2 - 2
FBC Melgar
03:30
Universitario
1 - 0
Alianza Atlético
05.04.2024
21:30
Atlético Grau
0 - 0
Sport Boys
31.03.2024
22:30
UTC Cajamarca
1 - 2
Sporting Cristal
22:00
Sport Boys
0 - 0
Alianza Atlético
20:00
Sport Huancayo
0 - 2
ADT
02:00
Cesar Vallejo
0 - 0
Universitario
30.03.2024
22:45
FBC Melgar
2 - 0
Cienciano
20:15
Atlético Grau
3 - 0
Mannucci
01:00
Cusco FC
1 - 0
Unión Comercio
29.03.2024
02:00
Alianza Lima
3 - 0
Los Chankas
28.03.2024
21:00
Deportivo Garcilaso
1 - 2
CD Comerciantes
16.03.2024
21:00
ADT
2 - 1
UTC Cajamarca
15.03.2024
21:30
Los Chankas
0 - 1
Atlético Grau
19:15
Unión Comercio
0 - 4
Deportivo Garcilaso
01:00
Mannucci
1 - 0
Sport Boys
14.03.2024
21:45
CD Comerciantes
3 - 2
Sport Huancayo
19:30
Alianza Atlético
1 - 1
Cesar Vallejo
03:00
Sporting Cristal
1 - 2
FBC Melgar
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program