Niemcy
[+]
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
1
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
1
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
1
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
133
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
62
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
252
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
704
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
13
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
20
Top Europejski
42
Europejski
225
Amerykański
33
Afrykanin
20
Azjatycki
55
Australijski
10
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
4
LaLiga
1
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
11
Eredivisie
3
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Niemcy Oberliga Niederrhein
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
Kartek
12.05.2024
15:30
Mülheimer
4 - 3
SF Hamborn
15:00
Schonnebeck
0 - 3
VfB Homberg
15:00
Germania Ratingen
0 - 1
Uerdingen
15:00
Schwarz-Weiß Essen
2 - 3
Teutonia St. Tonis
15:00
Union Frintrop
3 - 3
TVD Velbert
15:00
Meerbusch
0 - 1
Kleve
10.05.2024
20:00
Union Nettetal
1 - 5
VfB 03 Hilden
08.05.2024
19:45
Büderich
0 - 3
SF Baumberg
19:30
Union Frintrop
4 - 0
SF Hamborn
19:00
Schwarz-Weiß Essen
6 - 4
Uerdingen
05.05.2024
15:30
Teutonia St. Tonis
3 - 1
Union Frintrop
15:30
Büderich
2 - 3
Schonnebeck
15:00
TVD Velbert
2 - 2
Meerbusch
15:00
VfB Homberg
2 - 0
Germania Ratingen
15:00
SF Baumberg
1 - 1
VfB 03 Hilden
04.05.2024
18:00
Schwarz-Weiß Essen
3 - 1
SF Hamborn
18:00
Uerdingen
2 - 1
Mülheimer
01.05.2024
15:30
Mülheimer
2 - 4
VfB Homberg
15:15
Union Nettetal
0 - 0
Kleve
15:00
Meerbusch
5 - 4
Teutonia St. Tonis
15:00
SV Sonsbeck
7 - 1
TVD Velbert
15:00
Germania Ratingen
3 - 1
Büderich
30.04.2024
19:30
Schonnebeck
3 - 2
SF Baumberg
28.04.2024
15:30
Teutonia St. Tonis
2 - 1
SV Sonsbeck
15:00
Kleve
2 - 0
VfB 03 Hilden
15:00
VfB Homberg
2 - 0
Schwarz-Weiß Essen
15:00
SF Hamborn
1 - 4
Meerbusch
27.04.2024
18:00
Schonnebeck
6 - 0
Germania Ratingen
18:00
Uerdingen
1 - 0
Union Frintrop
26.04.2024
20:00
TVD Velbert
0 - 3
Union Nettetal
19:30
Büderich
4 - 1
Mülheimer
21.04.2024
16:00
Meerbusch
3 - 1
Uerdingen
15:30
Mülheimer
1 - 1
Schonnebeck
15:00
Union Frintrop
0 - 1
VfB Homberg
15:00
VfB 03 Hilden
2 - 1
TVD Velbert
15:00
SV Sonsbeck
2 - 2
SF Hamborn
15:00
Germania Ratingen
1 - 3
SF Baumberg
19.04.2024
20:00
Union Nettetal
1 - 3
Teutonia St. Tonis
17.04.2024
19:30
Kleve
0 - 2
SV Sonsbeck
14.04.2024
15:30
Büderich
1 - 1
Union Frintrop
15:30
Teutonia St. Tonis
0 - 1
VfB 03 Hilden
15:00
Germania Ratingen
3 - 4
Mülheimer
15:00
VfB Homberg
4 - 0
Meerbusch
15:00
Schonnebeck
5 - 1
Schwarz-Weiß Essen
13.04.2024
16:00
SF Hamborn
2 - 1
Union Nettetal
12.04.2024
20:00
SF Baumberg
4 - 0
Kleve
19:30
Uerdingen
3 - 2
SV Sonsbeck
07.04.2024
15:30
Büderich
3 - 2
Teutonia St. Tonis
15:00
Schwarz-Weiß Essen
2 - 3
VfB 03 Hilden
15:00
Germania Ratingen
3 - 1
Kleve
15:00
Meerbusch
3 - 1
SV Sonsbeck
06.04.2024
18:00
VfB Homberg
2 - 0
SF Hamborn
16:30
Schonnebeck
2 - 2
TVD Velbert
16:00
SF Baumberg
0 - 1
Uerdingen
16:00
Union Frintrop
4 - 2
Union Nettetal
28.03.2024
19:30
Mülheimer
3 - 2
SF Baumberg
19:30
Meerbusch
0 - 1
Büderich
19:30
Schwarz-Weiß Essen
2 - 0
Germania Ratingen
19:30
VfB 03 Hilden
1 - 2
SF Hamborn
19:30
Union Nettetal
3 - 1
Uerdingen
27.03.2024
20:00
Kleve
4 - 1
TVD Velbert
19:30
Union Frintrop
2 - 3
Schonnebeck
19:30
SV Sonsbeck
1 - 1
VfB Homberg
24.03.2024
15:30
Teutonia St. Tonis
1 - 0
Kleve
15:30
Mülheimer
2 - 2
Schwarz-Weiß Essen
15:30
Büderich
1 - 0
SV Sonsbeck
15:00
VfB Homberg
0 - 1
Union Nettetal
15:00
SF Baumberg
2 - 1
TVD Velbert
15:00
Germania Ratingen
2 - 1
Union Frintrop
15:00
Schonnebeck
2 - 2
Meerbusch
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program