Paragwaj
[+]
Primera Division
1
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
136
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
65
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
268
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
774
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
13
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
20
Top Europejski
52
Europejski
236
Amerykański
65
Afrykanin
21
Azjatycki
55
Australijski
10
Międzynarodowy
Puchary krajowe
1
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
4
LaLiga
9
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
11
Eredivisie
3
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
16
Copa Sudamericana
16
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Paragwaj Primera Division
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
Kartek
12.05.2024
22:30
Cerro Porteño
1 - 1
Olimpia Asunción
01:30
Sportivo Luqueno
0 - 0
Sportivo Ameliano
11.05.2024
23:00
Sportivo Trinidense
0 - 1
Nacional Asunción
02:30
Libertad
4 - 1
Sol de América
00:00
2 de Mayo
3 - 1
Tacuary FBC
06.05.2024
01:30
Sol de América
1 - 0
2 de Mayo
05.05.2024
23:00
General Caballero JLM
1 - 3
Olimpia Asunción
01:30
Tacuary FBC
0 - 0
Sportivo Trinidense
04.05.2024
02:00
Libertad
1 - 3
Cerro Porteño
02:00
Nacional Asunción
0 - 1
Sportivo Luqueno
03.05.2024
23:30
Sportivo Ameliano
0 - 3
Club Guaraní
30.04.2024
01:30
Olimpia Asunción
0 - 1
Sportivo Ameliano
29.04.2024
02:00
Cerro Porteño
4 - 0
General Caballero JLM
28.04.2024
23:30
2 de Mayo
2 - 0
Libertad
23:30
Club Guaraní
3 - 1
Nacional Asunción
02:00
Sportivo Luqueno
1 - 2
Tacuary FBC
27.04.2024
01:30
Sportivo Trinidense
4 - 0
Sol de América
22.04.2024
02:00
Nacional Asunción
0 - 1
Olimpia Asunción
21.04.2024
23:30
Tacuary FBC
4 - 4
Club Guaraní
02:00
Libertad
2 - 0
Sportivo Trinidense
20.04.2024
23:30
Sportivo Ameliano
2 - 0
General Caballero JLM
02:30
2 de Mayo
0 - 2
Cerro Porteño
00:00
Sol de América
0 - 3
Sportivo Luqueno
18.04.2024
01:00
Nacional Asunción
1 - 1
Libertad
15.04.2024
02:00
Cerro Porteño
3 - 0
Sportivo Ameliano
14.04.2024
23:30
Sportivo Luqueno
0 - 3
Libertad
02:30
General Caballero JLM
1 - 2
Nacional Asunción
00:00
Olimpia Asunción
2 - 1
Tacuary FBC
13.04.2024
02:30
Sportivo Trinidense
1 - 2
2 de Mayo
00:00
Club Guaraní
1 - 0
Sol de América
08.04.2024
02:00
2 de Mayo
0 - 0
Sportivo Luqueno
07.04.2024
23:30
Sol de América
0 - 0
Olimpia Asunción
02:30
Libertad
2 - 1
Club Guaraní
00:00
Sportivo Trinidense
1 - 3
Cerro Porteño
06.04.2024
02:30
Nacional Asunción
1 - 1
Sportivo Ameliano
00:00
Tacuary FBC
1 - 1
General Caballero JLM
01.04.2024
02:00
2 de Mayo
0 - 1
Club Guaraní
31.03.2024
23:30
Sol de América
2 - 1
General Caballero JLM
01:30
Libertad
0 - 0
Olimpia Asunción
30.03.2024
23:00
Cerro Porteño
1 - 0
Nacional Asunción
28.03.2024
01:30
Sportivo Trinidense
0 - 1
Sportivo Luqueno
27.03.2024
23:00
Tacuary FBC
1 - 1
Sportivo Ameliano
18.03.2024
23:30
Sportivo Ameliano
2 - 1
Sol de América
01:00
Club Guaraní
1 - 2
Sportivo Trinidense
17.03.2024
22:40
Nacional Asunción
0 - 1
Tacuary FBC
01:00
General Caballero JLM
0 - 2
Libertad
16.03.2024
22:40
Olimpia Asunción
2 - 1
2 de Mayo
15.03.2024
23:30
Sportivo Luqueno
0 - 1
Cerro Porteño
11.03.2024
23:30
Libertad
4 - 1
Sportivo Ameliano
00:30
Sportivo Luqueno
1 - 0
Club Guaraní
10.03.2024
22:00
Sportivo Trinidense
1 - 1
Olimpia Asunción
09.03.2024
23:30
Cerro Porteño
0 - 1
Tacuary FBC
00:30
2 de Mayo
1 - 1
General Caballero JLM
08.03.2024
22:00
Sol de América
1 - 0
Nacional Asunción
04.03.2024
23:30
Tacuary FBC
0 - 2
Sol de América
03.03.2024
22:00
General Caballero JLM
3 - 2
Sportivo Trinidense
00:30
Olimpia Asunción
1 - 0
Sportivo Luqueno
02.03.2024
22:00
Sportivo Ameliano
0 - 2
2 de Mayo
01.03.2024
23:30
Club Guaraní
1 - 1
Cerro Porteño
26.02.2024
23:30
Libertad
1 - 1
Tacuary FBC
00:45
Club Guaraní
1 - 3
Olimpia Asunción
25.02.2024
22:15
Sportivo Trinidense
0 - 1
Sportivo Ameliano
00:45
Cerro Porteño
0 - 0
Sol de América
24.02.2024
22:15
2 de Mayo
2 - 0
Nacional Asunción
23.02.2024
23:30
Sportivo Luqueno
1 - 1
General Caballero JLM
19.02.2024
23:30
Tacuary FBC
1 - 1
2 de Mayo
00:45
Nacional Asunción
2 - 1
Sportivo Trinidense
18.02.2024
22:15
Sol de América
1 - 2
Libertad
17.02.2024
22:15
Olimpia Asunción
1 - 1
Cerro Porteño
00:45
Sportivo Ameliano
1 - 3
Sportivo Luqueno
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program