Hiszpania
[+]
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
59
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
2
Prognozy na jutro
57
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
350
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
704
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
28
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
113
Amerykański
164
Afrykanin
6
Azjatycki
72
Australijski
45
Międzynarodowy
8
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
4
Copa America
4
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Hiszpania Tercera Division Group 1 - Galicia
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
Kartek
12.05.2024
17:00
UD Paiosaco
1 - 0
Polvorín FC
17:00
CF Alondras
0 - 0
CD Ourense
17:00
UD Somozas
4 - 0
Pontevedra II
17:00
Viveiro CF
1 - 1
Arosa SC
17:00
Rápido de Bouzas
5 - 1
Sarriana
17:00
Celta de Vigo III
0 - 0
Betanzos CF
17:00
UD Barbadás
2 - 0
CD Estradense
11.05.2024
17:30
Atlético Arteixo
0 - 2
Bergantiños FC
17:00
CSD Arzua
1 - 0
Silva SD
05.05.2024
17:00
Bergantiños FC
0 - 1
UD Somozas
17:00
CD Ourense
3 - 0
UD Paiosaco
17:00
Pontevedra II
2 - 0
CF Alondras
17:00
Arosa SC
2 - 1
Atlético Arteixo
17:00
Sarriana
0 - 1
Viveiro CF
17:00
Betanzos CF
1 - 0
Rápido de Bouzas
17:00
Silva SD
0 - 2
Celta de Vigo III
17:00
CD Estradense
2 - 0
CSD Arzua
17:00
Polvorín FC
0 - 1
UD Barbadás
01.05.2024
18:00
CD Ourense
4 - 0
Pontevedra II
18:00
CF Alondras
1 - 2
Bergantiños FC
18:00
UD Somozas
0 - 1
Arosa SC
18:00
Viveiro CF
0 - 1
Betanzos CF
18:00
UD Barbadás
0 - 0
UD Paiosaco
16:30
Rápido de Bouzas
2 - 0
Silva SD
12:00
Atlético Arteixo
0 - 2
Sarriana
12:00
Celta de Vigo III
0 - 2
CD Estradense
12:00
CSD Arzua
1 - 2
Polvorín FC
28.04.2024
17:00
Arosa SC
1 - 1
CF Alondras
27.04.2024
19:00
Sarriana
3 - 2
UD Somozas
19:00
CD Estradense
1 - 0
Rápido de Bouzas
19:00
UD Paiosaco
1 - 0
Pontevedra II
18:15
Silva SD
0 - 1
Viveiro CF
18:00
Betanzos CF
3 - 1
Atlético Arteixo
18:00
UD Barbadás
2 - 0
CSD Arzua
18:00
Bergantiños FC
3 - 1
CD Ourense
16:00
Polvorín FC
1 - 1
Celta de Vigo III
21.04.2024
18:00
CF Alondras
1 - 2
Sarriana
18:00
CD Ourense
4 - 1
Arosa SC
18:00
UD Somozas
2 - 2
Betanzos CF
17:00
CSD Arzua
1 - 2
UD Paiosaco
12:15
Atlético Arteixo
1 - 1
Silva SD
12:00
Viveiro CF
1 - 0
CD Estradense
20.04.2024
19:30
Rápido de Bouzas
1 - 2
Polvorín FC
17:30
Celta de Vigo III
1 - 1
UD Barbadás
16:00
Pontevedra II
2 - 1
Bergantiños FC
14.04.2024
18:00
Sarriana
1 - 2
CD Ourense
17:00
Arosa SC
3 - 0
Pontevedra II
17:00
Betanzos CF
0 - 0
CF Alondras
17:00
UD Paiosaco
0 - 1
Bergantiños FC
17:00
CSD Arzua
0 - 0
Celta de Vigo III
13.04.2024
18:15
Silva SD
2 - 1
UD Somozas
18:00
CD Estradense
0 - 2
Atlético Arteixo
18:00
UD Barbadás
1 - 2
Rápido de Bouzas
17:30
Polvorín FC
2 - 3
Viveiro CF
07.04.2024
18:00
Bergantiños FC
0 - 0
Arosa SC
18:00
UD Somozas
3 - 0
CD Estradense
17:00
CD Ourense
0 - 0
Betanzos CF
16:30
CF Alondras
1 - 1
Silva SD
12:30
Celta de Vigo III
1 - 1
UD Paiosaco
12:00
Viveiro CF
2 - 2
UD Barbadás
06.04.2024
19:00
Rápido de Bouzas
1 - 2
CSD Arzua
18:30
Atlético Arteixo
0 - 2
Polvorín FC
16:00
Pontevedra II
0 - 1
Sarriana
31.03.2024
18:00
CD Estradense
2 - 0
CF Alondras
17:30
UD Barbadás
2 - 2
Atlético Arteixo
17:30
Sarriana
0 - 1
Bergantiños FC
17:00
UD Paiosaco
0 - 3
Arosa SC
17:00
Celta de Vigo III
1 - 1
Rápido de Bouzas
17:00
Betanzos CF
3 - 2
Pontevedra II
17:00
CSD Arzua
2 - 1
Viveiro CF
<
lipca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program