Cypr
[+]
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
35
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
3
Prognozy na jutro
64
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
278
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
684
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
19
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
110
Amerykański
121
Afrykanin
15
Azjatycki
67
Australijski
38
Międzynarodowy
6
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
2
Copa America
4
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
6
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Cypr First Division
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
Kartek
12.01.2024
18:00
Ethnikos Achnas
2 - 1
APOEL FC
18:00
Nea Salamina
0 - 1
AEK Larnaka
08.01.2024
18:00
AEK Larnaka
2 - 0
AE Zakakiou
18:00
Doxa Katokopia
1 - 0
Pafos FC
07.01.2024
18:00
Aris Limassol
2 - 0
Omonia Nicosia
16:00
Nea Salamina
3 - 2
Othellos Athienou
16:00
Karmiotissa
1 - 1
Ethnikos Achnas
06.01.2024
18:00
AEL Limassol
1 - 3
Apollon Limassol
16:00
APOEL FC
1 - 0
Anorthosis FC
04.01.2024
18:00
AE Zakakiou
1 - 1
Doxa Katokopia
03.01.2024
18:00
Ethnikos Achnas
2 - 3
Nea Salamina
18:00
Pafos FC
1 - 0
Aris Limassol
18:00
Othellos Athienou
0 - 0
AEK Larnaka
02.01.2024
18:00
Omonia Nicosia
3 - 1
AEL Limassol
18:00
Anorthosis FC
1 - 0
Karmiotissa
16:00
Apollon Limassol
2 - 2
APOEL FC
23.12.2023
18:00
Nea Salamina
0 - 3
Anorthosis FC
16:00
APOEL FC
3 - 0
Omonia Nicosia
16:00
AEL Limassol
1 - 2
Pafos FC
22.12.2023
18:00
AEK Larnaka
2 - 1
Doxa Katokopia
18:00
Karmiotissa
3 - 4
Apollon Limassol
18:00
Aris Limassol
1 - 0
AE Zakakiou
21.12.2023
18:00
Othellos Athienou
2 - 1
Ethnikos Achnas
18.12.2023
18:00
Doxa Katokopia
2 - 0
Aris Limassol
17.12.2023
18:00
Apollon Limassol
0 - 2
Nea Salamina
17:00
Pafos FC
0 - 1
APOEL FC
16:00
AE Zakakiou
1 - 4
AEL Limassol
16.12.2023
18:00
Anorthosis FC
2 - 1
Othellos Athienou
17:00
Omonia Nicosia
2 - 1
Karmiotissa
17:00
Ethnikos Achnas
0 - 3
AEK Larnaka
10.12.2023
18:00
Nea Salamina
0 - 2
Omonia Nicosia
17:00
Karmiotissa
2 - 1
Pafos FC
16:00
Ethnikos Achnas
0 - 1
Anorthosis FC
09.12.2023
18:00
APOEL FC
3 - 1
AE Zakakiou
18:00
AEL Limassol
2 - 0
Doxa Katokopia
16:00
AEK Larnaka
2 - 1
Aris Limassol
08.12.2023
18:00
Othellos Athienou
0 - 3
Apollon Limassol
04.12.2023
18:00
AEL Limassol
0 - 4
Aris Limassol
03.12.2023
18:00
Nea Salamina
0 - 2
Pafos FC
18:00
APOEL FC
5 - 0
Doxa Katokopia
15:30
Karmiotissa
1 - 1
AE Zakakiou
02.12.2023
18:00
Ethnikos Achnas
2 - 2
Apollon Limassol
18:00
Anorthosis FC
0 - 0
AEK Larnaka
01.12.2023
18:00
Othellos Athienou
1 - 2
Omonia Nicosia
27.11.2023
18:00
AEK Larnaka
3 - 0
AEL Limassol
18:00
Doxa Katokopia
2 - 2
Karmiotissa
26.11.2023
18:00
Apollon Limassol
0 - 1
Anorthosis FC
17:00
AE Zakakiou
2 - 2
Nea Salamina
17:00
Omonia Nicosia
4 - 1
Ethnikos Achnas
25.11.2023
18:00
Pafos FC
3 - 0
Othellos Athienou
18:00
Aris Limassol
1 - 0
APOEL FC
12.11.2023
18:00
Apollon Limassol
0 - 1
AEK Larnaka
18:00
Karmiotissa
4 - 1
Aris Limassol
16:00
Othellos Athienou
2 - 1
AE Zakakiou
11.11.2023
18:00
Ethnikos Achnas
1 - 4
Pafos FC
18:00
APOEL FC
1 - 0
AEL Limassol
17:00
Nea Salamina
2 - 0
Doxa Katokopia
10.11.2023
19:00
Anorthosis FC
2 - 0
Omonia Nicosia
05.11.2023
18:00
AEL Limassol
2 - 1
Karmiotissa
17:00
AEK Larnaka
0 - 3
APOEL FC
17:00
Pafos FC
1 - 0
Anorthosis FC
04.11.2023
18:00
Omonia Nicosia
2 - 0
Apollon Limassol
18:00
Aris Limassol
2 - 1
Nea Salamina
17:00
Doxa Katokopia
0 - 2
Othellos Athienou
03.11.2023
18:00
AE Zakakiou
1 - 1
Ethnikos Achnas
30.10.2023
19:00
Othellos Athienou
0 - 1
Aris Limassol
29.10.2023
18:00
Apollon Limassol
0 - 3
Pafos FC
18:00
Anorthosis FC
1 - 1
AE Zakakiou
17:00
Omonia Nicosia
0 - 0
AEK Larnaka
28.10.2023
18:00
Karmiotissa
1 - 2
APOEL FC
<
lipca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program