Cypr
[+]
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
35
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
2
Prognozy na jutro
64
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
278
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
684
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
19
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
110
Amerykański
121
Afrykanin
15
Azjatycki
67
Australijski
38
Międzynarodowy
6
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
2
Copa America
4
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
6
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Cypr First Division
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
Kartek
06.03.2024
18:00
Ethnikos Achnas
2 - 1
Othellos Athienou
18:00
Karmiotissa
0 - 0
AE Zakakiou
04.03.2024
19:30
Omonia Nicosia
2 - 1
Anorthosis FC
18:00
Apollon Limassol
2 - 0
Nea Salamina
17:00
AEK Larnaka
1 - 1
Aris Limassol
03.03.2024
18:00
AE Zakakiou
0 - 1
Ethnikos Achnas
16:00
APOEL FC
1 - 0
Pafos FC
02.03.2024
18:00
Othellos Athienou
1 - 1
AEL Limassol
17:00
Doxa Katokopia
1 - 4
Karmiotissa
26.02.2024
18:00
Apollon Limassol
0 - 1
Doxa Katokopia
25.02.2024
18:00
Pafos FC
0 - 1
AEK Larnaka
18:00
Aris Limassol
1 - 2
Omonia Nicosia
15:00
Anorthosis FC
0 - 0
APOEL FC
24.02.2024
18:00
Nea Salamina
1 - 1
Othellos Athienou
17:00
AEL Limassol
2 - 1
AE Zakakiou
15:30
Ethnikos Achnas
2 - 1
Karmiotissa
21.02.2024
18:00
AE Zakakiou
0 - 2
Anorthosis FC
19.02.2024
18:00
Pafos FC
0 - 0
Nea Salamina
18.02.2024
18:00
Doxa Katokopia
0 - 1
APOEL FC
18:00
Aris Limassol
4 - 0
AEL Limassol
15:00
AE Zakakiou
1 - 2
Karmiotissa
17.02.2024
18:00
AEK Larnaka
1 - 0
Anorthosis FC
18:00
Apollon Limassol
0 - 0
Ethnikos Achnas
15:30
Omonia Nicosia
1 - 0
Othellos Athienou
15.02.2024
19:00
APOEL FC
1 - 0
Aris Limassol
18:00
Nea Salamina
1 - 1
AE Zakakiou
16:00
Karmiotissa
3 - 1
Doxa Katokopia
14.02.2024
18:00
Ethnikos Achnas
2 - 2
Omonia Nicosia
18:00
Anorthosis FC
2 - 0
Apollon Limassol
18:00
AEL Limassol
2 - 3
AEK Larnaka
13.02.2024
18:00
Othellos Athienou
0 - 3
Pafos FC
11.02.2024
18:00
AEL Limassol
1 - 1
APOEL FC
16:00
Doxa Katokopia
0 - 3
Nea Salamina
10.02.2024
18:00
AEK Larnaka
1 - 2
Apollon Limassol
17:00
Aris Limassol
3 - 0
Karmiotissa
16:00
Pafos FC
4 - 3
Ethnikos Achnas
09.02.2024
18:00
AE Zakakiou
3 - 3
Othellos Athienou
18:00
Omonia Nicosia
3 - 1
Anorthosis FC
06.02.2024
18:00
Nea Salamina
0 - 3
Aris Limassol
18:00
Karmiotissa
1 - 3
AEL Limassol
05.02.2024
18:00
Othellos Athienou
0 - 0
Doxa Katokopia
18:00
Ethnikos Achnas
4 - 1
AE Zakakiou
18:00
APOEL FC
2 - 2
AEK Larnaka
04.02.2024
18:00
Apollon Limassol
1 - 2
Omonia Nicosia
15:00
Anorthosis FC
2 - 2
Pafos FC
01.02.2024
18:00
AEL Limassol
3 - 1
Nea Salamina
18:00
Doxa Katokopia
0 - 2
Ethnikos Achnas
15:00
APOEL FC
4 - 1
Karmiotissa
31.01.2024
18:00
AEK Larnaka
2 - 1
Omonia Nicosia
18:00
Pafos FC
1 - 1
Apollon Limassol
18:00
Aris Limassol
4 - 0
Othellos Athienou
28.01.2024
18:00
Ethnikos Achnas
2 - 6
Aris Limassol
16:00
Othellos Athienou
0 - 3
AEL Limassol
27.01.2024
18:00
Apollon Limassol
0 - 0
AE Zakakiou
17:00
Anorthosis FC
0 - 2
Doxa Katokopia
16:00
Omonia Nicosia
1 - 2
Pafos FC
26.01.2024
18:00
Nea Salamina
0 - 4
APOEL FC
18:00
Karmiotissa
1 - 3
AEK Larnaka
22.01.2024
18:00
AEK Larnaka
1 - 0
Pafos FC
18:00
Aris Limassol
2 - 1
Anorthosis FC
21.01.2024
18:00
AE Zakakiou
0 - 0
Omonia Nicosia
18:00
Karmiotissa
0 - 1
Nea Salamina
15:00
APOEL FC
6 - 0
Othellos Athienou
20.01.2024
18:00
AEL Limassol
1 - 1
Ethnikos Achnas
16:00
Doxa Katokopia
0 - 3
Apollon Limassol
14.01.2024
18:00
Apollon Limassol
0 - 1
Aris Limassol
15:00
Pafos FC
4 - 0
AE Zakakiou
13.01.2024
18:00
Anorthosis FC
1 - 0
AEL Limassol
17:00
Omonia Nicosia
5 - 1
Doxa Katokopia
16:00
Othellos Athienou
0 - 3
Karmiotissa
<
lipca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program