Czechy
[+]
Synot liga
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
166
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
34
Prognozy na jutro
346
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
1407
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
2021
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
40
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
30
Top Europejski
57
Europejski
503
Amerykański
188
Afrykanin
50
Azjatycki
120
Australijski
45
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
3
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
7
Saudyjska Pro Liga
8
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
5
Copa Sudamericana
5
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Czechy Division B
2023/2024
2022/2023
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
Kartek
Statystyka
Gospodarze
Goście
Forma
Klasyfikacja
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Chomutov
58
25
18
4
3
61
24
37
2
SK Kladno
52
25
16
4
5
68
22
46
3
Neratovice-Byskovice
46
25
14
4
7
44
25
19
4
Meteor Praha VIII
45
25
14
3
8
52
39
13
5
Olympie Brezova
42
25
12
6
7
45
36
9
6
SK Slany
42
25
12
6
7
35
26
9
7
Újezd Praha 4
39
25
11
6
8
43
34
9
8
Brandys n. Labem
36
25
10
6
9
42
44
-2
9
Ostrov
36
25
11
3
11
39
43
-4
10
Hrebec
33
25
9
6
10
47
49
-2
11
SK Český Brod
32
25
8
8
9
41
42
-1
12
Admira Praha II
29
25
8
5
12
26
36
-10
13
Štětí
26
25
7
5
13
27
33
-6
14
Sokol Nespeky
20
25
5
5
15
27
59
-32
15
FK Louny
15
25
4
3
18
21
52
-31
16
Hvězda Cheb
11
25
3
2
20
12
66
-54
Promotion
Possible Relegation
Relegation
Gospodarza Klasyfikacja
1.
Chomutov
37
13
12
1
0
37
7
30
2.
SK Kladno
35
13
11
2
0
41
8
33
3.
Neratovice-Byskovice
31
12
10
1
1
25
7
18
4.
Ostrov
29
13
9
2
2
31
17
14
5.
Meteor Praha VIII
28
13
9
1
3
32
16
16
6.
Olympie Brezova
26
12
8
2
2
31
19
12
7.
SK Slany
25
13
7
4
2
21
10
11
8.
Admira Praha II
23
13
7
2
4
18
12
6
9.
Brandys n. Labem
22
12
7
1
4
23
22
1
10.
Hrebec
18
13
5
3
5
28
24
4
11.
SK Český Brod
16
12
4
4
4
27
22
5
12.
Újezd Praha 4
16
12
4
4
4
17
16
1
13.
Sokol Nespeky
16
12
4
4
4
17
18
-1
14.
FK Louny
12
13
3
3
7
9
19
-10
15.
Štětí
11
12
3
2
7
11
17
-6
16.
Hvězda Cheb
8
12
2
2
8
5
23
-18
Gościa Klasyfikacja
1.
Újezd Praha 4
23
13
7
2
4
26
18
8
2.
Chomutov
21
12
6
3
3
24
17
7
3.
SK Kladno
17
12
5
2
5
27
14
13
4.
SK Slany
17
12
5
2
5
14
16
-2
5.
Meteor Praha VIII
17
12
5
2
5
20
23
-3
6.
Olympie Brezova
16
13
4
4
5
14
17
-3
7.
SK Český Brod
16
13
4
4
5
14
20
-6
8.
Neratovice-Byskovice
15
13
4
3
6
19
18
1
9.
Štětí
15
13
4
3
6
16
16
0
10.
Hrebec
15
12
4
3
5
19
25
-6
11.
Brandys n. Labem
14
13
3
5
5
19
22
-3
12.
Ostrov
7
12
2
1
9
8
26
-18
13.
Admira Praha II
6
12
1
3
8
8
24
-16
14.
Sokol Nespeky
4
13
1
1
11
10
41
-31
15.
FK Louny
3
12
1
0
11
12
33
-21
16.
Hvězda Cheb
3
13
1
0
12
7
43
-36
6 ostatnich meczów Klasyfikacja
1.
Neratovice-Byskovice
14
6
4
2
0
14
3
11
2.
SK Kladno
13
6
4
1
1
18
3
15
3.
Olympie Brezova
13
6
4
1
1
13
4
9
4.
Meteor Praha VIII
13
6
4
1
1
14
8
6
5.
SK Český Brod
12
6
3
3
0
12
5
7
6.
Chomutov
10
6
3
1
2
12
8
4
7.
Admira Praha II
9
6
2
3
1
8
8
0
8.
SK Slany
8
6
2
2
2
8
6
2
9.
Hrebec
8
6
2
2
2
9
12
-3
10.
FK Louny
7
6
2
1
3
8
12
-4
11.
Újezd Praha 4
6
6
1
3
2
7
7
0
12.
Ostrov
6
6
2
0
4
7
13
-6
13.
Sokol Nespeky
5
6
1
2
3
5
11
-6
14.
Brandys n. Labem
4
6
0
4
2
6
15
-9
15.
Štětí
2
6
0
2
4
2
11
-9
16.
Hvězda Cheb
0
6
0
0
6
3
20
-17
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program