Macedonia Północna
[+]
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
272
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
2
Prognozy na jutro
182
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
1107
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1991
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
101
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
20
Top Europejski
53
Europejski
533
Amerykański
187
Afrykanin
62
Azjatycki
117
Australijski
45
Międzynarodowy
Puchary krajowe
1
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
2
LaLiga
7
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
11
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
5
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
12
Copa Sudamericana
12
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Macedonia Północna Prva liga
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
Kartek
12.05.2024
17:00
Makedonija GP
2 - 1
Bregalnica Stip
17:00
Sileks Kratovo
1 - 1
Vardar Skopje
17:00
Tikves Kavadarci
0 - 0
Voska Sport
17:00
FK Gostivar
0 - 0
Rabotnicki Skopje
17:00
Shkendija 79
0 - 2
FC Struga
17:00
FK Shkupi
0 - 0
Academy Pandev
04.05.2024
17:00
Academy Pandev
1 - 1
Bregalnica Stip
17:00
Vardar Skopje
1 - 0
Makedonija GP
17:00
Voska Sport
2 - 1
Sileks Kratovo
17:00
Rabotnicki Skopje
3 - 1
Tikves Kavadarci
17:00
FC Struga
1 - 0
FK Gostivar
17:00
FK Shkupi
0 - 2
Shkendija 79
01.05.2024
16:00
Shkendija 79
3 - 2
Academy Pandev
16:00
FK Gostivar
2 - 0
FK Shkupi
16:00
Tikves Kavadarci
3 - 2
FC Struga
16:00
Sileks Kratovo
0 - 1
Rabotnicki Skopje
16:00
Makedonija GP
0 - 2
Voska Sport
16:00
Bregalnica Stip
0 - 3
Vardar Skopje
28.04.2024
16:00
Academy Pandev
2 - 0
Vardar Skopje
16:00
Voska Sport
4 - 0
Bregalnica Stip
16:00
Rabotnicki Skopje
1 - 1
Makedonija GP
16:00
FC Struga
2 - 3
Sileks Kratovo
16:00
FK Shkupi
3 - 2
Tikves Kavadarci
16:00
Shkendija 79
4 - 1
FK Gostivar
21.04.2024
16:00
FK Gostivar
1 - 1
Academy Pandev
16:00
Sileks Kratovo
0 - 0
FK Shkupi
16:00
Tikves Kavadarci
2 - 1
Shkendija 79
16:00
Makedonija GP
0 - 1
FC Struga
16:00
Vardar Skopje
0 - 1
Voska Sport
20.04.2024
16:00
Bregalnica Stip
0 - 1
Rabotnicki Skopje
14.04.2024
15:00
Shkendija 79
6 - 1
Sileks Kratovo
15:00
Rabotnicki Skopje
2 - 0
Vardar Skopje
15:00
FC Struga
2 - 2
Bregalnica Stip
13.04.2024
15:00
Academy Pandev
1 - 0
Voska Sport
15:00
FK Shkupi
3 - 1
Makedonija GP
15:00
FK Gostivar
2 - 1
Tikves Kavadarci
07.04.2024
15:00
Voska Sport
1 - 1
Rabotnicki Skopje
15:00
Vardar Skopje
1 - 0
FC Struga
15:00
Bregalnica Stip
1 - 0
FK Shkupi
15:00
Makedonija GP
1 - 1
Shkendija 79
15:00
Tikves Kavadarci
3 - 1
Academy Pandev
06.04.2024
15:00
Sileks Kratovo
0 - 0
FK Gostivar
31.03.2024
15:00
Academy Pandev
2 - 1
Rabotnicki Skopje
15:00
Shkendija 79
4 - 1
Bregalnica Stip
15:00
FK Gostivar
1 - 4
Makedonija GP
15:00
FC Struga
3 - 1
Voska Sport
30.03.2024
15:00
FK Shkupi
3 - 0
Vardar Skopje
15:00
Tikves Kavadarci
1 - 1
Sileks Kratovo
17.03.2024
15:00
Rabotnicki Skopje
1 - 2
FC Struga
16.03.2024
15:00
Vardar Skopje
1 - 1
Shkendija 79
15:00
Sileks Kratovo
2 - 1
Academy Pandev
15:00
Voska Sport
0 - 0
FK Shkupi
15:00
Makedonija GP
1 - 0
Tikves Kavadarci
15:00
Bregalnica Stip
0 - 0
FK Gostivar
10.03.2024
14:00
FK Gostivar
0 - 0
Vardar Skopje
14:00
Shkendija 79
0 - 0
Voska Sport
14:00
FK Shkupi
3 - 2
Rabotnicki Skopje
14:00
Sileks Kratovo
1 - 0
Makedonija GP
14:00
FC Struga
3 - 1
Academy Pandev
14:00
Tikves Kavadarci
2 - 1
Bregalnica Stip
06.03.2024
14:00
Vardar Skopje
1 - 0
Rabotnicki Skopje
14:00
Bregalnica Stip
0 - 0
FK Shkupi
14:00
Tikves Kavadarci
1 - 0
Sileks Kratovo
14:00
FC Struga
2 - 1
Makedonija GP
14:00
Voska Sport
1 - 1
FK Gostivar
14:00
Academy Pandev
0 - 0
Shkendija 79
03.03.2024
14:00
Shkendija 79
3 - 0
Vardar Skopje
14:00
FK Gostivar
2 - 0
Academy Pandev
14:00
Makedonija GP
1 - 2
Voska Sport
14:00
Sileks Kratovo
0 - 0
FC Struga
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program