Armenia
[+]
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
151
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
3
Prognozy na jutro
397
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1953
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2674
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
68
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
63
Top Europejski
63
Europejski
631
Amerykański
187
Afrykanin
80
Azjatycki
145
Australijski
46
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
7
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Armenia First League
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Statystyka
Gospodarze
Goście
Forma
Klasyfikacja
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gandzasar
64
24
21
1
2
58
11
47
2
BKMA-2 Yerevan
53
23
17
2
4
68
22
46
3
Syunik
51
22
16
3
3
48
16
32
4
Lernayin Artsakh
46
23
14
4
5
48
22
26
5
Urartu-2
34
24
8
10
6
42
32
10
6
Andranik
34
24
10
4
10
33
39
-6
7
Ararat-2
30
23
9
3
11
46
34
12
8
Noah II
30
23
8
6
9
43
33
10
9
FC Ararat-Armenia-2
30
23
8
6
9
35
32
3
10
Pyunik-2
26
24
8
2
14
41
49
-8
11
Alashkert-2 Martuni
25
22
7
4
11
30
39
-9
12
Shirak-2
25
23
8
1
14
36
47
-11
13
Onor
15
21
4
3
14
17
59
-42
14
Nikarm
12
23
4
0
19
24
101
-77
15
Mika FC
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Gospodarza Klasyfikacja
1.
Gandzasar
33
12
11
0
1
29
2
27
2.
Lernayin Artsakh
29
12
9
2
1
33
7
26
3.
BKMA-2 Yerevan
28
12
9
1
2
41
13
28
4.
Syunik
20
10
6
2
2
19
9
10
5.
Urartu-2
19
12
5
4
3
24
15
9
6.
Alashkert-2 Martuni
18
11
5
3
3
17
12
5
7.
Shirak-2
18
11
6
0
5
22
20
2
8.
Pyunik-2
17
12
5
2
5
24
20
4
9.
Noah II
15
11
4
3
4
18
12
6
10.
FC Ararat-Armenia-2
14
11
4
2
5
20
19
1
11.
Ararat-2
13
11
4
1
6
25
16
9
12.
Andranik
11
12
3
2
7
16
21
-5
13.
Nikarm
6
12
2
0
10
14
47
-33
14.
Onor
4
11
1
1
9
10
27
-17
15.
Mika FC
0
0
0
0
0
0
0
0
Gościa Klasyfikacja
1.
Syunik
31
12
10
1
1
29
7
22
2.
Gandzasar
31
12
10
1
1
29
9
20
3.
BKMA-2 Yerevan
25
11
8
1
2
27
9
18
4.
Andranik
23
12
7
2
3
17
18
-1
5.
Ararat-2
17
12
5
2
5
21
18
3
6.
Lernayin Artsakh
17
11
5
2
4
15
15
0
7.
FC Ararat-Armenia-2
16
12
4
4
4
15
13
2
8.
Noah II
15
12
4
3
5
25
21
4
9.
Urartu-2
15
12
3
6
3
18
17
1
10.
Onor
11
10
3
2
5
7
32
-25
11.
Pyunik-2
9
12
3
0
9
17
29
-12
12.
Shirak-2
7
12
2
1
9
14
27
-13
13.
Alashkert-2 Martuni
7
11
2
1
8
13
27
-14
14.
Nikarm
6
11
2
0
9
10
54
-44
15.
Mika FC
0
0
0
0
0
0
0
0
6 ostatnich meczów Klasyfikacja
1.
BKMA-2 Yerevan
15
6
5
0
1
19
3
16
2.
Lernayin Artsakh
15
6
5
0
1
15
5
10
3.
Gandzasar
15
6
5
0
1
9
2
7
4.
Syunik
13
6
4
1
1
10
6
4
5.
FC Ararat-Armenia-2
12
6
4
0
2
10
7
3
6.
Urartu-2
9
6
2
3
1
10
6
4
7.
Andranik
8
6
2
2
2
10
6
4
8.
Alashkert-2 Martuni
8
6
2
2
2
7
7
0
9.
Shirak-2
7
6
2
1
3
14
10
4
10.
Ararat-2
7
6
2
1
3
8
10
-2
11.
Nikarm
6
6
2
0
4
7
21
-14
12.
Noah II
5
6
1
2
3
13
10
3
13.
Pyunik-2
4
6
1
1
4
4
9
-5
14.
Mika FC
0
0
0
0
0
0
0
0
15.
Onor
0
6
0
0
6
3
35
-32
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program