Cypr
[+]
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
59
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
9
Prognozy na jutro
57
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
350
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
704
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
28
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
113
Amerykański
164
Afrykanin
6
Azjatycki
72
Australijski
45
Międzynarodowy
8
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
4
Copa America
4
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Cypr First Division
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
Kartek
12.05.2024
18:00
Apollon Limassol
4 - 1
Othellos Athienou
18:00
Nea Salamina
1 - 1
AE Zakakiou
11.05.2024
18:00
Anorthosis FC
0 - 4
Aris Limassol
18:00
APOEL FC
1 - 1
AEK Larnaka
18:00
Pafos FC
1 - 1
Omonia Nicosia
10.05.2024
18:00
AEL Limassol
4 - 3
Karmiotissa
16:00
Doxa Katokopia
6 - 3
Ethnikos Achnas
08.05.2024
17:00
AE Zakakiou
1 - 5
Apollon Limassol
07.05.2024
18:00
Ethnikos Achnas
2 - 0
AEL Limassol
18:00
Karmiotissa
1 - 3
Nea Salamina
18:00
Othellos Athienou
3 - 0
Doxa Katokopia
29.04.2024
18:30
Apollon Limassol
0 - 0
Karmiotissa
18:30
Doxa Katokopia
2 - 2
AEL Limassol
16:00
Othellos Athienou
3 - 1
AE Zakakiou
28.04.2024
18:00
Aris Limassol
1 - 1
Pafos FC
18:00
Omonia Nicosia
1 - 0
APOEL FC
18:00
AEK Larnaka
1 - 1
Anorthosis FC
27.04.2024
18:00
Nea Salamina
2 - 1
Ethnikos Achnas
24.04.2024
18:00
AEL Limassol
5 - 4
Nea Salamina
17:00
Karmiotissa
6 - 6
Othellos Athienou
23.04.2024
18:00
AE Zakakiou
2 - 3
Doxa Katokopia
16:00
Ethnikos Achnas
3 - 3
Apollon Limassol
21.04.2024
18:30
APOEL FC
2 - 0
Aris Limassol
18:00
AEK Larnaka
2 - 0
Omonia Nicosia
16:00
Pafos FC
5 - 1
Anorthosis FC
20.04.2024
18:30
Apollon Limassol
4 - 1
AEL Limassol
18:00
AE Zakakiou
2 - 5
Karmiotissa
19.04.2024
18:00
Doxa Katokopia
1 - 0
Nea Salamina
18:00
Othellos Athienou
2 - 1
Ethnikos Achnas
14.04.2024
18:30
Anorthosis FC
0 - 2
Omonia Nicosia
18:00
Aris Limassol
0 - 1
AEK Larnaka
16:00
Pafos FC
0 - 2
APOEL FC
13.04.2024
18:00
Ethnikos Achnas
6 - 2
AE Zakakiou
17:00
Karmiotissa
2 - 1
Doxa Katokopia
16:00
Nea Salamina
0 - 2
Apollon Limassol
12.04.2024
18:00
AEL Limassol
3 - 2
Othellos Athienou
08.04.2024
18:00
AE Zakakiou
1 - 5
AEL Limassol
07.04.2024
18:30
Karmiotissa
1 - 4
Ethnikos Achnas
18:00
Othellos Athienou
2 - 3
Nea Salamina
16:00
APOEL FC
0 - 2
Anorthosis FC
06.04.2024
18:30
AEK Larnaka
3 - 0
Pafos FC
17:00
Doxa Katokopia
0 - 2
Apollon Limassol
16:00
Omonia Nicosia
3 - 0
Aris Limassol
04.04.2024
18:00
AE Zakakiou
0 - 3
Nea Salamina
03.04.2024
18:00
Othellos Athienou
0 - 1
Apollon Limassol
18:00
Karmiotissa
0 - 0
AEL Limassol
16:00
Ethnikos Achnas
1 - 2
Doxa Katokopia
31.03.2024
18:30
Omonia Nicosia
1 - 1
Pafos FC
18:00
Aris Limassol
1 - 1
Anorthosis FC
16:00
AEK Larnaka
1 - 2
APOEL FC
30.03.2024
18:00
AEL Limassol
1 - 1
Ethnikos Achnas
18:00
Nea Salamina
0 - 2
Karmiotissa
29.03.2024
18:00
Apollon Limassol
1 - 0
AE Zakakiou
18:00
Doxa Katokopia
0 - 1
Othellos Athienou
17.03.2024
16:00
Anorthosis FC
0 - 1
AEK Larnaka
16:00
Ethnikos Achnas
2 - 0
Nea Salamina
16.03.2024
18:00
AE Zakakiou
0 - 4
Othellos Athienou
18:00
Pafos FC
1 - 0
Aris Limassol
15:00
APOEL FC
0 - 1
Omonia Nicosia
15.03.2024
18:00
AEL Limassol
0 - 0
Doxa Katokopia
18:00
Karmiotissa
0 - 0
Apollon Limassol
11.03.2024
18:30
Nea Salamina
1 - 1
AEL Limassol
18:00
Apollon Limassol
2 - 2
Ethnikos Achnas
16:00
Doxa Katokopia
2 - 1
AE Zakakiou
10.03.2024
18:00
Aris Limassol
2 - 1
APOEL FC
17:00
Othellos Athienou
1 - 2
Karmiotissa
16:00
Anorthosis FC
2 - 3
Pafos FC
09.03.2024
16:00
Omonia Nicosia
0 - 1
AEK Larnaka
08.03.2024
18:00
AEL Limassol
2 - 1
Apollon Limassol
07.03.2024
18:00
Nea Salamina
0 - 1
Doxa Katokopia
<
lipca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program