Belgia
[+]
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
6
Second Amateur Division - VFV A
5
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
169
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
6
Prognozy na jutro
84
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
437
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
1061
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
45
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
20
Top Europejski
40
Europejski
440
Amerykański
49
Afrykanin
34
Azjatycki
123
Australijski
30
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
9
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
1
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Belgia 1st National Women
2023/2024
2022/2023
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
04.05.2024
19:00
Westerlo W
4 - 0
Eva's Tienen W
17:00
Genk II W
0 - 4
Alken W
17:00
Eendracht Aalst W
5 - 1
Club Brugge II W
17:00
Renaissance Mons 44 W
3 - 2
RFC de Liege W
17:00
OH Leuven II W
1 - 3
Famkes Merkem W
17:00
Anderlecht II W
4 - 3
Gent II W
15:30
Moldavo W
3 - 1
Standard Liège II W
28.04.2024
20:00
RFC de Liege W
2 - 0
Chastre W
27.04.2024
18:00
Eva's Tienen W
2 - 5
Moldavo W
17:00
Alken W
2 - 3
Eendracht Aalst W
17:00
Zulte-Waregem II W
0 - 9
Westerlo W
17:00
Standard Liège II W
2 - 1
Genk II W
17:00
Famkes Merkem W
3 - 1
Renaissance Mons 44 W
17:00
Club Brugge II W
4 - 0
Anderlecht II W
17:00
Gent II W
1 - 1
OH Leuven II W
24.04.2024
19:00
Standard Liège II W
1 - 0
Club Brugge II W
21.04.2024
15:00
OH Leuven II W
3 - 0
Renaissance Mons 44 W
15:00
Standard Liège II W
2 - 3
Moldavo W
20.04.2024
18:00
Eva's Tienen W
2 - 0
Chastre W
16:00
Famkes Merkem W
2 - 1
Alken W
15:30
Gent II W
1 - 2
Eendracht Aalst W
15:00
Zulte-Waregem II W
1 - 2
RFC de Liege W
14:00
Club Brugge II W
2 - 0
Genk II W
17.04.2024
20:45
Alken W
5 - 4
Moldavo W
14.04.2024
15:00
OH Leuven II W
0 - 1
Club Brugge II W
13.04.2024
20:30
Eva's Tienen W
2 - 2
Genk II W
19:30
Anderlecht II W
1 - 1
Alken W
17:00
Chastre W
0 - 4
Renaissance Mons 44 W
15:30
Eendracht Aalst W
0 - 1
Standard Liège II W
15:00
Moldavo W
2 - 0
Zulte-Waregem II W
14:15
Westerlo W
5 - 0
RFC de Liege W
12.04.2024
20:30
Famkes Merkem W
0 - 1
Gent II W
07.04.2024
14:00
Standard Liège II W
1 - 1
Anderlecht II W
06.04.2024
20:00
RFC de Liege W
0 - 0
Moldavo W
18:00
Eva's Tienen W
3 - 0
Eendracht Aalst W
17:30
Renaissance Mons 44 W
3 - 2
Gent II W
17:00
Chastre W
0 - 11
Westerlo W
15:00
Alken W
3 - 5
OH Leuven II W
15:00
Genk II W
2 - 3
Zulte-Waregem II W
14:00
Club Brugge II W
2 - 1
Famkes Merkem W
31.03.2024
15:00
OH Leuven II W
0 - 1
Standard Liège II W
30.03.2024
19:30
Anderlecht II W
0 - 2
Eva's Tienen W
17:00
Chastre W
0 - 3
Moldavo W
15:30
Eendracht Aalst W
2 - 0
Zulte-Waregem II W
15:00
Gent II W
3 - 1
Club Brugge II W
15:00
Genk II W
1 - 2
RFC de Liege W
14:15
Westerlo W
3 - 0
Renaissance Mons 44 W
27.03.2024
20:00
Standard Liège II W
1 - 3
Westerlo W
19:00
RFC de Liege W
0 - 5
OH Leuven II W
19:00
Club Brugge II W
4 - 0
Alken W
24.03.2024
15:00
Standard Liège II W
3 - 0
Famkes Merkem W
23.03.2024
20:00
RFC de Liege W
1 - 1
Eendracht Aalst W
18:30
Zulte-Waregem II W
0 - 2
Anderlecht II W
17:30
Renaissance Mons 44 W
2 - 0
Club Brugge II W
17:00
Chastre W
0 - 4
Genk II W
15:00
Eva's Tienen W
2 - 1
OH Leuven II W
15:00
Alken W
4 - 3
Gent II W
14:15
Westerlo W
3 - 1
Moldavo W
17.03.2024
15:00
OH Leuven II W
2 - 3
Zulte-Waregem II W
16.03.2024
19:30
Anderlecht II W
0 - 0
RFC de Liege W
16:00
Famkes Merkem W
2 - 3
Eva's Tienen W
16:00
Genk II W
0 - 6
Westerlo W
15:30
Eendracht Aalst W
12 - 0
Chastre W
14:30
Gent II W
4 - 2
Standard Liège II W
14:00
Moldavo W
3 - 1
Renaissance Mons 44 W
09.03.2024
17:30
Renaissance Mons 44 W
2 - 1
Alken W
17:00
Chastre W
1 - 3
Anderlecht II W
17:00
Zulte-Waregem II W
4 - 1
Famkes Merkem W
15:00
Moldavo W
4 - 1
Genk II W
14:30
Eva's Tienen W
3 - 1
Gent II W
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program