Hiszpania
[+]
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
35
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
3
Prognozy na jutro
64
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
278
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
677
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
15
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
110
Amerykański
117
Afrykanin
15
Azjatycki
67
Australijski
38
Międzynarodowy
6
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
2
Copa America
4
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
6
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Hiszpania Tercera Division Group 1 - Galicia
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
Kartek
19.11.2023
17:00
CD Estradense
2 - 0
UD Somozas
16:30
Sarriana
5 - 0
Pontevedra II
16:30
UD Barbadás
2 - 1
Viveiro CF
16:15
Betanzos CF
1 - 2
CD Ourense
15:45
Polvorín FC
1 - 2
Atlético Arteixo
12:15
Silva SD
0 - 1
CF Alondras
12.11.2023
17:00
Bergantiños FC
1 - 1
Sarriana
17:00
CD Ourense
2 - 5
Silva SD
17:00
Arosa SC
1 - 0
UD Paiosaco
16:15
CF Alondras
1 - 1
CD Estradense
12:00
Atlético Arteixo
0 - 3
UD Barbadás
12:00
Viveiro CF
2 - 0
CSD Arzua
11.11.2023
17:00
UD Somozas
2 - 0
Polvorín FC
16:00
Rápido de Bouzas
1 - 2
Celta de Vigo III
16:00
Pontevedra II
0 - 3
Betanzos CF
05.11.2023
17:30
CD Estradense
0 - 0
CD Ourense
17:00
UD Paiosaco
1 - 1
Rápido de Bouzas
17:00
CSD Arzua
0 - 1
Atlético Arteixo
16:30
Sarriana
0 - 3
Arosa SC
16:30
UD Barbadás
0 - 1
UD Somozas
16:15
Betanzos CF
1 - 2
Bergantiños FC
16:00
Polvorín FC
1 - 2
CF Alondras
16:00
Celta de Vigo III
2 - 0
Viveiro CF
12:15
Silva SD
0 - 0
Pontevedra II
29.10.2023
17:00
Bergantiños FC
2 - 0
Silva SD
17:00
CD Ourense
2 - 2
Polvorín FC
17:00
CF Alondras
2 - 1
UD Barbadás
17:00
UD Somozas
3 - 0
CSD Arzua
16:30
Sarriana
1 - 3
UD Paiosaco
12:00
Viveiro CF
1 - 3
Rápido de Bouzas
12:00
Arosa SC
2 - 0
Betanzos CF
28.10.2023
18:30
Atlético Arteixo
0 - 0
Celta de Vigo III
16:00
Pontevedra II
2 - 0
CD Estradense
22.10.2023
17:30
UD Barbadás
1 - 0
CD Ourense
17:00
UD Paiosaco
1 - 1
Viveiro CF
17:00
CSD Arzua
3 - 4
CF Alondras
17:00
Betanzos CF
1 - 1
Sarriana
12:30
Polvorín FC
1 - 0
Pontevedra II
12:15
Silva SD
0 - 0
Arosa SC
12:00
Celta de Vigo III
1 - 1
UD Somozas
21.10.2023
18:00
CD Estradense
1 - 1
Bergantiños FC
17:00
Rápido de Bouzas
2 - 2
Atlético Arteixo
15.10.2023
17:30
Arosa SC
0 - 0
CD Estradense
17:30
Bergantiños FC
0 - 0
Polvorín FC
17:00
Betanzos CF
0 - 1
UD Paiosaco
12:00
UD Somozas
2 - 1
Rápido de Bouzas
14.10.2023
18:30
CF Alondras
1 - 0
Celta de Vigo III
17:30
Sarriana
0 - 1
Silva SD
12.10.2023
18:00
Pontevedra II
1 - 2
UD Barbadás
18:00
Atlético Arteixo
1 - 1
Viveiro CF
17:30
CD Ourense
5 - 1
CSD Arzua
08.10.2023
18:00
CD Estradense
0 - 3
Sarriana
17:30
Polvorín FC
1 - 3
Arosa SC
17:30
UD Barbadás
1 - 2
Bergantiños FC
17:00
CSD Arzua
2 - 3
Pontevedra II
17:00
UD Paiosaco
1 - 1
Atlético Arteixo
12:15
Silva SD
1 - 0
Betanzos CF
12:00
Celta de Vigo III
1 - 1
CD Ourense
12:00
Viveiro CF
0 - 2
UD Somozas
07.10.2023
19:00
Rápido de Bouzas
2 - 1
CF Alondras
01.10.2023
18:00
CD Ourense
1 - 0
Rápido de Bouzas
18:00
Arosa SC
0 - 1
UD Barbadás
17:30
Betanzos CF
2 - 0
CD Estradense
17:30
Sarriana
0 - 1
Polvorín FC
17:30
Bergantiños FC
3 - 0
CSD Arzua
17:30
CF Alondras
0 - 0
Viveiro CF
17:30
UD Somozas
1 - 0
Atlético Arteixo
12:15
Silva SD
0 - 1
UD Paiosaco
30.09.2023
17:00
Pontevedra II
0 - 2
Celta de Vigo III
24.09.2023
18:15
CD Estradense
0 - 2
Silva SD
<
lipca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program