Bułgaria
[+]
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
233
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
116
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1473
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2277
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
68
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
31
Top Europejski
67
Europejski
582
Amerykański
177
Afrykanin
32
Azjatycki
147
Australijski
44
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
7
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
9
Copa Sudamericana
9
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Bułgaria A Grupa
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
06.05.2024
19:15
Botev Plovdiv
0 - 0
CSKA 1948
16:45
Slavia Sofia
0 - 0
Arda Kardzhali
29.04.2024
19:15
Beroe Stara Zagora
3 - 0
Etar Veliko Tarnovo
16:45
CSKA 1948
1 - 1
Arda Kardzhali
28.04.2024
19:15
Cherno More Varna
1 - 0
Lokomotiv Plovdiv
16:45
Ludogorets
3 - 3
Krumovgrad
14:15
Hebar Pazardzhik
0 - 2
Lokomotiv Sofia
27.04.2024
18:00
Botev Plovdiv
0 - 1
Slavia Sofia
15:15
CSKA-Sofia
3 - 1
Levski Sofia
26.04.2024
19:00
Pirin Blagoevgrad
1 - 2
Botev Vratsa
21.04.2024
19:15
Arda Kardzhali
2 - 3
CSKA-Sofia
16:45
Lokomotiv Sofia
0 - 4
Botev Plovdiv
14:15
Lokomotiv Plovdiv
1 - 1
CSKA 1948
20.04.2024
19:15
Levski Sofia
1 - 0
Beroe Stara Zagora
16:45
Hebar Pazardzhik
0 - 3
Ludogorets
14:15
Pirin Blagoevgrad
0 - 0
Cherno More Varna
19.04.2024
19:00
Krumovgrad
2 - 0
Slavia Sofia
16:30
Botev Vratsa
2 - 0
Etar Veliko Tarnovo
15.04.2024
19:00
Ludogorets
2 - 0
Arda Kardzhali
16:30
CSKA 1948
2 - 1
Lokomotiv Sofia
14.04.2024
18:30
Beroe Stara Zagora
2 - 2
Lokomotiv Plovdiv
16:00
Etar Veliko Tarnovo
0 - 0
Krumovgrad
13.04.2024
19:15
Cherno More Varna
3 - 1
Levski Sofia
16:45
Slavia Sofia
3 - 1
Hebar Pazardzhik
12.04.2024
19:15
CSKA-Sofia
1 - 2
Pirin Blagoevgrad
16:45
Botev Plovdiv
2 - 0
Botev Vratsa
11.04.2024
17:45
CSKA 1948
0 - 1
Ludogorets
09.04.2024
17:30
Lokomotiv Sofia
1 - 0
Beroe Stara Zagora
08.04.2024
18:30
Lokomotiv Plovdiv
1 - 0
Cherno More Varna
16:00
Botev Vratsa
0 - 0
Krumovgrad
07.04.2024
19:15
Pirin Blagoevgrad
0 - 2
Ludogorets
16:45
Botev Plovdiv
0 - 0
CSKA 1948
13:45
Levski Sofia
0 - 2
CSKA-Sofia
06.04.2024
19:15
Arda Kardzhali
2 - 1
Slavia Sofia
16:45
Hebar Pazardzhik
3 - 0
Etar Veliko Tarnovo
04.04.2024
18:30
Cherno More Varna
3 - 0
Lokomotiv Sofia
16:00
Beroe Stara Zagora
0 - 3
Botev Plovdiv
13:30
CSKA 1948
0 - 0
Botev Vratsa
03.04.2024
18:30
Ludogorets
5 - 1
Levski Sofia
16:00
CSKA-Sofia
1 - 2
Lokomotiv Plovdiv
13:30
Krumovgrad
3 - 2
Hebar Pazardzhik
02.04.2024
18:30
Slavia Sofia
0 - 0
Pirin Blagoevgrad
16:00
Etar Veliko Tarnovo
2 - 1
Arda Kardzhali
31.03.2024
18:00
CSKA 1948
0 - 1
Beroe Stara Zagora
15:30
Botev Plovdiv
0 - 0
Cherno More Varna
30.03.2024
18:00
Lokomotiv Sofia
0 - 1
CSKA-Sofia
15:30
Lokomotiv Plovdiv
1 - 2
Ludogorets
13:00
Botev Vratsa
3 - 2
Hebar Pazardzhik
29.03.2024
18:00
Levski Sofia
2 - 0
Slavia Sofia
15:30
Arda Kardzhali
1 - 1
Krumovgrad
13:00
Pirin Blagoevgrad
2 - 1
Etar Veliko Tarnovo
17.03.2024
16:45
CSKA-Sofia
4 - 0
Botev Plovdiv
14:15
Hebar Pazardzhik
1 - 0
Arda Kardzhali
11:45
Krumovgrad
2 - 2
Pirin Blagoevgrad
16.03.2024
16:45
Ludogorets
6 - 0
Lokomotiv Sofia
14:15
Etar Veliko Tarnovo
0 - 3
Levski Sofia
11:45
Slavia Sofia
1 - 2
Lokomotiv Plovdiv
15.03.2024
17:45
Cherno More Varna
2 - 1
CSKA 1948
15:15
Beroe Stara Zagora
2 - 2
Botev Vratsa
11.03.2024
16:30
Pirin Blagoevgrad
1 - 1
Hebar Pazardzhik
10.03.2024
16:45
Botev Plovdiv
0 - 2
Ludogorets
14:15
Levski Sofia
0 - 0
Krumovgrad
11:45
Botev Vratsa
1 - 2
Arda Kardzhali
09.03.2024
16:30
Beroe Stara Zagora
2 - 0
Cherno More Varna
14:00
CSKA 1948
1 - 2
CSKA-Sofia
11:30
Lokomotiv Sofia
1 - 2
Slavia Sofia
08.03.2024
17:30
Lokomotiv Plovdiv
3 - 0
Etar Veliko Tarnovo
04.03.2024
16:30
Hebar Pazardzhik
0 - 1
Levski Sofia
14:00
Arda Kardzhali
0 - 0
Pirin Blagoevgrad
03.03.2024
16:00
Ludogorets
2 - 0
CSKA 1948
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program